تبلیغات
معرفی بهترین دستگاه ماینر استخراج

بهترین دستگاه ماینر ارز دیجیتال سال 2024 با مصرف برق کم و به صرفه

  • توسط asie
  • 27 دقیقه

در رابطه با بهترین دستگاه ماینر باید گفت که این موضوع ثابت نمی باشد و در روز ممکن است بهترین دستگاه ماینر بعد از مدتی جز بد ترین دستگاه های ماینر خطاب شود. پس نمی‌ توان پاسخ درستی نسبت به این سوال داد. در شهریور ماه ۱۴۰۰ دستگاه Bitmain Antminer S۱۹ Pro به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شد. باید بدانید که سازنده این دستگاه شرکت بیت مین می باشد.

فهرست محتوا

مشخصات این دستگاه وزن ۱۵ کیلو گرم، تعدا فن ۴، ولتاژ ۱۲V، مدل و قدرت انت‌ ماینر اس ۱۹ پرو – ۱۱۰ تراهش و اندازه ۱۹۵x۲۹۰x۳۷۰ میلی‌متر است، این دستگاه در حال حاضر بهترین دستگاه ماینر 2021 شناخته شده است و از مدت تاریخ عرضه آن تنها یک سال می گذرد زیرا در می 2020 عرضه بازار شد.

همچنین در حال حاضر بهترین دستگاه ماینر برای حل کردن هش ها بسیار راه سختی را باید طی کند. به همین دلیل اکثر ماینر ها شبانه روز در تلاش هستند تا از طریق سیستم های کامپیوتری خاص این مشکل را حل کنند. این واحد های خاص از تراشه های مدار مجتمع یا ASIC استفاده می کنند.

معرفی بهترین دستگاه ماینر

معرفی بهترین دستگاه ماینر

در وحله اول اگر نمی دانید ماینر چیست اینجا کلیک کنید. در حال حاضر دستگاه های بسیاری به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شده اند زیرا مشخصات و عملکرد های هر دستگاه ماینر با دیگری متفاوت است. به همین منظور باید گفت تا کنون 8 دستگاه به عنوان بهترین دستگاه های ماینر شناخته شده اند.

اولین دستگاهی که برای خرید و سرمایه گذاری توصیه می شود، ماینر BitMain AntMiner S۵ می باشد. این دستگاه ساخت شرکت‌ بیت مین می باشد و نسبت به دیگر دستگاه های قابل عرضه سال جدیدش قدیمی تر می باشد اما نسبت به قدیمی بودنش دستگاه بسیار خوبی می باشد که 560 وات برق مصرف می کند.

دومین دستگاه ماینر BitMain AntMiner S۷ می باشد که در سال 2015 توسط بیت مین عرضه شد. این دستگاه به دلیل مصرف برق پایینش بسیار توصیه می شود. منبع برق برای این دستگاه مدل ۱۶۰۰ واتی APW۳ پیشنهاد می شود. همچنین ناگفته نماند که این دستگاه برای استخراج Bitcoin طراحی شده است.

سومین دستگاه ماینر BitMain AntMiner S۹ می باشد که جز بهترین دستگاه ماینر خطاب می شود. از سخت افزار های پرچم دار استخراج بیت کوین می باشد که در ثانیه ۱۴ تراهش دارد‌. این ماینر با ۱۸۹ چیپ و ۳ برد به قدرت رسیده است. همچنین مصرف برق این دستگاه در مقایسه با BitMain AntMiner S۷ سیصد وات بیشتر می باشد.

چهارمین دستگاه AntMiner T۹ نام دارد که این دستگاه برای استخراج بیت کوین و جز بهترین دستگاه ماینر می باشد. متاسفانه قیمت این دستگاه در مقایسه با BitMain AntMiner S۹ بیشتر است. اگر بین خرید این دو دستگاه مردد هستید، توصیه اساتید S۹ می باشد زیرا به صرفه تر است.

پنجمین دستگاه ماینر خوب ماینر AntMiner +L۳ می باشد. چیت و برد این دستگاه به ترتیب 228 و 4 می باشد که این تعداد فوق العاده می باشد. کار آمدی L3+ ۱.۶ ژول در مگاهش و مصرف برق آن تقریباً ۸۰۰ وات در ثانیه می باشد.

ششمین بهترین دستگاه ماینر BitMain AntMiner D۳ است که فرآیند سود آوری آن بسیار جذاب و پر درآمد می باشد. به این صورت که اول به استخراج سکه های دش و سپس به تبدیل سکه به بیت کوین می پردازد.

هفتمین دستگاه ماینر مطرح Dragonmint T۱۶ می باشد که یک سخت افزار استثنایی دارد زیرا هش ریت ۱۶ تراهش در ثانیه را دارا است. یکی از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین در سال 2019 شناخته شده است.

در نهایت هشتمین دستگاه ماینر Avalon۶ است. نصب این دستگاه در منازل سود دهی بسیار بالایی دارد تنها عیبش منبع برقش می باشد که باید آن را جدا از دستگاه ماینر خرید.

بهترین دستگاه ماینر برای برق خانگی کدام است؟

بهترین دستگاه ماینر برای مصرف خانگی Antminer R4 می باشد. این دستگاه فضا کوچکی را اشغال کرده و بسیار آهسته کار می کند. به این صورت که تمامی کار ها و وظایف مهم تامین امنیت شبکه را می توانید به راحتی در فضا کوچک اتاق خود انجام دهید. دستگاه Antminer R4 از تراشه‌ های Bitmain’s BM1387 (همانند واحد T9 +) استفاده می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه عملکرد بی سر و صدایش می باشد به همین منظور به عنوان بهترین دستگاه ماینر برای مصرف برق خانگی شناخته شده است. دستگاه Antminer R4 مجهز به کنترل کننده اتوماتیک است. همچنین این دستگاه دارای فنی می باشد که باعث کاهش تولید صدا می شود.

در نهایت باید گفت به دلیل کم صدا بودن دستگاه و تجهیزات فن و کنترل کننده اتوماتش بسیار پر طرفدار می باشد زیرا کم صدا بودن دستگاه بسیار مهم است که این امتیاز مثبت یک امتیاز منفی را ایجاد کرده است. این دستگاه به دلیل کم صدا بودنش بسیار گران می باشد و تنها عیب دستگاه Antminer R4 همین مورد است.

کم مصرف ترین ماینر در ایران چه نام دارد؟

همانطور که می‌ دانید برای افرادی که طرفدارا ماینینگ کردن می باشند موضوع کاهش مصرف برق بسیار با اهمیت است، زیرا زمانی که دستگاهشان برق کمتری مصرف کند سود بیشتری را برایشان به همراه دارد. پس می توان گفت دستگاه Antminer s9j 14 TH با مصرف برق پایین (برق مصرفی دستگاه ۱۳۵۰ وات) بهترین انتخاب می باشد. این دستگاه ارز هایی چون: بیت کوین، بیت کوین کش، acoin، peercoin، terracoin، crown، unbreakable، emark، joulecoin و curecoin را استخراج می کند.

علاوه بر مصرف برق پاینن، صدا کمی را هم تولید می کند که این موضوع محبوبیت آن را دو چندان برابر می کند و در لیست بهترین دستگاه ماینر قرار می گیرد. از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به گرما بین 0 تا 40 C، الگوریتم ماینینگ SHA-256، ابعاد ۳۵۰ * ۱۵۸ * ۱۳۵ میلی متر، وزن ۴.۲ کیلوگرم، نویز صدا 76dbو برق مصرفی ۱۳۵۰ وات اشاره کرد. همچنین در August 2018 توسط بیت مین تولید شده است.

در نهایت باید گفت این دستگاه به دلیل مصرف برق پایینش جز اقتصادی ترین دستگاه های جهان قرار گرفته است. همچنین اکثر مردم تمایل به خرید دستگاه بیت مین مدل ۱۴ Antminer S9j را دارند. این دستگاه دو‌ فن خنک کننده و قدرت هش بالایی را دارد.

قیمت بهترین دستگاه ماینر چقدر است؟

لیست قیمتی بهترین دستگاه های ماینر

امروزه افراد زیادی به خرید دستگاه های ماینر روی آورده اند و به همین جهت لیست هایی از قیمت این دستگاه ها تهیه شده و در اینترنت قرار گرفته اند. در این لیست قیمت دستگاه ماینر Bitmain Antminer S19 Pro مبلغ 99 میلیون و 750 هزار تومان است و قیمت دستگاه ماینر مدل Bitmain Antminer S19 95Th هم چیزی حدود 80 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

دستگاه Bitmain Antminer T19 با مبلغ 73 میلیون و 500 هزار تومان و Bitmain Antminer Z15 هم با مبلغ 90 میلیون تومان قرار گرفته است. برای خرید بهترین دستگاه ماینر می توان به این لیست ها مراجعه کرد و از قیمت همه دستگاه ها مطلع شد.

معرفی بهترین دستگاه های ماینر جهان

با معرفی بازار ارزهای دیجیتال، افراد بسیاری از طریق استخراج کردن ارزها توانسته اند به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند. برای انجام این کار نیاز به یک دستگاه ماینر می باشد که امروزه انواع زیادی از دستگاه های ماینر تولید شده اند که در ادامه مطلب به تعدادی از بهترین ها اشاره می کنیم و قیمت بهترین دستگاه ماینر را به شما اطلاع می دهیم.

دستگاه ماینر Antminer T 9+

شرکت بیت مین، دستگاه ماینر Antminer T 9+ را تولید و طراحی کرده است. قیمت این دستگاه در بازار حدود 600 دلار است و نسبت به سایر دستگاه های ماینر، قیمت مناسبی دارد. اما قیمت پایین این دستگاه نشان دهنده بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه خدمات و امکانات بسیار خوبی دارد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که فضای زیادی را اشغال نکند و بسیاری از افراد با خرید صدها دستگاه ماینر Antminer T 9+ و در کنار هم قرار دادن آن ها، یک مزرعه استخراج ایجاد می کنند و به همین دلیل است که ابعاد این دستگاه کوچک است.

دستگاه ماینر Avalon 6

کمپانی Canaan Creative، دستگاه ماینر Avalon 6 را ساخته است و با قیمت 650 دلار به فروش می رساند. این دستگاه برای افراد مبتدی بسیار خوب است و طبق گفته بسیاری از کاربران فرایند نصب و استفاده از آن بسیار ساده است و افرادی که به تازگی با ارزهای دیجیتال آشنا شده اند، به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. هش ریت دستگاه 3.5 است و برق مصرفی آن 1050 وات می باشد که می توان گفت استفاده از این دستگاه نمی تواند سود خوبی به کاربر بدهد. برای اطلاع بیش تر از سود بهترین دستگاه ماینر، می توان به سایت های مربوطه مراجعه کرد.

دستگاه ماینر Antminer R 4

دستگاه ماینر Antminer R 4 را کمپانی بیت مین تولید کرده است و قیمت آن را در بازار 1700 دلار تعیین کرده است. احتمالا می دانید که دستگاه های ماینر سر و صدای زیادی دارند اما این دستگاه، سر و صدای بسیار کمی دارد و حتی برخی از کاربران بیان کرده اند که این دستگاه را حتی می توان در اتاق خواب خود قرار داد. این دستگاه دارای یک تهویه مناسب است که در مقایسه با سایر دستگاه ها عملکرد یکسانی دارد و نصف آلودگی صوتی همیشگی را دارد که می توان آن را به عنوان یک ویژگی بسیار مهم در نظر گرفت. هش ریت آن 8.6 است و برق مصرفی آن 845 وات است.

دستگاه ماینر DragonMint T 1

شرکت هالونگ ماینینگ، دستگاه ماینر DragonMint T 1 را تولید کرده است که یکی از بهترین دستگاه های استخراج است. قیمت این دستگاه 2729 دلار است و این کمپانی اعلام کرده است که هزینه ساخت این دستگاه بیش تر از 30 میلیون دلار می باشد. برق مصرفی این دستگاه 1480 وات است و هش ریت آن 16 می باشد. این دستگاه دارای 2 تهویه می باشد که دمای دستگاه را بر روی 25 درجه سانتی گراد حفظ می کند.

دستگاه ماینر Antminer S 9

بسیاری از تحلیل گران بیان کرده اند که دستگاه ماینر Antminer S 9 شباهت زیادی به دستگاه DragonMint T 1 دارد که توسط شرکت بیت مین تولید شده است. هش ریت این دستگاه 14 است و برق مصرفی آن برابر 1327 وات می باشد. قیمت این دستگاه حدود 3 هزار دلار است و زمانی که برای اولین بار این دستگاه تولید شد، بیش ترین میزان هش ریت را داشت که بعدها به دلیل تولید دستگاه های ماینر دیگر، این موضوع از بین رفت. نا گفته نماند که در این دستگاه هم 2 فن تهویه، تعبیه شده است.

دستگاه ماینر PangolinMiner M3X

دستگاه ماینر PangolinMiner M3X توسط شرکتی به نام Pangolin تولید شده است و قیمت آن را 1000 دلار تعیین کرده اند. هش ریت این دستگاه حدود 12 یا 13 است که با توجه به قیمتی که دارد، هش ریت خوبی به کاربران خود می دهد. این دستگاه دارای سر و صدای زیادی است و برای کسانی که قصد دارند در منزل از این دستگاه استفاده کنند، گزینه مناسبی نیست. برق مصرفی این دستگاه 2100 وات است که بسیاری از کاربران آن از مصرف برق بالای آن ناراضی هستند.

دستگاه ماینر Antminer S 19 Pro

یکی از بهترین دستگاه های استخراج ارز، دستگاه ماینر Antminer S 19 Pro نام دارد که با کمک الگوریتم SHA-256 به راحتی می توان تعداد زیادی از ارزها را استخراج کرد. این دستگاه بالا ترین نرخ هش ریت را دارد و مصرف برق آن کم است. این دستگاه در محیطی با رطوبت 5 تا 95 درصد هم کار می کند و 4 فن خنک کننده در آن قرار دارد و بهترین دستگاه ماینر ایران است که در این کشور بازده بالایی دارد.

دستگاه ماینر AvalonMiner A 1166 Pro

این دستگاه برای استخراج بیت کوین کش و بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال بسیار مناسب است. در این دستگاه 4 فن تهویه قرار دارد و میزان هش ریت آن 81 می باشد و سود بسیار خوبی دارد. برق مصرفی این دستگاه 3400 وات است و سطح صدای آن 75 دسی بل می باشد. به طور کلی می توان گفت که این دستگاه به عنوان یکی از کار آمد ترین سخت افزارهای ماینینگ شناخته می شود.

دستگاه ماینر ++WhatsMiner M 30 S

دستگاه ماینر ++WhatsMiner M 30 S یکی از بهترین دستگاه های استخراج رمز ارز است که برای ارزهایی با الگوریتم SHA-256 مناسب می باشد. این دستگاه سرعت بالایی دارد و بسیار محبوب می باشد که در اکتبر سال 2020 تولید شده است. این دستگاه مصرف انرژی بالایی دارد و برای افراد مبتدی مناسب نیست. دستگاه ماینر ++WhatsMiner M 30 S را می توان از طریق کابل به اینترنت متصل کرد و بهتر است بدانید که میزان هش ریت آن 112 است و 3472 وات برق مصرف می کند.

دستگاه ماینر AvalonMiner 1246

در ژانویه سال 2021 دستگاه ماینر AvalonMiner 1246 تولید شد و اکنون یکی از بهترین دستگاه های ماینر محسوب می شود. این دستگاه دو فن تهویه دارد که به خنک شدن دستگاه کمک می کند و در صورت حمله به شبکه یا ایجاد مشکل، اخطار می دهد. هش ریت آن 90 است و 3420 هم میزان برقی است که مصرف می کند. می توان گفت که این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه ماینر دنیا نیز شناخته شده است.

ویژگی های یک ماینر خوب چیست؟

ویژگی های یک ماینر خوب چیست؟

نمی توان یک نسخه ثابت بهترین دستگاه ماینر را برای همه نوشت. به این دلیل که هر فردی فقط یک سری ویژگی های خاص را مد نظر دارد. شما باید میزان سرمایه، مقدار مصرف امپر برق و روش استخراج را در نظر بگیرید و با توجه به شرایطی که در اختیار دارید بهترین ماینر را انتخاب کنید. قبل از خرید ماینر حتما به ویژگی های زیر توجه کنید:

اولین نکته این است که میزان قیمت دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه پایین تر و قدرت پردازش دستگاه نسبت به نمونه مشابه بیشتر باشد. قطعات دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا هزینه تعمیرات شما کم بشود. اگر از نمایندگی معتبری دستگاه را تهیه کنید حتما گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد داشت.

حتما توجه کنید که میزان پردازش با برق مصرفی یکسان باشد. بسیاری از دستگاه ها میزان برق مصرفی بیشتری دارند که به ضرر شما خواهد بود. دستگاه شما باید راندمان مطلوبی داشته باشد یعنی میزان وات مصرفی به گیگا هش نسبت به نمونه های مشابه کمتر باشد.

قیمت مناسب

یکی اصلی ترین ویژگی هایی که توسط ماینینگ ها بررسی می شود قیمت مناسب دستگاه ماینر می باشد‌ به همین منظور بیشتر ماینینگ ها به دنبال یک دستگاه با قیمت مناسب و سود دهی بالا هستند، اما باید بدانید که قیمت دستگاه ماینر با بیت کوین رابطه بسیار مستقیمی دارد و اگر بیت کوین گران شود آن دستگاه هم افزایش قیمت دارد.

مقدار برق مصرف شده

یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه های ماینر در رابطه با میزان برق مصرف شده می باشد زیرا افرادی که قصد خرید دستگاه ماینر را دارند سعی می‌ کنند دستگاهی را انتخاب کنند که مقدار کمتری برق مصرف می کند. از این طریق می توانند درآمد بیشتری را کسب کنند و پول زیادی بابت پرداخت برق نپردازند.

میزان صدا

همانطور که می دانید دستگاه های ماینر در حین استخراج بیت کوین صدا های گوش خراش بسیاری را تولید می کنند. به همین منظور بسیاری از افراد سعی دارند دستگاه هایی را خریداری کنند که صدای کمی را تولید می‌ کند تا بتوانند دستگاه را در منازل راه اندازی کنند.

هش ریت بالا

زمانی که هش ریت یک دستگاه ماینر بالا باشد سریع تر به هش صحیح بلوک دستیابی پیدا می کنید. همچنین باید توجه داشته باشید زمانی که هش ریت بالا برود قیمت دستگاه ماینر هم افزایش پیدا می کند و بهترین دستگاه ماینر از هش ریت بالایی برخوردار است.

خدمات پس از فروش نمایندگی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در حین خرید دستگاه ماینر باید به آن توجه داشته باشید خدمات پس از فروش نمایندگی می‌ باشد. ممکن است در حین کار یکی از قطعات دستگاه شما خراب شود و با مراجعه به نمایندگی مربوطه می توانید آن را رفع کنید.

بهترین دستگاه ماینر برای ارز های دیجیتال مختلف

اگر می خواهید ارز های دیجیتال مختلف را استخراج کنید بهترین نوع دستگاه انت ماینر می باشد که ساخت شرکت معتبر بیت مین است. در کنار آن اینوسیلیکون تولید کننده دستگاه های ترمیناتور از معتبر ترین و بهترین دستگاه ماینر برای استخراج ارز های دیجیتال می باشند.

بهترین دستگاه ماینر برای بیت کوین

یک قاعده کلی برای همه دستگاه ها وجود دارد که بهترین دستگاه استخراج علاوه بر این طول عمر بالا، بازگشت سرمایه سریع تر هم دارد. بهترین دستگاه ماینر استخراج بیت کوین در حال حاضر Bitmain Antminer S۱۹ Pro می باشد. بیت مین بزرگ ترین تولید کننده دستگاه ماینر می باشد که در اردیبهشت 99 عرضه بازار شد و بهترین عملکرد و سریع ترین بازگشت سرمایه را دارد.

بهترین دستگاه ماینر برای اتریوم

انت ماینر Z15 با مصرف برق 750واتی هر ماینر را می تواند برای استخراج اتریوم جذب کند. این دستگاه ساخت شرکت معتبر بیت مین می باشد که با ارتقا حافظه یا رم 4 گیگ می توانید به جای ارز اتریوم از ارز های موجود در الگوریتم ETHash برای استخراج استفاده کنید.

بهترین دستگاه ماینر برای ترون

استخراج ترون نسبت به دیگر ارز های دیجیتال کمی سخت تر می باشد به این دلیل که هیچکدام از پردازنده های گرافیکی توان استخراج آن را ندارند. بنابراین باید از دستگاه هایی استفاده کنید که تجهیزات پیشرفته ASIC دارند.

بهترین دستگاه ماینر برای دوج کوین

Antminer L۷ یکی از بهترین دستگاه های استخراج ارز دوج کوین می باشد. این دستگاه هم از تولیدات قدرتمند شرکت بیت مین می باشد که هش ریتی آن معادل 9500 مگاهش بر ثانیه می باشد. در سایت آمازون هم به عنوان بهترین دستگاه ماینر شناخته شده است.

مهم ترین عواملی که بر سودآوری یک ماینر تاثیر می گذارند کدامند؟

مهم ترین عواملی که بر سودآوری یک ماینر تاثیر می گذارند کدامند؟

باید گفت که عوامل زیادی وجود دارند که باعث سودآوری بیشتر در دستگاه های ماینر می‌ شوند که این عوامل عبارتند چون: مصرف انرژی، قیمت بیت کوین، قیمت ماینر، سختی استخراج، قدرت دستگاه، کارمزد استخر و دیگر عوامل. همچنین ناگفته نماند که قیمت دستگاه ماینر بسیار تاثیرگذار می‌ باشد زیرا زمانی که بیت کوین گران می شود با توجه به قیمت دستگاه به همان نسبت سود آوری هم افزایش می یابد‌.

قیمت ماینر

زمانی که قیمت دستگاه ماینر بالا باشد صد در صد امکانات و آپشن های آن دستگاه هم بالاتر می‌ رود. به همین منظور با توجه به امکانات قوی آن دستگاه می‌ توان درآمد بیشتری را کسب کرد. همچنین قیمت ماینر با قیمت بیت کوین رابطه مستقیم دارد و زمانی که بیت کوین افزایش قیمت داشته باشد آن دستگاه هم گران تر می شود و سودآوری بیشتری را به همراه دارد.

مصرف انرژی و هزینه برق

در رابطه با این موضوع باید گفت که مقدار مصرف انرژی برق بسیار مهم می باشد و همچنین هزینه این مقدار مصرفی هم در میزان سود آوری تاثیرگذار است. به همین منظور باید دستگاهی را انتخاب کنیم که مقدار کمتری برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کند.

قیمت بیت کوین

با جرات می توان گفت قیمت بیت کوین یکی از عوامل تاثیر گذار در سودآوری بیشتر می باشد زیرا برای ایرانیان علاوه بر قیمت بیت کوین قیمت دلار هم بسیار با اهمیت است.

کارمزد استخر استخراج

زمانی که عضو این استخر ها می شوید و عملیات استخراج را انجام می دهید باید مقداری کارمزد به آن ها بپردازید که البته مقدار این کارمزد ها بین ۰ تا ۴ درصد از درآمد بدست آمده می باشد.

ساختن سایلنت باکس برای بهترین دستگاه ماینر

در قسمت های قبل متوجه شدیم که بسیاری از دستگاه های ماینر دارای سر و صدای بسیاری هستند و به همین دلیل سایلنت باکس هایی تولید می شود تا مقدار زیادی از صدای این دستگاه را کاهش بدهد. بسیاری از کمپانی ها شروع به تولید این سایلنت باکس ها کرده اند اما به دلیل عدم رعایت کردن استانداردها، این باکس ها موجب آتش سوزی و از بین رفتن دستگاه ماینر شده اند.

سایلنت باکس باید ضد حریق باشد و بتواند 90 درصد از صدای دستگاه را کاهش بدهد و از راه دور هم قابل کنترل باشد. اکنون ویدئوهای بسیاری برای ساخت این باکس ها تولید و منتشر شده است که به ماینرها آموزش می دهد که چگونه بهترین سایلنت باکس ها را ایجاد کنند. می توانید به اینترنت مراجعه کنید و این ویدئوها را تماشا نمایید.

بهترین دستگاه ماینر برای مبتدیان چیست؟

قوی ترین و بهترین دستگاه ماینر برای مبتدیان Avalon6 می باشد که طراحان آن سعی کرده اند آن را بسیار ساده بسازند. این دستگاه یکی از ساده ترین واحد های ASIC را برای نصب دارد ولی متاسفانه این دستگاه سود آوری زیاد ندارد. به این دلیل که از 1050 وات فقط 3.5 ثانیه توان تولید دارد.

البته که این ماینر واقعا مقرون به صرفه نیست. اما برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند به علت قیمت پایین و استفاده آسان بهترین گزینه برای مبتدیان می باشد. متاسفانه این دستگاه با منبع اصلی تغذیه خود عرضه نمی شود و آن را باید جداگانه تهیه کنید و عکس دستگاه ماینر را می توانید از گوگل مشاهده کنید.

بهترین دستگاه ماینر ارزان کدام است؟

بهترین دستگاه ماینر ارزان کدام است؟

ارزان ترین و بهترین دستگاه ماینر برای استخراج بیت کوین M3X با قدرت 12 تراهش می باشد. که بدون در نظر گرفتن هزینه برق در ماه حدود 700 هزار تومان سود دهی دارد. که طی دو ماه سرمایه شما باز خواهد گشت. این نکته را در نظر داشته باشید که درامد هر دستگاه بر اساس تراهش دستگاه محاسبه می شود.

مهم ترین نکته برای خرید دستگاه ماینر میزان برق مصرفی آن می باشد. خیلی از افراد بدون در نظر گرفتن برق مصرفی دستگاه سراغ ارزان ترین آن می روند. که معمولا هم برق زیاد مصرف می کنند. و موقع روشن کردن دستگاه هم به مشکل می خورند. پس ابتدا کیفیت را در نظر بگیرد و به سراغ ارزان ترین ها نروید.

جایزه بهترین دستگاه ماینر بیت کوین چیست؟

جایزه بهترین دستگاه ماینر بیت کوین چیست؟

این که در حال حاضر چه دستگاهی بهترین است یک سوال ناقص است زیرا با وجود شرکت های بزرگ در صنعت ماینینگ و پیشرفت روز افزون این شرکت ها در حوزه استخراج رمز ارز هر روزه دستگاه های بهتری به بازار روانه می شوند و از دستگاه های دیروز عملکرد بهتری را ثبت می کنند. بهترین جایزه همان استخراج مناسب رمز ارز به مقدار بیشتر در زمان مناسب تر است.

نحوه کارکرد بهترین دستگاه ماینر

در مورد نحوه کارکرد دستگاه های ماینر باید بدانید که این دستگاه ها باید معادلات و محاسبات ریاضی برای یک واحد را حل کنند. سپس این موضوع به سایر گره ها یا نودها اطلاع رسانی می شود تا گره دیگری بر روی آن کار نکند. در واقع با حل این مسائل، بلاک های جدید می توانند ایجاد شوند و پاداشی به صورت رمز ارز دریافت می شود. این پاداش که در واقع همان ارز استخراج شده است، به فرد ماینر می رسد.

مقایسه فنی دستگاه ماینینگ انت ماینر S9 و واتس ماینر M3

مقایسه فنی دستگاه ماینینگ انت ماینر S9 و واتس ماینر M3

در ابتدا به شما بگوییم اگر از برق خانگی استفاده می کنید، باید انتخاب اول شما S9 باشد ولی اگر از برق صنعتی استفاده می کنید باید دستگاه واتس ماینر M3 را تهیه کنید. زیرا سرعت بازگشت سرمایه با استفاده از دستگاه M3 حدود 3 ماه می باشد که نسبت به انت ماینر S9 کمتر می باشد و جز بهترین دستگاه ماینر شناخته می شود‌.

قدرت دستگاه ها

قدرت دستگاه واتس ماینر M3 معادل 11.5 و 12.5 تراهش است. اما در مقابل قدرت دستگاه انت ماینر S9 برابر 13.5 الی 14.5 تراهش است که میزان درآمد دستگاه واتس ماینر M3 نسبت به S9 هشتاد و پنج درصد بیشتر می باشد.

پاور

دستگاه انت ماینر اس 9 با قدرت 1600 وات و مصرف 1375 وات معمولا خرابی کمتر نسبت به M3 با قدرت 2400 وات و مصرف 2100 وات دارد. همچنین فن پاور M3 صدا بیشتر تولید می کند.

کنترل برد

کنترل برد این دو دستگاه کاملا مشابه یکدیگر می باشد و خرابی کمتر در این قسمت نسبت به قسمت های دیگر دیده می شود. درآمد دستگاه استخراج بیت کوین ربطی به پاور ندارد.

بازار هدف شرکت های سازنده دستگاه های ماین چیست؟

این که بازار هدف اکثر شرکت های تولید ماینر چه می باشد یک سوال کلی است زیرا شرکت ها هدف های مختلفی را دنبال می کنند. شرکتی مانند بیت مین با بازار فروش بسیار بالا هدف اصلیش کیفیت بالا و رضایت مشتری برای فروش بیشتر می باشد. برخی از شرکت ها در کنار فروش دستگاه های ماینر خود اقدام به ماینینگ می کنند و با یک تیر دو هدف را می زنند. بهترین دستگاه ماینر از شرکت بیت مین می باشد‌‌.

سوالات متداول

برای ساخت ماینر خانگی باید چه اقداماتی انجام داد؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که منظور از این سوال فراهم کردن شرایط نگهداری ماینر در منزل می باشد که باید از صداگیر حلزونی و فن های مختلف برای کاهش صدا استفاده کرد.

بهترین دستگاه ماینر از کدام کشور است؟

همیشه و در هر برهه از زمان بهترین دستگاه ماینر از آن شرکت بیت مین بوده است.

مشخصات فنی دستگاه ماینر Antminer s9j 14 TH چیست؟

بهترین دستگاه ماینر با میزان برق مصرفی پایین می باشد.

قیمت بهترین دستگاه ماینر چقدر است؟

بهترین دستگاه ماینر Antminer s9j 14 TH با رنج قیمتی 18 تا 22 میلیون تومان می باشد.

کدام دستگاه ماینر برق کم تری مصرف می کند؟

دستگاه بیت مین مدل ۱۴ Antminer S9j جز کم مصرف ترین ماینر ها است.

4/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها