تبلیغات
رادیکس آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز دیجیتال رادیکس به همراه ویژگی ها و قیمت لحظه ای Radix

  • توسط sajjad
  • 10 دقیقه

در حوزه ارزهای دیجیتال پروتکل های بسیار زیادی وجود دارد. هر کدام از این پروتکل ها کارایی خاصی دارند و در شبکه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این پروتکل های مهم رادیکس می باشد. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به بررسی و معرفی پروتکل رادیکس اشاره شده است.

ارز دیجیتال رادیکس چیست؟

Radix اولین پروتکل تک لایه است که به طور خاص برای سرویس DeFi ساخته شده است. برنامه های مالی غیرمتمرکز در حال حاضر براساس پروتکل هایی ساخته شده اند که برای هدف مناسب نیستند که منجر به تراکم، هک و نا امیدی توسعه دهندگان می شود.

Radix این را با معرفی یک پلتفرم مقیاس پذیر و ایمن براساس طراحی و قابل ترکیب با محیط ساخت خاص DeFi تغییر می دهد تا ساخت و راه اندازی DeFi مقیاس پذیر را آسان کند. Radix تنها شبکه غیرمتمرکزی است که در آن توسعه‌ دهندگان قادر خواهند بود تا بدون تهدید دائمی اکسپلویت‌ها و هک‌ ها به سرعت بسازند، جایی که هر پیشرفتی پاداش خواهد گرفت و انتهایی وجود نخواهد داشت.

رادیکس از یک فرض ساده شروع می کند، DeFi آینده امور مالی است. فرض دوم به شرح زیر است:

امروزه هیچ بلاک چینی در برآوردن نیاز های DeFi موفق نیست و Radix قصد دارد این مشکل را حل کند! برای انجام این کار، تیم پشت Radix بر روی 3 نقطه تمرکز کرد که آن ها را ضروری می دانستند: قابلیت دسترسی، امکان ورود و خروج آسان از پروتکل های DeFi و همچنین در خود بلاک چین Radix 3 نقطه مهم بودند و در نهایت، این سه نقطه کنار هم قرار می گیرند و یک دایره فضیلت را تشکیل می دهند.

بررسی قیمت رادیکس

پیش بینی قیمت در حوزه ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. طبق پیش‌ بینی فعلی قیمت e-Radix، ارزش e-Radix 1.73 درصد افزایش می‌ یابد و تا 22 دسامبر 2021 به 0.301385 دلار می‌ رسد.

با توجه به شاخص های فنی، احساسات فعلی روند صعودی دارد در حالی که شاخص ترس و طمع نشان دهنده ترس شدید است. e-Radix 12/30 (40%) روز سبز را با 21.36% نوسان قیمت در 30 روز گذشته ثبت کرد. براساس پیش بینی e-Radix ما، اکنون زمان خوبی برای خرید e-Radix است.

آینده این ارز دیجیتال چگونه پیش بینی می شود؟

آینده این ارز دیجیتال چگونه پیش بینی می شود؟

آینده رمزارزها بسیار مهم و حائز اهمیت است. در این قسمت به رایج ترین سوالات کاربران در رابطه با آینده رادیکس پاسخ داده شده است که می توانید مشاهده کنید:

  • کمترین قیمت e-Radix (EXRD) در آینده چقدر خواهد بود؟ تا 1.2 دلار آمریکا
  • بالاترین قیمت e-Radix (EXRD) در آینده چقدر خواهد بود؟ تا 1.46 دلار آمریکا
  • آیا قیمت e-Radix (EXRD) در آینده افزایش خواهد یافت؟ بله، قیمت e-Radix (EXRD) با توجه به داده های پیش بینی شده ما در آینده افزایش خواهد یافت.
  • آیا قیمت e-Radix (EXRD) در آینده کاهش خواهد یافت؟ خیر، قیمت e-Radix (EXRD) بر اساس پیش‌ بینی تخمینی ما کاهش نخواهد یافت.
  • 1 سال دیگر ارزش 1 e-Radix چقدر خواهد بود؟ قیمت 1 e-Radix (EXRD) تقریباً می تواند تا 0.5471952506 دلار در مدت 1 سال باشد که تقریباً 2 برابر از قیمت فعلی e-Radix است.

جدول اطلاعات

در جدول اطلاعات قسمت زیر به مهم ترین نکات پیرامون رادیکس اشاره شده است.

موضوعرادیکس
رادیکس چیست؟یک ارز و یکی از پروتکل های مهم و به کار رفته در حوزه ارزهای دیجیتال
آیا این پروتکل مقیاس پذیر است؟این پروتکل جزو بهترین پروتکل های مقیاس پذیر است.
سرمایه گذاری در e-Radix (EXRD) سودآور است یا زیان ده؟براساس پیش بینی ها سرمایه گذاری سودآوری است.
بالاترین قیمت e-Radix (EXRD) در آینده چقدر خواهد بود؟تا 1.46 دلار آمریکا
بررسی قیمت لحظه ای رادیکس

بررسی قیمت لحظه ای رادیکس

EXRD اکنون در هفته گذشته 19 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر حدود 0.092 دلار است. با ادامه روند کاهشی سکه در ساختار نزولی، سکه طی ماه گذشته با شیب 40 درصدی کاهش یافته است.

این ارز دیجیتال از زمانی که در ماه آگوست با مقاومت 0.1665 دلار مواجه شد. در حال سقوط بوده است. در آغاز ماه سپتامبر، EXRD تا 0.095 دلار کاهش یافته بود. در چند روز اول سپتامبر، تلاش کرد تا با مقاومت 0.118 دلاری به سمت بالاتر حرکت کند. در آن جا با زاویه بالایی تشکیل قله نزولی برخورد کرد و در طول هفته دوباره شروع به پایین آمدن کرد.

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال رادیکس

تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال بهترین روش های پیش بینی آینده ارزها هستند. اگر شما نیز قصد دارید تا از آینده این ارز برخوردار شوید می توانید از این روش ها استفاده کنید. همچنین در وب سایت صرافی ارز دیجیتال بیستکس نیز مقالاتی راجب این دو موجود است که می توانید آنان را نیز مطالعه کنید.

وایت پیپر e-Radix به چه صورت است؟

وایت پیپر رادیکس یک نوع فایل است که در آن به تمام مسائل و نکات این ارز اشاره شده است. این فایل به دارای کامل ترین اطلاعات و جزئیات رادیکس می باشد. در صورت تمایل نیز در خصوص آشنایی با وایت پیپر، می توانید از وایت پیپر ویکی پدیا استفاده کرده و آن را مطالعه کنید. همچنین در مقاله وایت پیپر هم اطلاعات مفیدی اضافه کرده ایم.

ویژگی های رادیکس به چه صورت است؟

ویژگی های رادیکس به چه صورت است؟

این ارز دیجیتال ویژگی های مختلفی دارد. در قسمت زیر به مهم ترین ویژگی های این ارز اشاره شده است.

  • مقیاس پذیری
  • ایمنی بالا
  • غیر متمرکز بودن

سوالات متداول

ویژگی های رادیکس چیست؟

مقایس پذیری، ایمنی و غیر متمکز بودن ویژگی های این ارز است.

سرمایه گذاری در e-Radix (EXRD) سودآور است یا زیان ده؟

بر اساس پیش بینی ها سرمایه گذاری سودآوری است.

وایت پیپر e-Radix به چه صورت است؟

وایت پیپر رادیکس یک نوع فایل است که در آن به تمام مسائل و نکات این ارز اشاره شده است.

آیا قیمت رادیکس ثابت است؟

قیمت این ارز با توجه به نوسانات تغییر می کند.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها