تبلیغات
الیمپ ترید چیست؟ صرافی

ورود به الیمپ ترید با همان olymp trade + راهنمای ثبت نام

  • توسط asie
  • 19 دقیقه

الیمپ ترید جزو اولین بروکر های باینری آپشنی می باشد که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد. شرکت های فراندوم و سمارتکس از صاحبین الیمپ ترید می باشند. در ابتدا فعالیت تصمیم داشتند که تنها در کشور روسیه به فعالیت و ارائه خدمات بپردازند اما به دلیل واریزی های به موقع، پشتیبانی عالی و کاربری آسان خیلی زود در سراسر جهان مشهور شد. این مشهور شدن به قدری می باشد که روزانه صد ها هزار نفر در این بروکر مشغول به فعالیت و معامله هستند.

اما متاسفانه باید گفت که کاربران ایرانی دیگر نباید در این بروکر حساب ایجاد کنند. زیرا الیمپ ترید کاربران ایرانی و ایران را تحریم کرده است و دیگر نمی توانند در آن به فعالیت بپردازند. همچنین باید گفت یکی از معتبر ترین و مشهور ترین بروکر های جهان می باشد که ۲۰ نفر فارسی‌ زبان را برای پشتیبانی زبان فارسی و ارائه خدمات استخدام کرده است. ناگفته نماند که این بروکر دو نوع حساب کاربری دارد که از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این بروکر بیشتر آشنا گردید.

الیمپ ترید چیست؟

الیمپ ترید چیست؟

همانطور که گفتیم الیمپ ترید یک نوع بروکر با اعتبار است و همچنین جز اولین بروکر های تاسیس شده جهان است که از شهرت قابل توجه و ستودنیی برخوردار است. همچنین توسط موسسه مالی معتبر IFMRRC ریگوله شده است. در واقع این مبحث به این معنی است که اگر یک هزارم درصد بروکر الیمپ ترید پول کاربر هایش را بالا بکشد این موسسه (IFMRRC) موظف است که همه خسارات را بپردازد که این موضوع یکی از ویژگی های منحصر به فرد و خوب این بروکر است و باعث شده است کاربران زیادی را به سمت خودش جذب کند و شهرت بسیاری را در این بازار به دست آورد.

ویژگی های الیمپ ترید کدامند؟

ویژگی های الیمپ ترید چیست؟

همانطور که گفتیم الیمپ ترید از بروکر های معتبر و مشهور جهان می باشد که علاوه بر معتبر بودن جزء اولین ها در این عرصه می‌ باشد و فعالیتش را از هفت سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۴ شروع کرده است. به همین خاطر در این چند سال توانسته است که توجه بسیاری از کاربران را به خودش جلب کند. همچنین خدمات بسیاری را به کاربرانش ارائه داده است که این خدمات و ویژگی ها واریزی های به موقع، پشتیبانی عالی و کاربری آسان بوده است.

تکنیکال آنالیز سایت

در رابطه با قسمت تکنیکال آنالیز سایت باید گفت که محیطی شبیه به متاتریدر به افراد می دهد تا شرایط این را داشته باشند که تحلیل های خودشان را در آن قسمت به راحتی انجام دهند. همچنین به همراه چندین اندیکاتور کاربردی و مهم امکاناتی مثل ترسیم اشکال مختلف، تایپ کردن روی نمودار و … را انجام دهید.

بونوس

بونوس به معنی جایزه یا پاداش است که برای افراد تازه کار و مبتدی که تازه با این کسب و کار آشنا می شوند ویژگی بونوس گزینه بسیار مناسبی و خوبی می باشد. جریان از این قرار است زمانی که از بونوس استفاده می کنید که حساب تان صفر شده باشد و بونوس یک فرصت مجدد می باشد برای کسانی خود را باخته اند و یا به عبارتی کل حساب شان را ضرر کرده اند. همچنین باید بدانید که بونوس قابل برداشت نیست و فقط سود ایجاد شده از آن قابل استفاده و برداشت می باشد.

ارائه حساب آزمایشی منحصر به فرد

در کل ترید آزمایشی به معنا حساب دمو می باشد. به این صورت که شما در آن یک حساب دمو ایجاد می کنید و آن مقدار کمی به شما پول می دهد و شما باید با توجه به تحلیل ها و آزمایش هایی که از خود دارید این حساب را بالا ببرید.

در صورت موفقیت برای بالا بردن این حساب می توانید به خود اطمینان کنید که با پول واقعی اقدام به ترید کنید. باید بدانید تا کنون حساب آزمایشی در بایننس تست نشده است و این حساب‌ ها در صرافی اوککس و الیمپ ترید قابل استفاده می باشد.

تعداد ابزار های معاملاتی در دسترس

در این سایت داد ابزارهای معاملاتی بسیاری وجود دارد و ابزارهایش را از ۱۳ عدد به ۷۷ ارتقا داده است و همین موضوع باعث شده است کاربران زیادی را جذب خودش کند همچنین فارکس باینری آپشن، کالا ها، ارزهای رمز نگاری شده، سهام و شاخص‌ های سهام را ارائه می‌ دهد. این آپشن ها باعث شده است که با دیگر بروکر ها رقابت سخت و تنگاتنگی را داشته باشد.

الیمپ ترید در کدام کشور است؟

الیمپ ترید در سال ۲۰۱۴ در کشور روسیه تاسیس شد در ابتدا فعالیت تصمیم داشتند که تنها در کشور روسیه به فعالیت و ارائه خدمات بپردازند اما بعد ها به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و خدماتی که ارائه کرد توانست بسیاری از کشور ها و کاربران را جذب خودش کند.

این بروکر خدمات خود را به کشور هایی چون: هند، خاور میانه، پاکستان، آسیا جنوبی و آفریقا شمالی ارائه می‌ دهد و توانسته است در بین افراد این کشور کاربران بسیاری را جذب کند. اما متاسفانه نمی‌ تواند خدماتش را به کشور های اروپایی و آمریکا ارائه دهد.

الیمپ ترید دمو چه مزایایی دارد؟

الیمپ ترید دمو چه مزایایی دارد؟

یک حساب دمو گ مقدار کمی به شما پول می دهد و شما باید با توجه به تحلیل ها و آزمایش هایی که از خود دارید این حساب را بالا ببرید. در صورت موفقیت برای بالا بردن این حساب می توانید به خود اطمینان کنید که با پول واقعی اقدام به ترید و خرید ارز دیجیتال و فروش کنید. باید بدانید تا کنون حساب آزمایشی در بایننس تست نشده است و اینکه در الیمپ ترید همچین آپشنی وجود دارد یک پوئن مثبت برای این سایت می باشد و باعث شده است که طرفداران بسیاری را داشته باشد.

همچنین باید بدانید که به این حساب دمو حساب آزمایشی هم می گویند این مورد باعث می‌ شود که معامله گران فوت و فن های تریدری را به خوبی فرا گیرند و میزان سود هایشان نسبت به ضرر کم تر باشد که هر صرافی و سایتی این ویژگی را دارا نمی باشد پس در شهرت این بروکر تاثیر بسزایی داشته است.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا و جدول زیر درباره الیمپ ترید بیشتر می خوانیم.

موضوع الیمپ ترید
الیمپ ترید در کدام کشور است؟ روسیه
جایگزین الیمپ ترید چیست؟ ترید انجین
استراتژی الیمپ ترید الیمپ ترید در تایم شصت ثانیه
ویژگی های الیمپ ترید کدامند؟ حساب دمو و بونوس
مراحل ثبت نام الیمپ ترید

مراحل ثبت نام الیمپ ترید با چند قدم ساده

همان طور که می‌ دانید زمانی که قصد دارید در یک سایت و یا صرافی و یا یک اپلیکیشن ثبت نام کنید نیاز به یک سری اطلاعات شخصی دارید که وارد آن برنامه کنید و برای ورود به سایت الیمپ ترید هم نیاز به اطلاعاتی دارید. همچنین اگر ایرانی هستید به هیچ عنوان در این سایت ثبت نام نکنید.

زیرا این سایت ایران را تحریم کرده است و اگر مجبور به استفاده از این سایت هستید حتما فیلتر شکن خود را بر روی کشور هایی چون هند، چین، بنگلادش، آسیا شرقی و ترکیه انتخاب کنید تا مشکلی برای ورود در سایت برای شما مشکلی به وجود نیاید.

ورود به سایت و افزودن ایمیل

در وهله اول به سایت olymptrade رفته و سپس اطلاعات خواسته شده را مانند نام خانوادگی، ایمیل معتبر از خود، شماره همراه بدون صفر را دارد کنید. در مرحله بعدی رمزی را تعیین کنید که به خاطر تان بماند و در آیکون ارز شما دلار را انتخاب کنید و در نهایت تیکه قبول قوانین را تیک بزنید و به همین راحتی ثبت نام شما به پایان می رسد.

نکات مهمی در رابطه با ثبت نام این سایت وجود دارد که هیچ وقت بیشتر از یک اکانت باز نکنید و و اگر این اقدام را انجام دادید با یک سیستم و ایمیل و شماره همراه دیگر باشد. علاوه بر این برای شارژ حساب خود از حساب دیگری استفاده کنید زیرا اگر سایت متوجه تشابه اطلاعات شما شود اکانت های شما را بلاک می کند.

مورد بعدی در رابطه با این می باشد که هیچ وقت اجازه ندهید کسی به جای شما در این سایت ثبت نام کند. اگر ساکن ایران هستید و برای استفاده از این سایت از آی پی فیلتر شکن کشور هایی مانند: چین، بلغارستان، هند و ترکیه استفاده کنید. زیرا ایران برای استفاده از این سایت تحریم می باشد.

همچنین باید بدانید اگر در ساعت های اول ثبت نام خود حساب تان را شارژ کنید به شما حدود ۱۰۰ درصد بونوس می دهد و اگر مبلغی بیشتر از ۱۰۰ دلار را وارد کنید حساب اصلی‌ تان ۲۰۰ دلار شارژ می شود. این یک پوئن مثبت برای این سایت می باشد که بسیاری را طرفدار خود کرده است.

واریز و برداشت در olymptrade چگونه است؟

نکات بسیاری در رابطه با واریز و برداشت در این سایت وجود دارد اگر به این نکات توجه کنید پاداش بسیاری نصیب شما می شود. به عنوان مثال در ساعات اولیه که ثبت‌ نام می کنید اگر حساب خود را شارژ کنید به همان مقدار به شما بونوس تعلق می گیرد‌.

حداقل سقف بونوس سی دلار می‌ باشد و برای ۱۰ و ۲۰ دلار بونوس تعلق نمی گیرد. همچنین شما نمی توانید بونوس را برداشت کنید فقط سودی که از بونوس نصیب شما شده است را اجازه دارید برداشت نمایید. ‌‌

در رابطه با سقف واریزی برای سایت الیمپ ترید باید گفت که حداقل ۱۰ دلار است و حداکثر را آن ۱۵ هزار دلار می باشد. برای واریز کردن می توانید از طریق راه هایی چون پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین، وب مانی و یا اگر در خارج از کشور می باشید از حساب پی پال استفاده کنید که با توجه به سلیقه و خواسته خود از طریق یکی از این راه ها می توانید اقدام به واریز کنید. علاوه بر این حداکثر سرمایه گذاری برای هر تریدر دو هزار دلار و حداقل آن یک دلار می باشد.

الیمپ ترید کلاهبرداری است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اگر به دنبال این هستید که بدانید یک سایت و یا صرافی کلاهبرداری می باشند و یا خیر‌. بسیار ساده است و از طریق خدماتی که به کاربرانش ارائه می دهد و همچنین پشتیبانی هایی که از آن صورت می‌ گیرد به راحتی می‌ توان فهمید که معتبر و امن می‌ باشد. از طریق دریافت مجوز های بین المللی این سایت می توان متوجه شد که کلاهبرداری نیست و تحت مدیریت کمپانی Inlustris Ltd حمایت و اداره می شود.

علاوه بر آن توانسته است عضویت کمیسیون مالی بین المللی (Fina Com) در بیاید همچنین از طریق این کمیسیون مجوز فعالیت را گرفته است. پس تمام شواهد و مدارک موجود می تواند دلیل محکم و استواری برای امن بودن این سایت باشد و با جرأت می‌ توان گفت که به هیچ عنوان کلاهبرداری نمی باشد. این سایت دقیقا بعد از ۲ سال یعنی در سال ۲۰۱۶ توانست چنین افتخاراتی را از آن خود کند که برای کم تر سایت بروکری همچین افتخاری نصیب می شود.

همچنین الیمپ ترید یک کارگزار و بروکر معتبر و موفق می باشد که در این چند سال توانسته است جوایز و تایید های بسیاری را از سوی شرکت ها و کمپانی های معتبر دریافت کند. جوایزی چون: ShowFx World 2016، KROUFR Awards 2016، Le Fonti 2016، CPA Life Awards 2017 و Forex Expo 2017 را دریافت کرده است. ‌

اکانت vip الیمپ ترید چه ویژگی هایی دارد؟

اکانت vip الیمپ ترید چه ویژگی هایی دارد؟

این بروکر سه نوع حساب وی آی پی وجود دارد که عبارتند از: می‌ توانید با واریز کردن ۲۰۰ دلار حساب خود را وی آی پی کنید و مزایایی چون ۸ سیگنال در روز، دسترسی به استراتژی های VIP و درصد سود بالا تا ۹۰ درصد فعال می شود و علاوه بر آن به شما سه معامله بدون ریسک و خطر پنج دلاری نیز داده می شود.

مورد بالا برای ۴۸ ساعت بود اما با واریز ۵۰۰ دلار می توان ۷۲ ساعت شرایط ذکر شده در بالا را تجربه کرد که شرایط بسیار خوبی برای سودآوری و کسب درآمد می باشد. در آخر هم باید گفت با واریز کردن دو هزار دلار می توان شرایط وی‌ آی‌ پی ذکر شده را به صورت دائم در دست داشت.

جایگزین الیمپ ترید چیست؟

این سایت از سال های اول فعالیتش یعنی از سال ۲۰۱۴ تا کنون توانسته است افتخارات و جوایز بسیاری را از آن خود کند که بیشترین افتخارات این الیمپ‌ ترید در رابطه با سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ می باشد. با توجه به افتخاراتش در واقع تاکنون هیچ جایگزینی نتوانسته جای آن را پر کند اما باز هم صحبت هایی در رابطه با جایگزین این بروکر وجود دارد که آن ترید انجین نام دارد و از بروکر های معروف باینری آپشن می باشد.

جوایز الیمپ‌ ترید

جوایز آن به ترتیب: سریع ترین کارگزار در حال رشد سال ۲۰۱۶، بهترین کارگزار گزینه‌ ها در سال ۲۰۱۶، بهترین سایت باینری آپشن در سال ۲۰۱۶، بهترین کارگزار مالی در سال ۲۰۱۷، بهترین پلتفرم تجاری در سال ۲۰۱۸، بهترین پلتفرم باینری آپشن سال ۲۰۱۸، کارگزار نوآور در سال ۲۰۱۷ و بهترین بروکر باینری آپشن سال ۲۰۱۷ بوده است. همانطور که میبینید این جوایز و دستاورد ها برای یک سایت بروکر ۷ ساله بسیار پر افتخار می باشد.

نحوه شارژ حساب الیمپ ترید چگونه است؟

ابتدا در اکانت خود وارد سایت اکسچنج شوید. از آن به قسمت منو رفته و شارژ حساب الیمپ تیک بزنید. در این قسمت لازم است که پسورد خود، آدرس الیمپ‌ ترید و مبلغ را وارد نمایید. میزان شارژ به ریال در قسمت هزینه ها همراه با کارمزد به شما نشان داده می شود.

بعد از آن فیلد هایی برای شما باز می شود که باید در آن ها به درستی اطلاعات و مبلغ شارژ حساب را وارد نمایید و در آخر گزینه پرداخت را انتخاب کنیم در پایان مقدار شارژ حساب به ریال برای شما نمایش داده می شود.

همانطور که مشاهده کردید شارژ حساب بسیار راحت و آسان می باشد و طریقه برداشت از این سایت هم راحت است و کافیست هزینه نقد کردن درآمد از حساب الیمپ ترید را انتخاب نمایید. سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و در نهایت اقدام به برداشت درآمد و یا سرمایه خود کنید.

الیمپ ترید حلال است؟

در رابطه با حلال و قانونی بودن الیمپ ترید باید گفت که هیچ مشکلی ندارد و در این چند سالی که در بازار معاملاتی فعالیت داشته است توانسته است ذهنیت بسیار خوبی را در ذهن کاربران از خود به جای بگذارد و بسیاری از افراد در این سایت اقدام به معامله می‌ کنند زیرا از لحاظ امنیت و اعتبار بسیار جایگاه خوبی در بازار معاملاتی دارد.

استراتژی الیمپ ترید

الیمپ ترید استراتژی های بسیار مهم و کارآمدی دارد اما از بین تمامی استراتژی ها الیمپ ترید در تایم شصت ثانیه بهترین آن ها شناخته می شود. به این صورت که مهم ترین خط آلیگیتور یعنی تنظیمات خط سبز رنگ را به سه و چهار تغییر می دهیم یعنی عدد ۵ را به ۴ عدد ۴ را به ۳.

دانلود الیمپ ترید برای ویندوز

دانلود الیمپ ترید برای ویندوز

در واقع الیمپ ترید پلتفرمی معتبر و شناخته شده برای انجام معاملات می باشد و خوشبختانه نسخه این بروکر برای گوشی های اندروید و ios و همچنین کامپیوتر و ویندوز و مک بوک ساخته شده است و از تمامی این سیستم عامل ها پشتیبانی می کند.

لینک مستقیم دانلود این بروکر برای ویندوز وجود دارد و با یک سرچ ساده می توانید آن را برای کامپیوترتان نصب و استفاده کنید که دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی را دارا می باشد.

اما باید گفت که اگر دسترسی شما به کامپیوتر سخت می باشد بهتر است که آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و استفاده از آن بسیار راحت می باشد زیرا گوشی همیشه در دسترس می باشد. یکی از ویژگی‌ های منحصر به فردش این می باشد که برای تمامی سیستم عامل های اندروید، ios، ویندوز و مک بوک وجود دارد.

آموزش الیمپ ترید به زبان ساده

با توجه به گسترش تکنولوژی و ارتباطات و همچنین اساتید بسیاری که در این بازار مشغول به فعالیت هستند آموزش ها و کلیپ های بسیاری را در رابطه با آموزش الیمپ ترید منتشر کرده اند. شما می توانید از طریق برنامه هایی چون یوتیوب، آپارات و اینستاگرام این آموزش ها را مشاهده و دانلود کنید.

همچنین ناگفته نماند که از این آموزش ها می توانید به صورت رایگان و یا پولی استفاده نمایید که انتخاب ما آموزش های رایگان می باشند و با روشن کردن فیلتر شکن خود می توانید به تمامی این آموزش ها در یوتیوب دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

مزایای استفاده از الیمپ ترید در ایران چیست؟

متاسفانه این بروکر برای کاربران ایرانی ساکن در ایران تحریم و فیلتر شده است و دیگر نمی‌ توانند از این سایت استفاده کند.

منظور از الیمپ ترید فارسی چیست؟

زیرا در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ این سایت برای ایرانیان پلتفرم فارسی را ایجاد کرده بود که ایرانی‌ ها بتوانند راحت در آن اقدام به فعالیت و معامله کنند اما امروزه این سایت برای ایرانیان غیر قابل استفاده شده است.

بروکر الیمپ ترید چیست؟

یک پلتفرم معاملاتی معتبر و مهم می باشد که بسیاری از کاربران در معاملات خود از آن استفاده می کنند.

برای ثبت نام به سایت الیمپ ترید چه اطلاعاتی لازم است؟

اطلاعاتی چون ایمیل، شماره تلفن همراه و پسورد.

دانلود الیمپ ترید برای کدام سیستم عامل ها آن پذیر است؟

خوشبختانه این بروکر سیستم عامل هایی چون گوشی های اندروید، ios، ویندوز و مک بوک را پشتیبانی می کند.

بروکر الیمپ ترید مربوط به کدام کشور می باشد؟

برای کشور روسیه می باشد که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و در ابتدا قصد داشت که خدماتی را برای کشور توسط روسیه ارائه کند.

کدام کشور ها نمی توانند از این سایت استفاده کنند؟

کشورهای اروپایی و آمریکایی قادر به استفاده از این سایت نمی باشد.

آموزش الیمپ ترید را در کجا دنبال کنیم؟

خوشبختانه آموزش های بسیاری در رابطه با این بروکر وجود دارد که شما می توانید از طریق اپلیکیشن یوتیوب و آپارات آن‌ها را دنبال کنید.

کدام کشور ها به صورت آزادانه می توانند از بروکر ایمپ ترید استفاده کنند؟

کشورهایی چون: هند آسیا جنوبی، ترکیه، خاورمیانه، چین و … .

بونوس چیست؟

بونوس به معنی جایزه یا پاداش است که برای افراد تازه کار و مبتدی که تازه با این کسب و کار آشنا می شوند ویژگی بونوس گزینه بسیار مناسبی و خوبی می باشد.

الیمپ ترید کلاهبرداری می باشد؟

از طریق دریافت مجوز های بین المللی این سایت می توان متوجه شد که کلاهبرداری نیست و تحت مدیریت کمپانی Inlustris Ltd حمایت و اداره می شود.

الیمپ ترید چند نوع حساب دارد؟

دو نوع حساب دارد که از ویژگی های منحصر به فرد آن محسوب می‌ شود.

استراتژی مهم الیمپ ترید چیست؟

استراتژی الیمپ ترید در تایم شصت ثانیه.

الیمپ‌ ترید چند حساب وی آی پی دارد؟

سه نوع که هر کدام ویژگی ها و مزایا خاص خود را دارند.

الیمپ ترید تحت نظارت کدام کمپانی حمایت می شود؟

کمپانی Inlustris Ltd.

3/5 - (3 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها