تبلیغات
اینیشیتیو کیو آموزش ارزهای دیجیتال

اینیشیتیو کیو (Initiative Q) چیست؟ آیا ارز کیو کلاهبرداری است؟

  • توسط zeinab
  • 11 دقیقه

اینیشیتیو کیو که با نماد Q نشان داده می شود یک طرح مشکوک است و به طور کلی جدیدا وارد شبکه های دیجیتالی شده است و بسیار بر سر زبان ها افتاده است. این فرایند ادعا کرده که قرار است فناوری های تازه ای وارد عرصه بکند که فرایند پرداخت را تغییر بزرگی بدهد و جایگزینی مناسب برای روش های سنتی باشد و مانند پول رایج دنیا عمل کند.

گردانندگان این پروژه ادعا کرده اند که این فرایند را گروه پی پل توسعه داده اند و در حال حاضر تلاش برای راه اندازی سیستم پرداخت جهانی تازه می باشد. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با جدید ترین ها آشنا شوید.

اینیشیتیو کیو چیست؟

دارایی های قابل توجهی از این ارز که با نماد Q نشاد داده می شود در بین کاربران اولیه مورد توزیع واقع می شود. برای ورود به پروژه های پرداخت این ارز که گردانندگان آن ادعا کرده اند ایده های بسیار نوینی را شامل می شود، تنها نیاز است که شما از طرف یک دوست دعوت بشوید و با وارد کردن ایمیل خود عمل ثبت نام را انجام دهید.

مواردی که از شما برای این پروژه درخواست می شود شامل اطلاعات شخصی برای انجام عمل ثبت نام و هم چنین دعوت دیگران برای شرکت کردن در شبکه است. افراد دیگر نیز باید افرادی را دعوت کنند و از این طریق یک ساختار هرمی را شکل می دهند. بعد از این که افراد وارد این شبکه شده اندT ارز کیو برای آن ها مشخص می شود و در تایم نامعلوم به آن ها تعلق می گیرد.

آیا پروژه اینیشیتیو کیو کلاهبرداری است؟

این ارز برای اهداف خود ادعا های زیادی را مطرح کرده است که بعضی از آن ها شامل پیشرفت در وب سایت اختصاصی خود می باشد. این شبکه به تازگی ارز دیجیتالی را طراحی کرده است که ادعا کرده است بسیار کم ریسک می باشد و برای عضویت در نیاز به پرداخت مالیات نیست. این پلتفرم رایگان می باشد و برای عضویت در آن تنها نیاز به ایمیل می باشد. بعضی از افراد بر این ادعا هستند که این پروژه یک پروژه کلاهبرداری می باشد و توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال ایجاد گشته است اما این هنوز اثبات شده نیست.

اینیشیتیو کیو همان ارز دیجیتال q است؟

اینیشیتیو کیو همان ارز دیجیتال q است؟

به این ارز یا توکن، Q نیز می گویند و آن را با نماد Q نشان می دهند. این ارز تازگی در عرصه ارزهای دیجیتال و شبکه های اجتمایی رواج پیدا کرده و افراد ایرانی و هم چنین غیر ایرانی زیادی به تبلیغ آن می پردازند. گردانندگان این پروژه بر این باور هستند که این فرایند شبکه پرداخت آینده می باشد و قصد آن این است که ارز دیجیتال جدیدی را بسازد. این پروژه برای نخستین بار در سال 2018 ساخته شده و معرفی شده است و تا به امروز پیشرفت های زیادی را داشته است و قصد دارد شبکه های خود را به انجام برساند.

این ارز آینده پرداخت است؟

گردانندگان و توسعه دهندگان این فرایند اعلام و ادعا کرده اند که این فراید یکی از شبکه های پرداخت نوین آینده می باشد. این پروژه طرحی است که گردانندگان آن بیان کرده اند که به زودی به یک پول رایج جهانی تبدیل خواهد شد و فرایند پرداخت را برای جهانیان تغییر و تحول عظیمی می بخشد. از ابتدا توسعه این ارز هدف آن بر این مبنا بوده که بتواند جایگزینی مناسب برای سیستم های پرداختی به روش سنتی باشد.

جدول اطلاعات

در این قسمت تمامی اطلاعاتی که در این مقاله ذکر شده است به صورت جدول برای شما گردآوری شده. برای مطالعه خلاصه این مقاله به جدول زیر توجه کنید تا از نکات مهم بهره مند شوید.

موضوعاینیشیتیو کیو
آیا کیو شبکه بلاک چین دارد؟مبتنی بر شبکه بلاک چین نمی باشد
هدف کیو چیست؟ساخت راه های نوین برای پرداخت
نماد آن چیست؟Q
برای ورود به سایت نیاز به چه چیزی است؟وارد کردن ایمیل، دعوت دوستان

آیا این پروژه به جایی می رسد؟

Q در حقیقت ارزی است که رمزنگاری شده نمی باشد. در واقع هدف آن این می باشد که یک سیستمی ایجاد کند تا به یک شبکه جهانی پرداخت بدون نیاز به واسطه تبدیل شود و کارمزد بسیار پایینی را در نظر بگیرد. این پروژه بر بستر blockchain ایجاد شده نمی باشد.

اما ادعا آن ها بر این مبنا است که فناوری های جدیدی برای پرداخت ایجاد کند. در عوض ارزهای معروف، این شبکه یک برنامه پولی متمرکز می باشد که ویژگی های خاص خود را دارا می باشد. طبق گفته توسعه دهندگان این فناوری آینده روشنی را دارد.

اینیشیتیو کیو با پی پل همکاری می کند؟

اینیشیتیو کیو با پی پل همکاری می کند؟

طبق تحقیقات انجام شده فرایند Q همکاری با پی پل انجام نداده است و اعلام کرده است که فکر همکاری به این فناوری را ندارد. شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر وایت پیپر این پروژه را مطالعه کنید. هدفی که این پروژه در پیش گرفته است بر این مبنا می باشد که پرداخت های سنتی را از بین ببرد و در عوض جایگزینی مناسب برای پرداخت های نوین و هم چنین رایج شدن به عنوان پول جهانی می باشد. لازم به ذکر است که نیمی بیش از کاربران این پروژه ایرانی می باشند به طوری 57% از آن ها را ایرانی ها تشکیل داده اند.

بیشترین کاربران اینیشیتیو کیو در کدام کشور هستند؟

همان طور که در تیتر بالا گفته شد، بیشترین کاربران این پروژه را ایرانی ها تشکیل داده اند که حدود 57% از آن را شامل می شوند. این فرایند به دلیل کارمزد پایینی که برای کاربران در نظر گرفته است طرفداران زیادی در سراسر دنیا مخصوصا ایران را جذب خود کرده است.

بعضی از افراد بر این باور هستند که این پروژه آینده ای بسیار روشنی را دارد و به زودی کاربران زیادی به او آشنا می شوند و شیوه روند او را مورد پشتیبانی زیادی قرار می دهند.

قیمت اینیشیتیو کیو چقدر است؟

قیمت اینیشیتیو کیو چقدر است؟

در حقیقت این پروژه در حال حاضر هدف خود را بر روی توسعه پرداخت نوین قرار داده است و سعی دارد که جایگزین مناسبی برای پرداخت های سنتی باشد. در واقع این پروژه ارز را تا به امروز طراحی نکرده است اما توسعه دهندگان و گردانندگان این فرایند اعلام کرده اند که قصد دارند ارز را برای این پروژه طراحی کنند.

گردانندگان این پروژه ادعا کرده اند که ارزی که این پروژه تولید می کند می تواند جایگزین پول رایج دنیا باشد. به طور کلی این پروژه به تمامی وعده های خود تا به امروز کم و بیش عمل کرده است و این امر باعث شده که کاربران زیادی را به خود جذب کند.

این ارز را در چه والت هایی می توان هولد کرد؟

همان طور که در تیتر قبل گفته شد این فرایند تا به امروز ارزی را برای خود ایجاد نکرده است اما قصد آن این می باشد که ارزی را تولید کند که بتواند مانند پول رایج دنیا عمل کند. اگر این فرایند شروع به طراحی ارز خود بکند والت های سخت افزار و نرم افزار زیادی از او حمایت می کنند چرا که این فرایند در بین کاربران محبوب می باشد.

یکی از دلایلی که این فرایند در بین کاربران محبوب می باشد مقدار کم کارمزد آن است. بعضی از افراد به دلیل اینکه این اکوسیستم یک پروژه هرمی می باشد آن را کلاهبرداری می دانند چرا که از افراد می خواهد دوستان خود را به آن آشنا کنند. هم چنان این پروژه به فعالیت خود ادامه می دهد و تا به امروز مشکلی را برای کاربران ایجاد نکرده است و تیم توسعه دهنده روزانه به آپدیت آن می پردازند.


سوالات متداول در مورد اینیشیتیو کیو

ادعای گردانندگان طرح اینیشیتیو کیو چه می باشد؟

قصد توسعه دهندگان این فناوری این می باشد که با تولید روش های جدید برای پرداخت تغییر عظیمی در آن ایجاد کند و هدف آن این می باشد که روش های قدیمی و سنتی را از بین ببرد و مانند پول رایج دنیا عملکرد داشته باشد.

آیا اینیشیتیو کیو یک شبکه هرمی می باشد؟

این فرایند از افراد می خواهد برای ورود به آن افرادی را دعوت کنند و از افراد دعوت شده نیز خواستار می شود که دوستان خود را دعوت کنند و به این روش یک ساختار هرمی شکل می گیرد.

برای عضویت در وب سایت آن نیاز به چه چیزی می باشد؟

لازم به ذکر است که برای عضویت در وب سایت آن نیاز به پرداخت مالیات نیست و هم چنین تنها لازم است که ایمیل خود را وارد کنید تا عمل ثبت نام انجام شود.

برای عضویت در ارز این پروژه نیاز به پرداخت مالیات است؟

این پروژه به تازگی ارز دیجیتالی ساخته است که مطرح کرده است بسیار کم ریسک می باشد و هم چنین برای عضویت در آن نیاز به پرداخت مالیات خاصی نمی باشد.

توسط چه کسی راه اندازی شده است؟

این فناوری توسط شخصی به نام سار ویلف ساخته و هم چنین اجرا شده است. شخصی که آن را طراحی کرده است در رشته اقتصاد تحصیل کرده است.

آیا کیو یک ارز است؟

در نظر داشته باشید که کیو یک ارز نمی باشد بلکه یک پروژه و فرایندی می باشد که در جهت نوین ساختن فرایند پرداخت گام بر می دارد.

آیا این فرایند شبکه بلاک چین دارد؟

این پروژه مبنتی بر شبکه بلاک چین نمی باشد. و هم چنین شبکه بلاک چین اختصاصی برای خود ندارد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها