کریس لارسن معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی کریس لارسن ثروتمندترین بنیانگذار ارزهای دیجیتال

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

در دنیای رمز ارز افراد بسیاری هستند که با انجام کار های خود توانسته اند جزء سرشناس ترین و تاثیر گذار ترین افراد در این زمینه ظاهر شوند. در این دنیا ما کریس لارسن Chris Larsen را داریم که تا به امروز نام او همواره جزء بهترین ها بوده است. در صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه ما باشید تا به زندگینامه و فعالیت او در زمینه رمز ارزها بپردازیم.

کریس لارسن کیست؟

کریس لارسن ثروتمندترین بنیانگذار ارزهای دیجیتال در جهان است. کریس لارسن در سال 1960 در شهر سانفرانسیسکو کالیفرنیا در ساحل غربی ایالات متحده به دنیا آمد. پدرش تکنسین هوا و مکانیک خطوط هوایی یونایتد در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو (SFO) بود. مادرش نیز به کار تصویر برداری و عکاسی می پرداخت. در سال 1984 لارسن از دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو در رشته بازرگانی و حسابداری بین المللی فارغ التحصیل شد.

Chris Larsen تحصیلات تکمیلی خود را در دانشکده بازرگانی استنفورد ادامه داد و در سال 1991 با مدرک M.B.A فارغ التحصیل شد. بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از ایالت سانفرانسیسکو او سفر حرفه ای خود را آغاز کرد و کار خود را با غول نفتی، شورون آغاز کرد. او مسئول انجام ممیزی مالی برای عملیات شرکت در آسیا و آمریکای جنوبی با تمرکز خاص در اندونزی، برزیل و اکوادور بود. در این دوره بود که کریس تصمیم گرفت به دانشگاه برگردد و مدرک فوق لیسانس خود را بگیرد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

لارسن مالک 17 درصد از شرکتی است که ریپل را ایجاد کرده است (شرکتی که 61 درصد از کل سکه ها را کنترل می کند). او هم چنین دارای 5.19 میلیارد XRP اضافی به عنوان سهام شخصی است. وقتی قیمت ریپل در 4 ژانویه به 3.84 دلار رسید، از نظر فنی کریس دارای دارایی خالص 60 میلیارد دلاری بود. همین کافی است تا او را به یکی از 10 فرد ثروتمند روی کره زمین تبدیل کند.

در یک مقطع زمانی او هفتمین فرد ثروتمند روی کره زمین بالاتر از افرادی مانند لری پیج، کارلوس اسلیم، لری الیسون و مایکل بلومبرگ بود. یک ماه بعد ریپل 80 درصد از ارزش خود را از دست داده بود. در آن سطح کریس هنوز 12 میلیارد دلار دارایی خالص داشت. مشخص نیست که کریس دارایی های ریپل خود را فروخته است یا خیر. اگر او درصد زیادی بفروشد باعث می شود تاثیرات بسیاری بر روی بازار در این زمینه به وجود آید.

کریس لارسن روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

نمی توان گفت که کریس لارسن به صورت اختصاصی بر روی کدام یک از رمز ارزها فعالیت داشته است زیرا وی در کارنامه کاری خود شرکت ها و پلتفرم های بسیاری را تاسیس کرده که همگی در زمینه رمز ارزها فعالیت می کنند و بسیار نیز مورد استفاده قرار می گیرند. توجه و فعالیت این شخص به صورت اختصاصی بر روی تمامی رمز ارزها و مواردی که در این زمینه فعالت دارند می باشد.

کریس لارسن از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

کریس لارسن از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

کریس ریپل را در سال 2012 تاسیس کرد تا از فناوری بلاک چین، کاربرد بلاک چین و دارایی های دیجیتال استفاده کند تا مؤسسات مالی بتوانند پول خود را به آن سوی مرز ها ارسال کنند، آنی و قابل اعتماد و با کسری از یک پنی. پس وی از سال 2012 به صورت اختصاصی وارد حوزه رمز ارزها شد.

قبل از Ripple کریس به عنوان مدیر عامل Prosper یک بازار وام‌ دهی همتا و E-Loan، یکی از اولین ارائه ‌دهندگان خدمات وام مسکن آنلاین آمریکا که اکنون به صورت عمومی وام ‌دهنده آنلاین فعالیت می ‌کند، مشارکت داشت. در طول تصدی خود در E-Loan او پیشگام جنبش دسترسی آزاد به امتیازات اعتباری بود و E-Loan را به اولین شرکتی تبدیل کرد که امتیازات FICO خود را به مشتریان نشان می دهد.

عکس های Chris Larsen را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های کریس لارسن یکی از بهترین های رمز ارز به راحتی می توانید با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل و جست و جو نام این فرد به صورت لاتین و یا فارسی اقدام به مشاهده کردن عکس های این شخص کنید. می توانید از انواع اپلیکیشن های موجود در زمینه عکس مانند پینترس نیز در این زمینه استفاده کنید.

آیا کریس لارسن در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اگر نام این شخص را در اینستاگرام جست و جو کنید، مشاهده می کنید که صفحات بسیاری با نام و عکس های وی برای شما نمایان می شود اما هیچ یک از این صفحات به صورت رسمی برای این شخص ساخته نشده اند و تمامی آن ها تقلبی می باشند. کریس لارسن در اینستاگرام صفحه رسمی ای ندارد و هیچ فعالیتی نیز در این زمینه انجام نمی دهد. البته ناگفته نماند که بسیاری از افرادی که در زمینه رمز ارزها فعالیت دارند، معمولا در اینستاگرام دارای صفحه رسمی نیستند تا زندگی شخصی خود را به صورت عمومی ارائه نکنند و افراد تنها وجهه کاری از این دسته از افراد را بشناسند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

همان طور که اشاره شد کریس لارسن در سال 1960 در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا به دنیا آمد. مادرش به عنوان یک تصویر بردار مستقل کار می کرد در حالی که پدرش به عنوان مکانیک هواپیما برای خطوط هوایی یونایتد در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو کار بود.

پس از دبیرستان لارسن به دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو رفت و در آنجا مدرک B.S. در تجارت بین المللی و حسابداری در سال 1984. وی پس از کالج برای شورون شروع به کار کرد و در برزیل، اکوادور و اندونزی حسابرسی مالی انجام داد. او در سال 1991 با مدرک M.B.A از دانشکده بازرگانی استنفورد فارغ التحصیل شد.

اخبار مربوط به کریس لارسن را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم کریس لارسن فردی است که در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارد که شما بتوانید با مراجعه کردن به این شبکه ها اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به این شخص توسط خودش باشید. اما می توانید با مراجعه به انواع سایت های معتبر که به زبان فارسی و انگلیسی اخبار مربوط به رمز ارزها و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، اخبار مربوط به کریس لارسن را نیز مشاهده کنید. هم چنین می توانید از انواع پیج های اینستاگرام در این زمینه نیز کمک گرفته و از این طریق نیز اخبار مربوط به کریس لارسن را مشاهده کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

با Chris Larsen تا به امروز مصاحبه های بسیاری انجام شده است زیرا علاوه بر این که وی یکی از بهترین ها در زمینه رمز ارز می باشد، یکی از ثروتمند ترین افراد نیز است. به همین دلیل است که تا به امروز شاهد انواع بسیاری از مصابحه هایی هستیم که با او انجام شده. شما می توانید با مراجعه به یوتیوب و جست و جو نام وی به همراه کلمه interview اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های مربوط به این شخص کنید.

آیا کریس لارسن به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

نمی توان گفت که وی به صورت اختصاصی در زمینه تحلیل گری فعالیتی دارد یا خیر زیرا هر شخصی که در زمینه رمز ارزها به فعالیت بپردازد، معمولا تا حدودی نیز اقدام به تحلیلگری نیز می کند. پس کریس لارسن نیز یکی از افرادی است که نظراتش در زمینه رمز ارز تاثیرات بسیاری بر روی نوسانات ارز داشته است اما به صورت کلی نمی توان گفت که وی یکی از تحلیل گر ها در این زمینه می باشد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

همان طور که اشاره کردیم کریس لارسن نظریه های بسیاری را در زمینه رمز ارزها ارائه داده است. این نظریه ها اگر از سوی فردی که نامش در این زمینه آشنا نبود ارائه می شد و تاثیراتی بر روی نوسانات این ارز نمی گذاشت اما زمانی که از سوی این فرد ارائه می شود موضوعی متفاوت است. این شخص یکی از بهترین ها و ثروتمند ترین افراد می باشد که نظریه های او در این زمینه می تواند تاثیرات منفی تا مثبتی را بر روی رمز ارزها ارائه دهد که در نتیجه در همین راستا آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود.

کریس لارسن کجا زندگی می کند؟

کریس لارسن همان طور که اشاره شد در آمریکا شهر سنفرانسیسکو به دنیا آمده و تا به امروز نیز در این شهر زندگی می کند. سانفرانسیسکو یک مرکز فرهنگی، تجاری و مالی در ایالت کالیفرنیای ایالات متحده می باشد. این شهر واقع در شمال کالیفرنیا است. سانفرانسیسکو هفدهمین شهر پرجمعیت در ایالات متحده و چهارمین شهر پرجمعیت در کالیفرنیا است. سانفرانسیسکو دوازدهمین منطقه آماری کلان شهری ایالات متحده با 4.7 میلیون ساکن و چهارمین منطقه بزرگ از نظر تولید اقتصادی با تولید ناخالص داخلی 592 میلیارد دلار در سال 2019 است.

سوالات متداول

کریس لارسن در چه زمینه فعالیت می کند؟

اگر نگاهی به زندگی کریس لارسن بی اندازید متوجه می شوید که وی تمامی زمان خود را بر روی رمز ارزها قرار داده است و در این زمینه به فعالیت می پردازد.

چگونه بیوگرافی این شخص را مشاهده کنیم؟

با جست و جو عبارت هایی مانند همه چیز در مورد کریس لارسن می توانید بیوگرافی این فرد را از این سایت مطرح و این مقاله مشاهده کنید.

آیا این شخص دارای اینستاگرام است؟

Chris Larsen در اینستاگرام هیچ صفحه رسمی ای برای خود ندارد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها