تبلیغات
دگ کوین آموزش ارزهای دیجیتال

دگ کوین چیست؟ | آیا این پروژه کلاهبرداری است؟

  • توسط zeinab
  • 11 دقیقه

دگ کوین یک پروژه کلاهبرداری هرمی است. این پروژه زیر پوشش موسسه ای به اسم ساکسس فکتوری ایجاد شده است. این پروژه هرمی به تازگی وارد دنیای مجازی شده و در بین مخاطبان ایرانی بسیار رایج شده است. در این مطلب قصد ما این می باشد که مباحث مختلفی مانند قیمت دگ کوین یا مقدار هزینه دگ کوین که مورد کلاهبرداری قرار داده است را مورد بررسی قرار دهیم و حواشی پشت پرده را نیز بازگو کنیم. در ادامه با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به دنیای جدیدی از این دنیای مدرن وارد شوید.

دگ کوین چیست؟

این پروژه های هرمی توسط یک روش باب بالا می آیند و آن هم این است که محصول خود را طوری جلوه می دهند که افراد را جذب محصول خود می کنند و این امر باعث خرید کردن محصول آن ها می شود. در بعضی از مواقع افراد دوستان خود را نیز وارد این خرید کلاهبرداری می کنند و افراد با خرید های خود باعث ساپورت این پروژه های کلاهبرداری می شوند.

در پی این تفاسیر، دگ کوین با جذب افراد و کاربران نیز با وارد کردن دوستان خود به این پروژه باعث بالا آمدن این پروژه کلاهبرداری می شوند. اما در این بین این پروژه پول های ارزشمند کاربران را دریافت می کند و در عوض عرضه محصول ناخالص به آن ها پول را برای کاربران بی ارزش می کند.

بررسی وایت پیپر دگ کوین

وایت پیپر به مجموعه از اطلاعات در رابطه با فناوری، ارزها و صرافی و … می باشد که این فرایند برای تمامی مسائل صدق می کند. خصوصیاتی در وایت پیپر دیده می شود که شما با مطالعه آن ها از اطلاعات کافی برای دانستن موضوع مدنظر خود را بدست می آورید. شما با مطالعه این فناوری می توانید از خصوصیات آن آگاه شوید. اما باید بدانید که در رابطه با کلاهبردار بودن آن در وایت پیپر خود چیزی را بیان نکرده است، چرا که با این کار بسیاری از کاربران خود را از دست می دهد.

قیمت دگ کوین چقدر است؟

زمانی که وارد سایت این فناوری می شوید، اولین جمله ای که با آن مواجه می شوید این است که دگ کوین اولین ارزی می باشد که برای مصرف تولید شده است و برای ترید کردن قابل استفاده نیست. شما می توانید با ورود به سایت آن و نگاه کردن به نمودار قیمت ها از قیمت لحظه این ارز مطلع شوید. دگ کوین ویکی پدیا اطلاعات بسیار کمی را در رابطه با این ارز در اختیار شما قرار داده است که ما به همه موارد و به تمامی حواشی آن پرداخته ایم.

پلیس فتا دگ کوین را کلاه برداری می داند؟

به صورت کلی در ایران خرید و فروش بعضی از ارزها غیر قانونی می باشد و زمانی که قانون شما را در حال ترید کردن ببینند، این اجازه را دارد که شما را دستگیر کند. از آن جایی که این ارز یک کلاهبرداری نیز می باشد. پلیس فتا با این ارز بسیار جدی برخورد می کند و خریداران او را مورد پیگرد قانونی قرار می دهد. با این تفاسیر دگ کوین، پلیس فتا را جدی نمی گیرد و هم چنان به فعالیت خود توسط کاربرانی که از او خرید می کنند ادامه می دهد.

  • در ادامه و در بحثی مرتبط بهتر است تا بدانیم که آیا ارز دیجیتال پای نتورک نیز کلاهبرداری است یا نه؟ بر روی لینک کلیک کنید.
دگ کوین توسط اتحادیه اروپا تایید شده است؟

دگ کوین توسط اتحادیه اروپا تایید شده است؟

دگ کوین ارز دیجیتال هرمی، کلاهبرداری خود را همانند کلاهبرداری واین کوین آغاز کرده است. تنها با این تفاوت که دو نفر از موسسین واین کوین این ارز را ساخته و آن را تبلیغ می کنند. به طور کل شما باید به دنبال تاییده مربوط به این ارز باشید. دگ کوین یک دروغ گوی حرفه ای است و می توان گفت که شنونده های کمی این عمل را باور می کنند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید،. به طور کل دگ کوین توسط اتحادیه اروپا تایید شده نیست و در حال حاضر بیشتر کارشناسان این فناوری را کلاهبرداری آشکار می دانند.

جدول اطلاعات

خلاصه ای از مقاله در این قسمت جمع آوری شده است.

موضوعدگ کوین
آیا این ارز کلاهبرداری است؟بله این ارز یک پروژه کلاهبرداری هرمی است.
آیا صرافی های معتبر از این ارز پشتیبانی می کنند؟صرافی های معتبر از این ارز پشتیبانی نمی کنند.
موسس این ارز چه شرکتی می باشد؟ساکسس فکتوری
ایرانی ها از این ارز استفاده می کنند؟این ارز در بین ایرانی ها بسیار رایج شد است.
سرمایه گذاری در دگ کوین منطقی است؟

سرمایه گذاری در دگ کوین منطقی است؟

تا بدین جا دانستیم که این ارز یک کلاهبرداری است. از اینجا به بعد تصمیم شما است که بخواهید برای این ارز سرمایه گذاری در نظر بگیرید یا خیر! چرا که هدف این فناوری ها بیشتر بالا کشیدن پول بسیاری از افراد است. این ارزهای کلاهبرداری با خوب جلوه دادن محصول بی ارزش خود باعث می شوند که افراد زیادی فریب آن ها را بخورند و در نتیجه محصول آن ها را خریداری کنند. کاربران زیادی هستند که بعد از خریداری محصول این فناوری آشنایان خود را نیز تشویق به خرید از آن می کنند. اما غافل از این که بدانند پول خود را به باد هوا می دهند.

سایت رسمی دگ کوین کدام است؟

این ارز دیجیتال توسط شرکت ساکسس فکتوری ارائه شده است و طبق متنی که در وب سایت این شرکت وجود دارد، این ارز اولین ارزی است که برای خرید و فروش و به گونه ای ترید کردن مورد استفاده نمی باشد و قصد آن این می باشد که کاربران از آن به صورت مستقیم استفاده کنند. هدف آن این می باشد که بتواند ارز خود را مانند پول مورد استفاده قرار بدهد. در نی نی سایت نیز اطلاعاتی در مورد دگ کوین در اختیار شما قرار شده است که با سر زدن به آن می توانید از آن اطلاعات بهره مند شوید.

پیش بینی قیمتی ارز دیجیتال دگ کوین

اگر قصد خرید این ارز را دارید، باید به سایت شخصی این ارز مراجعه کنید و با دیدن قیمت لحظه ای آن از قیمت اصلی آن مطلع شوید. شما توسط نمودار های روزانه و هفتگی می توانید بهترین روز و هم چنین زمان را برای خرید خود در نظر بگیرید. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که با مسائلی که در این مقاله به آن پرداخته ایم، برای خریدن این ارز تحلیل های بیشتری انجام دهید و حتما با مشاور حرفه ای و با تجربه به مشورت بپردازید.

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این کریپتو

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این کریپتو

تحلیل فاندامنتال روشی می باشد که معامله گران و هم چنین تریدر ها با به کار بردن آن در تلاش هستند که ارزش واقعی یک ارز را مشخص کنند. این روش با بررسی و مطالعه دقیق عوامل بیرونی و درونی که بر قیمت تاثیر گذار می باشد به افراد کمک می کند که ارزش واقعی یک ارز را بدانند.

تحلیل تکنیکال نموداری می باشد که در آن ارزش گذاری های قیمتی را در واحد های پولی متفاوت بررسی می کند و برای شما نمایان می کند. به طور کلی می توان گفت که این تحلیل، پیشبینی احتمالات نموداری است که توسط آنالیز قیمت ها در گذشته می باشد. در تحلیل تکنیکال و هم چنین فاندامنتال این کریپتو معامله گران زیادی پی برده اند که این ارز کلاهبرداری می باشد و از سرمایه گذاری بر روی آن دست کشیده اند. اما هنوز افرادی هستند که این ارز را خریداری می کنند پول های خود به باد می دهند.


سوالات متداول

پروژه دگ کوین تحت پوشش چه موسسه ای می باشد؟

این فناوری که یک فناوری کلاهبرداری هرمی است توسط موسسه ای به نام ساکسس فکتوری ساخته شد و بالا آمد. این پروژه در بین کاربران ایرانی بسیار رایج شد و به تازگی وارد فضا های مجازی شده است.

یکی از راهکار هایی که توسط آن پروژه های کلاهبرداری بالا می آیند چیست؟

این فناوری های کلاهبرداری با تعریف و تبلیغ بیش از حد از محصول بدرد نخورد خود باعث می شوند که کاربرانی را جذب کنند که محصول آن ها را خریداری کنند و این کاربران در مواقعی با وارد کردن افرادی دیگر در این پروژه، باعث پیشرفت آن می شوند و این فناوری ها روز به روز معروف تر می شوند.

برای دیدن قیمت دگ کوین باید به کجا مراجعه کنیم؟

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز باید به سایت شخصی آن مراجعه کنید. چرا که در آن جا نمودار قیمت آن را مشاهده می کنید و از قیمت لحظه آن آگاه می شوید.

شعار اصلی این ارز چه می باشد؟

زمانی که وارد سایت این ارز می شوید، اولین جمله ای که با آن مواجه هستید این است که دگ کوین اولین ارزی است که برای ترید کردن قابل استفاده نیست بلکه آن را به طور مستقیم می توان استفاده کرد.

آیا صرافی های معتبر از این ارز پشتیبانی می کنند؟

با توجه به این که این ارز یک پروژه کلاهبرداری می باشد، صرافی های سرشناس برای اینکه اعتبار خود را زیر سوال نبرند از این ارز پشتیبانی نمی کنند.

هدف اصلی این ارز چه می باشد؟

این ارز با توجه به شعار معروفی که دارد در حقیقت این موضوع را برای مخاطب بیان می کند که این ارز برای ترید کردن مناسب نیست و فقط می توان آن را به صورت مستقیم مورد استفاده قرار داد. از این رو می توان تشخیص داد که هدف اصلی این ارز این می باشد که بتواند ارز خود را مانند پول قابل استفاده کند.

آیا استفاده از این ارز جرم است؟

در حقیقت باید گفت که این ارز یک کلاهبرداری می باشد و استفاده از آن خلاف قانون ایران است. اما ایرانی های زیادی از این ارز استفاده می کنند و آن را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها