تبلیغات
گرام فری مقالات آموزشی

گرام فری کلاهبرداری است! کاربران مراقب باشند

  • توسط zeinab
  • 10 دقیقه

گرام فری سایتی جعلی می باشد که در جهت عرضه ارز تلگرام فعالیت می کند و روز به روز بیشتر در حال رایج شدن است. سوال این جا است که چطور امکان دارد زمانی که از تلگرام هیچ ارزی عرضه نمی شود، ارز گرام فری ادعا می کند که در ازای افراد تازه و یا حتی تماشا ویدئو ارائه رایگان می دهد؟

این فناوری با ساختن تراکنش های جعلی توسط پرداخت های چند هزار دلاری کاربران را گول می زند و این باور را برای آن ها ایجاد می کند که روند کار ها درست می باشد در صورتی که هیچ چیز درست و سر جای خود نیست. صرافی ارز دیجیتال بیستکس در کنار شماست تا در دام کلاهبرداران ارز دیجیتال نیوفتید.

گرام فری چیست؟

گرام فری در حقیقت یک سایت می باشد که ادعا آن به کاربران این است که اگر افراد جدید را با وب سایت آشنا کنند و یا ویدئو های مربوطه را تماشا کنند، در ازای این کار ها به آن ها ارز رایگان تلگرام می دهد. البته نکته قابل توجه این جا است که این سایت تنها به اقدامات ذکر شده بسنده نمی کند. بلکه اهداف بیشتری را برای کاربران در نظر گرفته است و هر چه کاربر از آن بیشتر استفاده کند، این امکان را فراهم می کند که به کاربر وظایف بیشتری را القا کند.

  • دگ کوین نیز یکی از پروژه های کلاهبرداری است که پیشنهاد می کنیم تا آن را نیز مطالعه کنید.

گرام فری برداشت هم می شود؟

یکی از اقداماتی که کاربران این سایت باید انجام دهند، ارائه دادن اطلاعات شخصی خود همراه با ایمیل است. شاید در نگاه اول فکر کنید که این اطلاعات بی اهمیت هستند و گردانندگان با داشتن این اطلاعات نمی توانند کار خاصی بکنند اما اشتباه فکر می کنید. با دادن این اطلاعات اشخاصی زیادی می توانند به اهداف شوم خود که برایشان سود زیادی دارد برسند. از جایی که این سایت کلاهبرداری است، برداشت از آن نیز امکان پذیر نیست. گرام فری در افغانستان نیز فعال می باشد و کاربران افغانی زیادی از او استفاده کرده اند.

آیا گرام فری کلاهبرداری است؟

آیا گرام فری کلاهبرداری است؟

این سایت یک سایت کلاهبرداری است که از کاربران خود می خواهد که اقداماتی را انجام دهند و در ازای آن اقدامات وعده ارز تلگرام رایگان را می دهد و برای این که کار او بدون کلک دیده شود تراکنش های جعلی را به کاربر نشان می دهد. شما با کمی دقت و زرنگی می توانید متوجه این موضوع بشوید که گردانندگان این سایت هیچ هویت مشخصی را از خود ارائه نداده اند و هم چنین هیچ راه ارتباطی نیز مشخص نکرده اند، در نهایت چه تضمینی برای به سود رسیدن شما از طریق این سایت وجود دارد؟

قیمت گرام فری چقدر است؟

شما می توانید با جستجو این سایت آن را پیدا کنید و با استفاده از نمودار قیمتی که در سایت وجود دارد، از قیمت لحظه ای آن آگاه شوید. بیشتر افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و هم چنین حمایت از مورد های کلاهبرداری باعث می شوند که افراد کلاهبردار به این فکر بیوفتند که تکنولوژی های کلاهبرداری بسیاری را بسازند. امروزه حوزه ارز دیجیتال همواره در معرض خطر پروژه هایی کلاهبرداری می باشد. لازم به ذکر است که گرام فری در ایران نیز رایج شده است و افراد بی اطلاعات از آن استفاده می کنند.

جدول اطلاعات

در این بخش مطالب را به صورت جدول گردآوری کرده ایم.

موضوعگرام فری
آیا این سایت کلاهبرداری است؟بله
این سایت در ازای خدمات چه چیزی به کاربر می دهد؟در ازای خدماتی که از کاربر می خواهد به آن ها ارز تلگرام رایگان می هد
موسس این سایت در چه کشوری است؟پاناما
این سایت احراز هویت می کند؟برای عضویت در سایت احتیاج به احراز هویت است

آموزش گرام فری به چه صورت است؟

در رابطه با آموزش این سایت مطلب درستی وجود ندارد. چرا که این سایت یک سایت کلاهبرداری می باشد. با توجه به بررسی هایی که شده افراد زیاد نمی توانند از این سایت برداشتی انجام دهند. پس دقت کنید تا در دام کلاهبرداران ارزهای دیجیتال نیوفتید.

پرداخت گرام فری درست است؟

این سایت به کاربر این وعده را داده است که در قبال کار هایی که انجام می دهد، به آن ها پاداش تعلق می گیرد که این پاداش ها پرداخت ارز تلگرام می باشد. بعد از این که کاربر اقداماتی که گرام فری از او درخواست کرد بود را انجام بدهد، به دلیل اینکه کلاه برداری او دیده نشود به صورت هوشمندانه یک تراکنش جعلی را به عنوان پرداخت چند دلاری به کاربرد اختصاص می دهد، اما باید بدانید که این پرداخت جعلی است و در بازار های دیجیتالی از هیچ اعتباری برخوردار نمی باشد.

ورود به سایت گرام فری چگونه است؟

ورود به سایت گرام فری چگونه است؟

شما می توانید با سرچ نام این سایت به آن مراجعه کنید و اگر قصد دارید که در این سایت ثبت نام کنید، یک سری مراحل اولیه دارد که احراز هویت نیز از مراحل ثبت نام در این سایت می باشد. در قسمت بعدی ما قصد داریم که برداشت پول از گرام فری را برای شما توضیح دهیم.

برداشت از سایت گرام فری

برداشت میزان مشخص شده ای از دارایی در بیشتر برنامه ها برای کاربر مقدور شده است و البته این برداشت یک سقف مشخص شده ای دارا می باشد. یکی از نشانه های کلاهبرداری بودن یا نبودن همین سقف تعیین شده است. در پروژه های سالم میزان کارمزد نهایتا در حد 2 برابر می باشد، اما در سایت گرام فری اقدامات این گونه نیست. میزان قابل برداشت در این سایت کم ترین میزان توکن است که معادل 500 گرام می باشد.

دانلود برنامه گرام فری

اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید نرم افزار این سایت را دانلود کنید، می توانید از طریق مراجعه به گوگل پلی یا اپ استور به دانلود نرم افزار آن اقدام کنید. اگر شما دارای آیفون هستید، می توانید عملیات دانلود را از طریق اپ استور به انجام برسانید.

نکته قابل توجه این است که برای سرمایه گذاری بر روی این سایت حتما با افراد با تجربه و تحلیل گران سرشناس مشورت های لازم را داشته باشید. چرا که با ضرر های جبران نشدنی مواجه نشوید.

موسس این سایت چه کسی است؟

موسس این سایت چه کسی است؟

موسس سایت گرام فری در مرکز پولشویی جهان یا همان پاناما ایجاد شده است. یکی از کشور هایی که بیشتر کلاهبرداران به منظور ایجاد تجارت در آن فعالیت های خود را انجام می دهند پاناما است. به دلیل وجود نداشتن قانون مشخص، افرادی که از این امور آگاه هستند، این کلاهبرداری ها را نمی توانند ثابت کنند و تنها مدارکی که وجود دارد در ارتباط با این می باشد که گردانندگان این سایت هیچ صفحه ارتباطی ایجاد نکرده اند و هم چنین هیچ راه ارتباطی برای ارتباط با آن ها وجود ندارد.

سوالات متداول

ایا گرام فری سایت است؟

در نظر داشته باشید که گرام فری یک سایت کلاهبرداری است که با درخواست اقداماتی از کاربران ادعا می کند که به آن ها ارز تلگرام رایگان می دهد.

تراکنش ها در این سایت به چه صورت انجام می شود؟

در این مطلب بیان کرده ایم که این سایت یک سایت کلاهبرداری است و از کاربران خود می خواهد با دیدن ویدئو ها و یا آوردن دوستان خود در این سایت و اقداماتی به این شکل، به کار های او رسیدگی کنند. او در قبال این کار ها به کاربران خود ارز تلگرام رایگان تعلق می دهد که این کار را با انجام تراکنشی جعلی به انجام می رساند.

آیا عمل احراز هویت در گرام فری انجام می شود؟

بسیاری از افراد این خیال را دارند که اگر اطلاعات شخصی خود را برنامه ای به ثبت برسانند، اتفاقی برای آن ها نمی افتاد و این کار امری طبیعی می باشد. برای پروژه های سالم و معمولی به راستی این امر بسیار طبیعی می باشد اما افرادی که قصد آن ها کلاهبرداری است با گرفتن اطلاعات شخصی شما و حتی ایمیل شما می توانند از روش های نادرستی به سود زیادی دست پیدا کنند. در این سایت نیز برای ورود به آن باید عمل احراز هویت انجام شود.

پایه گذاری این سایت در چه کشوری می باشد و آن کشور به چه چیزی معروف می باشد؟

لازم به ذکر است که موسس این سایت در کشور پاناما می باشد. همان طور به گوشتان خورده است، پاناما مرکز پولشویی جهان می باشد. افراد زیادی که شامل کلاهبراداران قهار می باشند به بهانه راه اندازی تجارت های اقصادی ایجاد شبکه های کلاهبرداری می کنند.

آیا گردانندگان گرام فری احراز هویت کرده اند؟

افرادی که این سایت را مدیریت می کنند یا به اصطلاح گردانندگان آن در هیچ کجا هویت خود را آشکار نکرده اند و هیچ صفحه رسمی برای آن ها وجود ندارد. این امر یکی از دلایلی می باشد که بر کلاهبردار بودن این سایت پا فشاری می کند.

آیا بجز این سایت، سایت های دیگری وجود دارد که کلاهبرداری باشد؟

امروزه به گسترش مارکت های دیجیتالی افراد زیادی به دنبال این هستند که در این میان از طریق کلاهبرداری سود هایی را بدست بیاورند. روز به روز تعداد سایت ها، صرافی ها و هم چنین ارزهای کلاهبرداری بسیار زیاد شده است و شما برای این که گریبانگیر این دردسر ها نشوید، باید به تحلیل های خود اضافه کنید و برای سرمایه گذاری های خود با افراد سرشناس تر در این زمینه مشورت کنید.

این سایت به چه روش هایی می تواند کلاهبرداری کند؟

می تواند با گرفتن اطلاعات شخصی شما از اطلاعات شما سو استفاده کند یا اینکه از کاربر می خواهد برای خریدن توکن جعلی هزینه ای را پرداخت کند که این امر یکی از ویژگی های بارز یک کلاهبرداری می باشد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها