تبلیغات
اسکالپ تریدینگ آموزش ارزهای دیجیتال

اسکالپ تریدینگ چیست؟ | بهترین اندیکاتور اسکالپ در تریدینگ ویو

  • توسط sajjad
  • 11 دقیقه

اسکالپ تریدینگ یکی از انواع شیوه های معامله گری می باشد که به طور معمول برای معامله های کوتاه مدت از آن استفاده می شود. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که شما را به صورت دقیق با این اصطلاح آشنا کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهی. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیق و هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

اسکالپ تریدینگ چیست؟

اسکالپ تریدینگ چیست؟

اسکالپ تریدینگ از شیوه های معامله می باشد که به صورت روزانه می تواند مورد استفاده کاربران و سرمایه گذاران قرار بگیرد. این شیوه در بازار های مالی بسیاری مانند بورس، ارز دیجیتال و همچنین فارکس می تواند استفاده شود و همچنین از پر کاربرد ترین روش ها می باشد.

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد تریدینگ می باشد که مخصوص برای ارزهای دیجیتالی می باشد. اسکالپ تریدینگ نیز معمولا برای نوسان گیری قیمت های این ارزها به کار برده می شود. این روش بیشتر برای زمانی استفاده می شود که قصد سود آوری برای مدت کوتاهی مانند چند دقیقه یا چند ساعت می باشد که در اکثر مواقع نیز می تواند برای افراد موفقیت آمیز باشد.

ویژگی های اسکالپ تریدینگ

اسکالپ تریدینگ یکی از انواع روش های کسب سود می باشد که می تواند در کوتاه مدت، مثلا در مدت زمان چند دقیقه تا چند ساعت، سود های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. در این قسمت می خواهیم چند ویژگی از اسکالپ تریدینگ را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را درباره آن ها به شما بدهیم. در ادامه می توانید این خصوصیت ها را مشاهده نمایید.

خرید و فروش بیت کوین با استفاده از استراتژی اسکالپ

همان طور که خود نیز بر این موضوع واقف هستید بیت کوین یکی از کم نوسان ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که قیمت آن در مدت زمان طولانی تغییرات زیادی را دارا نمی باشد. با این که امکان دارد از روش اسکالپ تریدینگ، سود های زیادی از طریق بیت کوین به دست نیاید اما کسب سود با این ارز می تواند بسیار قابل اعتماد تر از سایر ارزهای دیجیتالی باشد. بنابراین با روش اسکالپ تریدینگ به طور معمول بیت کوین را خرید و فروش می کنند.

معاملات متعدد – High – Frequency Trading

از دیگر ویژگی ها و انواع دیگر از این نوع معامله، معاملات متعدد می باشد که به طور معمول شرکت ها و کمپانی های بزرگ از آن استفاده می کنند. روش های تحلیل در این نوع معامله مبنی بر الگوریتم های هوش مصنوعی می باشد و از این روش استفاده می کند. یکی از بزرگ ترین مزیت های این روش سرعت بسیار بالای آن می باشد که از سایر روش ها آن را متمایز می کند.

سودآوری بالا

استراتژی اسکالپ تریدینگ یکی از هزاران روشی می باشد که از طریق آن می توان سود های زیادی را به دست آورد. این روش می تواند احتمال ضرر را در بازار ارزهای دیجیتالی بسیار پایین آورد و آن را به حداقل برساند. این روش یکی بهترین روش ها برای افرادی است که تمایل ندارند دارایی های خود را برای مدت زمان طولانی نگه دارند و قصد دارند که سریعا آن را در معرض فروش قرار دهند.

معایب اسکالپ تریدینگ

همان طور که می دانید اسکالپ تریدینگ دارای مزیت های بسیار زیادی است که در قسمت های بالاتر نیز آن را توضیح دادیم. البته لازم به ذکر است که این روش نیز مانند سایر معاملات دارای معایبی می باشد که در این قسمت می خواهیم به آن اشاره کنیم.

از بزرگ ترین معایب این روش آن است، افرادی که دارای مهارت ریاضی زیادی نیستند در صورت ورود به این معامله و استفاده از آن امکان دارد که با شکست مواجه شوند. البته انجام معاملات با استفاده از روش اسکالپ تریدینگ با استرس و اضطراب بالا همراه بوده و بار روانی زیادی را دارا می باشد.

لازم به ذکر است که در اسکالپ تریدینگ نیاز است که تریدر در هر لحظه قیمت ها را دنبال کند و در بالاترین قیمت ممکن سهم خود را بفروشد.

استراتژی اسکالپ تریدینگ چیست؟

استراتژی اسکالپ تریدینگ چیست؟

یکی از بزرگ ترین سوالاتی که افراد سرمایه گذار و کاربران ارزهای دیجیتالی دارند این است که استراتژی اسکالپ تریدینگ چه معنا و مفهومی دارد؟ با توجه به تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که اسکالپ تریدینگ یکی از روش هایی می باشد که به سرمایه گذاری کوتاه مدت معروف بوده و ممکن است که بالاترین سود آوری را برای افراد به همراه داشته باشد.

این روش دارای مزایا و معایب زیادی است که در قسمت های بالاتر به صورت مفصل آن را توضیح دادیم. جالب است بدانید در این روش ممکن است تریدر سهم خود را چند دقیقه بعد بفروشد و به سود خود نیز برسد.

جدول اطلاعات

از مهم ترین روش های معاملاتی اسکالپ تریدینگ است که از پر ریسک ترین روش ها می باشد. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود در این زمینه را جمع بندی کنیم.

موضوعاسکالپ تریدینگ
فیلتر های مختلفارز دیجیتالی، بورس، فارکس
مهم ترین ارز اسکالپ تریدینگبیت کوین
مهم ترین ویژگی در این روشخرید و فروش بیت کوین با استفاده از استراتژی اسکالپ
بزرگ ترین عیب اسکالپ تریدینگکنترل لحظه ای قیمت ها

فیلتر های اسکالپ تریدینگ

همان طور که به شما توضیح دادیم اسکالپ تریدینگ نیز از روش هایی است که مورد استفاده سرمایه گذاران قرار می گیرد. این روش دارای فیلتر های معاملاتی متنوعی مانند ارزهای دیجیتالی می باشد. از دیگر فیلتر هایی که در این روش از آن استفاده می شود شاخص بورس می باشد که ممکن است سود زیادی را برای شما به همراه نداشته باشد. البته از استراتژی اسکالپ تریدینگ در بازار فارکس نیز استفاده می شود.

اسکالپر ها چگونه پول در می آورند؟

معاملات رمز ارزهای دیجیتالی می تواند از روشی به نام اسکالپ تریدینگ صورت بگیرد. البته این نوع معامله ممکن است در بازار های دیگری مانند بورس و فارکس نیز استفاده می شود. در این روش اسکالپر ها ارز مورد نظر را برای چند دقیقه یا چند ساعت خریداری می کنند.

در گام بعدی تریدر و یا اسکالپر به صورت لحظه به لحظه قیمت ها را دنبال می کند و در بالاترین قیمت ممکن آن را می فروشد.

استفاده از Scalp Trading در ارزهای دیجیتال

در قسمت بالاتر اشاره کردیم که اسکالپ تریدینگ در ارزهای دیجیتالی نیز استفاده می شود. از این روش شما می توانید در این بازار استفاده کنید و همچنین سود های زیادی را نیز به دست آورید. البته این معامله ریسک زیادی را برای شما به همراه دارد و ممکن است که شما متحمل ضرر و زیان اقتصادی شوید اما همین طور نیز امکان دارد که سود هایی را نیز از آن به دست آورید.

خرید و فروش بیت کوین با استفاده از استراتژی اسکالپ

خرید و فروش بیت کوین با استفاده از استراتژی اسکالپ

بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتالی کم نوسان می باشد که ممکن است در طول مدت زمان طولانی قیمت آن تغییرات زیادی را به همراه نداشته باشد. این رمز ارز دیجیتالی برای روش اسکالپ تریدینگ نمی تواند سود زیادی را به همراه داشته باشد اما به طور معمول تریدر ها و اسکالپر ها از این روش استفاده می کنند.

دلیل استفاده آن ها تنها این نکته می باشد که در ارز دیجیتالی بیت کوین افراد ضرر کم تری را متحمل می شوند و به این ارز می توانند بیشتر از سایر ارزهای دیجیتالی اعتماد کنند.

آیا استراتژی معاملاتی اسکالپ می تواند سود آور باشد؟

بزرگ ترین سوالی که ذهن افراد را درگیر خود می کند این است که آیا از روش اسکالپ تریدینگ می توانند سود آوری داشته باشند؟ در پاسخ باید بگوییم با توجه به جست و جو هایی که انجام دادیم به این نتیجه می رسیم که در این روش یکی از پر سود ترین و همچنین پر ریسک ترین معاملات می باشد که می تواند برای سرمایه گذار سود زیادی را به همراه داشته باشد. البته در این روش تنها سود آوری ندارید و ممکن است که شما متوجه ضرر اقتصادی نیز شوید.

سوالات متداول

از بزرگ ترین معایب روش اسکالپ تریدینگ چه می باشد؟

یکی از بزرگ ترین معایبی که در این روش وجود دارد این است که افرادی که هوش ریاضی ضعیفی دارند ممکن است که در این معامله با شکست مواجه شوند.

مهم ترین ویژگی در روش اسکالپ تریدینگ چه می باشد؟

از مهم ترین ویژگی ها در این روش خرید ارز دیجیتال و فروش رمز ارز دیجیتالی بیت کوین می باشد.

آیا این روش سود آوری نیز برای افراد به دنبال دارد؟

در این روش شما می توانید به شرط داشتن سواد لازم سود های زیادی را به دست آورید.

فیلتر های این روش چیست؟

در این روش از فیلتر های مختلفی مانند ارز دیجیتالی، بورس و فارکس استفاده می شود.

آیا در این روش باید به صورت لحظه ای قیمت ها را دنبال کرد؟

شما باید در این روش به صورت لحظه به لحظه برای به دست آوردن سود بیشتر قیمت ها را دنبال کنید.

در این روش بهتر است چه ارز دیجیتالی خریده شود؟

همان طور که توضیح دادیم در اسکالپ تریدینگ معمولا از ارز کم نوسان بیت کوین استفاده می شود.

اسکالپ تریدینگ چیست؟

یکی از پر سود ترین روش ها در بازار اسکالپ تریدینگ می باشد که نیازمند مهارت ریاضی است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها