تبلیغات
امین گان سریر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی امین گان سریر یکی از مدیران پروژه IC3

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

یکی از موضوعاتی که این روز ها بسیار بر سر زبان ها افتاده است، موضوع رمز ارزها می باشد. ما در این مقاله قصد داریم درباره بنیان گذار یک رمز ارز به نام امین گان سریر Emin Gün Sirer صحبت کنیم. اگر شما یکی از میلیون ها آدمی هستید که این روز ها به دنبال بیشتر دانستن ارزهای دیجیتالی هستید پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

امین گان سریر کیست؟

امین گان سریر (Emin Gün Sirer) اهل کشور ترکیه است که یک رگ آن آمریکایی می باشد. او یکی از دانشمندان در حوزه کامپیوتر است که تحصیلات خود را از دبیرستان یا کالج رابرت تریکه شروع کرد و سپس از دانشگاه پرینستون یکی از پر افتخار ترین دانشگاه های آمریکا با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل شد و برای ادامه تحصیل به دانشگاه واشنگتن رفت و مدرک کارشناسی ارشد خود را در آن جا کسب کرد.

او هم چنین مدرک دکتری خود را در سال 2003 در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر گرفت. سپس در دانشگاه کرنل یکی از مطرح ترین دانشگاه های نیویورک آمریکا به عنوان دانشیار علوم کامپیوتری فعالیت خودش را آغاز کرد.

سریر سال ها بعد یکی از مدیران پروژه IC3 شد که متخصصانی در حوزه علوم کامپیوتری از سراسر جهان در آن برای برطرف کردن نیاز بخش های متفاوتی از جمله رمز نگاری، برنامه نویسی، تکنیک های امنیتی و غیره فعالیت می کنند. سریر به علت فعالیت های گسترده ای که در همه زمینه های این پروژه داشت و هم چنین توسعه دادن یک سیستم عملیاتی به نام اسپین بسیار شناخته شد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

معمولا دارایی و درآمد بنیان گذاران کریپتو ها در هیچ مصاحبه و رسانه ای منتشر و علنی نمی شود. در ارتباط با امین گان سریر نیز همین طور است و تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی ها و درآمد خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

  • کریپتو چیست؟ پاسخ به سوالات متداول در مورد کریپتو در این لینک

امین گان سریر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

Emin Gün Sirer در 20 سال اخیر زندگی اش، تحقیقات خود را صرف امنیت شبکه ها و سیستم رمز ارزها کرده است و اولین رمز ارز خود را در سال 2003 به نام کارما (karma) تاسیس و راه اندازی کرد. هم چنین هم زمان که به عنوان استاد و دانشیار در دانشگاه کرنل فعالیت می کرد با برخی از دانشجویانش، آزمایشگاه آوا را راه اندازی کرد.

در این آزمایشگاه آوالانچ (Avalanche) را که یک قرارداد هوشمند و یک سیستم بلاک چین در زمینه ارزهای دیجیتالی بود تاسیس و راه اندازی کردند و به یک پروتکل در این حوزه تبدیل شد. در سال 2020 این شبکه، توکن یا همان ارز خود را به نام آوا (AVAX) را تولید و منتشر کرد.

امین گان سریر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

امین گان سریر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

امین گان سریر در سال 2003 اولین ارز دیجیتالی به نام کارما (karma) که بر اساس پروتکل های اثبات فعالیت می کرد را طراحی و راه اندازی کرد و وارد دنیای رمز ارزها شد. این رمز ارز 6 سال قبل از بیت کوین ساخته شده بود و در واقع برای سیستم های فردی بود که توسط هیچ واحد نظارتی کنترل نمی شد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو شما به راحتی با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (امین گان سریر) و چه به صورت ترکی یا انگلیسی (Emin Gün Sirer)، در هر سایت و برنامه ای می توانید به عکس ها و فیلم همایش ها و مصاحبه های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی مثل توییتر این بنیان گذار سرشناس فعالیت می کند.

آیا امین گان سریر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

امین گان سریر بنیان گذار آوالانچ در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است. تصاویر وی در گوگل قابل نمایش است که می توانید مشاهده کنید.

تحصیلات Emin Gün Sirer چقدر است؟

تحصیلات Emin Gün Sirer چقدر است؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد سریر یکی از دانشمندان کامپیوتر است. وی در ابتدا در یک مدرسه دولتی تحصیل می کرد ولی به دلیل استعداد و هوشی که داشت جز دانش آموزان برتر مدرسه شد و در ادامه تحصیلاتش، مقطع دبیرستان را در کالج رابرت ترکیه گذرانده و برای ادامه تحصیل در یکی از برترین دانشگاه های آمریکا، دانشگاه پرینستون بورسیه شد و مدرک کارشناسی خود را از آن جا گرفت.

برای مقطع ارشد و تحصیلات تکمیلی به دانشگاه واشنگتن رفت و در آن جا نیز با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شد. او در سال 2003 مدرک دکتری خود را از دانشگاه کرنل در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر کسب کرد و در همان دانشگاه به دانشیاری مشغول شد.

اخبار مربوط به امین گان سریر را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر مشتاق هستید اخبار این بنیان گذار ارز دیجیتالی را دنبال کنید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو مانند گوگل به اخبار و اطلاعاتی از او برسید. هم چنین می توانید با دنبال کردن صفحه توییتر او از این بنیان گذار موفق اخباری نیز کسب کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

از آن جایی که او فردی موفق در زمینه کاری خود، بنیان گذار یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است و هم چنین یک دانشمند در حوزه کامپیوتر است، صد در صد با او مصاحبه هایی صورت گرفته و او را به همایش های بسیاری دعوت کرده اند. در ادامه به بخشی از یک مصاحبه او می پردازیم.

مت لیزینگ که یک خبرنگار است طی یک مصاحبه ای درباره ساخت آوالانچ از او سوال می کند که سریر این گونه به او پاسخ می دهد “من می خواستم بزرگ ترین پلتفرم جهان را برای دیجیتالی کردن تمام دارایی های جهان بسازم. دیدگاه من این است که هر چیزی که می ‌خریم و می ‌فروشیم باید توسط یک رمز و شناسه دارایی در یک blockchain پشتیبانی شود. این مطمئناً برای هر دارایی مجازی، هر دارایی مالی، هر تکه کاغذ تجاری، هر وام منفرد و غیره که باید روی یک بلاک چین باشد صدق می کند. اما برای همه ماشین‌ ها و غیره که ما می‌ خریم نیز صدق می ‌کند. ماشین من باید چیزی باشد که به وضوح در بلاک چین احراز هویت می‌ کنم.

ماموریت ما دیجیتالی کردن همه چیز است. و هیچ یک از زنجیرهایی که در آن زمان وجود داشتند نمی توانند بار را تحمل کنند. آن ها نه پیشینه فنی، نه پروتکل اجماع و نه معماری دارند. آن ها توانایی گسترش، توانایی قرار دادن چندین نوع زنجیر مختلف را ندارند. پس این چیزی است که آوالانچ آورده است. این نه تنها پروتکل اجماع را به سرعت وارد کرد، بلکه معماری جدیدی مبتنی بر زیرشبکه‌ ها را نیز به ارمغان آورد که به افراد متعدد اجازه می‌ دهد کارهای مختلف را به روشی جدا از یکدیگر انجام دهند”.

آیا امین گان سریر به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

آیا امین گان سریر به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

امین گان سریر یک دانشمند است. او یک رهبر فکری در مهندسی نرم افزار است. هم چنین او تاسیس کننده رمز ارزها است و تمرکز او بیشتر بر روی امنیت شبکه های ارز دیجیتال مانند تاسیس بلاک چین آوالانچ بوده و هم چنین اکثر فعالیت های خودش را در حوزه سیستم های توزیع کننده ارزهای دیجیتال گسترش داده و هم چنان نیز در همین زمینه فعالیت می کند. ممکن است او به صورت خصوصی در ارتباط با تحلیل ارزهای دیجیتالی، فعالیتی داشته باشد اما به عنوان یک تحلیل گر رسمی فعالیتی نداشته است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

امین گان سریر قطعا با ساختن پروتکل آوالانچ و در نهایت عرضه توکن خود به نام آوا بر روی رمز ارزها تاثیر گذار بود و باعث نوساناتی در این زمینه شد. البته طی صحبت هایی که سریر در ماه های اخیر داشته در سال 2022 هدف اولیه آوالانچ (Avalanche ) سقوط اتریوم به عنوان مرکز جدید قرارداد های هوشمند بود. بنابراین، می‌ توان انتظار داشت که سریر به کار خود ادامه دهد تا Avalanche  را به رقیبی واقعی برای اتریوم تبدیل کند که از نظر استفاده و ارزش شبکه با بلاک چین رقابت می ‌کند.

امین گان سریر کجا زندگی می کند؟

سریر در ترکیه متولد شده و یک دانشمند ترک آمریکایی است. دوران کودکی و نوجوانی خود را در ترکیه گذرانده است ولی از زمانی که وارد دانشگاه شد، به آمریکا مهاجرت کرد و در ایالت های مختلفی زندگی کرد. اکنون او در نیویورک آمریکا زندگی می کند.

سوالات متداول

امین گان سریر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

اولین رمز ارز خود را در سال 2003 به نام کارما تاسیس و راه اندازی کرد. سال ها بعد آوالانچ را که یک قرارداد هوشمند و یک سیستم بلاک چین در زمینه ارزهای دیجیتالی بود تاسیس و راه اندازی کرد و در سال 2020 این شبکه، ارز خود را به نام آوا (AVAX) را تولید کرد.

امین گان سریر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

از سال 2003 اولین ارز دیجیتالی به نام کارما را راه اندازی کرد و وارد دنیای رمز ارزها شد.

آیا امین گان سریر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

امین گان سریر در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه ای به نام او ثبت نشده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها