تبلیغات
بهترین ربات های بازار کریپتو کدامند؟ ابزارها

بهترین ربات کریپتو کدام است؟ بررسی امکانات و لینک دانلود

  • توسط asie
  • 20 دقیقه

در رابطه با بهترین ربات کریپتو اول از همه باید بدانید که ربات کریپتو نرم افزار های خودکار و قانونی می باشند که به شما کمک می‌ کنند رمز ارزها را در بهترین زمان ممکن و به موقع خریداری کرده یا بفروشید. هدف اصلی و مهم نرم ربات کریپتو افزایش درآمد و بازدهی و کاهش ریسک های احتمالی و خطر ها در سرمایه گذاری در ارز دیجیتال می باشد. همچنین بهترین ربات، رباتی می باشد که عملکرد قابل اعتماد و سود آور، امنیت بالا، ویژگی های کاربردی و استفاده آسان داشته باشد.

فهرست محتوا

اما باید بدانید که بهترین ربات کریپتو، ربات ترید ارز دیجیتال پایونکس (Pionex) می‌ باشد که به عنوان اولین و مطرح ترین ربات در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است. این ربات در صرافی بایننس، هوبی و پیونکس فعال می باشد و همچنین یکی از ویژگی‌ های اصلی آن هزینه استفاده از خدمات رایگان است. این ربات به کاربران شرایط بسیار خوبی را می دهد که در قیمت پایین ارزهای دیجیتال را خریداری و در قیمت بالا ارزهای دیجیتال خود را بفروشند. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این مورد آشنا گردید.

بهترین ربات بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین ربات بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که می دانید ربات کریپتو به منظور ارتقاء سطح سود و سرمایه‌ گذاری افراد بازار ارزهای دیجیتال می باشد. پس یک ربات خوب باید ویژگی هایی چون پشتیبانی قوی، فعال بودن در بیش از دو صرافی، استفاده آسان و سود دهی بسیار بالایی را داشته باشد.

استفاده 24 ساعته

از آن جایی که ربات ها یک استراتژی خود کار می باشند باید به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در حال استفاده باشند و یک ربات خوب باید این ویژگی را دارا باشد که این ویژگی باعث می شود در موقع خطر آن ربات به خوبی ارزهای دیجیتال شما را مدیریت کند.

مشکل داخلی نداشته باشد

منظور از این موضوع این است که تمامی سیگنال ها و ورود هایی که به آن داده می شود را به آن عمل کند و جوری نباشد که در یک تایمی از روز به سیگنال ها عمل کند و در یک تایمی از سیگنال ها هیچ استفاده ای نکنند زیرا این موضوع باعث ضرر کاربران می شود.

بهترین ربات تریدر های معروف ایرانی بازار کریپتو

بهترین ربات تریدر های معروف ایرانی بازار کریپتو

در رابطه با بهترین ربات کریپتو باید گفت که هیچ فرقی بین این ربات ها در بین کشور ها نمی باشد و هر کشوری می‌ تواند از ربات های موجود در بازار استفاده کند و از طریق آن به سود های کلان دسترسی پیدا کند و تریدر های معروف ایرانی هم ربات هایی را معرفی می‌ کنند که تریدر های معروف خارجی پیشنهاد می‌ کنند و یا بالعکس.

بهترین ربات کریپتو پایونکس

استفاده از خدمات این ربات کاملاً رایگان می‌ باشد و همچنین بسیاری از اساتید و تریدر های معروف ایرانی این ربات را به کاربران معرفی می‌ کنند زیرا در این چند سال فعالیتش عملکرد بسیار خوبی را به جا گذاشته است.

بهترین ربات کریپتو تری کاماس

این ربات یکی دیگر از بهترین ربات های کریپتو در رابطه با دریافت سود های کلان می باشد که بسیاری از تریدر های معروف ایرانی از این ربات پشتیبانی و آن را برای کاربران پیشنهاد می‌ کنند.

بهترین ربات تریدر های معروف ایرانی بازار کریپتو

بهترین ربات تریدر های معروف خارجی بازار کریپتو

بسیاری از تریدر های معروف خارجی ربات هایی را پیشنهاد می‌ کنند که پلتفرم و استراتژی آن بلند مدت می باشد زیرا چنین ربات هایی عملکرد بهتری را دارند و انتخاب این تریدر ها بیشتر بر روی ۱۴ ربات کریپتو برتر سال ۲۰۲۱ می باشد.

کریپتوهاپر

از بهترین ربات های ارز دیجیتال به حساب می آید که بر روی تمامی سیستم عامل ها چون اندروید و ios قابل استفاده می باشد و همچنین بسیاری از تریدر های معروف جهان این ربات را پیشنهاد می‌ کنند.

سانتا

به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این ربات باید گفت که جز بهترین ها شناخته شده است و همچنین استفاده از خدمات آن کاملاً رایگان است و از ریسک ها و خطر های بسیاری جلوگیری می کند.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در اینجا درباره بهترین ربات کریپتو اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم.

موضوع بهترین ربات کریپتو
بهترین ربات بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مشکل داخلی نداشته باشد.
بهترین ربات های بازار کریپتو کدامند؟ پایونکس و کریپتوهاپر
بهترین ربات تریدر های معروف ایرانی بازار کریپتو تری کاماس و پایونکس
دانلود ربات تریدر را از کجا انجام دهیم؟ سایت های رسمی بازار کریپتوکارنسی
بهترین ربات های بازار کریپتو کدامند؟

بهترین ربات های بازار کریپتو کدامند؟

در رابطه با بهترین ربات کریپتو باید گفت که در سال جدید یعنی سال ۲۰۲۱ چهارده ربات به عنوان بهترین ربات ها برای ترید ارز دیجیتال شناخته شده اند زیرا این ربات‌ ها ویژگی‌ های منحصر به فردی داشته‌ اند و همچنین بسیاری از افراد از طریق استفاده از آن ها توانسته‌ اند سود های کلانی را به دست آورند و همچنین مانع بسیاری از ضرر هایشان شده اند. ۱۴ ربات زیر به عنوان بهترین ربات ها شناخته شده اند که هر فردی با توجه به سلیقه و نیاز شخصی خودش می‌ تواند یکی از آن ها را انتخاب کند.

ربات ترید ارز دیجیتال پایونکس (Pionex)

ربات ترید ارز دیجیتال پایونکس (Pionex) به عنوان بهترین ربات سال ۲۰۲۱ شناخته شده است زیرا این ربات مزایای بسیاری را دارد که این مزایا عبارتند از: خدمات استفاده از آن رایگان است، در صرافی بایننس، هوبی و پیونکس فعال می باشد، دوازده ربات مبادلات رایگان برای سرمایه‌ گذاران جزئی فراهم می کند، هزینه کارمزد معاملات در آن به نسبت و مقایسه با حجم گسترده مبادلات پایین است. در آخر باید گفت که برای کاربران امکانات بسیار مفیدی را چون امکان خرید در زمان قیمت پایین و امکان فروش در زمان قیمت بالا و مناسب را فراهم می کند.

ربات ترید کریپتوهاپر (Cryptohopper)

عنوان بهترین ربات کریپتو سال ۲۰۲۱ شناخته شده است که در صرافی های بسیاری چون: بیت فینکس، بایننس، کوین بیس پرو، هیت بی‌ تی‌ سی، بیواوو، هوبی، کوکوین، پولونیکس، اوکی ایکس و بایننس یواس فعال می باشد. داشتن رابط کاربری مناسب، ارائه به موقع گزارشات عملکردی، ارائه اپلیکیشن‌ در اندروید و آیفون، امکان دسترسی به استراتژی‌ های مختلف و الگو ها در ربات و هزینه استفاده از خدمات رایگان بخشی از ویژگی های این ربات می باشد.

ربات ترید تری کاماس (3Commas)

این ربات موجب کاهش خسارت و ریسک کاربر و همچنین افزایش درآمد می‌ شود که جزء بهترین ربات ها شناخته شده است. در این ربات امکان خرید و فروش 24 ساعته و فقط در یک بادجه، امکان کپی کردن تنظیمات از دیگر ربات‌ ها، امکان نصب اپلیکیشن در اندروید و ios، پشتیبانی از سیگنال و میانگین هزینه دلار و هزینه استفاده از خدمات و حساب پیشرفته ربات در سال 594 دلار می باشد. همچنین باید بدانید در صرافی های بسیاری فعال می باشد.

ربات ترید زیگنالی (Zignaly)

این ربات به صورت هر روز هفته و ۲۴ ساعته قابل استفاده می باشد. یک پایانه معامله است که نظارت بر سیگنال‌ های رمز نگاری‌ شده معاملات و بازار ارزهای دیجیتال دارد و دارای سرویس مانیتورینگ است. ‌‌ویژگی های آن عبارتند از: قابلیت بررسی نتایج در موقعیت‌ های متفاوت، قابلیت راه‌ اندازی ربات زیگنالی در سیستم‌ های مختلف، امکان تقسیم‌ بندی سود های هدف کاربران و هزینه استفاده از خدمات رایگان را دارد. در صرافی های بایننس و KuCoin فعال می باشد‌.

ربات ترید ارز دیجیتال ترید سانتا (Trade Santa)

در این ربات کاربران می توانند یک استراتژی را که با نحوه معاملاتشان سازگار تر می باشد را انتخاب کنند. این ربات امکان راه‌ اندازی تریدر ‌جهت پوزیشن های معامله را دارد و همچنین ریسک ها و خطر های موجود در بازار را مدیریت می کند. به تعداد زیادی از الگو های از پیش تنظیم شده دسترسی دارد. همچنین هزینه استفاده از خدمات آن کاملاً رایگان می‌ باشد و در شش صرافی معتبر فعال است.

ربات ترید ارزهای دیجیتال بیتسگپ (Bitsgap)

این ربات یکی از بهترین ربات های ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۲۱ بوده است. این برنامه قابلیت آنالیز بیش از ده هزار جفت ارز را دارد. کاربران به راحتی می توانند معاملات خود را در یک جدول مشاهده نمایند. از این ربات می‌ توان به صورت ۲۴ ساعته و مداوم استفاده کرد.

همچنین باید بدانید که برای استفاده از این برنامه نیاز نیست که آن را دانلود کنید و همچنین استفاده از آن بیشترین میزان سود را به کاربران می دهد. برای هزینه استفاده از خدمات این ربات باید ماهانه ۱۹ دلار پرداخت کرد که با پرداخت ۱۹ دلار ۱۴ روز از ماه را می توانید به صورت رایگان از برنامه استفاده نمایید.

ربات ترید مود رکس (Mudrex)

این ربات در ۷ صرافی معتبر بازار ارزهای دیجیتال فعال می باشد و به کاربران کمک می کند که در بازار کریپتوکارنسی سودشان بیشتر و ضررشان کم تر شود. در این ربات امکان دسترسی به داده‌ های گذشته به منظور آزمایش استراتژی‌ ها و تست فراهم می باشد و همچنین باید بدانید که استفاده از خدمات آن رایگان می باشد و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از تریدر ها به سمت این ربات بروند. البته بر حسب نیاز کاربر امکان انتخاب بین سود و ریسک را دارد.

ربات ترید کوادنسی (Quadency)

نرم افزار مدیریت دیجیتالی و ربات ترید دارایی های مالی می باشد که جز بهترین ها در این عرصه شناخته شده است. خدمات ربات به راحتی توسط کاربران شخصی‌ سازی می شود. هزینه استفاده از خدمات آن رایگان می باشد و این ربات از کاربران پشتیبانی بسیار بالایی دارد. امکان انجام مبادلات در Kucoin، Binance و Bittrex وجود دارد‌. از انجام مبادلات پشتیبانی به صورت خودکار صورت می گیرد ‌‌‌و در ۱۰ صرافی معتبر فعال می باشد.

ربات کریل دات آی او (Kryll.io)

این ربات ویژگی‌ های منحصر به فردی چون: پشتیبانی از بک تست، امکان انجام آنالیز های فنی و تخصصی توسط کاربران، هزینه استفاده از خدمات رایگان، تنها با چند کلیک ساده امکان ایجاد استراتژی‌ های شخصی‌ شده و فعال بودن به صورت هفت روز هفته و 24 ساعته را دارا می باشد. همچنین در بیش از هفت صرافی این ربات فعال و قابل استفاده می باشد و بهترین ربات کریپتو است‌.

ربات ترید هاس آنلاین (Haasonline)

یکی از بهترین پلتفرم‌ های معاملات ارزهای به دیجیتال ربات هاس آنلاین است که امکان مبادله را در بیشتر از ۱۶ ربات متفاوت را به کاربر ها می‌ دهد. سوددهی و تاثیر گذاری بالا، پشتیانی از بک تست و در معاملات تجاری خود از 500 نوع جفت ارز دیجیتال استفاده می کند. یکی از تفاوت های اصلی این ربات در رابطه با پولی بودن استفاده از خدماتش می باشد و برای استفاده سه ماه از خدمات آن باید 0.017 بیت کوین هزینه کرد‌.

ربات ترید شریمپی (Shrimpy)

شریمپی بهترین رپات کریپتو و پلتفرم تجارت اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال است. باید گفت که جز بهترین ربات های سال ۲۰۲۱ بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است و با استراتژی خودکار در این ربات می توانید از ضرر های خود تا حد توان جلوگیری کنید و همچنین می توانید به سود های بسیار کلانی با استفاده از این ربات برسید.

هزینه استفاده از خدمات این ربات رایگان می باشد و همچنین از طریق آن می توانید نظارت زنده بر قیمت‌ های بازار داشته باشید. همانند دیگر ربات ها در بیش از پنج صرافی فعال می باشد.

ربات ترید کوین رول (Coinrule)

ربات ترید کوین رول بیش از ۱۲۰ الگو استراژی مبادلات را در صرافی هایی چون بایننس، Kraken، Liquid و … فراهم می‌ کند. همچنین در هشت صرافی فعال می باشد و می توانید در آن صرافی ها از آن استفاده کنید. شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته مبادلات خود را انجام دهید و همچنین باید بدانید که خدمات استفاده از آن کاملاً رایگان می‌ باشد که این مورد یک پوئن مثبت برای جذب کاربر است.

ربات ترید هودل بات (HodlBot)

این ربات نسبت به ربات های دیگر کمی در رده پایین‌ تر قرار دارد و باید گفت که بیشتر کاربران از این ربات برای انجام مبادلات پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین استفاده می کنند. زیرا با توجه به تجربه معامله‌ گران و سرمایه‌ گذاران بازار این ربات برای خرید ارز دیجیتال و فروش ارزهای دیجیتال بسیار خوش درخشیده است و از بسیاری از ضرر ها جلوگیری کرده است و همچنین سود های بسیار کلانی به کاربران داده است. هزینه استفاده از خدمات آن در ماه سه دلار می باشد و همچنین در سه صرافی فعال است و بهترین ربات کریپتو می‌ باشد.

ربات ترید گان بات (Gunbot)

در این ربات امکان مبادلات خودکار ارز دیجیتال و هر کاربری به صورت شخصی می‌ تواند میزان حداکثر ریسک‌ های معاملاتی اش را تعیین کند. هزینه استفاده از خدمات این ربات رایگان می باشد و هر کاربری باید برای استفاده از خدمات به مقدار 0.02 بیت کوین هزینه کند. ناگفته نماند که جز بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال می باشد که در سال ۲۰۲۱ مورد توجه بسیاری از سرمایه‌ گذاران و تریدر های بزرگ بازار قرار گرفته است.

بهترین ربات کریپتو از نظر معامله گران معروف

بهترین ربات کریپتو از نظر معامله گران معروف

در واقع شما نیز می توانید بهترین ربات کریپتو یا ربات های معمولی را طراحی کنید‌ البته باید بدانید که با برنامه نویسی آشنایی داشته باشید تا توانایی انجام آن را در خود ببینید و اگر می توانید یک ربات را طراحی کنید بهترین‌ ربات همان رباتی است که طبق میل شما طراحی شده باشد. اما اگر توانایی انجام این کار را ندارید می‌ توانید با مراجعه به سایت های مختلف برای کسب این ربات ها اقدام کنید.

البته باید به این قضیه نیز واقف باشید که همه سایت ها ربات های واقعی را نمی گذارند و شما با انتخاب ربات اشتباهی و وصل کردن آن به کیف پول خودتان می توانید ارزهای دیجیتال خود را در اختیار هکر ها قرار دهید.

در حال حاضر بهترین ربات کریپتو از دیدگاه هر فرد متفاوت می باشند و برای پیدا کردن بهترین آن ها با مراجعه به سایت های مختلف و انواع مختلف آن ها می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید‌.

بهترین ربات های کریپتو در ایران

آن چیزی که واضح است در بازار ارزهای دیجیتال هیچ کشوری در کشور دیگر برتر نیست و شما می توانید به صورت آزادانه در بازار ارزهای دیجیتال اقدام به ترید کنید‌. البته صرافی های متمرکز باعث ایجاد شبهاتی برای این بازار غیر متمرکز شده‌ اند اما نمی توان ساختار کلی آن را تغییر دهند. در حال حاضر شما از هر سایت خارجی و ایرانی می توانید ربات تهیه کنید و فرقی بین آن ها نیست. شاید حتی بهترین ربات ها برای ایران نیز باشد.

بهترین ربات های کریپتو برای بلند مدت

بهترین ربات های کریپتو برای بلند مدت

برای پیدا کردن بهترین ربات کریپتو باید به گذشته آن ها مراجعه کنید به گونه‌ ای که عملکرد یک ربات را در نظر داشته باشید و ببینید که برای سیگنال هایی که در طول بلند مدت ما می‌ دهد چه برآیندی در نهایت نصیب ما می شود. اگر این برآیند مثبت بود می توانید ربات بلند مدت را انتخاب کنید و اگر نبود می توانید با زیر نظر گرفتن ربات دیگری به این برآیند رسید. در نهایت هر رباتی کارایی دارد و شما می توانید ربات های بلند مدتی را نیز در سایت های مختلف بیابید.

بهترین ربات های کریپتو برای کوتاه مدت

همانطور که افراد فعال در بازار به ریسک بالا استفاده از ربات در کیف پول ها واقف اند اما نیز باید بدانید که تمامی ربات ها مفید نیستند و در بسیاری از موارد زمانی که بازار دچار تشنج باشد می‌ تواند ضرر های بسیاری به شما بزنند. از همین رو توصیه می شود که برای ربات های کوتاه مدت که معامله های کوتاه را انجام می دهند احتیاط بیشتری را به عمل بیاورید و برای استفاده از آن ها دائماً کارایی ربات را زیر نظر داشته باشید و در صورت کوچک ترین خطا ترجیحا آن را عوض کنید.

زیرا معامله‌ گری های کوتاه مدت یا همان ترید کوتاه مدت بسیار پر خطر می باشند و می تواند آسیب زیادی به شما بزند البته این قضیه برای ربات‌ ها است نه انسان.

ربات ترید اتوماتیک ارز دیجیتال

در واقع شما برای معامله گری در بازار رمز ارزها و همچنین بازار های مالی دیگر استفاده از بهترین ربات کریپتو را برای بی نیاز شدن خودتان در نظر می گیرید و به صورت کلی باید گفت استفاده از این ربات ها برای کار اتوماتیک است. به این گونه که یک استراتژی خاصی برای شما وجود دارد و برای پیاده سازی آن یک ربات را به کیف پول وصل می کنید و تمامی آن ها اتوماتیک است.

دانلود ربات تریدر را از کجا انجام دهیم؟

در حال حاضر شما می توانید از سایت های بسیاری بهترین ربات کریپتو را دانلود کنید. البته تاکید می‌ کنیم که این سایت‌ ها را حتما چک کرده و از امنیت آن ها کاملا در جریان باشید. زیرا بسیاری از ربات ها فقط برای خالی کردن حساب شما ایجاد شده اند.

توصیه می‌ شود که این ربات ها را از سایت های معتبر دانلود کنید و ناگفته نماند که بسیاری از افراد مشهور در معامله گری استفاده از ربات در سایت های خود قرار می‌ دهند و بسیاری از آن ها پشتیبانی می کنند.

سوالات متداول

بهترین ربات کریپتو در سال 2021 کدام است؟

ربات ترید ارز دیجیتال پایونکس و یا همان (Pionex) به عنوان بهترین ربات سال ۲۰۲۱ شناخته شده است، این ربات مزایایی چون استفاده از خدمات رایگان را دارد همچنین در صرافی بایننس، هوبی و پیونکس فعال می باشد، دوازده ربات مبادلات رایگان برای سرمایه‌ گذاران جزئی فراهم می کند.

بهترین ربات ترید کریپتو کدام است؟

ربات ترید ارز دیجیتال پایونکس (Pionex)

بهترین ربات کریپتو در سال 2022 کدام است؟

با توجه به این که هنوز وارد سال ۲۲ نشده ایم هنوز هیچ ربات برتری در رابطه با این سال معرفی نشده است.

ربات ast چیست؟

به صورت کلی منظور از آن هوش مصنوعی می باشد.

بهترین استراتژی سوددهی کریپتو چیست؟

همانطور که می دانید استفاده از ربات کریپتو می تواند از استراتژی ها و پلتفرم های بسیار منحصر به فرد در رابطه با سود دهی در این بازار باشد.

ربات فیوچر بایننس چیست؟

در واقع باید گفت که این ربات ها توسط صرافی بایننس ساخته نشده‌ اند بلکه ربات‌ هایی می باشند که در این صرافی قابل استفاده هستند.

بهترین ربات ترید بایننس رایگان چیست؟

باید گفت ربات های بسیاری در صرافی بایننس فعال می باشند که استفاده از خدمات آن ها رایگان است مانند ربات پایونکس.

ربات Cornix چیست؟

از ربات های معتبر بازار مالی می باشد که تا به امروز عملکرد بسیار خوبی را داشته است.

هزینه استفاده از خدمات ربات ها چقدر است؟

برخی از ربات ها استفاده از خدمات آن رایگان و برخی دیگر پولی می باشد.

بهترین ربات های کریپتو کدامند؟

کریپتوهاپر، تری کاماس، پایونکس و … .

دانلود ربات را از چه طریقی انجام دهیم؟

با یک سرچ ساده در گوگل می توانید بهترین ربات ها را دریافت کنید.

بهترین ربات بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مشکل داخلی نداشته باشد و قابلیت استفاده ۲۴ ساعته.

بهترین ربات تریدر های معروف ایرانی بازار کریپتو کدامند؟

ربات های پایونکس و تری کاماس.

پیدا کردن بهترین ربات کریپتو از چه طریقی ممکن است؟

از طریق مراجعه به اساتید و تریدر های معروف و همچنین سرچ در گوگل.

هزینه استفاده از ربات بیتسگپ چقدر است؟

ماهانه باید بابت استفاده از خدمات آن ۱۹ دلار پرداخت کرد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها