کریس مارشالک معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی کریس مارشالک (Kris Marszalek) + درآمد خالص او

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

همان طور که می دانید در تمامی جهان امروزه حرف از رمز ارز و بلاک چین و حتی کاربرد بلاک چین می باشد و هم چنین افراد بسیاری وجود دارند که در این زمینه اقدام به فعالیت های بسیار گسترده کرده اند. در این بین ما فردی را به نام کریس مارشالک Kris Marszalek داریم که نامش بین دیگر افراد در زمینه رمز ارز به خوبی می درخشد. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس با ما همراه باشید تا به صورت اختصاصی به زندگینامه این فرد بپردازیم.

کریس مارشالک کیست؟

کریس مارشالک یک کارآفرین لهستانی و مدیر عامل پلتفرم کریپتو و پرداخت مستقر در سنگاپور است. کریس مارشالک در لهستان کشوری در اروپای مرکزی به دنیا آمد اما وی در حال حاضر در هنگ کنگ در کشور چین زندگی می کند. کریس مارشالک نقش‌ های اجرایی متعددی را در سرمایه‌ گذاری‌ های مختلف ایفا کرده است. از راه‌ حل‌ های تجارت الکترونیک تا توسعه اپلیکیشن موبایل. او یک کارآفرین با تجربه می باشد که در هنگ کنگ مستقر است و سابقه ساخت و توسعه سریع شرکت ها به درآمد میلیون ها دلار را دارد.

او در سال 2016 پلتفرم پرداخت و کارت نقدی کریپتو موناکو را تاسیس کرد و 26.7 میلیون دلار در اولین فروش سکه در بهار 2017 جمع آوری کرد. موناکو پس از خرید یک دامنه محبوب در یک تراکنش خصوصی به Crypto.com تغییر نام داد. این شرکت خدمات مالی را در طیف گسترده‌ ای از پلتفرم ‌ها از جمله اپلیکیشن ‌های پرداخت، کارت ‌های نقدی Fiat/Crypto Visa، وام‌ دهی و اعتبار کریپتو و صرافی‌ ها ارائه می‌ کند.

در ماه می 2019 Crypto.com از راه اندازی دو محصول جدید خبر داد. علاوه بر این کریپتو کریت سرویسی است که به کاربران اجازه می ‌دهد در ازای استیبل کوین‌ های خاص، وام تضمین شده ‌ای برای دارایی‌ های کریپتو فرار دریافت کنند. در دسامبر این شرکت یک صرافی جدید Crypto.com راه اندازی کرد.

  • کریپتو چیست؟ پاسخ به سوالات متداول در مورد کریپتو در این لینک

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

کریس مارشالک شرکت پرداخت ارز دیجیتال موناکو را در سال 2016 تاسیس کرد تا به کاربران عادی کنترل بهتری بر امور مالی و داده ‌هایشان بدهد. این شرکت در سال 2018 به Crypto.com تغییر نام داد تا ماموریت اصلی خود را برای تسریع در پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال منعکس کند و اکنون کارت‌ های نقدی رمزنگاری، خدمات تبادل متمرکز و غیرمتمرکز و موارد دیگر را ارائه می ‌کند. دارایی خالص شخصی او 150 میلیون دلار تخمین زده می شود.

کریس مارشالک روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

کریس مارشالک روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

کریس مارشالک مدیرعامل Crypto.com است. Crypto.com یک برنامه تبادل ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور است. کریس مارشالک در سال 2016 پلتفرم پرداخت و کارت نقدی رمزنگاری «موناکو» را تاسیس کرد. متعاقبا «موناکو» به Crypto.com تغییر نام داد. با این توضیحات متوجه می شویم که کریس مارشالک به صورت اختصاصی بر روی رمز ارزها فعالیت ندارد. بلکه تمامی فعالیت او بر روی کریپتو، ارزهای دیجیتالی است که در قالب بازی به خرید و فروش می رسد می باشد.

کریس مارشالک از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

کریس از سال 2016 وارد زمینه رمز ارزها شد. او در تا سال های بعد توانسته به خوبی در این زمینه فعالیت کند تا این که به سال 2021 رسید. سال 2021 سال خوبی برای فضای ارزهای دیجیتال بود زیرا Crypto.com با راه ‌اندازی DeFi Swap و ادامه کمپین ‌های تبلیغاتی، رشدی را تجربه کرد. این شرکت در سال 2021 کمپین های تبلیغاتی گسترده ای را انجام داد به ویژه در رویداد های ورزشی بزرگ جایی که اغلب به عنوان حامی اصلی ظاهر می شد. تخمین زده می شود که در سال 2022 مارشالک احتمالا به فعالیت موفقیت آمیز خود با Crypto.com ادامه خواهد داد زیرا این شرکت همچنان معاملات چند میلیون دلاری را در سراسر جهان تضمین می کند.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های کریس مارشالک کافیست تنها به سراغ قسمت تصاویر گوگل رفته و سپس اقدام به مشاهده کردن عکس های این شخص کنید. در این قسمت اقدام به جست و جو کردن نام لاتیک این فرد و یا نام فارسی او کنید و سپس عکس های او را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

آیا کریس مارشالک در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اگر نام این فرد را در اینستاگرام به صورت لاتین جست و جو کنید، تنها یک صفحه برای شما نمایان می شود که به صورت پرایوت ارائه شده است و تنها تا به امروز 2 عدد پست در آن قرار دارد. نمی توان گفت که این پیج، پیج رسمی کریس مارشالک می باشد زیرا از سوی اینستاگرام دارای تیک آبی نیست. اما ممکن است که این پیج در سال های قبل توسط این فرد ساخته شده باشد و حالا غیر قابل استفاده باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تا به امروز اطلاعاتی در زمینه این که Kris Marszalek در چه زمینه ای تحصیلات خود را ادامه داده است مشخص نیست. این شخص زندگی شخصی خود را به نوعی دور از چشم افراد نگه می دارد و به همین دلیل است که اطلاعاتی در زمینه تحصیلات این فرد تا به امروز وجود نداشته است. در آینده اما شاید در این زمینه با وی مصاحبه هایی صورت بگیرد که در این مصاحبه ها اشاره به تحصیلات خود کند اما در حال حاضر ما در این زمینه مواردی را در دسترس نداریم که نشان دهد کریس مارشالک تا چه اندازه تحصیلات خود را ادامه داده است و یا اصلا در زمینه دانشگاه تحصیلاتی را دارد یا خیر.

اخبار مربوط به کریس مارشالک را در کجا مشاهده کنیم؟

مشاهده کردید که در عنوان اینستاگرام این شخص به این موضوع اشاره کردیم که وی در اینستاگرام فعالیتی ندارد. پس به صورت کلی شما راهی برای مشاهده کردن اخبار مربوط به این فرد توسط خودش ندارید. لذا باید از انواع سایت های معتبر و یا پیج های اینستاگرامی که در این زمینه به فعالیت می پردازند کمک گرفته و سپس اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به کریس مارشالک از این دو طریق کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

کریس مارشالک یکی از افراد با تجربه در زمینه رمز ارز می باشد که با انجام مصاحبه با این فرد، او تجربه هایش را در این زمینه برای افراد ارائه می دهد. اگر تا به امروز موفق به مشاهده کردن مصاحبه های این شخص نشدید، کافیست تنها به یوتیوب مراجعه کرده و سپس اقدام به جست و جو نام وی به صورت لاتین کنید تا تمامی ویدیو های مربوط به مصاحبه این فرد برای شما نمایان شود.

آیا کریس مارشالک به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

Kris Marszalek فردی است که نام او در زمینه رمز ارزها بسیار به چشم خورده است اما نمی توانیم بگوییم که وی به صورت اختصاصی در زمینه تحلیلگری به فعالیت می پردازد زیرا او تمامی زمان خود را بر روی حیطه کاری خودش قرار داده است. درست است که وی در حوزه رمز ارز نظر های بسیار کاربردی ای را ارائه داده است اما به صورت اختصاصی در زمینه تحلیل گری فعالیتی ندارد.

 آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

برای شما قطعا سوال پیش می آید که زمانی که فردی در زمینه رمز ارز به فعالیت می پردازد آیا نظرات او در این زمینه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند تاثیراتی را بر روی این موضوع قرار دهد؟ باید به شما بگوییم که کریس مارشالک یکی از اشخاصی است که نظرات او در زمینه رمز ارزها بسیار مهم طلقی می شود. او می تواند تاثیراتی را بر نوسانات ارز داشته باشد و این تاثیرات نیز به صورت کلی بر روی خرید و فروش ارزهای مختلف اعمال شده و آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها را نیز به چالش می کشد.

کریس مارشالک کجا زندگی می کند؟

کریس مارشالک در لهستان به دنیا آمده است اما در حال حاضر در هنگ کنگ چین زندگی می کند. هنگ کنگ که به طور رسمی منطقه اداری ویژه هنگ کنگ در جمهوری خلق چین (مخفف هنگ کنگ SAR) است. یک منطقه اداری ویژه در سمت شرقی مصب رودخانه مروارید در جنوب چین می باشد.

هنگ کنگ با بیش از 7.4 میلیون نفر از ملیت های مختلف در منطقه ای به وسعت 1104 کیلومتر مربع یکی از پرجمعیت ترین مکان ها در جهان است. هنگ کنگ پس از واگذاری جزیره هنگ کنگ در پایان اولین جنگ تریاک در سال 1842 توسط چین به مستعمره امپراتوری بریتانیا تبدیل شد. این قلمرو دوباره در سال 1997 به چین منتقل شد.

این منطقه در ابتدا یک منطقه کم جمعیت از دهکده های کشاورزی و ماهیگیری بود. هم چنین ناگفته نماند که این قلمرو به یکی از مهم ترین مراکز مالی و بنادر تجاری جهان تبدیل شده است. این شهر دهمین صادرکننده و نهمین واردکننده بزرگ جهان است و ارز قانونی آن (دلار هنگ کنگ) سیزدهمین ارز پرمعامله در جهان می باشد.

سوالات متداول

آیا کریس مارشالک اینستاگرام دارد؟

این شخص در اینستاگرام هیچ گونه صفحه رسمی ای ندارد و مانند بسیاری از افراد که در این زمینه فعالیت می کنند اینستاگرامی را برای خود نساخته است.

دارایی خالص کریس مارشالک چقدر می باشد؟

دارایی خالص این شخص که تمامی آن از طریق رمز ارزها به دست آمده است 150 میلیون دلار می باشد.

کریس مارشالک کیست؟

کریس مارشالک یک کارآفرین لهستانی و مدیر عامل پلتفرم کریپتو و پرداخت مستقر در سنگاپور است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها