تبلیغات
رایان سلکیس معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی رایان سلکیس (Rayan selkis) + بررسی دارایی خالص او

  • توسط mahsa
  • 12 دقیقه

رایان سلکیس یکی از بهترین افراد در زمینه رمز ارزها می باشد که به عنوان بینیان گذار پلتفرم بلاگ شناخته می شود و تاثیرات بسیار محبتی بر روی بیت کوین داشته است. با ما در صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت اختصاصی به بیوگرافی و زندگی نامه این فرد اشاره کنیم.

رایان سلکیس کیست؟

رایان سلکیس یک کارآفرین، وبلاگ نویس و سرمایه گذار سابق است. او در حال حاضر موسس و مدیر عامل مساری در شهر نیویورک است، شرکتی که در حال ساخت یک کتابخانه داده باز برای کلاس دارایی های رمزنگاری است. او دو سرمایه گذاری جداگانه بیت کوین را تاسیس کرده است.

به عنوان مدیر عامل در Coindesk او بزرگترین رویداد صنعتی را که تا به حال در آن زمان میزبانی شده بود با 2600 شرکت کننده برگزار کرد. او همچنین به رشد 730 درصدی درآمد شرکت در 18 ماه کمک کرد و به اهداف سودآوری دست یافت. او همچنین یک تیم 12 نفره را مدیریت کرد و یک مدیر عامل جدید را در هیئت مدیره انتخاب کرد. او یک وبلاگ روزانه را نیز می نویسد که به طور گسترده دنبال می شود، جایی که درباره اخبار، تحلیل ها و ایده های صنعت بیت کوین بحث می کند.

دارایی خالص Rayan selkis چقدر است؟

رایان سلکیس یکی از بهترین ها در زمینه رمز ارز می باشد که تا به امروز دارای دارایی 11 میلیارد دلاری به صورت صد در صد خالص می باشد. او تمامی این دارایی را از طریق انواع سرمایه گذاری در زمینه رمزارزها به دست آورده است که رقمی بسیار فوق العاده می باشد.

رایان سلکیس بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

رایان سلکیس به صورت کاملا اختصاصی بر روی پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین فعالیت دارد و این فعالیت برای او بسیار گسترده است. وجود این فرد در زمینه رمز ارزها به خصوص بیت کوین یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین حضور ها بوده است که تا به امروز اتفاق افتاده است.

رایان سلکیس از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

رایان سلکیس از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

رایان سلکیس به‌ عنوان مدیر سرمایه‌ گذاری به گروه ارز دیجیتال ملحق شد و بر خرید CoinDesk توسط شرکت در سال 2016 نظارت داشت. پس از آن او به‌ عنوان مدیر عامل انتشارات خدمت کرد. او شرکت تحلیلی و تحقیقاتی مساری را در سال 2018 تأسیس کرد و به عنوان مدیر عامل آن فعالیت می کرد. او به صورت اختصاصی از سال 2016 کار خود را در این زمینه آغاز کرد.

شغل Rayan selkis قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل Rayan selkis قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

رایان سلکیس ابتدا کار حرفه ای خود را در امور مالی سنتی آغاز کرد و به عنوان تحلیلگر بانکداری سرمایه گذاری در JPMorgan Chase و شریک سرمایه گذاری خطرپذیر در Summit Partners خدمت کرد. او سپس Good Benefits را تأسیس کرد، استارت ‌آپی که مدیریت برنامه ‌های اهدای خیریه در محل کار را بر عهده داشت. در سال 2013 سلکیس وبلاگ رمزنگاری محور «TBI’s Daily Bit» را راه‌ اندازی کرد و سال بعد او داستان مبنی بر اینکه صرافی رمزارز Mt. Gox قربانی یک هک عظیم و بی‌ سابقه شده بود را منتشر کرد.

عکس های Rayan selkis را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های رایان سلکیس بهترین راه این است که به جست و جو نام این شخص در گوگل قسمت تصاویر مراجعه کنید. از این طریق می توانید به راحتی بسیاری از عکس های با کیفیت این فرد را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کرده و سپس در صورت نیاز اقدام به دانلود کردن آن ها نیز بکنید.

تحصیلات رایان سلکیس چقدر است؟

رایان سلکیس دارای لیسانس علوم مالی از کالج بوستون و MBA در کارآفرینی و نوآوری از دانشکده مدیریت اسلون MIT است. این فرد جزء دسته افرادی است که تحصیلات بسیار عالی ای دارد و از آن نیز برای انجام فعالیت های خود در زمینه رمز ارزها استفاده کرده است.

پیج اینستاگرام رایان سلکیس چیست؟

رایان سلکیس در اینستاگرام دارای صفحه رسمی نمی باشد. این فرد تنها در توییتر و لینکداین فعالیت دارد. شاید در آینده شاهد حضور وی در اینستاگرام نیز باشیم اما در حال حاضر وی هیچ صفحه رسمی ای در اینستاگرام ندارد که بخواهد با آن با طرفداران خود ارتباط برقرار کند.

اخبار مربوط به رایان سلکیس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده اخبار مربوط به رایان سلکیس می توانید از توییتر و یا انواع سایت های معتبر در این زمینه استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید به انواع سایت های ایرانی که به ارائه اطلاعات در مورد این افراد می باشد مراجعه کنید و یا انواع پیج های اینستاگرامی که در این زمینه فعالیت دارند را مشاهده کنید تا اخبار مربوط به این اشخاص را مشاهده کنید.

رایان سلکیس مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

رایان سلکیس مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

رایان سلکیس برای تعدادی از شرکت ها در نقش های مختلف از جمله به عنوان تحلیلگر برای JP Morgan برای مدت کوتاهی کار کرده است. او بعداً در سال 2011 شرکتی به نام Good Benefits, Inc را تأسیس کرد که تا سال 2014 به عنوان مدیر عامل در آنجا کار کرد. در حالی که در این سمت بود، شرکتی به نام TBI Consulting, LLC را نیز تأسیس کرد. در طول این مدت او در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده مدیریت اسلون MIT بود اما در سال 2014 این برنامه را ترک کرد.

آیا رایان سلکیس به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

ایرایان سلکیس در بیشتر مواقع به تحلیل گری در مورد ارز دیجیتال نیز می پرداز و نظرات او در این زمینه بسیار خوب و تاثیر گذار می باشد. این فرد معمولا از طریق توییت هایی که ارائه می دهد نظرات خود را در مورد تحلیل گری رمز ارزها ارائه می دهد و یا از طریق ارائه انواع کنفرانس ها و یا مصاحبه ها این کار را انجام می دهد.

رایان سلکیس کجا زندگی می کند؟

وی در حال حاضر در آمریکای جنوبی زندگی می کند. وی در شهر آتلانتا سکونت دارد و در این شهر به خوبی به فعالیت می پردازد. رایان سلکیس یکی از بهترین افراد در زمینه رمز ارزها می باشد که توانسته نام خود را به عنوان صد فرد تاثیر گذار رمز ارز نیز ارائه دهد.

مصاحبه و کنفرانس های رایان سلکیس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن مصاحبه ها و کنفرانس های رایان سلکیس می توانید از انواع راه های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید به یوتیوب مراجعه کرده و با جست و جو نام این شخص به صورت لاتین به همراه کلمه interview این مصاحبه ها را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید و از تحلیل گری های او که در مصاحبه هایش ارائه می دهد استفاده کنید.

رایان سلکیس چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

وجود افرادی مانند رایان سلکیس در زمینه رمز ارزها می تواند تاثیرات بسیار خوب و مثبتی را ارائه دهد. این دسته از افراد جزء بهترین های blockchain و رمرز ارز هستند و با سرمایه گذاری هایی که در این زمینه ارائه می دهد می توانند به خوبی این موضوع را ارائه دهند که اطلاعات بسیار زیادی در این زمینه از این دسته از افراد استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا رایان سلکیس بنیان گذار مساری است؟

وی یکی از بنیان گذار های بسیار مطرح است که شرکت مساری را ساخته است.

این فرد در چه کشوری به دنیا آمده است؟

این فرد در کشور آمریکای شمالی به دنیا آمده است اما در حال حاضر در کشور آمریکای جنوبی زندگی می کند.

چگونه می توان عکس های این فرد را مشاهده کرد؟

به راحتی می توان به جست و جو تصاویر گوگل مراجعه کرد و سپس به مشاهده کردن عکس های رایان سلکیس با جست و جو نام این شخص بپردازید.

چگونه می توان ویدیو های مربوط به مصاحبه این شخص را مشاهده کرد؟

به راحتی می توان از طریق یوتیوب تمامی ویدیو های این فرد را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کرد.

این شخص در چه شبکه های اجتماعی فعالیت دارد؟

وی در توییتر و لینکداین به صورت اختصاصی دارای صفحه رسمی است و می توانید با دنبال کردن آن با این شخص ارتباط برقرار کنید.

آیا این فرد دارای اینستاگرام است؟

وی هیچ صفحه اینستاگرامی به صورت رسمی ندارد. شاید این اتفاق در سال های آینده ارائه شود.

آیا این فرد دارای تحصیلات عالی است؟

وی دارای تحصیلات عالی است و در دانشگاه نیز به فعالیت پرداخته است.

آیا این شخص در زمینه ارزهای دیجیتال به تحلیل گری پرداخته است؟

وی در زمینه ارزهای دیجیتال به تحلیل گری می پردازد اما نه به صورت اختصاصی بلکه به صورت جزئی در این زمینه به فعالیت می پردازد.

این شخص در چه زمینه ای از رمز ارزها به فعالیت می پردازد؟

این شخص به صورت اختصاصی در زمینه تمامی رمز ارزها مخصوصا بیت کوین فعالیت می کند و به خوبی نیز خود را در این زمینه ها نشان داده است.

از چه طریقی می توان اخبار مربوط به این افراد را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید با مراجعه به انواع سایت های معتبر و یا پیج های اینستاگرامی که در این زمینه فعالیت دارند می توانید تمامی اخبار مربوط به این شخص را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کرده و یا مطالعه کنید.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها