تبلیغات
ولاد زمفیر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی ولاد زمفیر (Vlad Zamfir) محقق بنیاد اتریوم

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

یکی از موضوعاتی که این روز ها بسیار بر سر زبان ها افتاده است موضوع ارزهای دیجیتال و بلاک چین می باشد. ما در این مقاله قصد داریم درباره یک چهره مشهور و یکی از افراد موثر در حوزه رمز ارزها یعنی ولاد زمفیر Vlad Zamfir بیشتر صحبت کنیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

ولاد زمفیر کیست؟           

‌ ولاد زمفیر (Vlad Zamfir) محقق بنیاد اتریوم در براشوف رومانی متولد شده است اما در سن 5 سالگی به کانادا مهاجرت کرده و دوران کودکی و نوجوانی خود را در اتاوا کانادا گذرانده است. در گوئلف کانادا به مدرسه رفته است و علاقه اش به کامپیوتر از همان زمان شروع شده و بیشتر زمان خود را با کامپیوتر می گذرانده است.

او اکنون محققی در زمینه اقتصاد رمز نگاری و پروتکل ‌های اجماع به ویژه پروتکل‌ های اثبات سهام است. ولاد زمفیر از سال 2014 در حال تحقیق در مورد پیاده سازی اثبات سهام در پیش بینی انتقال اتریوم از اثبات کار بوده است و هم چنین در سال 2020 او یکی از مشارکت کنندگان کلیدی ETH 2.0 است.

او محققی است که به ‌خاطر کارش در زمینه اقتصاد رمزنگاری، اثبات سهام و اشتراک‌ گذاری بلاک چین در اکوسیستم اتریوم شناخته شده است. ولاد زامفیر کاسپر را نیز مدیریت و هدایت می کند و هم چنین نگران اخلاق در استفاده و حاکمیت فناوری بلاک چین است. او که خود را یک پوچ‌گرا و ترول معرفی می‌ کند، مکررا درگیر بحث‌ های داغ پیرامون حاکمیت و کاربرد بلاک چین بوده و معتقد است که مسیر اشتباه در ساخت این شبکه ‌ها می ‌تواند به جای آزادی ‌بخشی سیستم‌ های ظالمانه ایجاد کند.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

Vlad Zamfir یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها و یکی از بنیان گذاران ارز اتریوم و موسس کاسپر لبز (CasperLabs) است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود. در ماه سپتامبر این شرکت 14.5 میلیون دلار در دور سرمایه ‌گذاری سری اول توسط Terren Piezer از یکی از شرکت های هلدینگ معروف جمع ‌آوری کرد. ولی خود ولاد زمفیر تاکنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی های شخصی و درآمد اخیر خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

ولاد زمفیر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

ولاد زمفیر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

ولاد زمفیر از سال 2013 با ارزهای دیجیتالی به خصوص بیت کوین آشنا شده است. او آن زمان بر ارز بیت کوین فعالیت می کرد و تلاشش در جهت سرمایه گذاری روی همین ارز بود ولی از سال 2014 که در حال تحقیق در مورد پیاده سازی اثبات سهام در پیش بینی اتریوم بوده است، تمرکز اصلی اش روی ارز اتریوم بوده و در تلاش است که این ارز را گسترش دهد و تا کنون که موفق بوده است زیرا که ارز دیجیتالی اتریوم یکی از معروف ترین رمز ارزهاست.

هم چنین او در حال حاضر روی مدلی که در حال تکمیل است به نام کاسپر فعالیت می کند و در حال حاضر مدیر پروژه Casper Client است، یک مشتری اتریوم با الگوریتم اثبات سهام می باشد.

ولاد زمفیر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

Vlad Zamfir در سال 2013 به گفته خودش اولین بار رمز ارز را از طریق بیت کوین در خلال بحران مالی سایپرس کشف کرد که در آن زمان بانک ‌ها از وجوه مشتریان برای بازپرداخت بدهی‌ های دولت استفاده می‌ کردند و همان زمان بوده است که بیت کوین بسیار بالا رفت.

عکس های Vlad Zamfir را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (ولاد زمفیر) و چه به صورت انگلیسی (Vlad Zamfir) در هر وب سایت و برنامه ای به عکس ها و فیلم همایش ها و مصاحبه های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین او در شبکه های اجتماعی بسیاری فعالیت می کند و از خود عکس هایی را منتشر می کند.

آیا ولاد زمفیر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

معمولا افرادی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند، بیشتر فعالیت آن ها در شبکه های مجازی در پلتفرم توییتر است. ولاد زمفیر نیز یکی از چهره های سرشناس رمز ارز در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه و پیجی به نام او ثبت نشده است. با این حال او یک کاربر فعال در شبکه توییتر می باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

علاقه او در کودکی به فلسفه، ریاضی، آمار و کامپیوتر او را وارد رمز نگاری کرده است. ولاد زمفیر یک توسعه دهنده اتریوم و معمار بلاک چین و عضو بنیاد اتریوم در سال 2012 مدرک لیسانس خود را در ریاضیات از دانشگاه گوئلف کانادا گرفت و از سپتامبر سال 2014 روی تجزیه و تحلیل و مشخصات معماری بلاک چین اثبات سهام کار می کند.

اخبار مربوط به ولاد زمفیر را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر مشتاق هستید اخبار ولاد زمفیر را دنبال کنید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو مانند گوگل به اخبار و اطلاعاتی از او برسید. هم چنین می توانید با دنبال کردن صفحات او در توییتر، یوتیوب و فیسبوک (در صورت موجود بودن) از این چهره معروف در ارزهای دیجیتال اخباری نیز کسب کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

از آن جایی که او فردی موفق در زمینه کاری خود و جز بنیان گذاران یکی از بزرگ ترین ارزهای دیجیتالی است، صد در صد با او مصاحبه هایی صورت گرفته و او را به همایش های بسیاری دعوت کرده اند و اخبار بسیاری درباره او موجود می باشد که شما می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو به هر اطلاعاتی که از او می خواهید و هر مصاحبه ای در هر زمینه که مد نظرتان می باشد، برسید.

اما در ادامه به بخشی از مصاحبه او با مت لیزینگ یکی از خبرنگاران این حوزه می پردازیم. لیزینگ به او می گوید “شما در طول این سال‌ ها در اتریوم چیز های زیادی را پشت سر گذاشته‌ اید. الان کجا میبینیش؟ آیا نسبت به آن خوش بین هستید یا بدبین؟ کجای صنعت گسترده ‌تر را در این لحظه توصیف می‌ کنید؟” ولاد در پاسخ به او می گوید که “من می ‌توانم بگویم که به اتریوم ایمان زیادی دارم و به افرادی که در این فضا شرکت می ‌کنند ایمان زیادی دارم و من فکر می کنم که باید به خوبی اداره شود و از کل این تغییر ناپذیری فراتر رفت که متأسفانه یک استراتژی بسیار نا امن و تهاجمی است که جواب نمی دهد و بسیاری از افراد را مستقیما به خط آتش هدایت می کند.”

آیا ولاد زمفیر به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

ولاد زامفیر چیزی شبیه یک افسانه رمزنگاری است. این محقق ابتدا وارد بیت کوین شده بود و قبل از راه اندازی بنیاد اتریوم بخشی از آن بود. او هنوز یک محقق فعال در این فضا است اما معتقد است افرادی که در آن کار می کنند برخی از مقدمات اولیه را اشتباه می گیرند. او محققی در زمینه اقتصاد رمز نگاری و پروتکل ‌های اجماع به ویژه پروتکل‌ های اثبات سهام است.

فردی با چنین اطلاعاتی قطعا می تواند یک تحلیل گر توانا و مجرب باشد و به طور شخصی تحلیل هایی در زمینه ارزهای دیجیتال بکند اما این که به صورت رسمی به عنوان یک تحلیل گر فعالیت می کند یا نه! اطلاعاتی در دست نیست.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

ولاد زمفیر یکی از افراد موثر در زمینه ارزهای دیجیتالی است و علاوه بر این و مهم تر از همه او جز بنیان گذاران بهترین و پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی ارز اتریوم است. او در گسترش و توسعه و هم چنین موفقیت ارز دیجیتالی اتریوم تاثیر بسزایی داشته است. هم چنین او با خلق کاسپر توانست نوسان های بسیاری را در رمز ارزها به وجود آورد و یک تحول اساسی در این زمینه ایجاد کند.

ولاد زمفیر کجا زندگی می کند؟

ولاد زمفیر در براشوف رومانی متولد شد و در سن 5 سالگی به کانادا مهاجرت کرد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در اتاوا کانادا گذراند و مابقی زندگی خود را در گوئلف کانادا گذرانده است و در حال حاضر در گوئلف زندگی می کند.

سوالات متداول

بیوگرافی ولاد زامفیر چیست؟

ملیت ولاد زامفیر، رومانی است و در آن جا متولد شده است ولی در سن 5 سالگی به اتاوا کانادا مهاجرت کرده است و در گوئلف بزرگ شده است.

ولاد زامفیر دارایی خالص اش چقدر است؟

ولاد زمفیر یکی از موفق ترین ها در زمینه رمز ارزها و یکی از بنیان گذاران ارز اتریوم و موسس کاسپر لبز (CasperLabs) است و بدیهی که جز ثروتمندان محسوب شود ولی او تا کنون در هیچ مصاحبه ای از دارایی های شخصی و درآمد اخیر خود صحبت نکرده است و اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

آیا ولاد زمفیر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

ولاد زمفیر نیز یکی از چهره های سرشناس رمز ارز در شبکه اجتماعی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد و صفحه ای به نام او ثبت نشده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها