برد گارلینگهاوس معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی برد گارلینگهاوس  مدیر عامل  ریپل لبز

  • توسط mozhde
  • 11 دقیقه

زمانی که رمز ارزها بسیار گسترش پیدا کردند و بین مردم معروف شدند، عده ای تصمیم گرفتند تا آن ها هم در این زمینه فعالیتی داشته باشند و رمز ارزی را خلق کنند. این افراد معمولا در زمینه کامپیوتر نخبه بودند و یا اینکه پیش زمینه ای در فناوری دیجیتال داشتند. یکی از این اشخاص برد گارلینگهاوس است که در این متن می خواهیم با او بیشتر آشنا شویم، پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

برد گارلینگهاوس کیست؟

بردلی کنت گارلینگهاوس متولد ۶ فوریه ۱۹۷۱ در توپکای کانزاس آمریکا است. وی یکی از افراد بسیار علاقمند به دنیای فناوری اطلاعات و اقتصاد و دیجیتال بود. به همین خاطر تحصیلات خود را در ارتباط با همین موارد در مدارج بالا به اتمام رساند.

بعد از آن وی کار خود را به عنوان رئیس برنامه های مشتریان یا همان باشگاه مشتریان شرکت AOL آغاز کرد و هم چنین جز یکی از معاونان ارشد یاهو نیز بود. این فرد یکی از سرمایه گذاران بسیار فعال در استارت آپ ها و شرکت های مرتبط است و به بسیاری از آن ها کمک کرده است. هم چنین وی در سال ۲۰۱۹ شبکه پرداخت آنلاین و همچنین یکی از کم مصرف ترین ارزهای دیجیتال یعنی ریپل را تاسیس کرد.

دارایی خالص برد گارلینگهاوس چقدر است؟

برد گارلینگهاوس یکی از ثروتمند ترین افراد در بین فعالان بزرگ در زمینه کریپتوکارنسی است. وی ۶/۳ درصد از سهام شرکت ریپل را دارا است و توکن های اضافی XRP که توکن های ریپل هستند را خریده است. با این حساب دارایی خالص وی بر اساس نرخ ریپل چیزی بیشتر از ۱۰ میلیارد دلار است. وی از طرف مجله فوربس بین ۵۰ فرد ثروتمند آمریکایی قرار گرفته است و دارایی او روز به روز در حال افزایش است و البته او دارایی های دیگری نیز بخاطر تاسیس شرکت هایش دارد.

برد گارلینگهاوس بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

برد گارلینگهاوس بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که بیان کردیم تمرکز اصلی این شخص بر روی شبکه و کاربرد بلاک چین ریپل و رمز ارز XRP است. وی مدیر عامل و بنیانگذار آن است و تمام تمرکز خود را روی آن قرار داده است تا بتواند آن را در مارکت کپ بالا آورده و استفاده از بلاکچین ریپل را بیشتر کند. سیستم معاملاتی ریپل بسیار کارآمد بوده و رمز ارز آن نیز مزایای بیشتری نسبت به بیتکوین دارد. این کوین هم اکنون مقام هفتم را در مارکت کپ از آن خود کرده است.

برد گارلینگهاوس از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این شخص مدیر عامل ریپل است که این اتفاق در سال ۲۰۱۵ رخ داد. زمانی که او رشد چشمگیر رمز ارزهای دیگر مانند بیت کوین را مشاهده کرده بود، تصمیم گرفت رمز ارزی را مانند آن اما بهتر از آن خلق کند. این کار در واقع گروهی انجام شد و شبکه بلاکچینی، که بسیار گسترده و کارآمد بود پدید آمد. بعد از آن نیز رمز ارز XRP را بوجود آورد که بسیار کار آمدتر از بیت کوین بوده و افراد را بیشتر به خود جذب کرد. هم اکنون نیز وی به کار خود در این راه ادامه می دهد.

شغل برد گارلینگهاوس قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

برد گارلینگهاوس همان طور که در بالا بیان کردیم اولین بار در یاهو به عنوان معاون ارشد مدیر عامل همکاری می کرد. بعد از آن امور مشتریان AOL را بر عهده گرفت و مدتی بعد مدیر عامل شرکت Hightail شد. وی در هیئت مدیر شرکت Animoto و OutMatch نیز همکاری کرده است و در انستری دات کام و تونیک هلث نیز مدیریت کرده است.

این شخص در بسیاری از شرکت ها نیز سرمایه گذاری انجام داده است و بسیار در کار خود موفق بوده است. برد با یک کارنامه عالی وارد ریپل شد و همین باعث موفقیت این شرکت بزرگ شد.

عکس های برد گارلینگهاوس را در کجا مشاهده کنیم؟

گارلینگهاوس یکی از افراد بسیار معروف در زمینه رمز ارزها است که معمولا بیشتر سایت ها و شبکه های خبری از او صحبت می کنند و یا اینکه مقاله هایی را درباره وی می نویسند. این سایت ها و یا خبرگذاری ها عکس هایی را نیز از او به اشتراک می گذارد تا افراد با برد بیشتر آشنا شوند.

برای دستیابی به این عکس ها می توانید نام این فرد را به انگلیسی یا فارسی در مرورگر تلفن همراه خود وارد کرده و از طریق قسمت تصاویر گوگل عکس های او را مشاهده کرده و آن ها را ذخیره کنیم. این کار را با رایانه نیز می تواند انجام داد و عکس های او را مشاهده کنیم.

تحصیلات برد گارلینگهاوس چقدر است؟

تحصیلات برد گارلینگهاوس چقدر است؟

گارلینگهاوس یکی از افراد بسیار تحصیل کرده در دنیای رمز ارزها است و مانند بسیاری از افراد همتای خود در دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده است. او همان طور که قبلا بیان کردیم مدرک لیسانس خود را در زمینه اقتصاد از دانشگاه کانزاس و مدرک MBA خود را از دانشکده اقتصاد هاروارد گرفته است.

این مدارک برای وی بسیار ارزشمند هستند و توانستند او را در مسیر کاری اش کمک کنند. زیرا این شخص فعالیت های اقتصادی موفقی انجام داده است و این فعالیت ها هم چنین در ریپل نیز تاثیر داشته است.

آیا این فرد یک کار آفرین است؟

برد گارلینگهاوس تا به حال شرکت های زیادی را تاسیس کرده است و به واسطه همین شرکت ها برای افراد بسیار زیادی کار ایجاد کرده است که می توان به همین دلیل او را یکی از کار آفرینان مهم و بزرگ در نظر گرفت و از وی تقدیر کرد.

پیج اینستاگرام برد گارلینگهاوس چیست؟

برد گارلینگهاوس در اینستاگرام یک حساب کاربری دارد که آدرس آن bgarlinghouse است. اما باید به شما بگوییم که این پیج پرایوت یا خصوصی است و به احتمال زیاد برد آن را فقط برای نزدیکان خود و آشنایانش ساخته است. این حساب ۳۷۵ دنبال کننده دارد و از آن جا می توان فهمید که مخصوص این شخص است که از اینستاگرام تیک آبی اعتبار گرفته است.

شما نمی توانید او را دنبال کنید و به نظر می رسد گارلینگهاوس به این موضوع علاقه دارد که صفحه اینستاگرام خود و زندگی خود را شخصی و دور از چشم مردم نگه دارد.

اخبار مربوط به برد گارلینگهاوس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای اینکه به اخبار پیرامون برد گارلینگهاوس دسترسی داشته باشیم باید نام او را در اینترنت جستجو کنیم. این فرد بسیار در دنیای رمز ارزها معروف است و خبر های پیرامون او می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. سایت های خبری زیادی در زمینه رمز ارزها اخبار پیرامون وی را قرار می دهند که شما می توانید با خواندن آن ها از ای اخبار آگاه شوید.

هم چنین در سایت های فارسی مربوط به رمز ارزها نیز گاهی اخباری پیرامون این فرد مشاهده می شود. می توان توییتر را نیز برای اینکه بهتر از این اخبار آگاه بشوید جستجو کنیم.

برد گارلینگهاوس مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

برد گارلینگهاوس مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

همان طور که در بالا نیز بیان کردیم این شخص بنیان گذار شرکت های بزرگی مانند هایتیل، مدیر شرکت های انیموتو و اوت مچ و معون مدیر عامل در یاهو بوده است. هم چنین این شخص ریپل را نیز تاسیس کرده است و این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های بلاک چین و رمز ارز شده است که بسیار نیز معروف است.

آیا brad garlinghouse به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

brad garlinghouse به عنوان یکی از اشخاص بزرگ در حوزه رمز ارز و بلاک چین معرفی می شود که بسیار نیز در این زمینه اطلاعات بالا و دانش دارد. او تمام این بازار را می شناسد و می تواند آن را به خوبی تحلیل کند و افراد را راهنمایی کند. می توانید نظرات و تحلیل های او را در مورد رمز ارزها مخصوصا ریپل در اینترنت مشاهده کنید.

برد گارلینگهاوس کجا زندگی می کند؟

از محل زندگی دقیق این فرد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما به نظر می رسد این شخص در آمریکا زندگی می کند. زیرا تمام مسئولیت های شرکتی او در این کشور قرار دارد و هم چنین او در آمریکا به دنیا آمده و بزرگ شده است. اما از اینکه وی دقیقا در کدام شهر زندگی می کند اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. ممکن است او در آینده محل زندگی خود را به بیوی اینستاگرامش اضافه کند و یا درباره آن صحبتی نیز بکند.

مصاحبه و کنفرانس های brad garlinghouse را در کجا مشاهده کنیم؟

این فرد مصاحبه ها و سخنرانی های زیادی را در زمینه رمز ارز و فناوری و تکنولوژی داشته است. شما می توانید این سخنرانی ها را در اینترنت مشاهده کنید. سایت های خبری معمولا این سخنرانی ها را به صورت متنی در صفحه خود قرار می دهند. و بعضی از آن ها نیز فیلم مصاحبه ها را در صفحه یوتیوب خود می گذارند. می توانید انتخاب کنید که کدام محتوا را می خواهید ببینید و به جستجوی همان مورد بپردازید.

برد گارلینگهاوس چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

برد گارلینگهاوس تاثیر به سزایی در بازار رمز ارزها می تواند بگذارد. این فرد بسیار قدرتمند است و صحبت های او مخصوصا درباره ریپل می تواند در بازار آن تغییراتی را از نظر قیمت ایجاد کند. هم چنین اگر او به سراغ رمز ارز دیگری برود ممکن است قیمت این رمز ارز بالاتر رفته و یا اگر از رمز ارزی بد بگوید ممکن است این رمزز ارز افت قیمت پیدا کند. زیرا مردم به نظرات او اعتماد می گذارند چون او یکی از افراد آگاه و با علم و دانش در این عرصه است. به همین دلیل تاثیر زیادی بر آن ها دارد.

سوالات متداول

بایگانی های برد گارلینگهاوس را کجا مشاهده کنیم؟

می توانید این عبارت را در اینترنت جستجو کنید و تمام خبر هایی که از او از سال های قبل در اینترنت بایگانی شده اند پیدا کنید و بخوانید.

آیا مدیر عامل ریپل مالک رمز از دیگری نیز است؟

این فرد فقط تمرکز خود را روی ریپل گذاشته است و تا به حال رمز ارزی دیگری را به غیراز آن منتشر نکرده است و به نظر می رسد قصد چنین کاری را نیز نداشته باشد.

بیوگرافی برد گارلینگهاوس چیست؟

برد گارلینگهاوس متولد 6 فوریه 1971 در آمریکا است و دانش آموخته MBA است. وی مدیر عامل شرکت ریپل و خالق رمز ارز ریپل است که جایگاه خوبی در بازار رمز ارزها دارد. او همچنین در شرکت های دیگری در همین زمینه مدیر عامل است.

آدرس توییتر برد گارلینگهاوس چیست؟

این فرد در توییتر حسابی برای خود دارد که آدرس آن bgarlinghouse است و می توانید با وی در آن جا در ارتباط باشید.

برد گارلینگهاوس چند سال دارد؟

این فرد هم اکنون 51 سال دارد و این سن دقیق اوست که اطلاعاتش را خود او ارائه داده است.

آیا برد گارلینگهاوس جز افراد ثروتمند دنیا است؟

این فرد همیشه در لیست افراد ثروتمند در زمینه رمز ارز و در دنیا قرار گرفته است.

آیا برد گارلینگهاوس صرافی دارد؟

برد گارلینگهاوس صرافی رمز ارز ندارد وی فقط خالق آن است و تا به حال صرافی نداشته است.

آیا بلاکچین ریپل تا به حال کمکی برای خدمات غیر متمرکز انجام داده است؟

بلاکچین ریپل که برد گارلینگهاوس آن را راه اندازی کرده است در خدمات غیر متمرکز تقریبا حرف اول را می زند.

آدرس یوتیوب برد گارلینگهاوس چیست؟

این فرد در یوتیوب حساب کاربری ندارد و حساب های دیگر فیلم هایی را درباره او به اشتراک می گذارند.

آیا برد گارلینگهاوس ازدواج کرده است؟

به نظر می رسد این فرد متاهل باشد اما اطلاعاتی دقیقی در این زمینه موجود نیست و خود او نیز در این باره صحبتی نکرده است.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها