تبلیغات
دن بونه معرفی افراد تاثیرگذار

دن بونه کیست؟ بیوگرافی و بررسی دارایی های او

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

تقریبا تمامی افرادی که در زمینه رمز ارزها فعالیت دارند دن بونه Dan Boneh را می شناسند. این شخص که در زمینه ارزهای دیجیتال توانسته به خوبی به فعالیت بپردازد و نام خود را به عنوان صد فرد فعال و برتر در زمینه بلاک چین و امنیت بلاک چین اثبات کند. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا در کنار یک دیگر با زندگینامه این فرد بپردازیم.

دن بونه کیست؟

دن بونه یک استاد دانشگاه اسرائیلی_آمریکایی در رمزنگاری کاربردی و امنیت کامپیوتر در دانشگاه استنفورد است. در سال 2016 بونه به دلیل مشارکت در تئوری و عمل رمزنگاری و امنیت رایانه به عضویت آکادمی ملی مهندسی انتخاب شد. بونه که در سال 1969 در اسرائیل به دنیا آمد، دکترای خود را دریافت کرد.

بونه یکی از مشارکت کنندگان اصلی در توسعه رمزنگاری مبتنی بر pairing همراه با مت فرانکلین از دانشگاه کالیفرنیا دیویس است. او در سال 1997 به هیئت علمی دانشگاه استنفورد پیوست و استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق شد. او دوره های آنلاین گسترده ای را در پلت فرم آموزش آنلاین Coursera تدریس می کند.

جالب است بدانید که بونه در سال 1999 بورسیه ای از بنیاد دیوید و لوسیل پاکارد دریافت کرد که توانست بر کارنامه حرفه ای تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. در سال 2002 او با سه تن از شاگردانش شرکتی به نام ولتاژ سکیوریتی را تاسیس کرد. این شرکت در سال 2015 توسط Hewlett-Packard خریداری شد.

در سال 2018 Dan Boneh مدیر مشترک (با دیوید مازیرز) مرکز تازه تاسیس تحقیقات blockchain در استنفورد شد و در آن زمان پیش بینی کرد که “بلاک چین ها برای انجام تجارت در سطح جهانی به طور فزاینده ای حیاتی خواهند شد.” پس در یک نتیجه گیری می توان گفت که دن بونه استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق در دانشگاه استنفورد است و هم چنین او یک محقق شناخته شده در زمینه رمزنگاری کاربردی و امنیت کامپیوتر است که توانسته با ارائه نظرات بی نظیر در زمینه رمز ارزها خود را به عنوان بهترین و تاثیر گذار ترین فرد در این زمینه ارائه دهد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دان بونه که بیشتر با نام خانوادگی بونه شناخته می شود، رمزنگار محبوب اسرائیلی است. دن بونه که در 1 ژانویه 1969 در اسرائیل به دنیا آمد. کار خود را به عنوان رمزنگار شروع کرد. او یکی از رمزنگاران معروف با گروه سنی 51 سال است که دارایی خالص او 5 میلیون دلار تخمین زده شده است. البته که اطلاعات در این زمینه دقیق نیست اما سایت های معتبر به این موضوع اشاره کرده اند که این شخص دارایی 5 میلیون دلاری برای خود دارد.

دن بونه روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

دن بونه روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

دن بونه کارشناس امنیت دیجیتال مقدمه‌ ای در مورد بلاک چین، پایه و اساس مورد بحث بیت کوین و سایر برنامه‌ های نسل بعدی ارائه می‌ کند. پس به صورت کلی دن بونه بر روی تمامی رمز ارزها فعالیت دارد و موضوع اصلی ای که این شخص بر روی آن فعالیت دارد، مقالات در مورد بلاک چین و حتی کاربرد بلاک چین می باشد.

دن بونه بنیان گذار مرکز تحقیقات بلاک چین در استنفورد می گوید که بلاک چین موجی از هیجان را در میان برنامه نویسان و دانشمندان کامپیوتر ایجاد می کند که از اولین روز های اینترنت شاهد آن نبوده اند. در حالی که برنامه‌ های پر طرفدار واقعی هنوز در راهند، Boneh می‌گوید هرگز زود نیست که بخواهیم تنها بلاک چین را در نظر بگیریم زیرا همه چیز در زمان مشخص خود به وجود می آید و پیامد های آن در سطح شخصی، مالی و اجتماعی فرد می باشد.

دن بونه از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

Dan Boneh استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق در دانشگاه استنفورد است. او دو دوره آموزشی گسترده آنلاین را در پلتفرم یادگیری آنلاین Coursera تدریس می کند یعنی امنیت کامپیوتر، Cryptography I و قصد دارد سومی (Cryptography II) را نیز تدریس کند.

بونه به همراه دکتر مت فرانکلین از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس یکی از مشارکت کنندگان اصلی در توسعه رمزنگاری مبتنی بر جفت است. وی تقریبا از سال 2002 تصمیم گرفت در این زمینه شروع به فعالیت کند و به خوبی نیز توانست اطلاعات بالایی در زمینه رمز ارزها و بلاکچین ارائه داد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های دن بونه یکی از بهترین استادان دانشگاه آمریکا که اصالتی اسرائیلی دارد کافیست تنها به جست و جو تصاویر گوگل مراجعه کرده و سپس اقدام به جست و جو نام این فرد کنید. البته ناگفته نماند که این شخص به صورت کلی تصاویر زیادی از خود در سایت های معتبر ندارد و تنها چند عکس از وی با جست و جو نام او برایتان نمایان می شود.

آیا دن بونه در اینستاگرام فعالیت دارد؟

کارشناس کریپتوگراف متولد 1 ژانویه 1969 مسلما با نفوذ ترین متخصص جهان با رسانه های اجتماعی گسترده است. دن یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارزها می باشد و در این زمینه فردی فوق العاده است. او تعداد زیادی طرفدار در رسانه های اجتماعی دارد و هم چنین اغلب عکس ها و ویدیو های شخصی زیادی را برای تعامل با طرفدارانش در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

در سال های اخیر اما ناگهان ما شاهد خارج شدن این شخص از شبکه های اجتماعی بودیم. دن بونه به یک بار اکانت اینستاگرام و توییتر خود را حذف کرد و تقریبا تمامی راه های ارتباطی خود با طرفدارانش را قطع کرد. این عمل برای طرفداران او بسیار تعجب بر انگیز بود و تا به امروز نیز پاسخی برای این کار به ارائه نشده است.

 تحصیلات Dan Boneh چقدر است؟

تحصیلات Dan Boneh چقدر است؟

دن بونه تحصیلات خود را در دانشگاه پرینستون گذراند. دانشگاه پرینستون یک دانشگاه خصوصی تحقیقاتی آیوی لیگ در پرینستون نیوجرسی است. پرینستون که در سال 1746 در الیزابت به عنوان کالج نیوجرسی تاسیس شد، چهارمین موسسه قدیمی آموزش عالی در ایالات متحده و یکی از 9 کالج استعماری است که قبل از انقلاب آمریکا منشور شده است.

این دانشگاه توسط هیئت امنای دانشگاه پرینستون اداره می شود و دارای وقف 37.7 میلیارد دلاری است که بزرگترین وقف برای هر دانشجو در ایالات متحده است. پرینستون در پردیس اصلی خود به مساحت 600 هکتار (2.4 کیلومتر مربع) به حدود 8500 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی و مهندسی آموزش می دهد.

این دانشگاه مدارک تحصیلات تکمیلی را از طریق دانشکده امور عمومی و بین المللی پرینستون، دانشکده مهندسی و علوم کاربردی، دانشکده معماری و مرکز مالی Bendheim ارائه می دهد. این دانشگاه هم چنین آزمایشگاه فیزیک پلاسمای پرینستون دپارتمان انرژی را مدیریت می کند و آزمایشگاه دینامیک سیالات ژئوفیزیکی NOAA را در خود جای داده است.

اخبار مربوط به Dan Boneh را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن اخبار مربوط به دن بونه بهترین روش این است که از طریق انواع سایت های خبری اقدام به خواندن و مشاهده کردن آن ها کنید. متاسفانه دن بونه در حال حاضر هیچ گونه صفحه رسمی در انواع اپلیکیشن های مجازی ندارد و شما تنها می توانید از طریق این دسته از سایت ها اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به این فرد کنید. البته می توانید از طریق انواع پیج های اینستاگرامی نیز اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به این شخص کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

دن بونه یکی از اشخاصی است که تحقیقات او در زمینه بلاک چین و رمز ارزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. او در مصاحبه های خود بار ها به نکات بسیار خوب و دقیقی در زمینه سرمایه گذاری های رمز ارز اشاره کرده است. به تمامی افرادی که در زمینه رمز ارزها فعالیت دارند توصیه می شود که حتما اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های این شخص کنند تا بتوانند از این دسته از نکته ها در زمینه فعالیت های خود استفاده کنند. می توانید با مراجعه به یوتیوب و جست و جو نام لاتین این فرد اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های این شخص کنید.

آیا Dan Boneh به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

دن بونه تنها فردی است که در زمینه رمز ارزها اقدام به تحقیق و ارائه راه های مناسب برای سرمایه گذاری می کند. پس نمی توان گفت که وی در این زمینه اقدام به تحلیل گری نیز می کند. البته ناگفته نماند که به نوعی دیگر شاید با مشاهده کردن مصاحبه های این شخص مشاهده کنید که تا حدودی به تحلیل نیز پرداخته اما این کار، شغل اصلی وی در زمینه رمز ارزها نیست.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

دن بونه یکی از افرادی است که حتی اگر خود تاثیری بر روی نوسانات ارز نداشته باشد اما تخقیقاتش می تواند تاثیر مستقیمی را بر روی این موضوع داشته باشند. البته ناگفته نماند که نام این شخص در بین صد فرد تاثیر گذار و مطرح در زمینه بلاک چین آمده است و خود نیز دارای طرفداران بسیاری است.

دن بونه کجا زندگی می کند؟

دن بونه اصالتی اسرائیلی دارد اما در آمریکا به دنیا آمده است و در آمریکا نیز اقدام به فعالیت در زمینه های مختلف کرده است. وی در این کشور نیز در حال حاضر به زندگی می پردازند.

سوالات متداول

دارایی خالص دن بونه چه مقدار می باشد؟

این شخص دارای دارایی خالص 5 میلیون دلاری می باشد.

آیا این فرد در اینستاگرام فعالیت دارد؟

دن بونه هیچ گونه فعالیتی در هیچ یک از شبکه های اجتماعی ندارد.

چگونه عکس های مربوط به این فرد را مشاهده کنیم؟

با مراجعه به جست و جو تصاویر گوگل می توانید به راحتی تمامی عکس های و را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها