تبلیغات
سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال آموزش ارزهای دیجیتال

مشاوره تخصصی سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال

  • توسط behrouz
  • 8 دقیقه

اگر در دنیای ارزهای دیجیتال به دنبال کسب درآمد هستید ولی همچنین قصد دارید که با کم ترین ریسک و سختی این کار را انجام دهید پس بهتر است که به فکر سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال باشید. اصطلاح هودل کردن اصطلاحی است که برای این کار استفاده می شود که در ادامه راجب آن نیز صحبت خواهیم کرد.

دنیای ارزهای دیجیتال همواره همراه با استرس و ریسک فراوان است پس اگر به دنبال راهی ساده و سرشار از آرامش برای کسب درآمد هستید پس بهتر است که هودل را در الویت کار های خود قرار دهید، هودل همیشه بحثی جذاب و داغ بوده و همیشه در مورد آن بحث هایی جذاب وجود دارد.

در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد بر این است تا به صورت کامل در مورد هودل و سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال بحث شود پس با ما همراه باشید و این مقاله جذاب و شگفت انگیز را از دست ندهید.

نگاهی بر هودل و سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال

نگاهی بر هودل و سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال

طبق تجارب و تاریخچه قیمت در دنیای ارزهای دیجیتال مشخص شده است که هودل کردن عملی منطقی و کم ریسک بوده و در طی مدتی سود خوبی را حاصل خواهد کرد، در نگاه اول ممکن است این عمل زیاد جذاب به نظر نرسد ولی همیشه که پای جذابیت در میان نیست! باید تمام احتمالات چه بد و چه خوب را در نظر گرفت و طبق تجارب بدست آمده هودل کردن به عنوان امری سود آور و کم ریسک ثابت شده است.

جالب است بدانید که این موضوع فقط مختص بازار ارزهای دیجیتال نبوده و سایر بازار های مالی را نیز شامل می شود، اگر به بازار های دیگر نگاهی ببندازید، متوجه این مسئله خواهید شد. برای مثال اگر در یک بازار مالی در چندین سال پیش اندکی سرمایه خریداری کرده باشید الان میزان سرمایه شما چه مقدار شده است؟ قطعا ارزش سرمایه شما افزایش یافته است و سود کلانی را به جیب زده اید.

اگر جز افرادی هستید که از سر ترس زیاد و ریسک بالا از بازار ارزهای دیجیتال خارج شده و سپس بعد یک مدت باز دوباره به بازار برمی گردید، بدانید که از دست رفتن سرمایه شما دیگر جزئی از زندگی شما خواهد بود زیرا این ورود و خروج پی در پی به شما ضرر می رساند، همچنین فروش ناگهانی و هیجانی که منشاء آن احساس است بیشتر از هر چیزی به شما آسیب می رساند زیرا شده است که گاهی چند ساعت بعد از کاهش قیمت یک ارز دوباره قیمت آنان افزایش یافته و دوباره سود را به همراه دارند که از این ارزهای دیجیتال می توان به بیت کوین و اتریوم اشاره نمود.

از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال می توان به یافتن پروژه ها و ارزهای دیجیتالی اشاره کرد که بتوان به آنان اعتماد کرد و در این بین دارای اعتماد بالایی بوده و حرفی برای گفتن داشته باشند که از این موارد می توان به بیت کوین و اتریوم و حتی بایننس کوین اشاره نمود. قطعا خرید ارز دیجیتال و نگهداری این ارزهای دیجیتال و ارزهایی مانند این ها سود کلانی را از آن ما خواهد کرد، سودی که هم ریسک کمی داشته و هم بی دردسر است.

صبر مهم ترین سلاح شما در دنیای پر از ریسک ارزهای دیجیتال است. شما با صبر قادر خواهید بود تا به خواسته های خود برسید و هر روز نگران نباشید که در عرض چند ساعت یا چند روز ارزش سرمایه شما دستخوش تغییر خواهد شد، در سرمایه گذاری بلند مدت تنها کافیست اتتخابی دقیق و خوب داشته باشید و ارزش سرمایه خود را در دست زمان بسپارید. حتی ممکن است برای مدتی سرمایه شما رشد نکند که در این باره باز هم باید بگوییم که صبر کند.

ممکن است که در اوایل کار یا در هر زمان دیگری ارزش ارز دیحیتال شما کاهش یافته و یا حتی ثابت بماند که این یک امری طبیعی است و اگر دید بلند مدت را در نظر بگیرید، متوجه می شوید که با گذشت زمان قیمت هیچ چیزی کاهش نیافته بلکه به قیمت آن نیز افزوده خواهد شد و هر زمان که بخواهید می توانید بدون هیچ ترس و نگرانی و به راحتی سرمایه خود را به پول نقد در سریع ترین زمان تبدیل کنید و در زمان تبدیل به پول نقد متوجه خواهید شد که سود بزرگی را کسب کرده اید.

دارایی و سرمایه های شما مانند طلاست و واقعا دست نزدن به طلا چقدر سخت است، گاهی شده است که سرمایه افرادی در حال ریزش باشد و بلافاصله شروع کنند به فروش آن و صبر را کنار می گذارند که در نتیجه فقط سرمایه خود را از دست می دهند ولی اگر اندکی صبر کنند، دارایی آنان واقعا به طلا و حتی به چیزی فراتر از طلا تبدیل خواهد شد.

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال واقعا کار سختی است و همیشه وسوسه در کمین ماست پس در نتیجه باید در این زمینه نیز بر روی خود کار کنید تا سرمایه خود را نابود نساخته و اندکی صبر پیشه کنید.

برای هودل کردن کیف پول بهتر است یا صرافی ارز دیجیتال؟

برای هودل کردن کیف پول بهتر است یا صرافی ارز دیجیتال؟

حال برای ذخیره سازی ارزهای دیجیتال خود چه باید کنیم؟ دو راه در پیش روی ماست. یکی نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول و دیگری نگهداری ارزهای دیجیتال در صرافی ولی با توجه به اتفاقات رخ داده و تجارت گذشته صرافی های ارز دیجیتال ممکن است که هک شوند و سرمایه ها از دست بروند زیرا در گذشته نیز چندین باز هک رخ داده است و خیلی از صرافی ها هک شده و سرمایه کاربران از دست رفته است که هنوز با گذشت چند سال هنوز نتوانسته اند تا خسارات وارد شده به کاربران خود را جبران کنند.

پس در نتیجه نگهداری سرمایه خود در صرافی های ارز دیجیتال اصلا مطمئن نبوده و حتما از سرمایه خود در کیف پول های ارز دیجیتال خود و پیش خودتان نگهداری و مراقبت کنید. اگر‌ نگاهی به آمار موجود و تاریخچه هک صرافی های ارز دیجیتال بیندازید، حتما به این موضوع پی خواهید برد که هیچ جا مطمئن تر از کیف پول خود شما نیست.

البته همیشه اختلاف نظر هایی وجود دارد و برخی نیز معتقد هستند که کیف پول های سرد و گرم امنیت بالایی ندارند و صرافی ها از این نظر مطمئن تر هستند زیرا ویژگی هایی مانند دسترسی به آی پی های تایید شده و … تماما از دست صرافی های ارز دیجیتال برآمده و در این مورد نسبت به کیف پول های ارز دیجیتال برتری دارند، پس می بینیم که اختلاف نظر همواره وجود دارد و هر دو مورد دارای ویژگی های خاص خود هستند.

حال از این بحث ها دور شویم و به بقیه مطالب بپردازیم گاهی شده است که سرمایه خود را در حساب صرافی ذخیره کنید و حس کنید که رشد نمی کند، در نتیجه به فکر فروش آن میوفتید، پس می بینید که به غیر از بحث امنیت ذخیره سازی ارز دیجیتال در صرافی این مسائل را نیز در پی دارد ولی همان طور که قبلا گفتیم هودل کردن ارز دیجیتال خود گامی به سوی پیشرفت و سود بزرگ است.

دیفای در سرمایه گذاری بلند مدت ارزهای دیجیتال

دیفای در سرمایه گذاری بلند مدت ارزهای دیجیتال

برنامه های سرمایه گذاری به طوری برنامه ریزی شده اند که از جنبه های منفی و ریسک های هودل کردن دوری کنند و همچنین دارای بسیاری از امکانات است، دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز نیز دارای بسیاری از امکانات است که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

به صورت کلی در مورد دیفای می توان گفت که شما با سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خود در دیفای می توانید علاوه بر این که توسط هودل سود می کنید، بتوانید شاهد افزایش قیمت و ارزش این ارزهای دیجیتال نیز باشید.

ارزهای سرمایه گذاری شده قادر هستند تا سود زیادی را از آن شما کنند و به عبارت ساده تر با گذشت زمان ارزش آنان بیشتر شده و بر قیمت آنان افروده شود. با توجه به این که شما هیچ کاری انجام نمی دهید ولی همواره پول شما در حال افزایش است که این می تواند باعث اطمینان شما نسبت به این مسئله شود.

برای این که نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنید راه های زیادی پیش روی شما عزیزان است و می توانید هر کدام را که می خواهید به کار بگیرید‌. اولین مورد استفاده از کیف پول است، شما می توانید برای سرمایه گذاری بلند مدت ارزهای دیجیتال از طریق کیف پول اقدام کرده و سپس بخشی از ارزهای خود یا تمام آن را برای سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

دومین راه نیز این است که در کشت سود مشارکت پروژه های دیفای و سرمایه گذاری در صرافی های غیرمتمرکز نسبت به کسب درآمد و افزایش دارایی خود اقدام کنید.

سرمایه گذاری در بازار های ارز دیجیتال دارای پراکندگی فراوان است و شما به عنوان یک سرمایه گذار باید یک لیست از تمام موارد تهیه کرده و الزامات لازم را بررسی و چک نمایید و کم کم اقدامات لازم را انجام دهید.

در اولین مرحله باید بررسی کنید که پلتفرم شما از ارز دیجیتال مورد نظر شما پشتیبانی می کند یا خیر! باید دقت کنید که برخی از پلتفرم ها امکانات کمی دارند و از ارزهای کمی پشتیبانی می کنند اما برخلاف این موارد نیز موارد بسیاری وجود دارند که امکانات بسیاری در اختیار کاربران گذاشته و از ارزهای دیجیتال بسیاری پشتیبانی می کنند.

پلتفرمی که این ویژگی ها را داشته باشد به شما این قابلیت را می دهد تا ارزهای دیجیتال خود را در یک مکان نگهداری کنید.

در دومین قدم حتما باید بررسی کنید که پلتفرم سرمایه گذاری که انتخاب کرده اید تا چه مقدار غیرمتمرکز است و آیا می شود به آن اعتماد کرد یا نه؟! همچنین موارد انتخابی را بررسی کنید که آیا چقدر سود سالیانه شما را تضمین می کند و آیا حداقل بازدهی سالیانه را به شما خواهد داد یا نه؟!

و سومین مرحله باید پروژه و شرکت هایی را که سود بالا و اغراق آمیز را پیشنهاد می کنند را حذف کنید و از لیست کنار بگذارید زیرا چنین سودی هرگز به واقعیت تبدیل نمی شود و تنها تبلیغاتی برای جذب است.

در چهارمین مرحله باید ببینید پلتفرمی که انتخاب کرده اید آیا ویژگی ها و مزایای دیگری هم دارد یا نه؟! باید توجه کنید که برخی از این پلتفرم ها ایردراپ هایی را برای کابران ارائه می دهند و برخی نیز گزینه های گوناگون خودکار را ارائه می دهند.

اگر دقت کرده باشید تمام این موارد به شما کمک می کند تا بیشترین بهره وری را در سرمایه گذاری داشته باشید. اما باید دقت کنید که ارزهای دیجیتالی را انتخاب کرده که دارای آینده ای روشن در سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشند و تنها این کار با این چنین ارزهایی امکان پذیر است.

به عبارت ساده تر برای این که از فروش عجولانه و ناشی از ترس در امان باشید باید ارزهای دیجیتال خود را جایی دور از دسترس خود ذخیره کنید تا از احساسات عجولانه در امان باشند. پلتفرم های غیرمتمرکز برای این کار بهتر هستند و به طور کلی باید برنامه هایی را برای سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کنید که هم دارای امنیت بالایی بوده و هم دارای اعتبار بالایی باشند.

برای این که از استرس و نگرانی هودل کردن رهایی یابید بهتر است تا ارزهای خود را قفل کرده و به آنان دست نزنید که در نتیجه توسط این عمل می توانید سرمایه خودتان را افزایش دهید و این راهی عالی برای شماست.‌ همچنین با توجه به نوسانات بالای این روز های بازار های ارز دیجیتال می توانید آرامش ذهنی را توسط هودل کردن به خودتان هدیه دهید.پ

سوالات متداول

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال چه نتیجه ای در پی دارد؟

پیشنهاد می شود که این کار را انجام دهید زیرا در طولانی مدت سود زیادی را به شما خواهد داد.

برای سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال کیف پول بهتر است یا صرافی؟

نظر های مختلفی وجود دارد ولی کیف پول برای این کار پیشنهاد می شود.

بهترین ارز برای سرمایه گذاری بلند مدت چیست؟

بیت کوین و اتریوم و حتی بایننس کوین بهترین گزینه هستند.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها