تبلیغات
پایان ماینینگ اتریوم استخراج

پایان ماینینگ اتریوم و سرنوشت ماینر و کارت گرافیک ها

  • توسط behrouz
  • 4 دقیقه

آیا پایان ماینینگ اتریوم حقیقت دارد؟ در این مقاله خبری قصد بر این داریم تا بدین موضوع پرداخته آن را بررسی کنیم و بدانیم که آیا پایان آن نزدیک است یا خیر! پس در ادامه همراه بیستکس باشید تا با این بحث جنجالی آشنا شوید.

پایان ماینینگ اتریوم حقیقت دارد؟

پایان ماینینگ اتریوم حقیقت دارد؟

در همین باب لازم به ذکر است که بگوییم کامزد تراکنش های شبکه اتریوم در چند ماه اخیر افزایش داشته است و همین مسئله باعث شده است تا به آپگرید اتریوم ۲/۰ سرعت بخشیده شود. در ادامه باید گفت که این خبر در بین کاربران منتشر شده بود که توسط ۳۲ اتر می توانند استیک کردن اتریوم را شروع کنند ولی بر باور برخی در الگوریتم اثبات کار اتریوم نمی توان استیک کرد.

حال جالب است که بدانید از سال ۲۰۲۰ بیکن چین اتریوم که از اثبات سهام استفاده می کند در کنار اتریوم کنونی در حال حرکت بوده و برخی از سرمایه گذارها نیز در حال منتقل کردن اترهایشان به این بلاک چین هستند تا از استیک کردن آن سود بیشتری ببرند. در ادامه باید گفت که از بیکن چین تحت عنوان پل ارتباطی اتریوم برای شاردها هم یاد می شود.

در ادامه پس از ادغام بلاک چین اتریوم فعلی با بیکن چین اتریوم ۲/۰ فعالیت ماینرها متوقف شده و شبکه توسط تایید تراکنش ها بوسیله استیکرها به بقای خود ادامه خواهد داد.

نگاهی بر رویداد های پایان ماینینگ اتریوم

نگاهی بر رویداد های پایان ماینینگ اتریوم

حال در ادامه با پایان ماینینگ اتریوم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟ در جواب و در رابطه با اتریوم ها باید گفت که اتریوم هایی که کاربران دارند از بین نخواهند رفت و همچنان در اختیار کاربران خواهند بود و برای تبدیل‌ آنها نیز نیازی نیست تا کار خاصی را انجام دهید. در رابطه با ماینینگ نیز می توان گفت که پایان یافته و دیگر عملیات ماینینگی در کار نخواهد بود.

در ادامه کارت گرافیک ها دیگر نمی توانند اتریوم استخراج کنند ولی در بلاک چین های اثبات کار دیگر می توانید به ماین کردن ادامه بدین و یا این که کارت های گرافیک خودتان را بفروش برسانید و توسط سرمایه جدید خود استیک کردن را شروع کنید. حال در رابطه با سود استیک کردن می توان گفت که اتریوم ۲ دارای سودی کمتر از ۶ درصد است.

سوالات متداول

آیا پایان ماینینگ اتریوم حقیقت دارد؟

بله در آینده ای نزدیک پایان ماینینگ اتریوم به حقیقت خواهد پیوست و دیگر استخراج نخواهد شد.

با پایان ماینینگ اتریوم سرنوشت ماینرها چه خواهد شد؟

ماینرها از کار افتاده و دیگر هیچ اتریومی استخراج نخواهد شد.

سرنوشت کارت های گرافیک چه خواهد شد؟

می توان آنان را فروخت و سرمایه گذاری دیگری انجام داد و یا دیگر ارزها را استخراج کرد.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها