ارز دیجیتال رایگان با بازی آموزش ارزهای دیجیتال

پرسودترین ارز دیجیتال رایگان واقعی با روش های دریافت فوری آن

  • توسط asie
  • 15 دقیقه

در رابطه با ارز دیجیتال رایگان باید گفت که این موضوع مربوط به اوایل تاسیس بیت کوین و ارز دیجیتال می باشد. زیرا در سال ۲۰۰۹ که بیت کوین به بازار عرضه شد برای بیشتر دیده و شناخته شدن به صورت رایگان به افراد داده می‌ شد تا در بین مردم شناخته شود. اما بعد از مدتی که ارز دیجیتال معروف و مشهور شد دیگر خبری از ارز دیجیتال رایگان نبود.

البته در حال حاضر صحبت هایی در رابطه با ارز دیجیتال مجانی در فضای مجازی و واقعی زمزمه می شود اما باید گفت که اکثر این سایت ها و یا اپلیکیشن ها کلاهبرداری می باشند. پس بهتر است دست از طمع دریافت ارز دیجیتال رایگان برداریم و از طریق خرید و فروش ارز دیجیتال و یا استخراج دستگاه های ارز دیجیتال مختلف اقدام به سرمایه گذاری کنیم.

ارز دیجیتال رایگان واقعی است؟

ارز دیجیتال رایگان واقعی است؟

اگر توجه داشته باشید امروزه زمانی که در گوگل یک موضوع را سرچ می کنیم تبلیغاتی در رابطه با مضمون ارز دیجیتال رایگان بگیر وجود دارد. باید گفت بسیاری از کاربران طمع می‌ کنند و بر روی آن آیکون ضربه می زنند که مستقیماً وارد اپلیکیشن ها، کانال ها و یا سایت هایی می شوند که اکثر این ها کلاهبرداری می باشند. اگر کلاهبرداری هم نباشند مقدار بسیار ناچیزی ارز دیجیتال رایگان هدیه می دهند که این مقدار بی ارزش به ریسک و و زمان تلف شده برای دریافت آن نمی ارزد.

گفته شده است که فاست ارز دیجیتال رایگان به مردم هدیه می‌ دهد اما متاسفانه مقدار ارز دیجیتالی که رایگان می دهد بسیار ناچیز است و میزان برداشت از این سایت بسیار بالا می باشد. پس به طور کلی باید گفت بدست آوردن ارز دیجیتال رایگان کار بسیار سخت و یا غیر ممکنی می باشد و اگر به دنبال دریافت ارز دیجیتال رایگان می‌ باشید بهتر است که طمع را کنار بگذارید.

جریان ارز دیجیتال هدیه و رایگان مربوط به سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ می باشد زیرا در آن زمان ارز دیجیتال و بیت‌ کوین نا شناخته بودند و برای بیشتر دیده شدنش مجبور بودند که ارز دیجیتال فری به مردم بدهند. اما امروزه چنین چیزی وجود ندارد و یا اگر هم وجود دارد مقدار آن بسیار ناچیز می باشد که معادل ۱۰ هزار تومان پول ایران ارزش دارد.

ارز دیجیتال رایگان با بازی

ارز دیجیتال رایگان با بازی

همانطور که می دانید امروزه ارز های دیجیتال و علی‌ الخصوص بیت کوین در بازار از استقبال و محبوبیت بسیاری برخوردارند. به همین خاطر روز به روز افراد بیشتری به دنبال خرید و سرمایه گذاری بر روی این ارز های دیجیتال می باشند. عده‌ ای از افراد نیز به دنبال دریافت ارز دیجیتال بدون پرداخت هیچ هزینه ای می باشند. به همین منظور به دنبال اپلیکیشن‌ هایی می‌ روند که در آن با یک تیر دو نشان بزنند هم بازی کنند و هم ارز دیجیتال free دریافت کنند.

خوشبختانه باید گفت اپلیکیشن هایی در بازار عرضه شده اند که می توان این اپلیکیشن ها را بر روی گوشی های اندروید و یا ios نصب کرد که با بازی در این برنامه‌ ها می توانید ارز های دیجیتال مختلف را به صورت رایگان دریافت کنید. اما همانطور که در اول مقاله گفتیم میزان ارز دیجیتالی که این اپلیکیشن ها به صورت رایگان به افراد و کاربران برنامه می‌ دهند بسیار بی ارزش می باشد.

همچنین میزان برداشت این ارز های دیجیتال بسیار پر هزینه می باشد به همین منظور سود بسیار ناچیزی به کاربران این برنامه ها می دهد. در حال حاضر در اپلیکیشن هایی با نام های Bitcoin Bandit، Bitdrip، Bituro، BitForTip و … می‌ توان ارز های دیجیتال مختلف را رایگان دریافت کرد.

ارز دیجیتال رایگان در تراست والت‌

ارز های دیجیتال فری در اپلیکیشن های مختلف در حوزه بازار های مالی و با تبلیغات گسترده توسط ادمین های کلاهبردار در تلگرام و اینستاگرام و یا اپلیکیشن های دیگر تبلیغ شده اند. امروزه بسیاری از افراد حاضر در بازار های مالی دیگر گول این افراد را نمی خورند و دست آن ها نیز رو شده است.

به تازگی نامی از تراست ولت برای ارز های دیجیتال رایگان برده شده است که درست می باشد اما شرط آن بسیار سنگین است که برای افراد با مبلغ ناچیز یک کار کاملا غیر ممکن می باشد. زیرا به طور مثال با نگه داری یک میلیون دلار در این ولت شما می توانید بعد از گذشت زمان از طریق استیک کردن ارز های خود را به مبالغی ناچیز از ارز های دیگر که خود اپلیکیشن به شما می دهد برسید.

کدام ارز های دیجیتال رایگان قابل اعتمادند؟

کدام ارز های دیجیتال رایگان قابل اعتمادند؟ 🔔

در رابطه با این موضوع باید گفت که اکثر ارز های دیجیتال قابل اعتماد و ارزشمند می باشد و هر نوع ارز دیجیتالی که توسط وب سایت ها و اپلیکیشن ها به کاربران داده شود با ارزش و معتبر می باشند. نکته اصلی مربوط به این وب سایت ها و اپلیکیشن ها می باشد و باید این دو معتبر باشند. زیرا امروزه با توجه به گسترش دنیا ارز دیجیتال کلاهبرداران بسیاری در این بازار از طریق کلاهبرداری به ثروت رسیده اند. پس باید در این راه بسیار محتاط عمل کنیم تا بر سرمان کلاه نرود.

اول از همه باید گفت اکثر این وب سایت ها و اپلیکیشن ها کلاهبرداری می باشند. اما اگر تمایل دارید که از طریق بازی و سرگرمی به ارز دیجیتال رایگان دسترسی پیدا کنید بهتر است سراغ ایردراپ ها و فاست های معتبر بروید. ایردراپ ها به دو صورت پرداخت رایگان ارز های دیجیتال را انجام می دهند در حالت اول به صورت غیر قابل پیش بینی شرکت مربوطه و بدون اطلاع قبلی به کیف پول کاربران ارز دیجیتال پرداخت می شود.

در حالت دوم صاحبان استارتاپ ها و شرکت ها به کاربران شان مقداری ارز دیجیتال رایگان هدیه می دهند که کاربران در ازای این پاداش یک کار مشخصی را انجام داده‌ اند. ایردراپ ها مطمئن ترین و معتبر ترین سایت برای دریافت رایگان ارز دیجیتال می باشند. البته تعداد بسیار کمی از فاست ها نیز برای دریافت رایگان ارز های دیجیتال معتبر می باشند که باید در انتخاب فاست ها بسیار دقت کرد.

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟

امروزه صحبت های بسیاری در رابطه با دریافت رایگان ارز های دیجیتال زمزمه می شود. همانطور که پیداست در حال حاضر تمامی ارز های دیجیتال از ارزش بسیار بالایی برخوردارند و آینده بسیار درخشانی برای آن ها رقم می‌ خورد. پس مسخره به نظر می رسد که چنین ارز هایی را به صورت رایگان به مردم بدهند. اما اپلیکیشن ها و سایت های بسیاری برای دریافت رایگان چنین ارز هایی عرضه به بازار شده اند که اکثر این اپلیکیشن ها و سایت ها کلاهبرداری می باشند و تعداد محدودی از آن ها با این هدف مشغول به فعالیت می باشند.

همچنین مقدار ارز رایگانی که توسط این اپلیکیشن ها و سایت ها داده می شود بسیار ناچیز و بی ارزش می باشد و باید در قبال دریافت آن به بازی کردن و یا مشاهده ویدیو های مختلف پرداخت. امروزه ارز هایی چون بیت کوین، ترون، اتریوم، شیبا، کیو یا Q و ساتوشی به صورت رایگان در این وبسایت ها هدیه داده می شوند. اما اگر بخواهیم جدید ترین ارز دیجیتال رایگان را معرفی کنیم قطعاً شیبا و Q هستند.

انواع ارز دیجیتال رایگان کدامند؟

انواع ارز دیجیتال هدیه را از کجا پیدا کنیم؟📃

در رابطه با انواع ارز دیجیتال free باید گفت که بیشتر اپلیکیشن ها و سایت های موجود در بازار بیت کوین و اتریوم را مبنا جایزه اپلیکیشن ها و سایت هایشان قرار می دهند. برخی از نرم افزار ها و یا سایت ها به ازا هر بار برنده شدن مقداری ساتوشی به کاربران جایزه می‌ دهند و زمانی که این ساتوشی از حد معمولش بیشتر شود تبدیل به بیت کوین واقعی می شود.

ساتوشی

یکی دیگر از ارز های دیجیتالی که به صورت رایگان از طریق بازی در اپلیکیشن های مختلف صورت می گیرد رمز ارز ساتوشی می باشد. با نصب اپ Bitcoin Bandit می‌ توانید ساتوشی به صورت رایگان دریافت کنید. بازی در این اپلیکیشن بسیار راحت می باشد و هر مقدار که بیشتر بازی کنید تعداد ساتوشی بیشتری دریافت خواهید کرد.

بیت کوین

با جرات می توان گفت اکثر اپلیکیشن های موجود برای دریافت رایگان ارز دیجیتال مختص بیت کوین می باشند. با بازی در اپلیکیشن Bitdrip می توانید در بلند مدت بیت کوین واقعی دریافت کنید. بازی در این اپ زمان بندی خاصی دارد و باید بر اساس آن زمان بندی عمل کنید و اگر در بازی موفق شوید امتیازاتی به شما داده می شود که از طریق این امتیازات بیت کوین رایگان دریافت می کنید.

اتریوم

از طریق اپلیکیشن Storm Play نیز می توانیم اتریوم رایگان دریافت کنیم. در این بازی باید به تماشا کردن فیلم، انجام دادن وظایف (لیست وظایف بازی) و بازی کردن بپردازیم. بعد از انجام وظایف، جایزه کاربر به صورت مستقیم در کیف پول مورد نظر واریز می شود. علاوه بر اتریوم، بیت کوین هم جایزه می‌ دهد و مختص گوشی های اندروید می باشد. اتریوم بسیاری از ویژگی های ارز دیجیتال خوب را دارد.

ترون

باید بدانید که از طریق اپلیکیشن های امروز و همچنین سایت های موجود می توان رمز ارز ترون را به صورت رایگان دریافت کرد. اما در این اپلیکیشن ها و یا سایت ها باید به دیدن ویدیو ها و بازی کردن بپردازید که در نهایت با برنده شدن مقدار ناچیزی رمز ارز به شما مجانی داده می شود. همچنین امروزه فاست های بسیاری برای هدیه دادن رمز ارز های مختلف وجود دارند که اکثر این فاست ها کلاهبرداری می باشند.

شیبا

شیبا یکی دیگر از ارز هایی می باشد که به صورت رایگان در اپلیکیشن ها و دیگر وبسایت های موجود قابل دریافت می باشد که امروزه در بسیاری از اپلیکیشن ها موجود می باشد. برای دانلود آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان شیبا کافیست به یوتیوب و آپارات سر بزنید.

ارز Q

یکی از جدید ترین ارز دیجیتال رایگان q باشد که بعد از ثبت نام در این ارز دیجیتال باید اپلیکیشن INITIATIVE Q را دانلود کنید و با دعوت هر فرد به این برنامه توکن دریافت می کنید.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان را چگونه مشاهده کنیم؟

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان را چگونه مشاهده کنیم؟

در رابطه با مشاهده دوره های آموزش ارز دیجیتال به صورت رایگان کلیپ های آموزشی زیادی در فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام، آپارات و گوگل در دسترس می باشد. همچنین اگر جمله آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال رایگان را در گوگل سرچ کنید کلیپ ها و ویدئو های آموزشی بسیاری در این رابطه لود می شوند. از طریق این کلیپ ها می توانید تجربیات و آموزش های بالایی را کسب کنید.

اما پیشنهاد افراد با تجربه بازار این می باشد که به این آموزش ها اعتماد نکنید زیرا اکثر سایت ها و اپلیکیشن هایی که بیت کوین، اتریوم ترون و سایر ارز ها را رایگان به کاربرانشان می دهند کلاهبرداری می باشند و یا مقدار بسیار ناچیزی ارز دیجیتال هدیه می دهند که در مقابل تایمی که برای آن صرف شده است بسیار بی ارزش و ناچیز می باشد.

نحوه استخراج ارز دیجیتال رایگان چگونه است؟

امروز بسیاری از افراد سود جو در کانال های تلگرامی و اینستاگرامی به صورت رندوم افرادی را گول می زنند به این صورت که به آن ها وعده ارز دیجیتال مجانی را می دهند‌. این که ارز دیجیتال free در حال حاضر وجود داشته باشد یک ایده بسیار گنگ نیز نمی باشد‌. زیرا این امکان نیز وجود دارد اما آن قدر مقدار آن کم می باشد که اصلاً برای چنین استخراجی زمان گذاشتن به صرفه نیست.

ارز دیجیتال رایگان را در کجا ذخیره کنیم؟

همان طور که می دانید زمانی که در اپلیکیشن ها و وب سایت های مختلف ثبت نام می کنید باید آدرس کیف پول خود را در آن جا وارد کنید. زمانی که آن برنامه و سایت به کیف پول شما دسترسی داشته باشد مقدار مشخص شده ارز دیجیتال free را در همان کیف پول ذخیره می کند.

ثبت نام برای ارز دیجیتال رایگان

برای دریافت ارز دیجیتال رایگان معتبر بهتر است که در سایت ها، اپلیکیشن‌ ها و فاست های معتبر ثبت نام کنید. برای ثبت نام در اپلیکیشن ها و یا سایت ها باید اقداماتی را انجام دهید به عنوان مثال برای ثبت نام در اپلیکیشن ها باید تلفن همراه و یا ایمیل خود را وارد کنید تا بتوانید از این نرم افزار برای کسب رایگان رمز ارز های مختلف استفاده کنید. همچنین برخی دیگر از سایت ها برای ثبت نام در آن باید به توییتر شخصی آن ها اقدام کنید تا بتوانید از خدمات سایت استفاده کنید.

بهتر است در زمان ثبت‌ نام در چنین سایت ها و اپلیکیشن هایی محتاطانه عمل کنید زیرا اکثر این برنامه ها کلاهبرداری می باشند. پس بهتر است اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار آن ها قرار ندهید زیرا برخی از این نرم افزار ها و سایت ها باید با کیف پول شما ارتباط برقرار کنند تا زمانی که به شما هدیه می دهند آن را در کیف پولتان بریزند. همچنین بعد از این که در وبسایت ها و یا اپ ها ثبت نام می کنید باید آدرس کیف پول خود را وارد کنید تا بتوانید هدیه خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

اپلیکیشن ارز دیجیتال رایگان

اپلیکیشن ارز دیجیتال رایگان

برای دریافت ارز دیجیتال رایگان ترون، اتریوم، بیت کوین، ساتوشی و سایر ارز ها اپلیکیشن های بسیاری در بازار عرضه شده اند که اکثر این اپلیکیشن ها رمز ارز بیت کوین را به صورت رایگان هدیه می دهند‌. همچنین باید بدانید که برای رسیدن به بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال رایگان باید به دیدن ویدئو، بازی کردن و یا انجام وظایفی بپردازید که در نهایت با انجام هر یک از این کار ها به بیت کوین رایگان می رسید. بعد از مدتی از طریق کیف پول خود می توانید این ارز های دیجیتال را نقد کرده و از حساب خود برداشت کنید.

امروزه بهترین برنامه های دریافت بیت کوین رایگان و همچنین دیگر ارز ها معرفی شده اند برنامه هایی چون: Bitcoin Bandit، Bitdrip، Bitcin Aliens، Storm Play، Earn.com، Bituro، BitForTip، Free Bitcoin و … برای گوشی های اندروید و ios قابل مشاهده و دانلود هستند. با نصب این اپلیکیشن ها می توانید به بازی و سرگرمی و در نهایت دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید که جدید ترین ارز دیجیتال 2021 در این اپلیکیشن‌ ها موجود می باشند.

همچنین باید بدانید که در اکثر این اپلیکیشن ها ارز دیجیتال بیت کوین به صورت رایگان هدیه داده می شود. البته ارز های دیجیتال دیگری همانند اتریوم، ترون و غیره هم در این نرم افزار ها موجود می باشند. به صورت کلی باید گفت بیشتر این اپلیکیشن‌ ها بیت کوین را به عنوان هدیه در نظر گرفته اند زیرا ارزش بیت کوین از تمامی ارز های دیجیتال بالا تر می باشد.

نحوه استفاده از فاست ها

اول از همه باید بدانید که فاست ها نوعی از سیستم های پاداش می باشند که این پاداش ها به شکل کسر های کوچکی از ارز های دیجیتال به بازدید کنندگان داده می شود. همچنین در فاست ها امکان برداشت آنی برای کاربران وجود ندارد. استفاده از فاست ارز دیجیتال بسیار ساده می باشد زیرا بعد از مراجعه به وب سایت و ثبت نام در فاست باید آدرس کیف پول خود را وارد کرده و زمانی را که کاربر در وب‌ سایت می‌ گذراند توسط یک شمارنده ثبت می‌ شود (بعد از این که کارتان در سایت تمام می شود به ازای وقتی که در سایت گذرانده اید پاداش دریافت می کنید) و در آخر باید بر روی دکمه Claim Now کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید.

البته ناگفته نماند که شما باید ثابت کنید که یک انسان هستید و ربات نیستید. برای حل این مسئله شما باید یک کپچا را حل کنید که کپچا یک مسئله ساده ریاضی می باشد که با حل آن می توانید خیلی راحت پاداش خود را دریافت کنید. همچنین فاست ها برای جلوگیری از جمع آوری پاداش ها صرفاً توسط یک شخص، محدودیت های زمانی را در نظر گرفته‌ اند که این محدودیت زمانی از ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت متغیر می باشد.

بهترین ارز دیجیتال رایگان چه نام دارد؟ 🔝

همانطور که می‌ دانید در سال ۲۰۰۹ اولین ارز دیجیتالی که به بازار عرضه شد بیت کوین نام داشت. سایر ارز های موجود در بازار بعد از بیت کوین تاسیس شدند پس باید گفت که بیت کوین با ارزش ترین ارز دیجیتال می باشد. نتیجه می گیریم بهترین ارز دیجیتال رایگان بیت کوین می باشد و خوشبختانه اکثر وبسایت ها، اپلیکیشن ها و فاست ها ارز دیجیتال بیت کوین را به صورت رایگان هدیه می دهند. همچنین بیشتر مردم به دنبال بیت کوین می‌ باشند زیرا آینده‌ ای بسیار درخشان برای این رمز ارز پیش‌بینی شده است و امروز هم از جایگاه و ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

با جرات می توان گفت اولین وب سایت فاست برای رمز ارز بیت کوین شروع به کار کرد و بعد از آن به سراغ دیگر ارز های دیجیتال رفت و اگر قصد دارید ارز های دیجیتال فری دریافت کنید بهتر است به سراغ وب سایت ها و اپلیکیشن هایی بروید که بیت کوین را به عنوان پاداش در نظر گرفته اند. در نهایت برای خرید و فروش ارزهایتان پیشنهاد می کنیم چگونه ارز دیجیتال بخریم و بفروشیم را بخوانید.

سوالات متداول

جریان ارز دیجیتال رایگان چین چیست؟

گفته شده است که کشور چین برای آزمایش ارز دیجیتال اش به مقدار 8 میلیون دلار ارز رایگان عرضه کرده است که این موضوع همه افراد را متعجب کرد.

اطلس ارز دیجیتال رایگان چیست؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که دوره های رایگان دریافت ارز دیجیتال را در قالب کلیپ ها و ویدیو هایی آماده کرده و آن را در اپلیکیشن‌ هایی چون آپارات، یوتیوب و اینستاگرام منتشر می کند.

فاست ارز دیجیتال چیست؟

فاست ها نوعی از سیستم های پاداش می باشند که این پاداش ها به شکل کسر های کوچکی از ارز های دیجیتال به بازدید کنندگان داده می شود. استفاده از فاست ارز دیجیتال بسیار ساده می باشد زیرا بعد از مراجعه به وب سایت و ثبت نام در فاست باید آدرس کیف پول خود را وارد کرده و زمانی را که کاربر در وب‌ سایت می‌ گذراند توسط یک شمارنده ثبت می‌ شود و در نهایت باید بر روی دکمه Claim Now کلیک کنید تا پاداش خود را دریافت کنید.

عرضه اولیه ارز دیجیتال رایگان مربوط به چه سالی بوده است؟

این موضوع مربوط به سال های اولی می باشد که بیت کوین به بازار عرضه شد زیرا برای بیشتر دیده شدن و شناخته شدن مجبور بودند که بیت کوین را به صورت رایگان به مردم بدهند‌. ‌

محتوای کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان چیست؟

بسیاری از معامله‌ گران برای خرید و فروش سودمند نیاز به سیگنال های مناسبی دارند که در این کانال تلگرامی سیگنال های بسیاری برای دریافت و خرید و فروش رایگان رمز ارز های مختلف به اشتراک گذاشته می شود.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها