تبلیغات
ووچر پرفکت مانی آموزش ارزهای دیجیتال

ووچر پرفکت مانی چیست و کامرزد آن چقدر است؟ (آموزش جامع سال 2022)

  • توسط zahra
  • 15 دقیقه

در این مقاله می خواهیم یک سیستم پرداخت آنلاین و محبوب را به شما معرفی کنیم. از ویژگی های این سیستم که ووچر پرفکت مانی نام دارد، این است که در کم ترین زمان و با کم ترین کارمزد پرداخت های آنلاین کاربران خود را انجام می دهد. اگر از پرداخت های آنلاین استفاده می کنید به شما توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

از گذشته بانک ها مشکلاتی در حمل و انتقال پول داشته اند‌. در سال های اخیر با استفاده از چک بخشی از این مشکلات شده است. ووچر نیز هدف خود را در این راستا تعریف کرده است. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی و ورود تجارت الکترونیک به عرصه مالی استفاده از چک های الکترونیک نیز رو به رشد می باشد. ووچر پرفکت مانی یا (e-Voucher) نوعی چک الکترونیک می باشد که دفتر آن در کشور پاناما قرار دارد، که از آن برای انتقال یا دریافت پول استفاده می شود.

ویژگی های یک ووچر پرفکت مانی خوب

ویژگی های یک ووچر پرفکت مانی خوب

امروزه سیستم های بسیاری وجود دارند که کار انتقال پول برای افراد عادی تا تجار و شرکت ها و حتی کشورها را انجام می دهند. ممکن است همه آنها مناسب نباشند یا برخی امکانات و مزیت های بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند. در ادامه برخی ویژگی های مهم ووچر را بیان می کنیم که این ویژگی ها باعث افزایش تعداد کاربران آن نیز شده است.

انتقال پول برای همه

شما با ووچر می توانید برای همه اشخاص از در سراسر جهان پول ارسال کنید، حتی اگر فرد مقابل شما حساب ووچر نداشته باشد، کد فعال سازی برای آن ارسال می شود و با ایجاد حساب می تواند پول ارسالی را به راحتی و آسانی دریافت کند.

امنیت

یکی از دیگر مواردی که برای هر سیستم انتقال پول بسیار حیاتی می باشد، ایجاد امنیت مالی برای کاربران است. سیستم ووچر یکی از امن ترین سیستم های انتقال پول در جهان می باشد و برای تمامی انتقال ها و خرید های اینترنتی مناسب است‌.

  • با به میان آمدن بحث امنیت در خصوص انتقال پول، پیشنهاد ما این است تا مقاله امن ترین کیف پول را نیز در صرافی ارز دیجیتال ما مطالعه کنید.

تبدیل آسان

فرض کنید شما برنامه سفر به چند کشور خارجی را دارید و نمی خواهید با خود پول نقد حمل کنید. حال با داشتن یک کیف پول ووچر به راحتی می توانید در هر کشور به صرافی رفته و پول متناسب با آن کشور را به سادگی برای خود دریافت کنید.

ووچر پرفکت مانی رایگان هم داریم؟

برای ایجاد یک حساب ووچر رایگان دو راه پیش روی شما قرار دارد که راه دوم در واقع تکمیل کننده راه اول می باشد. راه اول این است که شما به سایت ووچر بروید و به قسمت زیرمجموعه گیری وارد شوید، در اینجا شما با کد خود هر کاربری را که دعوت کنید و آن کاربرد تراکنشی داشته باشد درصدی از کارمزد آن به شما تعلق می گیرد‌ در ابتدا ممکن است فکر کنید که خب این مبلغ بسیار کمتر از آن است که با آن حساب ایجاد کرد ولی اگر تعداد افرادی که جذب شده زیاد باشد، در تراکنش های معمول روزانه خود را با ووچر انجام دهند مبلغ دریافتی شما بسیار قابل توجه خواهد شد‌.

راه دوم این است که از سود حاصل از پول خود در کیف پول ویچر استفاده کنید که با توجه به جذب افراد در راه اول می توانید حتی بدون نیاز به واریز این سود را کسب کنید. با انجام این دو را می توانید مبلغ مورد نظر در حساب خود برای ثبت نام را به دست آورید.

ووچر پرفکت مانی خرید آسانی دارد؟

ووچر پرفکت مانی خرید آسانی دارد؟

همان طور که در بخش های قبلی هم باید متوجه شده باشید، برای خرید ووچر نیاز به شارژ کیف پول می باشد. اگر شما می خواهید این مبلغ را بپردازید تا از امکانات آن استفاده کنید باید کیف پول خود را شارژ کنید و پس از آن به آسانی می توانید در آن ثبت نام کنید.

برای این کار ابتدا وارد حساب کاربری خود در ووچر شوید، سپس روش دیگر برای داشتن voucher ساخت آن از حساب پرفکت مانی است. این روش برای افرادی است که از قبل حساب تایید شده با موجودی کافی برای ساخت ووچر داشته باشند؛ به این منظور مراحل زیر را طی کنید.

وارد حساب کاربری خود در سیستم پرداخت پرفکت مانی شوید. سپس به بخش withdraw در بالا سمت راست حساب کاربری وارد شوید. حال در صفحه کاربری خود در e-Voucher depository بر روی گزینه Purchase new e-Voucher کلیک کنید. در ادامه یک حساب را برای پرداخت انتخاب کنید و با توجه به گزینه زمان آن می توانید بیش از یک پرداخت داشته باشید. حال بعد انتخاب موارد مورد نظر را تایید می کنید و هزینه ثبت نام را واریز می نمایید.

ووچر پرفکت مانی بدون احراز هم ممکن است؟

ووچر پرفکت مانی بدون احراز هم ممکن است؟

اگر شما می خواهید از ووچر استفاده کنید، برای خرید آن تنها کافیست تا در سایت Perfect Money ثبت نام نمایید و حسابی خود را ایجاد کنید. الزامی برای احراز هویت شما در حساب نیست اما در خرید مستقیم ووچر از سایت اصلی آن، بدون ثبت نام کامل و در واقع احراز هویت امکان پذیر نمی باشد.

برخی واسطه ها قبلا بدون احراز هویت افراد را ثبت نام می کردند، ولی الان به دستور مقامات قضایی این امکان کاملا از بین رفته است. دلیل سخت گیری ها که برای احراز هویت انجام می شود این است که قبلا برخی افراد از این طریق به کلاهبرداری یا پولشویی می کردند و افرادی را مورد ضرر مالی قرار می دادند. برای اینکه بدانید ووچر پرفکت مانی یعنی چه یا ووچر پرفکت مانی چیه می توانید از ووچر پرفکت مانی ویکی پدیا های مشابه و زبان اصلی استفاده کنید.

جدول اطلاعات

در جدول زیر برخی اطلاعات کلیدی متن در مورد ووچر پرفکت مانی گلچین شده است.

موضوع ووچر پرفکت مانی
ویژگی های یک e-Voucher خوب امنیت، انتقال و دریافت برای همه و…
خرید e-Voucher بی ثبت نامامکان دارد
از کاربرد های e-Voucher بازی انلاین
e-Voucher بدون احراز هویتامکان ندارد

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

همان طور که قبلا هم بحث کرده ایم، خرید و فروش e-Voucher یا خرید کد ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام امکان پذیر نمی باشد و تنها شما می توانید یک حساب کاربری داشته باشید ولی استفاده کامل از امکانات نیاز به ثبت نام و احراز هویت است‌. همچنین برای معامله گرانی که به نحوه خرید ووچر پرفکت مانی نیاز دارند در بخش های قبل توضیحات کامل ارائه شده است.

صرافی انلاین ووچر پرفکت مانی

همان طور که در بخش های دیگر توضیح داده شد با کیف ووچر می توانید پول خود را از طریق صرافی های آنلاین نیز دریافت تغییر یا انتقال دهید‌. توسط صرافی این قابلیت در اختیار شما قرار می گیرد تا پول خود را ارسال و دریافت کنید و معاملات خود را انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی در خورجین

حتما می دانید که خدمات خورجین از جمله کیف پول و.‌.. زیر نظر دولت ایران می باشد. شما می توانید با اطمینان بیشتری از خدمات آن در جهت استفاده از ووچر و… استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به منابع دیگر نیز سری بزنید.

ووچر پرفکت مانی برای بازی های آنلاین هم استفاده می شود؟

ووچر پرفکت مانی برای بازی های آنلاین هم استفاده می شود؟

اگر شما گیمر هستید یا از بازی های آنلاین درآمد کسب می کنید، یکی از کیف پول هایی که برای شما بسیار کاربردی می باشد ووچر خواهد بود. هم اکنون بسیاری از گیمر ها در سراسر جهان از این کیف پول استفاده می کنند و درآمد خوبی را به جیب می زنند.

قیمت ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

برای دریافت قیمت دقیق ووچر می توانید در زمان خرید، قیمت روز و معادل آن را در سایت ایرانیکارت ببینید. همچنین وب سایت های بسیاری وجود دارد که قیمت هایی که می خواهید را برای شما ارائه می دهند و تنها کافیست آنان را جستجو کرده و آنان را بیابید.

تبدیل دلار پرفکت مانی چقدر زمان می خواهد؟

حتما می دانید که ووچر جزء محدود کیف پول هایی بین المللی مناسب است که برای کاربران ایرانی تحریم نمی باشد. حال بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از آن هستند، امکان تبدیل ارزها به یکدیگر در این کیف پول وجود دارد که در کمترین زمان انجام می پذیرد‌.

کارمزد انتقالات پرفکت مانی به چه صورت است؟

کارمزد انتقال و دریافت پول حالات مختلفی دارد که شما برای اطلاع از مقدار دقیق آن می توانید به سایت perfect money و به بخش fees بروید تا از مقدار دقیق آن اطلاع یابید. بهتر است تا قبل از انتقالات از مقدار کارمزد آگاهی یابید.

نرخ روزانه ووچر ها به چه صورت است؟

برای اطلاع از نرخ روزانه ووچر ها نیز مشابه می توانید در سایت خود ووچر پرفکت مانی که طبیعتا بروز ترین و دقیق ترین مقدار را دارد به دست آورید. کافیست نام سایت را جستجو کنید و وارد سایت شده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

سوالات متداول

ویچر پرفکت مانی چه کاری انجام می دهد؟

ووچر یک کیف پول دیجیتال می باشد که در متن به طور مفصل در مورد آن توضیح داده شده است.

هزینه خرید ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

با توجه به نوسانات قیمت ارز هزینه دقیق آن را از خود سایت اصلی جست و جو نمایید‌.

سایت ایرانی برای خرید ووچر پرفکت مانی چیست؟

هم اکنون سایت ایرانیکارت این امکان را قرار داده است که تمامی کسانی که در ایران نیاز به استفاده از خدمات ووچر دارند، ثبت نام پرداخت هزینه خود را از این طریق انجام دهند‌.

کارمزد انتقال یا دریافت پول در ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

برای اطلاع از مقدار دقیق کارمزهای مختلف هم اکنون می توانید از وب سایت اصلی ووچر perfect money استفاده نمایید.

نرخ روزانه و ماهانه ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

برای اطلاع از نرخ دقیق ووچر پرفکت مانی به سایت اصلی آن مراجعه نمایید‌.

سایت خورجین چیست؟

سایت خورجین تحت حمایت دولت، مشغول به خدمات رسانی به کاربرای در حوزه ارز دیجیتال کیف پول و … می باشد.

آیا برای بازی های آنلاین از ووچر استفاده می شود؟

بسیاری از بازی های آنلاین هم اکنون از این کیف پول برای پرداخت های خود استفاده می نمایند.

آیا بدون احراز هویت می توان ووچر پرفکت مانی داشت؟

بدون احراز هویت فقط می تواند در سایت آن ثبت نام کرد.

بدون احراز هویت می توان از خدمات ووچر پرفکت مانی استفاده کرد؟

بدون احراز هویت نمی تواند از خدمات آن استفاده کنید.

آیا ووچر پرفکت مانی تحریم است؟

ووچر جز محدود کیف پول های معتبر بین المللی می باشد که تحریم نیست و کاربران ایرانی می توانند از آن استفاده کنند.

آیا امکان دریافت ووچر رایگان وجود دارد؟

همان طور که در متن توضیح داده شده بله امکان آن وجود دارد.

چند روش برای دریافت ووچر به صورت رایگان وجود دارد؟

دو روش که مفصلا در مورد آن در مقاله توضیح داده شده است.

ویژگی مهم ووچر پرفکت مانی چیست؟

از ویژگی های مهم آن امنیت و انتقال پول با سرعت بالا و کارمزد کم می باشد.

آیا تبدیل پول در ووچر وجود دارد؟

برای تبدیل ارزهای مختلف به هم امکان آن در ووچر وجود دارد.

آیا از ووچر می توان برای همه پول ارسال کرد؟

شما برای اشخاص در سراسر جهان می توانید پول انتقال دهید.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها