بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارند؟ صرافی

10 سایت فروش کریپتو که بین کاربران ایرانی بیشترین محبوبیت را دارند

  • توسط asie
  • 18 دقیقه

در واقع سایت فروش کریپتو همان صرافی ها می باشند. البته بسیاری از سایت ها بدون اینکه صرافی باشند اقدام به فروش ارزهای دیجیتال می‌ کنند که در گذشته بسیار دور و یا حتی الان بسیاری از صرافی‌ ها که کار خود را شروع نکرده اند از همین راه شروع به کار می کنند و پس از مدت زمانی با اعتماد بیشتر مردم به آن ها آن را تبدیل به یک صرافی می‌ کنند. در رابطه به کشور خودمان ایران باید بدانیم که بیشتر صرافی ها این گونه شروع به فعالیت کردند.

در رابطه با کریپتولند که در آن کلاهبرداری های عظیم اتفاق افتاد نیز همین قضیه صدق می‌ کند و از این طریق توانست از ربات های تلگرامی به سایت فروش ارزهای دیجیتال و همان صرافی برسد و در نظر داشته باشید که فروش ارزهای دیجیتال در هر نوع پلتفرمی به عنوان یک سایت فروش کلی در نظر گرفته می شود و شما می توانید ارزهای مورد نظر را در این گونه سایت ها خرید و فروش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

سایت خرید و فروش کریپتو معتبر

سایت خرید و فروش کریپتو معتبر

از آن جایی که تمامی صرافی ها دنیا در مقاطع زمانی نوپا می باشند و در مقاطع زمانی به عنوان یک اصل برای مردم جامعه قرار می گیرند بازار های که نیز این قاعده را دنبال می کنند و از آن پیروی می کنند و هر کسی که به کریپتوکارنسی علاقه مند است باید بداند که این بازار هنوز جا پیشرفت بسیار زیادی دارد و در اول راه خود می باشد‌.

از آن جایی که کریپتوکارنسی در راه خود می باشد باید بدانیم که بسیاری از سایت‌ ها در ارزهای دیجیتال معتبر و بسیاری به صورت نامعتبر فعالیت خود را ادامه می دهند. فعالیتی که اگر نتوانیم به درستی آن را مدیریت نکنیم و به صورت هیجانی وارد صرافی هایی که مناسب نیستند بشوید می تواند برای ما دردسر های بسیار بزرگی را به همراه داشته باشد.

چه کیف پولی تحت تاثیر تحریم ها قرار نگرفته است؟

چه کیف پولی تحت تاثیر تحریم ها قرار نگرفته است؟

از آن جایی که ماهیت ارزهای دیجیتال غیر متمرکز بودن است و شعار اصلی ارزهای دیجیتال برای کل دنیا استفاده از آن ها به صورت غیر متمرکز است کیف پول های زیادی ایران را تحریم نکرده اند. در واقع شما می توانید بدون استفاده از فیلترشکن از کیف پول هایی چون اتمیک، تراست والت و همچنین کیف پول های معتبر دیگه استفاده کنید.

باید گفت که ماهیت غیر متمرکز بودن بازار رمز ارزها در صرافی ها نقض می‌ شود. در واقع صرافی ها به صورت متمرکز ارزها را بین افراد مبادله می‌ کنند که البته کار آن ها بسیار مفید می باشد و بسیاری از افراد علاقه مند به این کار می باشند.

اما کلیت بازار و رمز ارزها به غیر متمرکز بودن آن ها وابسته است. به گونه‌ ای که شما برای استفاده از کیف پول ها تحریم نخواهید بود و می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید هرچند که کیف پول ها نیز می تواند به صورت خصوصی ایران را تحریم کنند اما هیچ خللی در کلیت بازار ایجاد نمی شود.

ایرانی ها نیز می توانند به هر طریقی که شده است و از هر راهی به بازار ورود کنند و از آن ها استفاده کنند.

کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار می کند؟

کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار می کند؟

از آن جا که کشور ایران تحت تحریم های بسیار شدید غرب و آمریکا قرار گرفته است نمی تواند با پلتفرم های معتبر دنیا که همان صرافی ها می باشند اعتبار بسیار زیادی را برقرار کند. در واقع این اعتماد از سوی صرافی‌ ها به کاربران ایرانی از بین رفته است.

باید دقت کنیم که کاربران ایرانی توسط صرافی های خارجی تروریسم شناخته می شوند و در کل کشور ایران تحت تحریم های شدید قرار دارد و علت آن هم تروریسم بودن ایران از نظر آن ها می باشد.

اعتقاد آن ها بر این است که کشور ایران در حوزه کریپتوکارنسی اقدام به پولشویی های کلان می کند. به همین علت ایران را تحریم کردند اما سایت‌ هایی نیز وجود دارند که با ایران همکاری می‌ کنند و با ایران مشکلی ندارند که یکی از معتبر ترین آن ها صرافی کوینکس می باشد.

این صرافی با ایران هیچگونه مشکلی ندارد و تا ۷۰ درصد کاربران ایرانی می باشد و به همین علت این صرافی پلتفرم خود را به زبان فارسی نیز تغییر داده است و کاربران می توانند با زبان فارسی از این صرافی نیز استفاده کنند.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

در حال حاضر بهترین سایت فروش کریپتو ارز دیجیتال کیف پول های داخل آن می باشد که صرافی هایی چون بایننس و دیگر رقابت های آن در رتبه های دیگر می باشند که یک حقیقت تلخ در رابطه با صرافی بایننس وجود دارد و آن هم این است که کاربران ایرانی ‌توانند به صورت مستقیم از این صرافی استفاده کنند یا باید از کشور هایی با پاسپورت کشور دیگر در این صرافی اقدام به معاملات کنند و یا این که به صورت جعلی اقدام به احراز هویت آن که شدیداً خطرناک می باشد و هیچ گونه توضیحی در این رابطه نمی شود.

در حال حاضر در بسیاری از کانال های تلگرامی و همچنین یوتیوب دیده می‌ شود که برای کاربران ایرانی اقدام به ساخت ایمیل ها و سایت های جدید در صرافی بایننس می‌ کنند که باید بگوییم کیف پول شما در هر لحظه در خطر می باشد و نباید به سادگی به این گونه وعده ها گوش داد.

ناگفته نماند که بابد قبول کنیم صرافی بایننس دارای حجم بسیار بالایی از معاملات می‌ باشد و بهترین صرافی است اگر چه که ما را تحریم کرده است.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا اطلاعاتی درباره سایت فروش کریپتو را با هم مرور می کنیم.

موضوع سایت فروش کریپتو
بهترین سایت های ایرانی برای خرید و فروش کریپتو چیست؟ نوبیتکس و مزدکس
بهترین سایت های خارجی برای خرید و فروش کریپتو چیست؟ بایننس و کوکوین
بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارند؟ اوککس و بایننس
بهترین سایت خرید ارز دیجیتال و فروش ارز دیجیتال چه نام دارد؟ بایننس
بهترین سایت های ایرانی برای خرید و فروش کریپتو چیست؟

بهترین سایت های ایرانی برای خرید و فروش کریپتو کدامند؟

بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به دلیل رشد بسیار فراوانی که در مقطع زمانی بسیار کوتاهی داشت مورد توجه بسیاری از کاربران دنیا قرار گرفت. از آن جایی که کشورمان ایران دچار تورم های بسیار سنگین می باشد استفاده از بازار ارزهای دیجیتال و درآمد دلاری آن باعث شد که بسیاری از مردم به این بازار روی بیاورند و در آن سرمایه‌ گذاری کنند. هرچند که ورود ایرانیان در این بازار در سقف انجام شده و بسیاری از آن ها در حال حاضر در ضرر های بسیار سنگینی هستند.

اما به صورت کلی پس از استقبال بی نظیر ایرانیان از بازار رمز ارزها پلتفرم ها و صرافی های بی شماری ایجاد شدند که هر کدام به دنبال هدفی برای صرافی های خود بودند و ویژگی هایی را در اختیار کاربران قرار دادند که هر کاربر ایرانی ابتدا از این صرافی ها استفاده کند و اگر تمایل داشتند در این صرافی ها بمانند و اگر نه حداقل در این صرافی ها پول های خود را تبدیل کنند و پس از آن به صرافی خارجی انتقال و اقدام به معامله گری کنند.

نوبیتکس

نوبیتکس سایت فروش کریپتو ایرانی می باشد که کار خود را در ایران به صورت رسمی به عنوان یک صرافی آغاز کرده است و مردم را تشویق به سرمایه گذاری در پلتفرم خود می کند. البته دعوت به سرمایه گذاری در هر نوع پلتفرم و صرافی یک امر مرسوم می باشد و تمامی صرافی ها با توجه به ویژگی هایی که قرار می‌ دهند اعتقاد دارند که صرافی آن ها بهتر از صرافی‌ دیگر می باشد و مردم باید در آن صرافی ها ورود کنند و کاربران سرمایه خود را در درون این صرافی ها تا حد امکان نگهداری کنند. اما واقعیت ماجرا متفاوت است و نباید به هیچ عنوان به هیچ صرافی اعتماد کرد.

مزدکس

این صرافی تا کنون توانسته است مانند صرافی دیگر ایرانی‌ کارمزد بیشتری کسب کند و مردم برای سرمایه‌ گذاری در این صرافی مثل صرافی دیگری ایرانی راغب نیستند. باید گفت که هر صرافی در ابتدا مانند این صرافی این گونه مشکلات را دارد و تا زمانی که از لحاظ زمانی و اعتبار حجم بازار به جای مناسب تری نرسد باید انتظار بهتر شدن را به زمان بسپارد.

کریپتولند

صرافی کریپتولند قبل از بسته شدن صرافی که در ایران حرف اول را می‌ زد و می توانست به عنوان یک صرافی در ایران جای رشد بسیار بالایی داشته باشد. اما از آن جا که مدیریت این صرافی توان این همه پول را نداشت و با به طمع برداشتن این پول ها اقدام به فرار از ایران کرد و توسط اطلاعات سپاه ایران دستگیر شد و سرمایه‌ هایی که در این صرافی وجود داشت به مردم بازگردانده شد.

البته این بازگرداندند از سوی پلیس ایران به مردم داده شده است و اجرایی شدن آن فعلا نیاز به بحث دارد. اما در حال حاضر صرافی کریپتولند دیگر در دسترس نیست و نمی‌ توانند از این پلتفرم استفاده کنند.

رمزینکس

رمزینکس از دیگر صرافی های محبوب ایرانی می باشد که حجم معاملات در این صرافی نسبت به صرافی های دیگر ایرانی قابل قبول است و اعتمادی که مردم می صرافی دارند نسبت به صرافی های دیگر ایرانی بیشتر است در واقع باید گفت که اعتماد مردم به صرافی‌ ها به دلیل اعتبار گذشته انصراف و همچنین کاربرد های کمی صرافی ها می باشد که می تواند در آینده اعتبار خوبی به این صرافی ها بدهد

آبان تتر

از آن جایی که نام بسیاری از صرافی ها در ایران تازه به گوش مردم می رسد باید بدانید که صرافی آبان تتر یک صرافی تازه تاسیس می باشد که در مراحل اولیه صرافی خود می باشد و بسیاری از مردم برای استفاده از ویژگی های این صرافی اقدام به ثبت‌ نام در این صرافی کردند که در چند روز گذشته با مشکلاتی مواجه بود که با توجه به پیامد های سوء مدیریت این صرافی مشکلات این صرافی برطرف شد و نگرانی مردم نیز در پی آن از بین رفت.

استفاده از این صرافی نیز در داخل ایران مجاز می باشد و شما می توانید از این صرافی به عنوان یک منبع برای تغییر رمز ارزهای خود استفاده کنید‌.

بهترین سایت های خارجی برای خرید و فروش کریپتو چیست؟

بهترین سایت های خارجی برای خرید و فروش کریپتو کدامند؟

همان طور که در داخل ایران بسیاری از صرافی‌ ها با یکدیگر رقابت دارند و همگی برای این که سرمایه های مردم را نزد خود نگهداری کنند اقدام به دادن فایل های مثبتی می‌ کنند باید بدانیم که در صرافی های خارجی نیز این رقابت ها کم است و بسیاری از صرافی‌ ها برای ورود مردم به داخل پلتفرم خود اقدام به دادن ویژگی‌ های بسیار زیادی می‌ کنند که هر صرافی ویژگی های مخصوص به خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در حال حاضر در جهان ارزهای دیجیتال بهترین صرافی همان صرافی های بایننس، کوکوین و غیره می باشند. اما می توانید با ورود به این پلتفرم ها از آن ها استفاده کنید. البته ناگفته نماند برای ورود به این صرافی ها باید حتماً از فیلتر شکن استفاده کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی در آن ها اقدام به معامله کنید. فیلترشکن ثابت در این صرافی ها یکی از رکن های مهم می‌ باشد.

بایننس سایت فروش کریپتو

یکی از مهم ترین صرافی های بازار ارزهای دیجیتال و یا سایت فروش کریپتو در حال حاضر صرافی بایننس می باشد. این صرافی با ویژگی‌ هایی که دارد و با توجه به حجم بالا خرید و فروش در این صرافی بسیاری از مردم برای ورود به بازار ارزهای دیجیتالی این صرافی را انتخاب می کنند.

از آن جایی که این صرافی از کیف پول تراست والت نیز حمایت می‌ کند و این کیف پول را خریداری کرده است اعتبار بیشتری نیز در میان هواداران خود دارد. به صورت کلی استفاده از این صرافی اگر برای شما مقدور می باشد می تواند خیلی بهتر از صرافی های دیگر باشد.

اوککس سایت فروش کریپتو

در بازار ارزهای دیجیتال مانند بازار های مالی فارکس بسیاری از معامله‌ گران از مقدار پولی که در حساب خود دارند استفاده می‌ کنند و برای استفاده از پول بیشتر و همچنین سود بیشتر رقم های بالا تری را انتخاب می کنند. به همین دلیل به اهرم ها روی می آورند.

صرافی اوککس از صرافی‌ هایی می باشد که از این لحاظ بسیار خوب عمل کرد و بیشتر کار خود را بر روی بازار فیوچر قرار داده است. شما می توانید در سایت ارز مورد نظر خود را با اهرم در این صرافی خریداری کنید.

کوکوین سایت فروش کریپتو

یکی از امن ترین صرافی های دنیا و سایت فروش کریپتو صرافی کوکوین می باشد. این صرافی از لحاظ امنیت توانسته نظر بسیاری از کاربران را جلب کند‌. در درون این صرافی لایه‌ های امنیتی بسیاری وجود دارد که شما می‌ توانید با پشت سر گذاشتن این لایه ها از امنیت این صرافی استفاده کنید. امنیتی که بسیاری از کاربران را مجاب به سرمایه گذاری در صرافی کوکوین کرده است.

بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارند؟

همان طور که همه ما می دانیم بهترین سایت فروش کریپتو ارزهای دیجیتال دارای ویژگی های خاصی می باشند و به همین سبب است که بسیاری از افراد در درون این سایت اقدام به معامله گری می کنند. یعنی هر صرافی که ویژگی‌ های بهتری داشته باشد افراد در آن صرافی ها بیشتر معامله می کنند و افراد تازه وارد به دنبال چنین صرافی‌ هایی می باشند‌.

صرافی هایی که ویژگی های بسیار مناسبی را در اختیار کاربران قرار می‌ دهند اغلب از کشور های دیگر می باشند و در داخل ایران صرافی های بسیار زیادی را نمی‌ توانید پیدا کنید که از لحاظ فنی و ویژگی های مستقیم مانند صرافی خارجی عمل کنند و مانند این صرافی ها به کاربران پوئن مثبت دهند. صرافی هایی مانند بایننس کوکوین، اوککس و هوبی امروزه حرف اول را می زنند.

دانلود اپلیکیشن والکس ارز دیجیتال

امروزه برای دانلود اپلیکیشن ها و برنامه های مخصوص بازار ارزهای دیجیتال شما می توانید از اپ استور هایی مانند گوگل پلی و گوگل استفاده کنید و این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند که اپلیکیشن مورد نظر را پیدا کرده و سریعاً دانلود کنید.

البته توصیه می شود که ابتدا به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید با مطالعه دقیق لینک های مورد نظر و همچنین آدرس اصلی به اپلیکیشن مورد نظر خود برسید. زیرا امروزه اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند که با وجود تقلبی بودن اقدام به ساخت چنین اپلیکیشن هایی با اسم مشابه می کنند تا بتوانند پول های شما را از شما بربایند.

لذا توصیه می‌ شود برای در امان ماندن از چنین کلاهبرداری هایی مطالعه دقیق را داشته باشید و اپ مورد نظر را به خوبی پیدا کنید سپس اقدام به نصب کنید.

سوالات متداول

خرید کریپتو چگونه ممکن است؟

همان‌ طور که می‌دانید کریپتو یک ارز دیجیتال می باشد که می توان آن را از طریق صرافی های معتبر خرید و فروش کرد.

خرید کریپتو در ایران مجاز است؟

با توجه به گسترش بازار کریپتوکارنسی باید گفت که فروش تمامی ارزها در اکثر کشور های جهان مجاز می باشد و کاربران ایرانی می‌ توانند بدون هیچ جرم قانونی این ارز دیجیتال را بخرند.

صرافی کریپتو لند در چه سالی تاسیس شد؟

این صرافی در سال ۱۳۹۶ توسط سینا استوی تاسیس شد اما این صرافی دوامی نیاورد و اکنون بسته شده است.

خرید ارز دیجیتال از کدام صرافی پیشنهاد می شود؟

همان طور که می دانید بهترین و معتبر ترین صرافی بازار ارزهای دیجیتال بایننس می باشد که شما با خیال راحت و کارمزد کم می توانید در این صرافی اقدام به خرید و فروش و معامله و تبدیل ارزهای دیجیتال خود کنید.

خرید بیت کوین در کدام صرافی ها ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بیت کوین از ارزهای دیجیتال معتبر و مهم بازار کریپتوکارنسی می باشد و آن را به عنوان مادر ارزهای دیجیتال می شناسند. به همین منظور تمامی صرافی های معتبر و مهم بازار این ارز دیجیتال را در صرافی خود لیست کرده اند و با جرات می توان گفت که این ارز را می‌ توان از تمامی صرافی‌ های موجود خرید.

از کدام سایت باید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را رصد کرد؟

با توجه به گسترش بازار ارزهای دیجیتال باید گفت تمامی ارزهای موجود در بازار از سایت اختصاصی برخوردارند و با مراجعه به این سایت ها و همچنین صرافی های موجود می توانید قیمت لحظه ای و نمودار نوسان ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

بهترین سایت خرید رمز ارز کدام است؟

بهترین سایت بایننس می‌ باشد که به عنوان صرافی هم فعالیت می‌ کند و شما در این سایت می توانید با خیال راحت اقدام به خرید و فروش رمز ارز مد نظرتان کنید.

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال تبدیل کدام است؟

خوشبختانه باید گفت اپلیکیشن ها و سایت های بسیاری در رابطه با تبدیل ارزهای دیجیتال وجود دارند و با مراجعه به گوگل پلی، اپ استور و سایت های رسمی می توانید این اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنید.

سایت رسمی خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟

این یک سال پر تکرار می باشد که می توان گفت سایت بایننس معتبر ترین و رسمی ترین سایت برای خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد.

سایت سلام کریپتو چیست؟

یک فروشگاه می باشد که احراز هویت در این فروشگاه یک روزه می باشد و از زمان تاسیس آن ۳ سال و ۸ ماه می‌ گذرد و در روز می‌ توان به مبلغ ۳۸۰۰۰ تومان در آن اقدام به خرید و فروش کرد.

بهترین سایت های خارجی برای خرید و فروش کریپتو چیست؟

سایت بایننس، کوکوین و اوککس.

سایت نوبیتکس معتبر است؟

یکی از صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد که حجم معاملاتی بسیاری در این صرافی اتفاق می‌ افتد اما باز هم باید برای نگهداری در این سایت محتاطانه عمل کرد.

اکثر کاربران صرافی کوینکس از کدام کشور هستند؟

از زمانی که صرافی بایننس ایرانیان را تحریم کرد بسیاری از کاربران ایرانی به سمت صرافی کوینکس رفتند و با جرأت می‌ توان گفت ۷۰ درصد کاربران این صرافی را ایرانیان تشکیل داده‌ اند.

سایت فروش کریپتو کدامند؟

سایت های چون بایننس، نوبیتکس، اوککس، کوکوین و … .

کدام صرافی کم ترین کارمزد را دریافت می کند؟

صرافی بایننس کم ترین کارمزد را در بین صرافی های هم رده اش دریافت می کند.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها