تبلیغات
بهترین بروکر کریپتو USGFX صرافی

بهترین بروکر کریپتو برای ایرانیان + راهنمای ورود و ثبت نام

  • توسط asie
  • 21 دقیقه

اول از همه باید بدانید که بهترین بروکر کریپتو فارکس می باشد. حال باید بدانید فارکس به عنوان بزرگ ترین بازار دنیا بعد از ارزهای دیجیتال شناخته شده است. همچنین روزانه در بازار فارکس 5 تریلیون دلار گردش مالی وجود دارد. باید بدانید که بعد از شکل گیری بازار بورس بازار هایی تحت عنوان فارکس در سراسر جهان به وجود آمدند که امروزه بسیاری از مردم در این بازار مشغول به معامله و ترید هستند. این بازار ها با الگو گرفتن از بازار های CFD و آتی شکل گرفتند‌.

همچنین باید بدانید بازار فارکس یکی از قدیمی ترین بازار های مالی می باشد و افرادی که در این بازار مشغول به کار هستند در واقع هویت بیشتری از افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به کار می‌ باشند دارند. این بازار به معنا واقعی جابجایی بسیار بزرگی را در خود ندارد و تمامی رفتار ها در این بازار در بیشتر مواقع به صورت کاملا منطقی است. اما بازار ارزهای دیجیتال این شکل نیستند و به عنوان بازاری نوپا بیشتر جای معامله دارد.

در رابطه با بازار فارکس می‌ توان گفت که شما در این بازار باید مقدار پول بسیار زیادی را داشته باشید و اگر این مقدار را ندارید مجبور به استفاده از اهرم های بسیار بالا می باشید. همچنین باید بدانید که بازار فارکس شباهت زیادی به دیگر بازار های مالی دارد با این تفاوت که مقدار ریسک در این بازار کم تر می باشد زیرا مقدار سود و یا ضرر در این بازار کم می باشد و نمی شود یک شبه یک تریدر پولدار شود.

بهترین بروکر بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین بروکر بازار کریپتو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که گفتیم بهترین بروکر کریپتو فارکس می‌ باشد و تریدر ها و معامله گران برای معامله در بازار فارکس بدون استفاده از بروکر و یا همان کارگزار معامله کردن برایشان عملاً غیر ممکن می شود. حال باید بدانید که بروکر ها واسطه ای هستند میان تمامی تریدر های جهان که یک بستر را برای معامله و خرید ارز دیجیتال و فروش بین تمامی معامله‌ گران ایجاد می‌ کنند و هر یک از این بروکر ها ویژگی های خاص خود را دارند که این ویژگی ها و خدمات منحصر به فرد آن ها باعث می شود که معامله گران بازار فارکس راحت تر خرید و فروش کنند.

هزینه خدمات بهترین بروکر

جدا از این که بروکر ها به شما خدماتی ارائه می‌ دهند باید گفت در برابر این خدمات حق الزحمه ای را هم دریافت می کنند. به این صورت که هر معامله ای را که باز می کنید بروکر از شما کمیسیون و یا اسپردی را دریافت می‌ کند. تریدر ها نیز مایل اند که حق الزحمه‌ کم تری را به بروکر ها بپردازند اما باید بدانید که کم بودن این حق الزحمه و یا همان کارمزد به معنای اعتبار بیشتر آن بروکر نیست.

به همین منظور بهتر است در وهله اول استراتژی معاملاتی خود را مشخص کرده و بعد از آن بهترین بروکر فارکس را از بین بروکر هایی که با توجه به استراتژی و معامله شما بهتر است را انتخاب کنید.

واریز و برداشت آسان

همانطور که می دانید ارائه روش های پرداخت سریع و مطمئن از اصول ابتدایی بروکر های معتبر کریپتو می باشد. اما زمانی که حساب شما به کال شدن نزدیک شود آن زمان متوجه خواهید شد که واریز شدن اعتبار به حساب کاربری و یا همان سرعت شارژ حساب بی اندازه مهم می باشد.

همچنین شاید در یک پول بک موجودی حساب شما از حد مجاز پایین تر شده باشد اما اگر در همان زمان معین حساب تان را شارژ کنید مقدار زیادی سود خواهید کرد، هر چند که اگر حساب شما شارژ نشود متحمل ضرر نخواهید شد. پس در حین انتخاب بهترین بروکر کریپتو باید این ویژگی را مد نظر قرار دهید.

پلتفرم‌ های معاملاتی ارائه شده در بروکر

برای معامله کردن و اتصال به بازار فارکس لازم است که از پلتفرم های معاملاتی استفاده کنید. این پلتفرم ها توسط بروکر های فارکس به صورت رایگان در اختیار معامله گران گذاشته می‌ شوند و همچنین باید بیشترین سرعت را داشته باشند و هیچ وقت قطع نشود.

زیرا لحظه‌ ای که با کندی داده ها ارسال می شوند و تاخیر و یا اگر قطع شدنی در معامله سرمایه گذاران و یا تریدر ها به وجود آید سرنوشت یک معامله را تغییر می دهد و ممکن است فرد به جای سود کردن متحمل ضرر شود. پس در زمان انتخاب بهترین بروکر کریپتو باید به پلتفرم های معاملاتی ارائه شده در کارگزار توجه بسیار زیادی کرد.

زمان اجرای معاملات در بروکر ها

همانطور که می دانید امروزه تمامی بروکر های معتبر در انجام معاملات از سرور های قدرتمند و قوی استفاده می کنند اما باز هم ممکن است بعضی کارگزار ها معاملات شان را با تاخیر باز کرده و یا اسپرد را در لحظه ثبت سفارش افزایش دهند.

بنابراین باید بدانید که این موضوع در میزان سود و یا ضرر شما بسیار مهم می باشد. پس قبل از این که بهترین بروکر کریپتو را انتخاب کنید حتماً مدتی را با حساب دمو کار کنید. منظور از حساب دمو همان ترید آزمایشی می باشد و همچنین بروکری را انتخاب کنید که از لحاظ زمان اجرا معاملات شناخته شده و قوی باشد.

پشتیبانی قوی

این ویژگی نسبت به ویژگی هایی که در اول ذکر شد از اهمیت کم تری برخوردار است. اما باید بدانید که کیفیت پشتیبانی باعث اعتبار بروکر می شود و همچنین از کار ها و وظایف مهم کارگزار پشتیبانی می باشد. همچنین سعی داشته باشید زمانی که قصد دارید یک بروکر را برای انجام معاملات خود انتخاب کنید حتماً به پیشینه و اطلاعاتی درباره پشتیبانی آن توجه داشته باشید زیرا از اهمیت بسیاری برخوردار است و نباید نسبت به این ویژگی بی تفاوت بود.

بهترین بروکر تریدر های معروف بازار کریپتو

بهترین بروکر تریدر های معروف بازار کریپتو

افرادی که در بازار فارکس مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌ دانند که استفاده از بروکر و یا همان کارگزار از واجبات می باشد و اگر تریدر ها در انجام معاملات خود از بروکر استفاده نکنند عملاً قادر به خرید و فروش نمی باشند زیرا کارگزار بستری را برای وصل کردن تریدر ها در سرتاسر جهان فراهم می کند و باید بدانید که اکثر بروکر های معتبر برای تمامی افراد مناسب می باشند. اما باز هم ما قصد داریم که بروکر های مطرح و معروف در زمینه کریپتو را برای ایرانیان معرفی کنیم که به شرح زیر می باشد:

بهترین بروکر کریپتو ارانته Errante

بروکر ارانته در سال ۲۰۱۸ فعالیتش را آغاز کرده است و در سال ۲۰۲۰ وارد بازار ایران شد و به عنوان بروکر آینده دار معرفی شده است. همچنین باید گفت که از مزایای بسیاری برخوردار است که این ویژگی ها و خدمات باعث شده است که بسیاری از تریدر ها به سمت این بروکر بروند.

مزایایی چون: رگوله CySec و FSA، دارای یکی از کم ترین اسپرد ها 24 ساعته نبودن، ارائه حساب اسلامی در تمام حساب ها، لوریج تا 1:500، امکان شارژ و برداشت ریالی توسط IrPay.Pro، اسپرد های رقابتی روی بیت کوین و رمز ارزها، امکان معامله هفت روزه، پشتیبانی فارسی زبان در چت سایت و ایمیل و تلگرام و امکان معامله جفت ارزها، کریپتوکارنسی ها، طلا، نفت، شاخص ها و سهام ها.

بهترین بروکر کریپتو هات فارکس

از بروکر های معتبر جهان می باشد که متاسفانه به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی دهد. باید گفت که از ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد بسیاری برخوردار است که این ویژگی‌ ها باعث شده است تریدر های بسیاری در سرتاسر جهان از این بروکر برای انجام معاملات خود استفاده کنند.

مزایایی چون: هدیه معاملاتی تا ۱۰۰ درصد واریزی، دارای سابقه ۱۰ ساله، اسپرد های کم و رقابتی، لوریج تا 1:1000، رگوله شده توسط انگلستان، امارات، قبرس، سیشلز و آفریقا جنوبی می باشد و همچنین امکان معامله بر روی طلا، بیت کوین، فارکس، نفت و سهام بورس های خارجی دارد.

بهترین بروکر کریپتو آمارکتس

از نظر تمامی تریدر های های معروف ایرانی آمارکتس بهترین بروکر کریپتو می باشد که توانسته است خدمات بسیار زیادی را به کاربران و تریدر ها ارائه دهد. همچین قوی ترین تیم پشتیبانی فارسی در بین تمامی کارگزار های ایرانی می باشد.

این بروکر ویژگی‌ های بسیاری چون: هدیه معاملاتی تا ۲۵ درصد مبلغ واریزی، روند افتتاح حساب بسیار آسان، بیمه حساب کاربران تا سقف ۲۰ هزار یورو و دارای حساب های اسپرد ثابت می باشد. در کنار گفتن ویژگی ها باید گفت معایبی چون: عدم ارائه وی پی اس رایگان، عدم حساب معاملاتی cent و عدم شرایط مناسب بر روی معاملات نفت و سهام و همچنین عدم رگولاتوری اروپایی را دارد.

بهترین بروکر کریپتو USGFX

این بروکر استرالیایی می باشد اما مدتی است به دلیل مشکلاتی بر پایه ترک استرالیا می باشد و همچنین خدماتی را به کاربران ایرانی ارائه می دهد. امکان معامله بر روی 60 نماد معاملاتی مثل: شاخص داوجونز، طلا و نفت را به کاربران می دهد و روگوله FCA انگلستان را دارد. از جمله مزایا آن: ارائه متاتریدر 4 و 5، لوریج تا 1:500، حساب اسلامی بدون محدودیت در اکانت میکرو، پشتیبانی 24 ساعته و قوی فارسی روی تلگرام و امکان شارژ و برداشت ریالی از طریق IrPay.Pro می باشد. عدم امکان معامله سهام اروپا و آمریکا از معایب اصلی این بروکر می باشد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا اطلاعاتی درباره بهترین بروکر کریپتو را با هم مرور خواهیم کرد.

موضوع بهترین بروکر کریپتو
بهترین بروکر های فارکس با امکان ترید کریپتو کدامند؟ eToro و Swissquote
بهترین بروکر کریپتو از نظر معامله گران معروف لایت فارکس
برای ترید ارزهای دیجیتال بهتر است از بروکر استفاده شود یا صرافی؟ صرافی‌
بهترین ربات های کریپتو Bf scalper ea
بهترین بروکر های فارکس با امکان ترید کریپتو کدامند؟

بهترین بروکر های فارکس با امکان ترید کریپتو کدامند؟

همانطور که می دانید برای انتخاب بهترین بروکر های فارکس باید سراغ عملکرد و برآیند آن بروکر بروید. زیرا تریدر های معروف جهان سعی دارند با دنبال‌ کردن عملکرد بروکرهای مختلف بهترین بروکر فارکس را معرفی کنند که باید گفت در این راه موفق شده‌ اند و بروکر های مطرح فارکس به شرح زیر می باشند. زیرا این بروکر ها از جهت تمامی ویژگی ها و خدمات تایید شده‌ اند و گفته شده است که در چند سال فعالیت شان سود های بسیار کلانی را به سرمایه‌ گذاران و تریدر های فارکس داده‌ اند.

eToro

اگر جز کاربران یوتیوب هستید حتما تبلیغات بسیاری از بروکر eToro را دیده اید. این بروکر مشهور (eToro) یکی از بروکر های قدرتمندی می باشد که از انواع دارایی های شما پشتیبانی می کند و یا به اصطلاح معامله گران بازار multi asset است.

این بروکر به دلیل ویژگی های بسیار منحصر به فرد از دیگر بروکر ها متمایز شده است که آن «قابلیت کپی تریدینگ» است زیرا هر بروکری چنین ویژگی ندارد. اما متاسفانه باید بدانید که در این بروکر کاربران در هنگام ثبت نام باید از هویت غیر ایرانی استفاده کنند زیرا امکان ثبت نام با هویت ایرانی در بروکر eToro وجود ندارد.

Swissquote

یک سایت تجاری در رابطه با فارکس می باشد که تحت Swissquote عمل می کند که علاوه بر خدمات دیگر، خدمات بانکی نیز ارائه می دهد. این معامله گر یا همان بروکر فارکس حدود ۲۵ سال پیش یعنی در سال 1996 تاسیس شد و با سال ها فعالیت و کسب و کار در بخش فارکس نامی بسیار قوی برای خودش ایجاد کرده است.

این بروکر جزو بهترین بروکر کریپتو و فارکس شناخته می‌ شود که بسیاری از تریدر ها در بازار مالی فارکس این بروکر و یا همان سایت را می شناسند و همچنین از خدمات آن نهایت استفاده را می کنند.

IG

یکی از مشهور ترین بروکر های دنیا می باشد که سابقه فعالیت در IG مربوط به ۴۵ سال قبل می باشد. همچنین یکی از شناخته شده ترین آپشن های این بروکر قابلیت استفاده از این کار گزاری برای سرمایه گذاری می باشد. می توانید با IG سهام های شرکت هایی بزرگ مثل مایکروسافت را بخرید و در نزدک سرمایه گذاری کنید.

البته باید بدانید امکان ترید رمز ارزها و دارایی های مختلف نیز در این IG بروکر فراهم می باشد. به صورت خلاصه ویژگی های اصلی آن: تعداد بالا ارزهای قابل تجارت، کم ریسک بودن، کمیسیون و هزینه های پایین، پلتفرم های متنوع و آموزش های کاربردی است.

Dukascopy Bank

بهترین بروکر کریپتو می باشد که در مورد این بروکر می‌ توان اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار داد. اول از همه باید گفت که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شده است و حداقل سپرده در آن هزار دلار می باشد. همچنین دفاتر آن در کشور هایی چون چین، لتونی هنگ کنگ و … وجود دارند.

مرکز فرماندهی آن Switzerland و سایت اینترنتی آن dukascopy.com می باشد. زبان های این وب سایت انگلیسی، عرب، اسپانیایی و … می باشد و همچنین بر روی گوشی های ios و اندروید قابل استفاده است. پاداش سپرده آن ۱۰۰ درصد و مدیریت اعتماد آن PAMM می باشد.

ThinkMarkets

از دیگر بروکر های فارکس می باشد که حداقل واریز در آن ۲۵۰ دلار می باشد و متاسفانه حساب دمو و یا همان آزمایشی ندارد. روش های پرداخت آن به صورت Credit Card، Bank Wire، BitPay، Neteller و Skrill است. به زبان‌ های انگلیسی، عربی، آلمانی، چک، اسپانیایی، ایتالیایی، اندونزی، لهستانی، چینی، ویتنامی، مالایی و چینی سنتی قابل پشتیبانی می باشد. همچنین در کشور هایی چون: ایتالیا، اسپانیا، آلمان، ایران و پادشاهی متحده است و رتبه آن از ۵ ستاره ۴ ستاره می باشد.

XTB

XTB بهترین بروکر کریپتو می‌ باشد که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است و مرکز فرماندهی آن انگلستان می باشد. همچنین دفاتر این رویکرد در مجارستان، آلمان، اسپانیا، چین، لهستان، پرتغال، رومانی، فرانسه، کشور چک و غیره می باشد.

باید گفت زبان های پشتیبانی شده در این سایت عیناً همان زبان کشور هایی می‌ باشد که دفاتر شان در آن وجود دارد. ارز سپرده در آن USD، EUR و GBP است. دو نوع حساب در این وب سایت با نام های Standard Accounts و Unlimited Demo Accounts وجود دارد. باید بدانید حداقل سپرده در آن ۲۵۰ دلار می باشد.

FXOpen

باید بدانید که بهترین بروکر کریپتو همان فارکس می باشد که این وب سایت FXOpen است. این وب سایت در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است و مرکز فرماندهی اصلی آن نیوزلند است اما دفاتری در کشور هایی چون: روسیه، سنت کیتس و نویس دارد و حداقل سپرده در آن یک دلار می باشد.

زبان های این وب سایت فارسی، انگلیسی، عربی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، تایلندی، روسی، فرانسوی و اکراینی می‌ باشد. تجارت موبایل بر روی گوشی های ios و اندروید را دارد و مدیریت اعتماد آن PAMM است. همچنین باید بدانید پاداش سپرده آن ۱ درصد و اندازه پاداش بدون سپرده ۱۰ دلار می باشد.

بهترین بروکر کریپتو از نظر معامله گران معروف

لایت فارکس از بهترین بروکر های کریپتو می باشد که در تجارت آنلاین از توانمندی و قابلیت اعتماد بسیار زیادی برخوردار است. دفتر مرکزی آن در کشور جزایر مارشال است و در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است. همچنین تنظیم شده توسط دستور العمل بازار های ابزار مالی می باشد و حداقل سپرده در آن ۱۰۰۰۰ است.

در آخر باید گفت تجارت و معامله در لایت فارکس از مزایا بسیار زیادی برخوردار است به همین خاطر به عنوان بهترین بروکر کریپتو شناخته شده است.

بهترین ربات های کریپتو

بهترین ربات های کریپتو

همانطور که می دانید بازار های مالی در بین مردم از حمایت و استقبال بسیار زیادی برخوردار شده اند و در این عرصه ربات های بسیاری در حال فعالیت هستند. با توجه به سلیقه شخصی و عملکرد آن ها می‌ توانید ربات مخصوص خودتان را استفاده کنید. اما از نظر تمامی تریدر ها و سرمایه‌ گذاران حرفه‌ ای و تخصصی بازار بهترین ربات های کریپتو به ترتیب ربات Bf scalper ea، Bf smart scalper ea، Digger ea، Fibonacci ea و Goldrush ea می باشند‌‌.

تفاوت صرافی و بروکر در چیست؟

در بروکر می توان پول وارد کرد و ده برابر، صد برابر و یا هر چقدر پول می خواهید پول اضافه بگیرید اما ریسک معاملات بالا می رود. ولی صرافی فقط برای عوض کردن معاملات است یعنی می توانید دلار را تبدیل بیت کوین و یا بیت کوین را تبدیل به دلار کنید یا ارز دیجیتال.

همچنین باید گفت که می توان در صرافی هم حجم معاملات را بالا برد اما این موضوع ریسک معاملات را بالا می برد و هر چقدر پول اضافه تر از بروکر دریافت کنید معاملات شما پر ریسک تر خواهد شد.

برای ترید ارز های دیجیتال بهتر است از بروکر استفاده شود یا صرافی؟

برای ترید ارزهای دیجیتال بهتر است از بروکر استفاده شود یا صرافی؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که برای ترید ارزهای دیجیتال بهتر است که از صرافی های معتبر استفاده کنید زیرا صرافی ها قابلیت و خدمات بیشتری را نسبت به بروکر ها برای شما ارائه می دهند و بروکر ها بیشتر برای ترید در فارکس مناسب می‌ باشند.

سوالات متداول

بهترین استراتژی های سوددهی کریپتو کدامند؟

معامله به روش اسکالپ (Scalping)، ترید معکوس (Reverse Trading)، تریدینگ آنی (Momentum) و تریدینگ محو شونده (Fading Trading)‌‌‌.

بهترین بروکر کریپتو در سال 2021 کدام است؟

هات فارکس جز بهترین بروکر های کریپتو سال ۲۰۲۱ می باشد.

بهترین بروکر کریپتو در سال 2022 چیست؟

به دلیل اینکه هنوز وارد سال ۲۰۲۲ نشده ایم نمی توان بهترین بروکر کریپتو را معرفی کرد. ‌‌

برای ترید ارزهای دیجیتال بهتر است از بروکر استفاده شود یا صرافی؟

قطعاً برای ترید ارزهای دیجیتال صرافی گزینه بهتری می باشد.

تفاوت اصلی صرافی و بروکر در چیست؟

تفاوت‌ اصلی آن در رابطه با حجم معاملات می باشد.

بهترین ربات کریپتو کدام است؟

Bf smart scalper ea.

از نظر معامله گران معروف بهترین بروکر کریپتو چیست؟

لایت فارکس از بهترین بروکر های کریپتو می باشد‌.

بروکر FXOpen در چه سالی تاسیس شد؟

در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است‌.

بهترین بروکر های فارکس با امکان ترید کریپتو کدامند؟

eToro، FXOpen، XTB و … .

بهترین بروکر کریپتو چیست؟

فارکس جز بهترین های بروکر کریپتو می باشد.

بهترین بروکر بازار کریپتو چه ویژگی هایی دارد؟

هزینه خدمات، واریز و برداشت آسان، زمان اجرا معاملات، پشتیبانی قوی و پلتفرم های معاملاتی ارائه شده.

بهترین بروکر ایرانی برای تریدر چیست؟

کریپتو ارانته جز بهترین بروکر های ایرانی برای ترید می باشد.

بروکر یو اس جی اف ایکس از کدام کشور می باشد؟

این بروکر استرالیایی می باشد اما مدتی است به دلیل مشکلاتی بر پایه ترک استرالیا می باشد و امکان معامله بر روی 60 نماد معاملاتی دارد‌.

بروکر XTB در چه سالی تاسیس شده است؟

از بروکر های نسبتاً قدیمی می باشد و در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است.

حداقل واریز در بروکر ThinkMarkets چقدر است؟

حداقل واریز در این بروکر ۲۵۰ دلار می‌ باشد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها