تبلیغات
کلی لوفلر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی کلی لوفلر و قدم های بزرگ او در کریپتوکارنسی

  • توسط mozhde
  • 15 دقیقه

در میان کسانی که در دنیای ارز دیجیتال و این حوزه فعالیت می کنند از همه نوع افراد دیده می شود که بیشتر آن ها برنامه نویس، مهندس کامپیوتر، تاجر و یا سیاسمتدار هستند. معمولا از ورود سیاستمداران به این عرصه استقبال می شوند. زیرا این افراد اغلب قدرت قانون گذاری دارند و می توانند شرایط را برای فعالیت در زمینه رمز ارز بهتر کنند. یکی از این افراد کلی لوفلر است که در این متن قصد داریم درباره او بیشتر بدانیم پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

کلی لوفلر کیست؟

شاید تا به حال نام این فرد را در دنیای رمز ارزها شنیده باشید اما در این قسمت می خواهیم بدانیم که کلی لوفر کیست. کلی لین لوفلر متولد 27 نوامبر 1970 در آمریکا است. وی یک تاجر و همین طور سیاستمدار است که از سال 2020 تا 2021 در جروجیا به عنوان یک سناتور خدمت کرده است. لوفر لیسانس بازاریابی را از دانشگاه ایلینویز گرفته است و ارشد خود را نیز در رشته مدیریت بازرگانی دریافت کرده است.

وی هم چنین مدیر اجرایی شرکت Bakkt که یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و ارزی است و همسرش جفری اسپریچر مدیر عامل این شرکت به حساب می آید. لوفر در سال ۲۰۱۹ کار خود را در سنای آمریکا آغاز کرد و در سمت خود نیز بسیار موفق بود. وی ۱۵ سال سابقه در معاملات بین قاره ای دارد و هنگامی که با این دانش مدیر عامل شرکت بکت شد توانست در بورس نیویورک نیز فعالیت کند.

وی به علت دانش زیادی که در این زمینه داشت سعی کرد نزدیک به رمز ارزها نیز بشود و مانند بیشتر افرادی که با آشنایی با بیت کوین به فضای رمز ارز نیز علاقمند می شوند، این اتفاق نیز برای او افتاد.

دارایی خالص kelly loeffler چقدر است؟

دارایی خالص kelly loeffler چقدر است؟

همان طور که در بالا این موضوع را بیان کردیم کلی لوفر یکی از سناتور های ارشد آمریکا است و هم چنین رئیس یک شرکت مالی. این ها همه باعث می شود تا دارایی این فرد بسیار بالا باشد. عده ای قبل از اینکه او را یک سیاستمدار آمریکایی بدانند به او یک سرمایه دار آمریکایی می گویند زیرا دارایی خالص او نزدیک به یک میلیارد دلار است.

زمانی که وی کار خود را در سنای آمریکا شروع کرد اطلاعات مالی او افشا شد و دارایی خالص او در آن زمان بیت ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلیون دلار تعیین شد. این عدد او را تبدیل به ثروتمندترین فرد کنگره کرد. وی از دومین نفر کنگره ۳۶۵ میلیون دلار بیشتر پول داشت. هم اکنون نیز بخاطر فعالیت هایی که داشته است دارایی هایش در حال افزایش است و این بعید نیست که او‌ را تبدیل به ثروتمندترین زن دنیا کند.

کلی لوفلر بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

کلی لوفلر حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرده است. او یکی از تاثیر گذار ترین افراد وابسته به صنعت کریپتو است و همان طور که گفتیم او بخاطر جایگاه سیاسی که دارد می تواند راه را برای بیت کوین و سایر ارزهای دیگر باز کند. او در صرافی خود معاملات بیت کوین را بسیار آسان تر کرده است و سعی می کند تا پیشرفت هایی را در این زمینه برای بیت کوین انجام دهد.

سایر افراد تاثیر گذار در ارزهای دیجیتال نیز درباره او این نظر را دارند که لوفلر بخاطر تجربه ای که در سیاست و کنگره دارد می تواند بیت کوین را در آمریکا گسترش داده و به مردم بفهماند که بیت کوین از کجا میاد و هدف آن چیست؟ و سایر ارزهای دیجیتال را نیز به همین صورت رشد دهد.

کلی لوفلر از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

تقریبا ۱۵ سال قبل از اینکه وی وارد سنای آمریکا شود همان طور که در بالا اشاره کردیم یک شرکت مالی به نام بکت را مدیریت می کرد که بعد از اینکه وارد سنا شد مدیریت آن به همسرش واگذار شد. این شرکت در ابتدا نتایج خوبی را ارائه نداد اما بعد از اینکه تصمیم گرفته شد تا به رمز ارزها نزدیک شود، عملکرد خوبی را ارائه داد. شرکت باکت به دلیل معاملات بین قاره ای که انجام می داد تبدیل به یک صرافی ارز دیجیتال شد که در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد.

این شرکت معاملات بیت کوین را در پلتفرم خود افزایش داد و همین باعث جذب سرمایه برای آن ها شد. شرکت باکت به کمک استار باکس یکی از شرکت های بزرگ در آمریکا در سال ۲۰۲۰ همکاری را انجام دادند تا استفاده از پلتفرم باکت در تلفنر همراه آسان شود. کلی لوفلر بعد از آن که از سناتوری بازنشسته شد. تمرکز خود را بر روی این برنامه بیشتر کرد و هم اکنون نیز در حال پیشرفت آن است.

شغل کلی لوفلر قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل کلی لوفلر قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

لوفلر بعد از آن که مدرک خود را در MBA گرفت توانست در یک شرکت بازاریابی و یک صرافی کار کند. او سرانجام در سال ۲۰۰۴ با جفری اسپربچر ازدواج کرد که این ازدواج باعث شد او شرکت باکت را تشکیل دهد که یک صرافی و شرکت مالی بین قاره ای بود. لوفلر هم چنین سهام اقلیت تیم بسکتبال بانوان آتلانتا سینی را نیز خریداری کرد و هم چنین در بازی های آن حضور داشت.

وی همان طور که در بالا بیان کردیم در سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ عضو کنگره جمهوری خواه آمریکا بود و یک سناتور آمریکایی به حساب می آمد. بعد بازنشستگی او دوباره به سمت شرکت مالی خود رفت و کار خود را در رمز ارزها آغاز کرد.

عکس های kelly loeffler را در کجا مشاهده کنیم؟

کلی لوفلر یکی از افراد بسیار معروف در آمریکا هم از منظر سیاست و هم از نظر فعالیت های مالی و رمز ارز است. به همین دلیل سایت های بسیار در اینترنت درباره این شخص صحبت کرده اند و یا خبرنگاران بسیار با وی مصاحبه داشته اند. در این گفتگو ها و یا مصاحبه ها، عکس هایی نیز قرار دارد تا مخاطب بیشتر با این شخصیت آشنا شود.

برای دسترسی به این عکس ها شما می توانید گوشی تلفن همراه خود را برداشته و در قسمت مرورگر گوشی خود و در صفحه گوگل نام او را به فارسی یا انگلیسی وارد کنید. در صفحه نتایج گوگل می توانید عکس های این شخصیت را مشاهده کنید. هم چنین می توانید این کار را در مرورگر رایانه خود انجام دهید و عکس های وی را مشاهده کنید. شما می توانید این عکس ها را در تلفن همراه یا رایانه خود ذخیره کرده و بعدا نیز آن ها را تماشا کنید.

تحصیلات کلی لوفلر چقدر است؟

تحصیلات کلی لوفلر چقدر است؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که لوفلر تحصیلاتش نیز در زمینه بازاریابی و یا MBA است. وی سال ۱۹۸۸ از دبیرستان المپیا در استنفورد مدرک دیپلم خود را گرفت. او در آن جا در رشته دو میدانی و بسکتبال نیز فعالیت می کرد. در سال ۱۹۹۲ لوفلر لیسانس خود را در بازاریابی از دانشگاه ایلینویز و در کالج اوربانا دریافت کرد.

او در آن جا عضو انجمن آلفا گاما دلتا بود. بعد از آن وی چند سالی را کار کرد و بعد در سال ۱۹۹۹ از دانشکده کسب و کار دیپول مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا همان MBA را دریافت کرد. و در آن زمان وضعیت مالی مانند امروز نداشت و با اجاره زمینی که از پدر بزرگ و مادر بزرگش به ارث رسیده بود این خرج را تامین می کرد.

پیج اینستاگرام کلی لوفلر چیست؟

کلی لوفلر بر خلاف سیاستمداران دیگر آمریکا که از فعالیت در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام خودداری می کنند یک صفحه برای خود راه اندازی کرده است. آدرس صفحه او kloefflerga است و بیش از ۲۸/۱ هزار نفر دنبال کننده دارد. او در این صفحه کلیپ ها و عکس هایی از فعالیت های سیاسی خود قرار می دهد و این صفحه را راهی برای ارتباط با طرفداران خود قرار داده است.

هم چنین شما می توانید عکس های او را نیز مشاهده کنید و با زندگی روزمره و علاقمندی های این شخص نیز آشنا شوید. همین طور می توانید در قسمت کامنت پست ها نظر خود را در رابطه با کارهای وی بیان کنید. این صفحه می تواند یک منبع خبری عالی نیز برای لوفلر باشد و کار های جدید خود را در استوری یا پست بیان کند.

همسر کلی لوفلر کیست؟

در این متن نیز بیان کردیم که کلی لوفلر با جفری اسپریچر ازدواج کرده است. این اتفاق در سال ۲۰۰۴ افتاد و همسر او در آن زمان مدیر عامل بورس بین قاره ای و هم چنین رئیس بورس نیویورک بود. آن ها در خانه ای در آتلانتا زندگی می کنند که گرانترین خانه آن منطقه در آن زمان به حساب می آمد.

اما هم اکنون آن ها دارایی بیشتری را نسبت به قبل دارند زیرا شرکت آن ها بسیار گسترش یافته است و تبدیل به صرافی رمز ارز شده است و او با کمک همسرش می تواند این توسعه را نیز در آینده ادامه دهد. هم چنین بهتر است بدانید که لوفلر یک جت شخصی نیز دارد که قیمتش تا ۲۰ میلیون دلار نیز می رسد.

آیا این شخص کار آفرین نیز بوده است؟

می توان گفت کلی لوفلر کار آفرینی نیز انجام داده است. زیرا با تاسیس شرکت و صرافی خود برای تعداد زیادی از افراد شغل ایجاد کرده است و به آن ها کمک کرده است. صرافی او در بیشتر نقاط دنیا شعبه دارد و این باعث کار آفرینی او در سطح جهانی شده است.

کلی لوفلر چه حاشیه هایی داشته است؟

به عنوان یک سیاستمدار لوفلر حواشی زیادی نداشته است. وی همیشه تمرکز خود را بر روی کاری که انجام می داده گذاشته است و با اینکه صرافی بیت قاره ای او در زمانی که وی سناتور بود نیز فعالیت داشت اما او تمام حواسش را بر روی گنکره و سنای آمریکا گذاشته بود.

تا به حال حاشیه ای از وی گزارش نشده است. اما شاید بتوان ثروت زیاد او را یکی از حواشی وی نامید. او به عنوان یک سناتور اموال زیادی داشت و ثروتش از تمام کسانی که مانند او فعالیت می کردند بیشتر بود. این بخاطر شرکت وی و صرافی اش بود.

او توانست این ثروت را نیز بیشتر کند و با وارد کردن ارز دیجیتال به کسب و کار خود میزان اموال و دارایی های خود را بسیار بالا ببرد. به نظر می رسد این سناتور اسبق در آینده نیز حواشی نداشته باشد و فقط پیشرفت هایی را در زمینه کارش مشاهده کنیم.

اخبار مربوط به کلی لوفلر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلی لوفلر یکی از افراد مهم در سیاست کشور آمریکا است و با اینکه از شغل سیاسی خود استعفا داده است اما باز هم فعالیت ها و حمایت هایی از او در این حوزه دیده می شود. هم چنین وی در زمینه مالی و رمز ارزها نیز فعال است. همین باعث می شود تا او خبر ساز شود. اخبار مربوط به این شخص را می توانید از طریق اینترنت مشاهده کنید.

سایت های خبری معتبری وجود دارند که مربوط به شبکه های خبری تاپ دنیا هستند که خبر های مربوط به افرادی مانند لوفلر را منتشر می کنند. هم چنین می توانید به سایت هایی که اخبار رمز ارز و دنیای دیجیتال را نیز عرضه می کنند، مراجعه کنید. این سایت ها نیز منبع خوبی برای اخبار پیرامون این فرد هستند. هم چنین می توانید به توییتر مراجعه کرده و با جستجوی نام وی اخبار دسته اولی که در آن فضا از او وجود دارد را تماشا کنید.

کلی لوفلر مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

کلی لوفلر مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

همان طور که در متن بیان کردیم کلی لوفلر شرکت های باکت و صرافی بین قاره ای را بنیان گذاری کرده است که البته این شرکت ها را همسرش اداره می کند. صرافی بین قاره ای شرکتی است که در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است و بر اساس مبادلات جهانی حساب ها و تسویه حساب ها را اداره می کند.

این شرکت وام مسکن نیز می دهد و خدمات دیگری نیز دارد که در آن فهرست شده است. هم چنین صرافی هایی برای بازار های مالی و کالایی دارد که بورس و بازار را تنظیم می کنند. دفتر این شرکت تقریبا در تمام نقاط دنیا شعبه دارد. فعالیت اصلی وی در زمینه رمز ارز در همین شرکت ها بوده است و همین اطلاعات او در حوزه مالی باعث شده که وی تبدیل به یکی از حامیان این عرصه در تکنولوژی شود.

آیا kelly loeffler به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

در دنیای ارز دیجیتال کسانی که اطلاعات بسیار بالایی در این زمینه دارند و می توانند از این اطلاعات برای تحلیل بازار و یا رمز ارزها استفاده کنند، غالبا تحلیل هایی را برای بقیه افراد مرتبط در این حوزه منتشر می کنند. کلی لوفلر اطلاعات بالایی در زمینه رمز ارزها به خصوص بیت کوین دارد.

هم چنین به دلیل کار با بازار های مالی در رابطه با این موضوعات نیز می تواند اظهار نظر کند، اما تا به حال تحلیلی از او ارائه نشده است. کسی که این بازار ها را تحلیل می کند باید مانند یک تریدر تمام ساعت های روز را به بررسی این حوزه بگذراند و رفتار رمز ارزها را نیز تماشا کند.

شاید کلی وقتی برای انجام این کار نداشته و یا شاید علاقه ای برای این کار ندارد. تنها می توان گفت او نیز ارزش بالای رمز ارزها به ویژه بیت کوین را شناخته است و به همین خاطر بخشی از زندگی خود را به آن ها اختصاص داده است.

کلی لوفلر کجا زندگی می کند؟

همان طور که بیان کردیم کلی لوفلر یک سناتور آمریکایی بوده است پس محل اقامت او باید در آمریکا باشد. وی به همراه خانواده اش در بلومینگتون ایلینویز زندگی می کند و تا به حال نیز کشور دیگری را برای اقامت انتخاب نکرده است و به نظر نمی رسد در آینده این قصد را داشته باشد زیرا این فرد برای کشور آمریکا ور حوزه سیاسی و مالی کار انجام می دهد و باید در خاک این کشور بماند.

مصاحبه و کنفرانس های کلی لوفلر را در کجا مشاهده کنیم؟

مصاحبه و کنفرانس های کلی لوفلر را در کجا مشاهده کنیم؟

این فرد مصاحبه ها و کنفرانس های فراوانی داشته است. هم چنین سخنرانی های زیادی را نیز در مقام سیاسی خود انجام داده است. این موارد معمولا در سایت های معتبر خبری آمریکایی و یا در یوتیوب قرار می گیرند. شما می توانید برای دسترسی به آن ها نام لوفلر را جستجو کرده و عبارت interviews را بعد از آن به انگلیسی قرار دهید.

در این حالت سایت هایی که مصاحبه های او را دارند برای شما نمایان می شود. هم چنین می توانید نام او رت در قسمت ویدئو گوگل جستجو کرده تا مصاحبه های ویدئویی او را مشاهده کنید. در پیج اینستاگرام او نیز گاهی کلیپ هایی از سخنرانی هایش قرار داده می شود. هم چنین می توان با جستجوی نام او در هشتگ اینستاگرام مصاحبه هایی از او پیدا کرد.

کلی لوفلر چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

به دلیل اینکه وی یک صرافی در این زمینه دارد و هم چنین یکی از افراد مهم در سیاست آمریکا به شمار می رود، می تواند تاثیر تقریبا زیادی روی بعضی از رمز ارزها بگذارد. وی هم چنین از بیت کوین بیشتر از بقیه حمایت کرده است که این موضوع به این خاطر است که دولت آمریکا علاقمند است تا بیت کوین را به جای پول استفاده کند و با اینکه مخالفانی در این زمینه در آمریکا وجود دارند اما باز هم دولت به دنبال این موضوع است و هم چنین افراد مهم در این زمینه نیز بسیار علاقه دارند که بتوانند بانک هایی را در این زمینه تاسیس کنند.

سوالات متداول

آیا کلی لوفلر ویکی پدیا دارد؟

این شخص در ویکی پدیا صفحه ای را به نام خود دارد که اگر نام او را به انگلیسی یا فارسی جستجو کنید می توانید صفحه ویکی پدیای او را مشاهده کنید.

آیا کلی لوفلر از مشاهیر کریپتوکارنسی است؟

این شخص یکی از اشخاص تاثیر گذار در این زمینه است و می تواند در آینده نیز این تاثیر گذاری را با حمایت بیشتر از بیت کوین بیشتر کند.

آیا کلی لوفلر یوتیوب دارد؟

این شخص در یوتیوب کانال و حسابی به نام خود دارد که در آن سخنرانی ها و مصاحبه های خود را قرار می دهد، می توانید با جستجو کردن نام او در این وب سایت کانال او را پیدا کنید و یا کانال های دیگر که فیلم های او را به اشتراک گذاشته اند را ببینید.

بیوگرافی کلی لوفلر چیست؟

کلی لین لوفلر متولد 27 نوامبر 1970 است. وی سناتور اسبق جمهوری خواه در کنگره آمریکا بوده است. هم چنین در زمینه بازار های مالی و رمز ارز نیز فعالیت دارد. حمایت او از بیت کوین همیشه انجام شده است.

آیا کلی لوفلر رمز ارزی را خلق کرده است؟

کلی لوفلر رمز ارز را خلق نکرده است. وی فقط در زمینه بازار های مالی بسیار فعال بوده است و صرافی بیت قاره ای را نیز مدیریت می کند. به دلیل علاقه به دنیای ارزهای دیجیتال و بیت کوین وی بخش صرافی رمز ارزها را نیز به صرافی خود اضافه کرده است. در واقع وی مالک صرافی است و نه رمز ارز.

آدرس توییتر کلی لوفلر چیست؟

کلی لوفلر در توییتر نیز فعال است. آدرس حساب او در شبکه اجتماعی kleoffler است که می توانید او را در آن جا دنبال کنید و جدید ترین خبر های او را از آن جا بخوانید و با وی در ارتباط باشید.

آیا کلی لوفلر درباره رمز ارزهای دیگر نیز اظهار نظر کرده است؟

این فرد درباره بیت کوین صحبت کرده است و در کل آینده ارزهای دیجیتال را خوب پیش بینی کرده است اما تا به حال درباره رمز های دیگر اظهار نظری نکرده است. ممکن است در آینده نظر او درباره ارزهای دیگر تغییر کند.

آیا کلی لوفلر ثروت خود را در ارزهای دیجیتال به دست آورده؟

این فرد قبل از اینکه وارد دنیای رمز ارزها بشود ثروتمند بوده است و ثروت خود را با کار در شرکت های خود به دست آورده است. هم چنین همسر وی نیز بسیار به او در این زمینه کمک کرده است. در واقع رمز ارزها فقط ثورت او را بیشتر کرده است.

آیا کلی لوفلر در کودکی نیز ثروتمند بوده است؟

این شخص در خانواده معمولی به دنیا آمده است و در جایی شبیه به مزرعه بزرگ شده است. وی حتی در زمان تحصیل خود پول دانشگاه خود را همان طور که گفتیم به وسیله اجاره زمینی که به او ارث رسیده بوده به دست آورده است.

آیا می توان با صرافی کلی لوفلر کار کرد؟

به نظر می رسد ایرانی ها به دلیل تحریم ها امکان استفاده از این صرافی را نداشته باشند و فقط افراد خارج از ایران می توانند با این صرافی کار کنند. شاید در آینده این امکان برای ایران فراهم شود.

5/5 - (1 امتیاز)
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها