تبلیغات
ریکاردو اسپانی معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی ریکاردو اسپانی (Fluffypony) + درآمد خاصل او

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

یکی از موضوعاتی که این روز ها بسیار بر سر زبان ها افتاده است موضوع رمز ارزها و کاربرد بلاک چین می باشد. ما در این مقاله قصد داریم درباره یک چهره مشهور و یکی از افراد موثر در حوزه رمز ارزها یعنی ریکاردو اسپانی Riccardo Spagni بیشتر صحبت کنیم. اگر شما نیز یکی از آدم هایی هستید که این روز ها به دنبال بیشتر دانستن ارزهای دیجیتالی و اخبار مربوط به آن هستید پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

ریکاردو اسپانی کیست؟

ریکاردو اسپانی (Riccardo Spagni) که معروف به Fluffypony می باشد یکی از توسعه دهنده های معروف ارزهای دیجیتال آفریقای جنوبی است. او یکی از شناخته شده ترین افراد در زمینه ارزهای دیجیتال است و در جامعه رمز ارزها فرد بسیار تاثیرگذاری نیز بوده است.

اسپانی اغلب در دنیای کریپتو به عنوان “fluffypony” شناخته می شود زیرا او در نقش مهمی در توسعه ارز دیجیتال Monero ایفا کرده است. این ارز دیجیتال در مقایسه با رقبای خود مانند بیت کوین و اتریوم، حفظ حریم خصوصی و محافظت بهتری را وعده می دهد. این ارز مونرو در آوریل سال 2014 توسط هفت نفر از جمله ریکاردو اسپانی ساخته شد.

این ارز دیجیتال حریم خصوصی، تمرکز زدایی و مقیاس‌ پذیری را ارتقا می ‌دهد. اسپانی با کمک ارزهای دیجیتال که آن ها را بسیار گسترده کرده بود به لیستی از کارآفرینان و فن‌ آوران محبوب می ‌پیویست که با موانع قانونی مواجه شد. این شهروند آفریقای جنوبی بین سال ‌های 2009 تا 2011 در حالی که به عنوان مدیر فناوری اطلاعات برای کیپ کوکی ‌ها که دفتر مرکزی آن نیز در آفریقای جنوبی قرار دارد کار می‌ کرد که به ارتکاب کلاهبرداری متهم شد.

دستگیری اسپانی نتیجه یکی از تراکنش‌ های غیرقانونی ارز مونرو نبود بلکه به دلیل جنایت غیر رمزنگاری دیگری بود که ریکاردو اسپانی یک دهه قبل از آن مرتکب شده بود.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

ریکاردو اسپانی یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها و ابداع کننده ارز دیجیتال مونرو است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود. در زمان دستگیری او که دادگاه دارایی های او را بررسی می کرد، ارزش فقط یکی از ساعت های او را 800 هزار دلار تخمین زده بود. ولی خود اسپانی تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی ها و درآمد اخیر خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

ریکاردو اسپانی روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

ریکاردو اسپانی در ابتدای فعالیت خود بر روی رمز ارزها بر ارز خاصی فعالیت نمی کرد ولی پس از توسعه و طراحی رمز ارز خود یعنی مونرو، تمرکز اصلی او بر این ارز دیجیتالی بود و سعی می کرد که این رمز ارز را گسترش دهد و فعالیت اصلی آن حول محور همان بود.

ریکاردو اسپانی از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

ریکاردو از سال 2012 وارد دنیای رمز ارزها شد و فعالیت خود را در این حوزه به طور جدی گسترش داد و موفقیت ها و سرمایه های بسیاری در این حوزه کسب کرد. تا این که در نهایت در آوریل سال 2014 او با همراهی هفت نفر دیگر توانست ارز دیجیتالی مونرو را طراحی و راه اندازی کند. ارز دیجیتالی مونرو یک اتفاق بی نظیر و گسترده در زمینه رمز ارزها بود و ریکاردو را پیش از پیش به موفقیت های چشم گیر رساند.

عکس های Riccardo Spagni را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت جستجو کنید و از آن جایی که ریکاردو اسپانی یکی از اشخاص سرشناس و یکی از موثر ترین افراد در زمینه رمز ارزهاست، شما به راحتی با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (ریکاردو اسپانی) و چه به صورت انگلیسی (Riccardo Spagni) در هر سایت و برنامه ای می توانید به عکس ها و فیلم همایش ها و مصاحبه های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی بسیاری او فعالیت می کند و از خود عکس هایی را منتشر می کند.

آیا ریکاردو اسپانی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

معمولا افرادی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند بیشتر فعالیت آن ها در شبکه های مجازی در پلتفرم توییتر است. ریکاردو اسپانی نیز یکی از چهره های سرشناس رمز ارز در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است. با این حال او یک کاربر فعال در شبکه توییتر می باشد و با وارد کردن عنوان “توییتر ریکاردو اسپاگنی” در گوگل می توانید صفحه او را در توییتر پیدا کنید.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

ریکاردو اسپانی تا کنون اخباری مبنی بر دوران کودکی و نوجوانی و هم چنین دوران تحصیلش و مدرسه یا دانشگاهی که در آن درس خوانده است در رسانه ای منتشر نکرده است و اطلاعاتی از این که تحصیلات او چقدر و در چه زمینه ای است در دست نمی باشد.

اخبار مربوط به ریکاردو اسپانی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر مشتاق هستید اخبار ریکاردو اسپانی دنبال کنید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو مانند گوگل به اخبار و اطلاعاتی از او برسید. هم چنین می توانید با دنبال کردن صفحات او در توییتر، یوتیوب و فیسبوک (در صورت موجود بودن) از این چهره معروف در ارزهای دیجیتال اخباری نیز کسب کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

از آن جایی که Riccardo Spagni فردی موفق در زمینه کاری خود و موسس یکی از بزرگ ترین ارزهای دیجیتالی است، صد در صد با او مصاحبه هایی صورت گرفته است و او را به همایش های بسیاری دعوت کرده اند و اخبار بسیاری درباره او موجود می باشد که شما می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو، به هر اطلاعاتی که از او می خواهید و هر مصاحبه ای در هر زمینه که مد نظرتان می باشد برسید.

آیا ریکاردو اسپانی به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

ریکاردو اسپانی از سال 2012 وارد حوزه رمز ارزها شده است و به طور تخصصی در این حوزه فعالیت می کند و هم چنین او از سال 2014 ارز دیجیتالی خودش را به نام مونرو طراحی کرد که این کار بسیار خارق العاده ای است. قطعا دانش و توانایی این فرد در این حوزه بسیار گسترده و غیر قابل انکار است.

فردی با چنین اطلاعاتی قطعا می تواند یک تحلیل گر توانا و مجرب باشد و به طور شخصی تحلیل هایی در زمینه ارزهای دیجیتال بکند اما این که به صورت رسمی به عنوان یک تحلیل گر فعالیت می کند یا خیر! اطلاعاتی در دست نیست.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

ریکاردو اسپانی یکی از افراد موثر در زمینه ارزهای دیجیتالی است و علاوه بر این و مهم تر از همه او ابداع کننده یکی از بهترین ارزها یعنی ارز مونرو است. او در گسترش و توسعه و هم چنین موفقیت ارز دیجیتالی اش، مونرو، تاثیر بسزایی داشته است. او با خلق مونرو توانست نوسان های بسیاری را در رمز ارزها به وجود آورد و یک تحول اساسی در این زمینه ایجاد کند. اما در زمان های دستگیری او و اتهاماتی که به او وارد شد و هم چنین کناره گیری او به عنوان یک مقام رسمی از مونرو باعث نوسانات دیگری در ارز مونرو و سایر ارزها شد که البته هم اکنون به روال سابق برگشته است.

ریکاردو اسپانی کجا زندگی می کند؟

او اهل آفریقای جنوبی و شهروند همان جا بود ولی این که اکنون در کدام قاره و کشور زندگی می کند، اطلاعاتی در دست نیست و خود او نیز این موضوع را رسانه ای نکرده است. اما گمان می رود که او اکنون در آمریکا ساکن باشد و اطلاعات دقیق تری موجود نیست.

سوالات متداول

دارایی خالص ریکاردو اسپاگنی چقدر است؟

ریکاردو اسپانی یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها و ابداع کننده ارز دیجیتال مونرو است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود ولی تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی ها و درآمد اخیر خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

آیا ریکاردو اسپانی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

معمولا افرادی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند، بیشتر فعالیت آن ها در شبکه های مجازی در پلتفرم توییتر است. ریکاردو اسپانی نیز یکی از چهره های سرشناس رمز ارز، در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است.

ریکاردو اسپانی از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

Riccardo Spagni از سال 2012 وارد دنیای رمز ارزها شد و فعالیت خود را در این حوزه به طور جدی گسترش داد و موفقیت ها و سرمایه های بسیاری در این حوزه کسب کرد. تا این که در نهایت در آوریل سال 2014 او با همراهی هفت نفر دیگر توانست ارز دیجیتالی مونرو را طراحی و راه اندازی کند. ارز دیجیتالی مونرو یک اتفاق بی نظیر و گسترده در زمینه رمز ارزها بود و ریکاردو را پیش از پیش به موفقیت های چشم گیر رساند.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها