تبلیغات
مقایسه صرافی های آنلاین صرافی

مقایسه صرافی های آنلاین ایرانی و خارجی از نظر اعتبار و قدمت

  • توسط zeinab
  • 17 دقیقه

امروزه به دلیل اینکه افراد زیادی از طریق استراتژی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، سود های زیادی را بدست آورده اند و به همین خاطر علاقه افراد به سایت های صرافی های آنلاین بسیار زیاد شده است تا این حد به طور روزانه شاهد صرافی های ایرانی که به تازگی تاسیس شدن می باشیم. دیدگاه دیگری نیز وجود دارد چرا که وجود صرافی های زیاد باعث ایجاد سردرگمی در افراد می شود چرا که در انتخاب بهترین صرافی دچار مشکل می شویم و این کار برای ما دشوار می شود. مقایسه صرافی های آنلاین در این قسمت انجام می شود.

سوال هایی که در ذهن ما رخ می دهد شامل چه صرافی هایی مفید هستند چه صرافی هایی قابل اعتماد می باشند و از کجا معلوم این صرافی کلاه بردار نیست. سوالاتی است که ما در مقایسه صرافی های آنلاین به آن ها می پردازیم و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم چرا که بهترین روش برای داشتن سرمایه گذاری های موفقیت آمیز داشتن تحلیل های درست و زیاد است یکی از روش های تحلیل مقایسه فرآیند ها می باشد. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس در این مطلب همراه باشید.

مقایسه صرافی های آنلاین ایرانی با هم

مقایسه صرافی های آنلاین ایرانی با هم

در نظر داشته باشید که یک صرافی خوب باید دارای ویژگی ها و هم چنین آپشن هایی باشد که افراد بتوانند به آن اعتماد کنند و هم چنین معاملات خود را در آن بدون دردسر به انجام برسانند. اگر بخواهیم این ویژگی ها را به طور خلاصه نام ببریم شامل حجم معاملات، رابط کاربری ساده، میزان کارمزد، امنیت و هم چنین مبلغ واریز و برداشت رمز ارز می باشد. صرافی با داشتن این آپشن ها می تواند قابل اعتماد باشدو هم چنین برای استفاده مورد پسند است.

در نظر داشته باشید که در این قسمت قصد داریم چند صرافی خوب را با یک دیگر مقایسه کنیم و هم چنین نکات مثبت و هم چنین نکات منفی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. به یاد داشته باشید که مقایسه یکی از روش های خوب برای داشتن تحلیل مناسب می باشد و همه افرادی که در عرصه ارز دیجیتال در حال فعالیت می باشند باید به آن بپردازند.

مقایسه صرافی نوبیتکس با صرافی والکس

در نظر داشته باشید که صرافی نوبیتکس دو بخش است که یک بخش دارای کارمز بسیار پایینی است که این دو بخش شامل بازار های حرفه ای و بازار های ریالی می باش. در نظر داشته باشید که بازار های حرفه ای شامل معامله با تتر و کریپتو ها می باشد. بازار ریالی نیز شامل معامله های ریالی با کریپتو هستند. نوبیتکس در بازار های ریالی معادلی حدود 0.35% تا 0.2% می باشد که می توان گفت والکس ارزان تر است چرا که والکس معادلی بین 0.4% تا 0.2% می باشد. نوبیتکس در بازار های حرفه ای دارای کارمزدی با معادل ثابت بین 0.13% تا 0.15% دریافت می کند که طبق محاصبه 0.2% از والکس مناسب تر می باشد و هم چنین مسئله مهم مانند حجم معامله را در کارمزد خود دخیل نمی کنند.

مقایسه صرافی اکسیر با صرافی والکس

در نظر داشته باشید که یکی از صرافی های در مارکت ایران برای اولین بار ها در حوزه معاملات ارزها اسم او زبان زد شد، صرافی اکسیر بود. باید بدانید که صرافی اکسیر در بین ایرانی ها یکی از صرافی های محبوب می باشد که کاربران او امروزه به بیش از 100 هزار تا رسیده است که این کاربران به شکل های متفاوت از این صرافی خدمات می گیرند.

در نهایت باید گفت والکس نیز یکی از صرافی های پر طرفدار در ایران می باشد. این صرافی از ارزهای مختلف و هم چنین پر طرفداری مانند بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و هم چنین دش و تتر پشتیبانی می کند. یکی از دلایلی که افراد بسیار از این صرافی استقبال کرده اند کارمزد های پایین و هم چنین داشتن رابط کاربری مناسب، محتوا آموزشی این صرافی است.

مقایسه صرافی نوبیتکس با صرافی اکسیر

مقایسه صرافی نوبیتکس با صرافی اکسیر

بهتر است بدانید که دوره شروع کار نوبیتکس با اکسیر در یک دوره می باشد. با در نظر داشتن رشد خوبی که نوبیتکس داشت می توان گفت بعد از فیلتر شدن این صرافی رقبای آن به دلیل مشکلاتی که برای این صرافی پیش آمده بود، از او پیشی گرفته اند. در عین حال این صرافی یکی از صرافی های خوب و محبوب در بین کاربران است که هنوز شناخته شده می باشد و هم چنین صرافی نوبیتکس قابل اعتماد است.

با این که از راه اندازی اکسیر سه سال بیشتر نمی گذرد، ایرانی ها در مارکت های دیجیتالی به دلیل فیلتر ها و هم چنین دشواری هایی که استفاده از صرافی های خارجی برای آن ها ایجاد می کند، این صرافی یعنی اکسیر را مکانی امن برای سرمایه گذاری های خود می دانند.

مقایسه صرافی رابین کش با صرافی بیتستان

در حال حاضر صرافی های ایران زیادی وجود دارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. رابین کش دارای قوانینی برای برخی از معاملات در صفحه اصلی خود می باشد که شما می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. صرافی بیتستان دارای یک ویژگی برتر به نسبت رابین کش می باشد و آن وجود کاربران بیشتر برای پشتیبانی می باشد.

مقایسه صرافی نوبیتکس با صرافی اکی اکسچنج

نوبیتکس دارای موقعیت خوبی می باشد و افراد زیادی از این صرافی خریداری می کنند. اما در این اواخر این صرافی فیلتر شد و این امر کمی او را عقب انداخت. صرافی اکی اکسچنج دارای مرحله ای می باشد که شما می توانید بدون احراز هویت از آن استفاده کنید و این امر نشان دهنده این است که این صرافی بسیار خوب عمل می کند.

مقایسه صرافی تبدیل با صرافی اکی اکسچنج

تبدیل یکی از بهترین ها می باشد که دارای لیست ارزهای زیادی نیز است و این امرموجب خاص شدن آن می باشد. اما به طور کلی این صرافی کمی نو پا است. صرافی اکی اکسچنچ دارای پشتیبانی قوی برای پاسخگویی می باشد و افراد زیادی به دنبال این امر می باشند که عملیات خود را به خوبی انجام دهند.

مقایسه صرافی فینیکس با صرافی جیبتکس

فینیکس یکی از قدیمی ترین صرافی ها در ایران می باشد که دارای اعتبار زیادی در این عرصه می باشد. شما می توانید به راحتی به برخی از قوانین و مقاله های راجب به این صرافی دسترسی پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این دو صرافی در یک رده می باشند و از نظر عملکردی کاملا شبیه به هم نیز هستند.

مقایسه صرافی نیک مارکت با صرافی آبان تتر

مقایسه صرافی نیک مارکت با صرافی آبان تتر

آبان تتر یکی از صرافی های محبوب در بین ایرانی ها می باشد که در حال حاضر 25% کاربر های خود را افزایش داده که این افزایش کاربر در سرعت بخشیدن به کار های این صرافی بسیار تاثیر گذار بوده است. در نظر داشته باشید پشتیبانی های این صرافی در خدمات رساندن و حل کردن کار ها بسیار سرعتی عمل می کنند و یکی از بهترین پشتیبانی ها را دارا می باشد.

نیک مارکت نیز یکی از صرافی های مفید و مناسب است که کاربران خاص خود را دارا می باشد. این صرافی قابل اعتماد است و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و تنها تفاوتی که این صرافی با آبان تتر دارد این است که کاربران خود را افزایش نداده است. این امر موجب برتری آبان تتر از این صرافی می شود. اما بهتر است بدانید که در محبوبیت این صرافی مشکلی را وارد نمی کند.

مقایسه صرافی آبان تتر با صرافی رابکس

آبان تتر یکی از صرافی های قوی و با پشتوانه ایرانی می باشد که توسط گروهی از دانشجویان طراحی شده است. به طور کل می توان گفت که شما می توانید برخی از خرید های مربوط به ارزهایی که در صرافی های دیگر پیدا نمی شود را در این صرافی پیدا کنید. این صرافی بسیار قوی تر از رابکس می باشد.

مقایسه صرافی رمزینکس با صرافی والکس

رمزینکس و والکس هر دو در یک سطح می باشند و تنها دارای یک تفاوت می باشند و آن در این است که والکس پشتیبانی بیشتری برای پاسخگویی به مشکلات دارد و این امر او را خاص تر کرده است. اما به طور کلی کاملا شبیه به هم عمل می کنند.

جدول اطلاعات

ما در این قسمت به برخی از اطلاعات به صورت چکیده نیز می پردازیم و به دنبال این قضایا شما به راحتی به برخی از اطلاعات دسترسی پیدا می کنید.

موضوعمقایسه صرافی های آنلاین
بهترین صرافی های ایران از نظر قیمت اکی اکسچنج، والکس، نوبیتکس
بهترین صرافی های ایران از نظر پاسخگوییآبان تتر، تبدیل، رمزینکس
بهترین صرافی های خارجی بایننس، هات بیت، کوبیتکس
بهترین صرافی ها از نظر اعتبارنوبیتکس، اکسیر، رابکس

مقایسه صرافی های آنلاین از نظر اعتبار

تا به امروز افراد زیادی در ایران صرافی راه اندازی کرده اند و می توان گفت که این امر کمی برای انتخاب بین صرافی ها سخت شده است و سوالات زیادی مانند اعتبار کدام بیشتر است پیش می آید. ما در این بخش به انجام این مقایسه می پردازیم. به طور کل تعداد صرافی ها بسیار زیاد می باشد و تمامی صرافی هایی که در بالا مقایسه شد دارای اعتبار هستند و شما می توانید از تک تک آن ها استفاده کنید. شما می توانید ارزهای خود را از آبان تتر و یا والکس بخرید و به دنبال پیشرفت در این امر باشید و نگران اعتبار نباشید. باید بدانید که رابکس نیز جز معتبر ترین صرافی ها در ایران می باشد. شما می توانید به واسطه برخی از عملیات به دنبال استفاده از این صرافی ها باشید.

مقایسه صرافی های آنلاین از لحاظ قدمت

بهتر است بدانید که تا به امروز به واسطه ارزهای دیجیتال صرافی های زیادی شروع به کار می کنند و می توان گفت برخی از صرافی ها دارای قدمت های بیشتری می باشند که فینیکس یکی از آن ها است و جدا از آن می توانید از برخی دیگر از صرافی ها که دارای اعتبار زیادی می باشند و به واسطه قدمت این امر را به دست آورده اند خرید کنید. شما می توانید خرید های خود را از رابین کش و بیتستان بکنید و با اطمینان از خرید خود از انجام ترید کردن بر روی ارزها لذت ببرید. به طور کلی استفاده از صرافی ها با کارمزد کم و اعتبار زیاد باعث می شود در کار خود راحت تر به ترید کردن فکر کنید و به تحلیل های متفاوت بپردازید. صرافی ها یکی از مهم ترین گزینه ها برای انجام معاملات دیجیتالی می باشد چرا که بیشتر تراکنش ها در این مکام صورت می گیرد و انتخاب بهترین صرافی یکی از مواردی است که افراد برای پیدا کردن آن باید تحلیل های فراوانی داشته باشند.

مقایسه صرافی های آنلاین از نظر حجم خرید

در حال حاضر اخباری دقیق در اینباره به دست ما نرسیده است و می توان گفت که حجم معاملات به شدت شبیه به هم می باشد و برخی از صرافی ها بسیار کم می باشند و برخی دیگر دارای فروش یکسانی می باشند. شما می توانید برخی از صرافی ها را به واسطه دیگر قابلیت ها انتخاب کنید، چرا که هر صرافی دارای قابلیت های متفاوتی است. ما در این بخش به برخی از مزیت های صرافی ها رسیدگی کرده ایم و شما می توانید به راحتی به انجام این عمل بپردازید و این امر باعث می شود که بتوانید به راحتی و به واسطه برخی دیگر از اطلاعات خرید های خوبی از صرافی ها داشته باشید و در برخی از موارد کارمزد های کم تری را پرداخت کنید.

مقایسه صرافی های آنلاین از نظر پایین ترین قیمت

مقایسه صرافی های آنلاین از نظر پایین ترین قیمت

برخی از صرافی ها دارای کارمزد های کم تری می باشند و می توانید آن ها را انتخاب کنید. البته باید بدانید که امکان دارد ارز مد نظر شما را در لیست خود نداشته باشد و ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم. اوکی اکسچنچ دارای کارمزدی بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از صراف های معرفی شده در این قسمت والکس است که دارای کارمزد بسیار کمی می باشد. نوبیتکس یکی دیگر از آن ها است و شما می توانید این سه مورد را برای خرید انتخاب کنید. باید بدانید که این سه صرافی دارای پیشینه خوبی در فروش ارزها هستند و این نشان دهنده اعتبار آن ها می باشد. شما به واسطه خریدی ارزان می توانید به برخی دیگر از موارد بپردازید و به طور کلی این امر مورد توجه همه قرار می گیرد.

مقایسه صرافی های آنلاین خارجی

مقایسه صرافی های آنلاین خارجی

برخی از صرافی های بین المللی می باشند که شما می توانید به واسطه برخی از عملیات از آن ها خرید کنید و ما در این بخش آن ها را به شما معرفی می کنیم. ما در این بخش برخی از بهترین ها را برای خرید های موفق به شما معرفی می کنیم. مقایسه صرافی ها یکی از روش های کاربردیدر انجام تحلیل های لازم می باشد. توسط مقایسه می توانید از مزیت و معایب صرافی ها آگاه شوید و طبق این امر به انتخاب درست دست پیدا کنید.

صرافی بایننس

این صرافی حدود 400 ارز را پشتیبانی می کند و یکی از بهترین ها در این عرصه می باشد. شما می توانید به راحتی به خرید خود به واسطه انجام عملیات احراز هویت این صرافی بپردازید. این صرافی در ایران پشتیبانی می شود.

صرافی کوینکس

این صرافی در سال 2017 در هنگ کنگ و توسط یانگ هایپو ساخته و افتتاح شد. این صرافی یکی از قدیمی ها در این عرصه می باشد و شما می توانید به راحتی به انجام برخی از خرید های خود به واسطه این صرافی بپردازید. به طور کلی می توانید بدون وی پی ان از آن استفاده کنید.

صرافی هات بیت

یکی از بهترین ها در این عرصه می باشد و دارای مزایا مانند معرفی به دوستان و کسب درآمد است. به واسطه استخراج فایل کوین شما می توانید عملیات خود را انجام دهید. این صرافی بدون وی پی ان برای ایرانیان متصل می شود.

مقایسه صرافی های آنلاین در قسمت پشتیبانی و پاسخگویی

در این خصوص برخی از صرافی ها داری ضعف می باشند. شما می توانید در این بین برخی از صرافی ها مانند آبان تتر را نیز انتخاب کنید چرا که دارای پشتیبانی قوی برای انجام و پاسخگویی مشکلات شما می باشد. به طور کلی می توان گفت که والکس و تبدیل دارای این امر می باشند و می توانید از آن ها استفاده کنید.

سوالات متداول

ایجاد صرافی های زیاد مشکل ساز می باشد؟

با در نظر داشتن این امر که وجود صرافی های زیاد باعث ایجاد درگیری افراد، در انتخاب بهترین صرافی می شود، می توان این دیدگاه را داشت که وجود صرافی های زیاد باعث ایجاد مشکل در افراد برای انتخاب بهترین آن ها می شود. اما از دید دیگر با فعالیت بسیاری از افراد در این صرافی ها وجود صرافی های زیاد می تواند خوب و مفید باشد.

به طور عامیانه در بحث مقایسه صرافی های آنلاین، صرافی والکس بهتر است یا نوبیتکس؟

در مقایسه این دو صرافی باید گفت که در بازار های ریالی والکس ارزان تر عمل می کند تا نوبیتکس به همین دلیل مورد توجه بعضی از افراد قرار می گیرد، از طرفی در بازار های حرفه ای میزان کارمزد نوبیتکس به مقدار 0.2% مناسب تر می باشد.

آیا والکس در ایران طرفدار دارد؟

در نظر داشته باشید که این صرافی در ایران جز سه تا از صرافی های پر طرفدار می باشد. از آپشن های این صرافی این می باشد که 6 تا ارز بسیار مهم را پشتیبانی می کند که دو تا از از های که مورد پشتیبانی قرار داده است بیت کوین و اتریوم می باشد. باید بدانید که این صرافی به دلیل داشتن کارمز های پایین مورد استقبال بسیاری از کاربران ایرانی قرار گرفته است.

از مقایسه صرافی های آنلاین چه چیزی بدست می آوریم؟

یکی از روش های تحلیل درست و ثمر بخش، مقایسه فرایند ها با یک دیگر می باشد. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که شما با مقایسه صرافی ها در تصمیم خود می توانید عاقلانه تر رفتار کنید و هم چنین به تحلیل های خود در رابطه با صرافی ها افزوده می کنید.

ارزهایی که صرافی والکس مورد پشتیبانی قرار می دهد شامل چه ارزهایی می باشد؟

در نظر داشته باشید که این صرافی یکی از صرافی های پر طرفدار در بین افراد می باشد به خصوص ایرانی ها که از این صرافی بسیار استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که این صرافی ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، دش، تتر و هم چنین لاین کوین مورد پشتیبانی قرار می دهد. این ارز ها در مارکت های دیجیتالی جز ارزهای مهم و مشهور شناخته می شوند.

آیا صرافی آبان تتر قابل اعتماد است؟

یکی از صرافی هایی که مورد توجه افراد است و هم چنین قابل اعتماد می باشد آبان تتر است. این صرافی اقدامات و توسعه های زیادی را در خود انجام داده است که مورد توجه افراد قرار گرفته است. یکی از آپشن های خوب این صرافی داشتن پشتیبانی های مناسب است که امورات را به سرعت مورد انجام قرار می دهند.

بهترین صرافی های خارجی با پشتیبانی در ایران کدام اند؟

در حال حاضر ما در این مقاله بهترین ها را به شما معرفی کرده ایم و تعداد زیادی از صرافی ها در این جایگاه قرار دارند که کوکوین و هات بیت و بایننس نیز جز آن ها می باشد شما می توانید خرید های خود را به واسطه آن ها انجام دهید.

بهترین صرافی های ایرانی برای کارمزد کدام اند؟

ما در این قسمت برخی از صرافی هایی که دارای کارمزد های کم تری می باشند را به شما معرفی می کنیم. شما می توانید از صرافی های والکس و نوبیتکس و حتی اوکی اکسچنج که دارای کارمزد های کمی برای استفاده هستند، استفاده کنید.

کدام صرافی ایرانی دارای افزایش نیرو در قسمت پشتیبانی شده است؟

باید بدانید که صرافی آبان تتر دارای 40 نفر افزایشی در قسمت پشتیبانی خود بوده است تا بتواند سریع تر از همیشه پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

آیا ایرانی ها می توانند از برخی از صرافی ها استفاده کنند که دارای پشتیبانی در ایران نیست؟

شما می توانید به واسطه اتصال وی پی ان به تمامی صرافی ها دسترسی پیدا کنید و این امر بستگی به انتخاب شما دارد. اما بیشتر صرافی ها بدون نیاز به وی پی ان برای شما متصل می شود.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها