تبلیغات
کتلین لانگ معرفی افراد تاثیرگذار

کتلین لانگ کیست؟ بیوگرافی و بررسی دارایی او

  • توسط mozhde
  • 11 دقیقه

همان طور که می دانید تعدادی از افراد فعال در زمینه رمرز ارز از سیاست وارد این حیطه شده اند. این افراد می توانند فعالیت بهتر و موثر تری را از خود ارائه دهند و تغییرات عالی را در این فضا ایجاد کنند. در این مقاله می خواهیم درباره یکی از این اشخاص به نام کتلین لانگ صحبت کنیم و بیشتر درباره او بدانیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

کتلین لانگ کیست؟

اگر به سیاست آمریکا علاقه داشته باشید و دنیای رمز ارزها را نیز دنبال کنید، حتما دوست دارید بدانید که کتلین لانگ کیست. کتلین لانگ متولد سال ۱۹۷۲ در ایالت وایومینگ آمریکا است. وی مدیر و موسس بانک Custodia است و در وال استریت حدود ۲۲ سال کار کرده است.

هم چنین مدیر بانک آوانتی نیز است و از سال ۲۰۱۲ در بلاک چین فعال بوده است. وی از سال ۲۰۱۸ این وظیفه را بر عهده گرفت تا ایالت بومی خود یعنی وایومینگ را به مرکز بلاک چین آمریکا تبدیل کند. هم چنین از طریق قدرتی که در سیاست داشت توانست قوانینی را برای این کار تصویب کند. او با هدف اینکه بازار های اوراق بهادار و صرافی ها در یک بلاکچین حضور داشته باشند، رئیس استارت آپ بلاکچین Symbiont تا سال ۲۰۱۸ بود. در واقع حضور او در حیطه رمز ارزها و بلاک چین و حتی کاربرد بلاک چین برای آمریکا بسیار مفید بوده است و وضعیت آمریکا را در این زمینه بهتر کرده است.

دارایی خالص کتلین لانگ چقدر است؟

از میزان دقیق دارایی این شخص اطلاعاتی موجود نیست و خود او نیز تا به حال درباره این موضوع صحبت نکرده است. اما نام وی در مجله فوربس آمده است. این مجله مخصوص افراد ثروتمند و معروف در دنیا است که آن ها را معرفی می کند و ثروت این افراد حتما باید به میلیون یا میلیارد دلار برسد. به همین دلیل می توان حدس زد که این فرد یکی از میلیونر های دنیای کریپتوکارنسی و سیاست است.

کتلین لانگ بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

کتلین لانگ از آن دسته از افراد سیاسی است که با پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین آشنا شده و به همین روش نیز وارد دنیای رمز ارزها شده است. این فرد تمرکز خود را روی بیت کوین گذاشت و از طریق شبکه بلاکچین آن و نحوه خرید و فروش این رمز ارز فهمید که می توان آن را برای موقعیت های بهتر نیز استفاده کرد. او این موضوع را دریافت که جهان در آینده به ارزهای دیجیتال نیاز مبرم دارد و باید بستری از آن برای کار های دیگر نیز وجود داشته باشد.

کتلین لانگ از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

کتلین لانگ از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

همان طور که در بالا این موضوع را بیان کردیم کتلین لانگ جذب بیت کوین شد. این اتفاق در سال ۲۰۱۲ افتاد که وی در کلاس های اقتصاد درباره این رمز ارز خواند و مجذوب آن شد. بعد از آن تا سال ۲۰۱۸ وی در این باره تحقیق و مطالعه کرد و دریافت که می تواند شبکه ای را ایجاد کند که مانند بستر بلاک چین بیت کوین باشد که بسیاری از قرارداد ها و معاملات در آن انجام شود. از آن موقع به این کار مشغول است و از موقعیت خود در سیاست نیز برای تصویب قوانین آن استفاده کرده است.

شغل caitlin Long قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

caitlin Long قبل از اینکه وارد رمز ارز شود از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ در شرکت credit suisee کار می کرد. او قبل از این کار در سال های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ در solomon brothers مشغول بود و هم چنین مدتی را نیز در فرمانداری وایومینگ مسئولیت خود را اجرا می کرد. همین طور در کنار همه این کار ها این شخص ۲۲ سال در وال استریت فعال بود و در زمینه اقتصاد و سرمایه داری نیز فعالیت هایی را انجام داده بود.

عکس های کتلین لانگ را در کجا مشاهده کنیم؟

کتلین لانگ یکی از افراد معروف در سیاست و هم چنین در blockchain و ارز دیجیتال است. به همین دلیل سایت های زیادی در این زمینه درباره او مقاله نوشته و یا اینکه متونی را منتشر کرده اند. به همراه این مقاله ها عکس هایی نیز موجود است. برای دستیابی به این عکس ها می توانید وارد موتور جستجوی گوگل شده و نام او را در قسمت تصاویر وارد کنید. در صفحه نتایج می توانید تمام عکس های موجود از او در اینترنت را مشاهده کنید. هم چنین می توانید این عکس ها را ذخیره نیز بکنید.

تحصیلات caitlin Long چقدر است؟

تحصیلات caitlin Long چقدر است؟

از اینکه لانگ در کدام دبیرستان درس خوانده و یا اینکه مدرسه ابتدایی خود را در کجا گذرانده است، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. اما او مانند بسیاری از کسانی که در زمینه رمز ارز موفق هستند، تحصیل کرده است و در دانشگاه های مهم درس خوانده است. وی مدرک خود را از دانشکده حقوق هاروارد گرفته است و از دانشگاه دولتی کندی و دانشگاه وایومینگ نیز مدارک دیگر خود را دریافت کرده است. این فرد از اطلاعات حقوقی خود بارها در کارش استفاده کرده و بسیار نیز موفق بوده است.

پیج اینستاگرام کتلین لانگ چیست؟

تعداد زیادی از افراد در حیطه سیاست و رمز ارز وجود دارند که علاقه ای به داشتن شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ندارند. کتلین لانگ نیز یکی از این افراد است. وی در اینستاگرام حسابی ندارد و این بدان معنا است که او‌ نیز به این موضوع که زندگی خصوصی خود را برای بقیه در نمایش بگذارد علاقه ای ندارد. البته ممکن است او وقت کافی برای انجام این کار نداشته باشد.

اخبار مربوط به caitlin Long را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر می خواهید از اخبار پیرامون این فرد آگاه شوید می توانید به اینترنت مراجعه کنید. سایت های خبری معتبر زیادی وجود دارند که این اخبار را به اشتراک می گذارند که یا در سیاست فعالیت دارند و یا در زمینه ارز دیجیتال کار می کنند. شما می توانید نام کتلین لانگ را در گوگل نوشته و جستجو کنید. در صفحه نتایج news را بزنید و از اخبار درباره این فرد اطلاع پیدا کنید و آن ها را بخوانید.

کتلین لانگ مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

کتلین لانگ مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

همان طور که بیان کردیم این فرد قصد این را داشت که شبکه ای بلاکچین برای وایومینگ و بعد آمریکا طراحی کند. به همین دلیل در سال ۲۰۱۷ وی بلاکچین وایومینگ را تاسیس کرد. او در این شبکه کار های زیای را انجام داد و حدود ۱۳ قانون را تصویب کرد. وی بعد از آن ریاست WyoHackthon را در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بر عهده گرفت. او هم چنین یک بانک به نام آوانتی که دیجیتالی بود نیز تاسیس کرد.

آیا کتلین لانگ به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این فرد اطلاعات و دانش بسیار بالایی را در زمینه ارز دیجیتال و بلاک چین دارد. به همین دلیل تا به حال تحلیل هایی را برای این بازار انجام داده است. وی هم چنین در وال استریت نیز فعال بوده به همین دلیل تحلیل های اقتصادی جالبی را در زمینه ارز دیجیتال دارد. برای دسترسی به این تحلیل ها می توانید به سایت های مرتبط در این زمینه مراجعه کنید.

کتلین لانگ کجا زندگی می کند؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این فرد در آمریکا و ایالت وایومینگ به دنیا آمده است. در اینجا باید این موضوع را بیان کنیم که این فرد در همین ایالت زندگی نیز می کند. او برای محل زندگی خود و کشورش تلاش های فراوانی را انجام داده است و تمام سعی خود را کرده است که ایالت وایومینگ و کشور آمریکا به جدیدترین فناوری ها مانند بلاک چین مجهز باشند. این کار ها برای خود او نیز سود زیادی داشته است.

مصاحبه و کنفرانس های کتلین لانگ را در کجا مشاهده کنیم؟

با کتلین لانگ مصاحبه های زیادی انجام شده است. این فرد یکی از مقام های ارشد در سیاست است و هم چنین کسب و کار های مهمی دارد. به همین دلیل با او گفتگو هایی انجام شده است. این مصاحبه ها در سایت های مختلف موجود است. وی هم چنین در کنفرانس consensus invest نیز شرکت کرده است که می توانید سخنرانی او را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

کتلین لانگ چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

این فرد به عنوان یک سیاستمدار می تواند تاثیرات فراوانی را روی رمز ارزها بگذارد. او همان طور که گفتیم ۱۳ قانون را برای بلاکچین آمریکا تصویب کرده است. او هم چنین می تواند در آینده نیز قوانین زیادی را تصویب کرده و بر بلاکچین و رمز ارزهای آمریکا تاثیر فراوانی را بگذارد.

در طول مقاله بسیار به بلاک چین و بیت کوین اشاره شد. در پایان پیشنهاد ما این است که برای شناخت بیشتر مقالات امنیت بلاک چین و بیت کوین از کجا میاد را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

بیوگرافی کتلین لانگ چیست؟

کتلین لانگ متولد 1972 در وایومینگ آمریکا است. وی مدیر شرکت آوانتی است و هم چنین در فرمانداری وایومنیگ کار کرده است. تو هم چنین بلاکچین وایومینگ را هم تاسیس کرده است.

آدرس توییتر کتلین لانگ چیست؟

این فرد در توییتر یک حساب فعال دارد و آدرس آن catlinLong است. می توانید او را دنبال کرده و از اخبار مربوط به او آگاه شوید.

آیا کتلین لانگ خالق رمز ارز است؟

این فرد رمز ارزی را ابداع نکرده است. او فقط یک بلاکچین را تاسیس کرده است و ایالت وایومینگ را به سمت ارزهای دیجیتال و یلاکچین هدایت می کند.

همسر کتلین لانگ کیست؟

نام همسر کتلین لانگ جیمز لانگ است ولی اطلاعات دقیقی از این فرد موجود نیست.

آیا کتلین لانگ برای افراد دیگر کار ایجاد کرده است؟

این فرد با شرکت هایی که تاسیس کرده است توانسته فرصت همکاری را برای افراد بسیاری بوجود آورد و کارآفرین باشد.

آدرس یوتیوب کتلین لانگ چیست؟

این فرد حسابی در یوتیوب ندارد. اما اگر نام او را جستجو کنید، متوجه می شوید که افراد دیگر فیلم هایی را از او در یوتیوب قرار داده اند.

آیا کتلین لانگ سرمایه بیت کوین دارد؟

این فرد به بیت کوین علاقه بسیاری دارد و اولین بار از طریق آن با ارز دیجیتال آشنا شده است. اما از میزان سرمایه بیت کوین او اطلاعاتی در دسترس نیست.

بانک یا شرکت آوانتی برای چه چیزی است؟

بانک آوانتی که موسس آن کتلین لانگ است از دارایی دیجیتال افراد نگهداری می کند.

آیا کتلین لانگ ویکی پدیا دارد؟

این فرد صفحه ای در ویکی پدیا به نام خود ندارد اما شما می توانید در صورت علاقه به این شخص صفحه ای را برای او ایجاد کنید.

هدف کتلین لانگ از پروژه WyHackthon چه بود؟

هدف او از این پروژه تبدیل کردن آمریکا به بهشتی برای ارز دیجیتال و افراد علاقمند به این موضوع است.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها