تبلیغات
استخراج آخرین بیت کوین استخراج

زمان استخراج آخرین بیت کوین و اتفاقات پس از آن

  • توسط behrouz
  • 4 دقیقه

اتفاقات بعد از استخراج آخرین بیت کوین چه خواهد بود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این موضوع بپردازیم زیرا مسئله ای مهم بوده و بسیاری از موارد را تحت تاثیر قرار خواهد داد پس در ادامه پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید تا به صورت کامل راجب این موضوع پرداخته و مطالب آن را تحت پوشش قرار دهیم.

استخراج آخرین بیت کوین حقیقت دارد؟

استخراج آخرین بیت کوین حقیقت دارد؟

بله در جواب باید گفت که روزی استخراج بیت کوین به پایان خواهد رسید و دیگر خبری از استخراج و دستگاه های ماینر نخواهد بود و این موضوع نگرانی را برای کاربران فعال در این حوزه ایجاد کرده است. در ادامه می توان گفت که تنها دلیل کاهش عرضه و تولید ارز دیجیتال بیت کوین این بود که ارزش آن بالا رفته و حفظ شود و دلیل دیگر نیز این است که تناسبی بین واحد های بیت کوین و مقدار پول موجود در جهان وجود داشت و این نیز دلیلی بود که عرضه ۲۱ میلیون واحدی برای بیت کوین انتخاب شد.

استخراج آخرین بیت کوین چه زمانیست؟

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این بحث و بدانیم که استخراج آخرین bitcoin چه زمانی رخ خواهد داد که در ادامه می توان گفت زمان در نظر گرفته شده برای استخراج آخرین bitcoin ۱۲۰ سال دیگر خواهد بود و بعد از این استخراج هیچ بیت کوینی وارد بازار نخواهد شد و دوران استخراج آن نیز به پایان خواهد رسید.

سرنوشت ماینر ها بعد از استخراج آخرین بیت کوین

سرنوشت ماینر ها بعد از استخراج آخرین بیت کوین

حال در این رابطه بحثی مهم وجود دارد و آن نیز این است که بعد از این که آخرین بیت کوین استخراج شود بر سر ماینر بیت کوین چه خواهد آمد که در جواب می توان گفت بعد از این اتفاق ماینر ها دیگر پاداشی دریافت نخواهند کرد و انگیزه آنان برای این کار از بین خواهد رفت و عملا بیکار خواهند شد و حال باید چه کنند؟ خبر خوش این است که پس از این اتفاق دیگر بیکار نخواهند شد و همچنان می توانند در روند کشف بلاک شرکت کنند و به مشارکت خود ادامه دهند.

معاملات مربوط به ارز دیجیتال بیت کوین با توجه به کارمزد مربوط به معاملات پردازش می شوند و استخراج کننده ها نیز از کارمزد تایید معاملات سود خواهند برد. در ادامه باید افزود که اگر کارمزد افزایش پیدا کند تمایل ماینر ها نیز برای تایید تراکنش کاربران بیشتر شده و برای این کار اولویت بیشتری قرار خواهند داد که در همین راستا نیز قیمت بیت کوین افزایش پیدا خواهد کرد که البته با توجه به موقعیت بیت کوین نیز قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. 

در ادامه می توان افزود که احتمالاتی نیز در این مورد وجود دارد و آن نیز این است که ممکن است تغییراتی در اکوسیستم بیت کوین مدتی قبل از استخراج بلاک نهایی رخ دهد و این تغییرات به گونه ای خواهد بود که می توانند استقبال خوبی از سمت ماینر ها را برای استخراج به عمل بیاورد.

تنها نکته ای مهم در این باره وجود دارد و آن نیز این است که تا استخراج آخرین بیت کوین هنوز ۱۰۰ سال زمان باقی مانده است و هنوز مشخص نیست که در این ۱۰۰ سال چه چیزی رخ دهد پس نمی توان با اطمینان کامل راجب آن سخن گفت. نکته مهم دیگر این است که هیچ چیز به طور قطعی در مورد بیت کوین در دسترس نیست و در مورد آینده آن نمی توان با قطعیت صحبت کرد زیرا عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث تغییرات در آینده این ارز دیجیتال شود.

سوالات متداول

استخراج آخرین بیت کوین حقیقت دارد؟

بله به وقوع خواهد پیوست.

زمان استخراج آخرین بیت کوین چه زمانیست؟

۱۲۰ سال دیگر.

آینده استخراج آخرین bitcoin چگونه رقم خواهد خورد؟

هیچ خبری در دسترس نیست.

5/5 - (1 امتیاز)
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها