معرفی بهترین دستگاه ماینر استخراج

بهترین دستگاه ماینر ارز دیجیتال سال 2022 با مصرف برق کم و به صرفه

  • توسط asie
  • 20 دقیقه

در رابطه با بهترین دستگاه ماینر باید گفت که این موضوع ثابت نمی باشد و در روز ممکن است بهترین دستگاه ماینر بعد از مدتی جز بد ترین دستگاه های ماینر خطاب شود. پس نمی‌ توان پاسخ درستی نسبت به این سوال داد. در شهریور ماه ۱۴۰۰ دستگاه Bitmain Antminer S۱۹ Pro به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شد. باید بدانید که سازنده این دستگاه شرکت بیت مین می باشد.

فهرست محتوا

مشخصات این دستگاه وزن ۱۵ کیلو گرم، تعدا فن ۴، ولتاژ ۱۲V، مدل و قدرت انت‌ ماینر اس ۱۹ پرو – ۱۱۰ تراهش و اندازه ۱۹۵x۲۹۰x۳۷۰ میلی‌متر است، این دستگاه در حال حاضر بهترین دستگاه ماینر 2021 شناخته شده است و از مدت تاریخ عرضه آن تنها یک سال می گذرد زیرا در می 2020 عرضه بازار شد.

همچنین در حال حاضر بهترین دستگاه ماینر برای حل کردن هش ها بسیار راه سختی را باید طی کند. به همین دلیل اکثر ماینر ها شبانه روز در تلاش هستند تا از طریق سیستم های کامپیوتری خاص این مشکل را حل کنند. این واحد های خاص از تراشه های مدار مجتمع یا ASIC استفاده می کنند.

معرفی بهترین دستگاه ماینر

معرفی بهترین دستگاه ماینر

در وحله اول اگر نمی دانید ماینر چیست اینجا کلیک کنید. در حال حاضر دستگاه های بسیاری به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شده اند زیرا مشخصات و عملکرد های هر دستگاه ماینر با دیگری متفاوت است. به همین منظور باید گفت تا کنون 8 دستگاه به عنوان بهترین دستگاه های ماینر شناخته شده اند.

اولین دستگاهی که برای خرید و سرمایه گذاری توصیه می شود، ماینر BitMain AntMiner S۵ می باشد. این دستگاه ساخت شرکت‌ بیت مین می باشد و نسبت به دیگر دستگاه های قابل عرضه سال جدیدش قدیمی تر می باشد اما نسبت به قدیمی بودنش دستگاه بسیار خوبی می باشد که 560 وات برق مصرف می کند.

دومین دستگاه ماینر BitMain AntMiner S۷ می باشد که در سال 2015 توسط بیت مین عرضه شد. این دستگاه به دلیل مصرف برق پایینش بسیار توصیه می شود. منبع برق برای این دستگاه مدل ۱۶۰۰ واتی APW۳ پیشنهاد می شود. همچنین ناگفته نماند که این دستگاه برای استخراج Bitcoin طراحی شده است.

سومین دستگاه ماینر BitMain AntMiner S۹ می باشد که جز بهترین دستگاه ماینر خطاب می شود. از سخت افزار های پرچم دار استخراج بیت کوین می باشد که در ثانیه ۱۴ تراهش دارد‌. این ماینر با ۱۸۹ چیپ و ۳ برد به قدرت رسیده است. همچنین مصرف برق این دستگاه در مقایسه با BitMain AntMiner S۷ سیصد وات بیشتر می باشد.

چهارمین دستگاه AntMiner T۹ نام دارد که این دستگاه برای استخراج بیت کوین و جز بهترین دستگاه ماینر می باشد. متاسفانه قیمت این دستگاه در مقایسه با BitMain AntMiner S۹ بیشتر است. اگر بین خرید این دو دستگاه مردد هستید، توصیه اساتید S۹ می باشد زیرا به صرفه تر است.

پنجمین دستگاه ماینر خوب ماینر AntMiner +L۳ می باشد. چیت و برد این دستگاه به ترتیب 228 و 4 می باشد که این تعداد فوق العاده می باشد. کار آمدی L3+ ۱.۶ ژول در مگاهش و مصرف برق آن تقریباً ۸۰۰ وات در ثانیه می باشد.

ششمین بهترین دستگاه ماینر BitMain AntMiner D۳ است که فرآیند سود آوری آن بسیار جذاب و پر درآمد می باشد. به این صورت که اول به استخراج سکه های دش و سپس به تبدیل سکه به بیت کوین می پردازد.

هفتمین دستگاه ماینر مطرح Dragonmint T۱۶ می باشد که یک سخت افزار استثنایی دارد زیرا هش ریت ۱۶ تراهش در ثانیه را دارا است. یکی از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین در سال 2019 شناخته شده است.

در نهایت هشتمین دستگاه ماینر Avalon۶ است. نصب این دستگاه در منازل سود دهی بسیار بالایی دارد تنها عیبش منبع برقش می باشد که باید آن را جدا از دستگاه ماینر خرید.

بهترین دستگاه ماینر برای برق خانگی کدام است؟

بهترین دستگاه ماینر برای مصرف خانگی Antminer R4 می باشد. این دستگاه فضا کوچکی را اشغال کرده و بسیار آهسته کار می کند. به این صورت که تمامی کار ها و وظایف مهم تامین امنیت شبکه را می توانید به راحتی در فضا کوچک اتاق خود انجام دهید. دستگاه Antminer R4 از تراشه‌ های Bitmain’s BM1387 (همانند واحد T9 +) استفاده می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه عملکرد بی سر و صدایش می باشد به همین منظور به عنوان بهترین دستگاه ماینر برای مصرف برق خانگی شناخته شده است. دستگاه Antminer R4 مجهز به کنترل کننده اتوماتیک است. همچنین این دستگاه دارای فنی می باشد که باعث کاهش تولید صدا می شود.

در نهایت باید گفت به دلیل کم صدا بودن دستگاه و تجهیزات فن و کنترل کننده اتوماتش بسیار پر طرفدار می باشد زیرا کم صدا بودن دستگاه بسیار مهم است که این امتیاز مثبت یک امتیاز منفی را ایجاد کرده است. این دستگاه به دلیل کم صدا بودنش بسیار گران می باشد و تنها عیب دستگاه Antminer R4 همین مورد است.

کم مصرف ترین ماینر در ایران چه نام دارد؟

همانطور که می‌ دانید برای افرادی که طرفدارا ماینینگ کردن می باشند موضوع کاهش مصرف برق بسیار با اهمیت است، زیرا زمانی که دستگاهشان برق کمتری مصرف کند سود بیشتری را برایشان به همراه دارد. پس می توان گفت دستگاه Antminer s9j 14 TH با مصرف برق پایین (برق مصرفی دستگاه ۱۳۵۰ وات) بهترین انتخاب می باشد. این دستگاه ارز هایی چون: بیت کوین، بیت کوین کش، acoin، peercoin، terracoin، crown، unbreakable، emark، joulecoin و curecoin را استخراج می کند.

علاوه بر مصرف برق پاینن، صدا کمی را هم تولید می کند که این موضوع محبوبیت آن را دو چندان برابر می کند و در لیست بهترین دستگاه ماینر قرار می گیرد. از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به گرما بین 0 تا 40 C، الگوریتم ماینینگ SHA-256، ابعاد ۳۵۰ * ۱۵۸ * ۱۳۵ میلی متر، وزن ۴.۲ کیلوگرم، نویز صدا 76dbو برق مصرفی ۱۳۵۰ وات اشاره کرد. همچنین در August 2018 توسط بیت مین تولید شده است.

در نهایت باید گفت این دستگاه به دلیل مصرف برق پایینش جز اقتصادی ترین دستگاه های جهان قرار گرفته است. همچنین اکثر مردم تمایل به خرید دستگاه بیت مین مدل ۱۴ Antminer S9j را دارند. این دستگاه دو‌ فن خنک کننده و قدرت هش بالایی را دارد.

قیمت بهترین دستگاه ماینر چقدر است؟

قیمت بهترین دستگاه ماینر چقدر است؟

ماینر Antminer s9j 14 TH بهترین دستگاه ماینر می باشد زیرا این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه میزان برق کمتری مصرف می کند. به همین خاطر باعث شده است که جز بهترین دستگاه‌ های ماینر شناخته شود. امروزه در بین طرفداران ارز دیجیتال و ماینینگ ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است. در رابطه با قیمت این محصول می‌ توان گفت که از رنج قیمتی ۱۸ میلیون تومان تا ۲۲ میلیون تومان در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مختلف موجود می باشد.

بهترین دستگاه ماینر جهان چیست؟

بهترین دستگاه های استخراج ماینر توسط شرکت بیت مین ساخته می شود که دستگاه های این شرکت توان پردازش بالا و قدرت برق مصرفی پایین تر نسبت به نمونه های مشابه دارند. دستگاه انت ماینر اس 19 پرو که در بالا هم به آن اشاره کردیم از بهترین دستگاه ها برای استخراج ماینر می باشد. این دستگاه قدرت پردازش 110 تراهش بر ثانیه دارد.

این دستگاه با وزن 15 کیلو گرمی و توان مصرفی 3250 وات کار می کند. در زمان استخراج صدا بسیار کمتر نسبت به سایر دستگاه ها دارد. ماینر اس 19 پرو برای جلوگیری از حملات ویروسی که اکثر دستگاه ها درگیر آن می شوند قابلیت Secure Boot‌ را به صورت پیش فرض فعال کرده است. همچنین ویژگی Root Authority به حالت غیر فعال در آورده است.

بازده انرژی یا همان بازده برق نشان می دهد که یک دستگاه به ازای هر تراهش قدرت پردازش چند ژول انرژی مصرف می کند و هر چقدر نسب این عدد کمتر باشد نشان می دهد که دستگاه شما بسیار عالی کار می کند. دستگاه اس 19 پرو مقدار بازده انرژی آن برابر با 29.5 ژول بر تراهش است که نسبت به نمونه های دیگر بسیار پایین تر می باشد.

البته دستگاه های ماینر قبلی این شرکت هم هنوز مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار هم پر طرفدار می باشند. اما بهتر است که دستگاه انت ماینر اس 19 پرو را امتحان کنید و دیگر سراغ مدل های دیگر نخواهید رفت زیرا به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شده است‌. خرید دستگاه استخراج بیت کوین از شرکت بیت مین توصیه می شود.

ویژگی های یک ماینر خوب چیست؟

ویژگی های یک ماینر خوب چیست؟

نمی توان یک نسخه ثابت بهترین دستگاه ماینر را برای همه نوشت. به این دلیل که هر فردی فقط یک سری ویژگی های خاص را مد نظر دارد. شما باید میزان سرمایه، مقدار مصرف امپر برق و روش استخراج را در نظر بگیرید و با توجه به شرایطی که در اختیار دارید بهترین ماینر را انتخاب کنید. قبل از خرید ماینر حتما به ویژگی های زیر توجه کنید:

اولین نکته این است که میزان قیمت دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه پایین تر و قدرت پردازش دستگاه نسبت به نمونه مشابه بیشتر باشد. قطعات دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا هزینه تعمیرات شما کم بشود. اگر از نمایندگی معتبری دستگاه را تهیه کنید حتما گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد داشت.

حتما توجه کنید که میزان پردازش با برق مصرفی یکسان باشد. بسیاری از دستگاه ها میزان برق مصرفی بیشتری دارند که به ضرر شما خواهد بود. دستگاه شما باید راندمان مطلوبی داشته باشد یعنی میزان وات مصرفی به گیگا هش نسبت به نمونه های مشابه کمتر باشد.

قیمت مناسب

یکی اصلی ترین ویژگی هایی که توسط ماینینگ ها بررسی می شود قیمت مناسب دستگاه ماینر می باشد‌ به همین منظور بیشتر ماینینگ ها به دنبال یک دستگاه با قیمت مناسب و سود دهی بالا هستند، اما باید بدانید که قیمت دستگاه ماینر با بیت کوین رابطه بسیار مستقیمی دارد و اگر بیت کوین گران شود آن دستگاه هم افزایش قیمت دارد.

مقدار برق مصرف شده

یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه های ماینر در رابطه با میزان برق مصرف شده می باشد زیرا افرادی که قصد خرید دستگاه ماینر را دارند سعی می‌ کنند دستگاهی را انتخاب کنند که مقدار کمتری برق مصرف می کند. از این طریق می توانند درآمد بیشتری را کسب کنند و پول زیادی بابت پرداخت برق نپردازند.

میزان صدا

همانطور که می دانید دستگاه های ماینر در حین استخراج بیت کوین صدا های گوش خراش بسیاری را تولید می کنند. به همین منظور بسیاری از افراد سعی دارند دستگاه هایی را خریداری کنند که صدای کمی را تولید می‌ کند تا بتوانند دستگاه را در منازل راه اندازی کنند.

هش ریت بالا

زمانی که هش ریت یک دستگاه ماینر بالا باشد سریع تر به هش صحیح بلوک دستیابی پیدا می کنید. همچنین باید توجه داشته باشید زمانی که هش ریت بالا برود قیمت دستگاه ماینر هم افزایش پیدا می کند و بهترین دستگاه ماینر از هش ریت بالایی برخوردار است.

خدمات پس از فروش نمایندگی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در حین خرید دستگاه ماینر باید به آن توجه داشته باشید خدمات پس از فروش نمایندگی می‌ باشد. ممکن است در حین کار یکی از قطعات دستگاه شما خراب شود و با مراجعه به نمایندگی مربوطه می توانید آن را رفع کنید.

بهترین دستگاه ماینر برای ارز های دیجیتال مختلف

اگر می خواهید ارز های دیجیتال مختلف را استخراج کنید بهترین نوع دستگاه انت ماینر می باشد که ساخت شرکت معتبر بیت مین است. در کنار آن اینوسیلیکون تولید کننده دستگاه های ترمیناتور از معتبر ترین و بهترین دستگاه ماینر برای استخراج ارز های دیجیتال می باشند.

بهترین دستگاه ماینر برای بیت کوین

یک قاعده کلی برای همه دستگاه ها وجود دارد که بهترین دستگاه استخراج علاوه بر این طول عمر بالا، بازگشت سرمایه سریع تر هم دارد. بهترین دستگاه ماینر استخراج بیت کوین در حال حاضر Bitmain Antminer S۱۹ Pro می باشد. بیت مین بزرگ ترین تولید کننده دستگاه ماینر می باشد که در اردیبهشت 99 عرضه بازار شد و بهترین عملکرد و سریع ترین بازگشت سرمایه را دارد.

بهترین دستگاه ماینر برای اتریوم

انت ماینر Z15 با مصرف برق 750واتی هر ماینر را می تواند برای استخراج اتریوم جذب کند. این دستگاه ساخت شرکت معتبر بیت مین می باشد که با ارتقا حافظه یا رم 4 گیگ می توانید به جای ارز اتریوم از ارز های موجود در الگوریتم ETHash برای استخراج استفاده کنید.

بهترین دستگاه ماینر برای ترون

استخراج ترون نسبت به دیگر ارز های دیجیتال کمی سخت تر می باشد به این دلیل که هیچکدام از پردازنده های گرافیکی توان استخراج آن را ندارند. بنابراین باید از دستگاه هایی استفاده کنید که تجهیزات پیشرفته ASIC دارند.

بهترین دستگاه ماینر برای دوج کوین

Antminer L۷ یکی از بهترین دستگاه های استخراج ارز دوج کوین می باشد. این دستگاه هم از تولیدات قدرتمند شرکت بیت مین می باشد که هش ریتی آن معادل 9500 مگاهش بر ثانیه می باشد. در سایت آمازون هم به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شده است.

مهم ترین عواملی که بر سودآوری یک ماینر تاثیر می گذارند کدامند؟

مهم ترین عواملی که بر سودآوری یک ماینر تاثیر می گذارند کدامند؟

باید گفت که عوامل زیادی وجود دارند که باعث سودآوری بیشتر در دستگاه های ماینر می‌ شوند که این عوامل عبارتند چون: مصرف انرژی، قیمت بیت کوین، قیمت ماینر، سختی استخراج، قدرت دستگاه، کارمزد استخر و دیگر عوامل. همچنین ناگفته نماند که قیمت دستگاه ماینر بسیار تاثیرگذار می‌ باشد زیرا زمانی که بیت کوین گران می شود با توجه به قیمت دستگاه به همان نسبت سود آوری هم افزایش می یابد‌.

قیمت ماینر

زمانی که قیمت دستگاه ماینر بالا باشد صد در صد امکانات و آپشن های آن دستگاه هم بالاتر می‌ رود. به همین منظور با توجه به امکانات قوی آن دستگاه می‌ توان درآمد بیشتری را کسب کرد. همچنین قیمت ماینر با قیمت بیت کوین رابطه مستقیم دارد و زمانی که بیت کوین افزایش قیمت داشته باشد آن دستگاه هم گران تر می شود و سودآوری بیشتری را به همراه دارد.

مصرف انرژی و هزینه برق

در رابطه با این موضوع باید گفت که مقدار مصرف انرژی برق بسیار مهم می باشد و همچنین هزینه این مقدار مصرفی هم در میزان سود آوری تاثیرگذار است. به همین منظور باید دستگاهی را انتخاب کنیم که مقدار کمتری برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کند.

قیمت بیت کوین

با جرات می توان گفت قیمت بیت کوین یکی از عوامل تاثیر گذار در سودآوری بیشتر می باشد زیرا برای ایرانیان علاوه بر قیمت بیت کوین قیمت دلار هم بسیار با اهمیت است.

کارمزد استخر استخراج

زمانی که عضو این استخر ها می شوید و عملیات استخراج را انجام می دهید باید مقداری کارمزد به آن ها بپردازید که البته مقدار این کارمزد ها بین ۰ تا ۴ درصد از درآمد بدست آمده می باشد.

بهترین دستگاه ماینر برای مبتدیان چیست؟

قوی ترین و بهترین دستگاه ماینر برای مبتدیان Avalon6 می باشد که طراحان آن سعی کرده اند آن را بسیار ساده بسازند. این دستگاه یکی از ساده ترین واحد های ASIC را برای نصب دارد ولی متاسفانه این دستگاه سود آوری زیاد ندارد. به این دلیل که از 1050 وات فقط 3.5 ثانیه توان تولید دارد.

البته که این ماینر واقعا مقرون به صرفه نیست. اما برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند به علت قیمت پایین و استفاده آسان بهترین گزینه برای مبتدیان می باشد. متاسفانه این دستگاه با منبع اصلی تغذیه خود عرضه نمی شود و آن را باید جداگانه تهیه کنید و عکس دستگاه ماینر را می توانید از گوگل مشاهده کنید.

بهترین دستگاه ماینر ارزان کدام است؟

بهترین دستگاه ماینر ارزان کدام است؟

ارزان ترین و بهترین دستگاه ماینر برای استخراج بیت کوین M3X با قدرت 12 تراهش می باشد. که بدون در نظر گرفتن هزینه برق در ماه حدود 700 هزار تومان سود دهی دارد. که طی دو ماه سرمایه شما باز خواهد گشت. این نکته را در نظر داشته باشید که درامد هر دستگاه بر اساس تراهش دستگاه محاسبه می شود.

مهم ترین نکته برای خرید دستگاه ماینر میزان برق مصرفی آن می باشد. خیلی از افراد بدون در نظر گرفتن برق مصرفی دستگاه سراغ ارزان ترین آن می روند. که معمولا هم برق زیاد مصرف می کنند. و موقع روشن کردن دستگاه هم به مشکل می خورند. پس ابتدا کیفیت را در نظر بگیرد و به سراغ ارزان ترین ها نروید.

جایزه بهترین دستگاه ماینر بیت کوین چیست؟

جایزه بهترین دستگاه ماینر بیت کوین چیست؟

این که در حال حاضر چه دستگاهی بهترین است یک سوال ناقص است زیرا با وجود شرکت های بزرگ در صنعت ماینینگ و پیشرفت روز افزون این شرکت ها در حوزه استخراج رمز ارز هر روزه دستگاه های بهتری به بازار روانه می شوند و از دستگاه های دیروز عملکرد بهتری را ثبت می کنند. بهترین جایزه همان استخراج مناسب رمز ارز به مقدار بیشتر در زمان مناسب تر است.

مقایسه فنی دستگاه ماینینگ انت ماینر S9 و واتس ماینر M3

مقایسه فنی دستگاه ماینینگ انت ماینر S9 و واتس ماینر M3

در ابتدا به شما بگوییم اگر از برق خانگی استفاده می کنید، باید انتخاب اول شما S9 باشد ولی اگر از برق صنعتی استفاده می کنید باید دستگاه واتس ماینر M3 را تهیه کنید. زیرا سرعت بازگشت سرمایه با استفاده از دستگاه M3 حدود 3 ماه می باشد که نسبت به انت ماینر S9 کمتر می باشد و جز بهترین دستگاه ماینر شناخته می شود‌.

قدرت دستگاه ها

قدرت دستگاه واتس ماینر M3 معادل 11.5 و 12.5 تراهش است. اما در مقابل قدرت دستگاه انت ماینر S9 برابر 13.5 الی 14.5 تراهش است که میزان درآمد دستگاه واتس ماینر M3 نسبت به S9 هشتاد و پنج درصد بیشتر می باشد.

پاور

دستگاه انت ماینر اس 9 با قدرت 1600 وات و مصرف 1375 وات معمولا خرابی کمتر نسبت به M3 با قدرت 2400 وات و مصرف 2100 وات دارد. همچنین فن پاور M3 صدا بیشتر تولید می کند.

کنترل برد

کنترل برد این دو دستگاه کاملا مشابه یکدیگر می باشد و خرابی کمتر در این قسمت نسبت به قسمت های دیگر دیده می شود. درآمد دستگاه استخراج بیت کوین ربطی به پاور ندارد.

بازار هدف شرکت های سازنده دستگاه های ماین چیست؟

این که بازار هدف اکثر شرکت های تولید ماینر چه می باشد یک سوال کلی است زیرا شرکت ها هدف های مختلفی را دنبال می کنند. شرکتی مانند بیت مین با بازار فروش بسیار بالا هدف اصلیش کیفیت بالا و رضایت مشتری برای فروش بیشتر می باشد. برخی از شرکت ها در کنار فروش دستگاه های ماینر خود اقدام به ماینینگ می کنند و با یک تیر دو هدف را می زنند. بهترین دستگاه ماینر از شرکت بیت مین می باشد‌‌.

سوالات متداول

برای ساخت ماینر خانگی باید چه اقداماتی انجام داد؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که منظور از این سوال فراهم کردن شرایط نگهداری ماینر در منزل می باشد که باید از صداگیر حلزونی و فن های مختلف برای کاهش صدا استفاده کرد.

بهترین دستگاه ماینر از کدام کشور است؟

همیشه و در هر برهه از زمان بهترین دستگاه ماینر از آن شرکت بیت مین بوده است.

مشخصات فنی دستگاه ماینر Antminer s9j 14 TH چیست؟

بهترین دستگاه ماینر با میزان برق مصرفی پایین می باشد.

قیمت بهترین دستگاه ماینر چقدر است؟

بهترین دستگاه ماینر Antminer s9j 14 TH با رنج قیمتی 18 تا 22 میلیون تومان می باشد.

کدام دستگاه ماینر برق کم تری مصرف می کند؟

دستگاه بیت مین مدل ۱۴ Antminer S9j جز کم مصرف ترین ماینر ها است.

4/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها