تبلیغات
برایان بیشاپ معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی برایان بیشاپ و رازهای موفقیت او در بازار کریپتوکارنسی

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

یکی از موضوعاتی که این روز ها داغ شده است، موضوع رمز ارزها می باشد. ما در این مقاله و در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم درباره یک چهره مشهور و یکی از افراد موثر در حوزه رمز ارزها یعنی برایان بیشاپ (Bryan Bishop) بیشتر صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

برایان بیشاپ کیست؟

برایان بیشاپ (Bryan Bishop) یک مغز متفکر مهندسی است که در پایتخت تگزاس یعنی آستین در جنوب ایالات متحده آمریکا متولد شده است. او یک نرم افزاری طراحی کرد که باعث تغییر چهره و ساختار مالی مدرن شد. طراحی او باعث شد که استارت آپ ها ویژگی جمع آوری ده ها میلیون دلار سرمایه را داشته باشند و در درآمد خود بیشترین توان را دنبال کنند.

اکثرا برایان بیشاپ را جز یکی از مشارکت کنندگان بیت کوین Core که جز محبوب ترین نرم افزار های بیت کوین است، می شناسند. در ژانویه سال 2018 بود که بیشاپ با مهندسی بلاک چین و دانش معماری، لجر ایکس که اولین صرافی دیجیتالی بود را ایجاد کند.

هم چنین او توانست ولت ها یا همان کیف پول هایی را برای بیت کوین تحت عنوان کیف پول بیت کوین طراحی کند که ضد سرقت باشند. او در مارس سال 2020 تصمیم گرفت که به بانک رمز نگاری آوانتی کیتلین لانگ بپیوندد و در آن جا جایگاه مدیر ارشد فناوری را به دست آورد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

برایان بیشاپ یکی از توسعه دهندگان هسته ارز دیجیتالی بیت کوین و یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود. او که یکی از مدیران شرکت آوانتی می باشد، 5 میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذارانی مانند Morgan Creek Digital، Blockchain Capital، DCG و غیره جذب کرد. ولی خود بیشاپ تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی ها و درآمد خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

برایان بیشاپ روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

برایان بیشاپ روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

برایان بیشاپ آشنایی اصلی خودش را با ارز دیجیتال با بیت کوین شروع کرده است. او ابتدا به عنوان CTO در صنعت بانک داری ارزها فعالیت می کرد و با اکثر رمز های موجود در بازار ارز کار می کرد. اما از سال ۲۰۱۴ که به عنوان یک توسعه دهنده هسته بیت کوین در LedgreX فعالیت خودش را آغاز کرد، تمرکز و هدف اصلی او ارز بیت کوین شد.

او تمام تلاشش در جهت موفقیت، گسترش و توسعه بیت کوین بود و فعالیت های بسیاری را هم در این زمینه انجام داد. اما از سال ۲۰۱۸ او کمی از بیت کوین فاصله گرفت و بر روی ارزهای دیگری نیز متمرکز شد. در مورد بیت کوین بسیار صحبت شد پس بهتر است تا بدانیم بیت کوین از کجا میاد؟ که از طریق این لینک می توانید مشاهده کنید.

برایان بیشاپ از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

به گفته خود برایان بیشاپ اولین برخورد او با کلمه بیت کوین در سال ۲۰۰۹ می باشد که چندان در آن زمان موافق با این ارز دیجیتال نبوده است ولی در از اواخر سال ۲۰۱۳ او تحقیقات بیشتری درباره این ارز انجام داده و به آن علاقه مند شده است. بیشاپ از سال ۲۰۱۴ وارد LedgreX شد و فعالیت حرفه ای او در ارتباط با رمز ارزها نیز از همین زمان آغاز شده است. او تا ۴ سال پس از ورودش به این حرفه، تلاش ها و فعالیت های بسیاری در جهت توسعه این رمز ارز انجام داد که باعث شد او یکی از توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی در دنیای رمز ارزها شناخته شود.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت جستجو کنید و از آن جایی که بیشاپ یکی از اشخاص سر شناس و یکی از موثر ترین افراد در زمینه رمز ارزها است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (برایان بیشاپ) و چه به صورت انگلیسی (Bryan Bishop) در هر سایت و برنامه به عکس ها و فیلم همایش ها و مصاحبه های او دسترسی داشته باشید.

آیا Bryan Bishop در اینستاگرام فعالیت دارد؟

معمولا افرادی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند، بیشتر فعالیت آن ها در شبکه های مجازی در پلتفرم توییتر است. برایان بیشاپ نیز یکی از چهره های سرشناس رمز ارز در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است. با این حال او یک کاربر فعال در شبکه توییتر می باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

برایان بیشاپ یکی از بنیان گذاران و مدیر ارشد فناوری گروه مالی آوانتی است. او یک مغز متفکر در مهندسی محسوب می شود. اما از این که او در چه سالی وارد دانشگاه شده، چه دانشگاهی تحصیل کرده است و رشته تحصیلی او به طور دقیق چه بوده است و هم چنین تا چه مقطعی تحصیلات خودش را ادامه داده است، اطلاعاتی در دست نمی باشد و تا کنون درباره این موارد در مصاحبه ای صحبت نکرده و اخباری از تحصیلاتش در هیچ فضایی منتشر نکرده است.

اخبار مربوط به برایان بیشاپ را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر مشتاق هستید اخبار برایان بیشاپ را دنبال کنید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو مانند گوگل به تمام اخبار و اطلاعاتی از او برسید. هم چنین می توانید با دنبال کردن صفحات او در توییتر، یوتیوب و فیسبوک (در صورت موجود بودن) از این چهره معروف در ارزهای دیجیتال اخباری نیز کسب کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

از آن جایی که او فردی موفق در زمینه کاری خود و یکی از توسعه دهندگان ارز بیت کوین می باشد، صد در صد با او مصاحبه هایی صورت گرفته است و او را به همایش های بسیاری دعوت کرده اند و اخبار بسیاری درباره او موجود می باشد که شما می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو، به هر اطلاعاتی که از او می خواهید و هر مصاحبه ای در هر زمینه که مد نظرتان می باشد، برسید.

اما در ادامه به بخشی از مصاحبه او با خبرنگار معروف، پیتر مک کورمک که در زمینه رمز ارزها فعالیت می کند، می پردازیم. پیتر مک کورمک در مصاحبه ای با برایان بیشاپ از او پرسید که “می توانید کمی در مورد پیشینه تان، نحوه کشف بیت کوین، لحظه لحظه نورپردازی تان با آن و چرا تصمیم گرفتید که می خواهید یک توسعه دهنده بیت کوین شوید، به ما بگویید؟

” برایان بیشاپ در پاسخ به او گفت که “من یک مشاور نرم افزاری هستم که در درجه اول بر روی بیت کوین و فناوری های بلاک چین تمرکز دارم. در گذشته توسعه دهنده وب و توسعه دهنده اپلیکیشن بودم. در 10 ژانویه سال 2009 ایمیلی از ساتوشی ناکاموتو (بنیان گذار اصلی ارز بیت کوین) دریافت کردم و از همان زمان ها بود که تقریبا تحقیقات من درباره این ارز دیجیتالی شروع شد”.

آیا Bryan Bishop به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

برایان بیشاپ یکی از توسعه دهندگان اصلی هسته ارز دیجیتالی بیت کوین است. او یک دانشمند و مهندس بی نظیر در دنیای رمز ارزها محسوب می شود و به او لقب مغز متفکر را داده اند. او خودش را فردی فرا انسانی می داند و توانایی ها و استعداد های بی نظیری در این حوزه دارد. فردی با چنین اطلاعاتی قطعا می تواند یک تحلیل گر توانا و مجرب باشد و به طور شخصی تحلیل هایی در زمینه ارزهای دیجیتال بکند اما این که به صورت رسمی به عنوان یک تحلیل گر فعالیت می کند یا خیر! اطلاعاتی در دست نیست.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

برایان بیشاپ یکی از توسعه دهندگان هسته بیت کوین، تاسیس کننده LedgreX، بهبود دهنده امنیت امن ترین کیف پول بیت کوین و یکی از بنیان گذاران و مدیر ارشد فناوری گروه مالی آوانتی است. فردی با این همه فعالیت و تاثیر گذاری در ارز بیت کوین قطعا جز افراد موثر در نوسانات بیت کوین و به دنبال آن نوسانات سایر رمز ارزهاست. قطعا که هر اقدام و تصمیمی از جانب او ممکن است باعث نوساناتی در ارزهای دیجیتالی شود.

برایان بیشاپ کجا زندگی می کند؟

برایان بیشاپ در ایالات متحده آمریکا متولد شده و هم اکنون نیز در آستین پایتخت تگزاس در جنوب ایالات متحده آمریکا ساکن است و زندگی می کند. اما اطلاعات دقیق تری از محل سکونت او موجود نمی باشد.

سوالات متداول

بیوگرافی برایان بیشاپ چیست؟

برایان بیشاپ در آستین جنوب ایالات متحده آمریکا متولد شده است. او یکی از توسعه دهندگان اصلی هسته بیت کوین، موسس شرکت لجر ایکس، بهبود دهنده امنیت کیف پول در بیت کوین و موسس شرکت مهندسی در ژنتیک می باشد.

آیا برایان بیشاپ در اینستاگرام فعالیت دارد؟

او در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه ای به نام او ثبت نشده است.

دارایی برایان بیشاپ چقدر است؟

برایان بیشاپ یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود. ولی تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی های خود صحبت نکرده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها