جدول اطلاعات صرافی

آموزش ترید در بایننس بدون احراز هویت + فیلم

  • توسط asie
  • 18 دقیقه

ترید در بایننس که یکی از بزرگ ترین صرافی های موجود در بازار های کریپتوکارنسی و یا همان ارزهای دیجیتال می باشد. در واقع برای معامله گری در بازار های مالی شما نیاز به یک صرافی دارید و چه بهتر که این صرافی یک صرافی معتبر باشد در حال‌ حاضر صرافی بایننس یکی از بزرگ ترین صرافی های موجود در بازار های مالی می باشد و شما می توانید برای ورود به این صرافی بدون پرداخت هیچ هزینه ای اقدام به معامله گری کنید یا فقط هزینه های شما صرف معامله پای خودتان می شود.

ترید در بایننس در حال حاضر برای ایرانیان مسدود می باشد و فقط باید به صورت کلی به این صرافی نگاه کرد. زیرا افراد داخل ایران بدون داشتن پاسپورت و یا جعل هویت دیگر امکان استفاده از این صرافی را ندارند و از ترید در این صرافی‌ بی‌ بهره اند. اما ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می‌ کنند و یا در داخل کشور زندگی می‌ کنند ولی پاسپورت های مخصوصی دارند می‌ توانند از این صرافی استفاده کنند. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این بحث آشنا گردید.

مزایای ترید در بایننس چیست؟

مزایای ترید در بایننس چیست؟

از آن جایی که این صرافی یکی از بزرگ ترین صرافی های موجود در دنیا بازار ارزهای دیجیتال می باشد به راحتی می‌ توان این قضیه را درک کرد که بیشتر پول معامله‌ گران در این صرافی ورود پیدا می‌ کند و این صرافی حجم بسیار بالایی از پول را در اختیار دارد. داشتن حجم بسیار بالا در یک صرافی می‌‌ تواند مزایا بسیار زیادی داشته باشد‌. در واقع شما هنگام معامله گری در این گونه صرافی ها هیچ گاه دغدغه حجم نخوردن را ندارید.

به این شکل که اگر شما در یک قیمت بخواهید ارزی را خریداری کنید دیگر دغدغه ندارید که آیا خریداری وجود دارد و یا فروشنده ای و فقط به فکر نقطه ورود مناسب و نقطه خروج مناسب هستید. اما در صرافی هایی که مقدار پول کم تر و معامله‌ گران کم تری در حال فعالیت می باشند این قضیه حاکم نیست و شما می توانید در بعضی مواقع دچار ضرر های بسیار سنگین شوید و مقصر آن نیز خودتان نیستید.

معایب ترید در بایننس چیست؟

از آن جایی که همه صرافی ها یکسری مزیت دارند در مقابل آن معایب مختلفی نیز دارند. اما باید گفت که در صرافی های بزرگی مانند بایننس مزایا همیشه بیشتر از معایب بوده اند. اما این قضیه برای ایرانی‌ ها بسیار متفاوت است و باید گفت که در ایران شرایط برای مردم بسیار متفاوت‌ تر از دیگر مردم دنیا می باشد و از آن جایی که کشور ما ایران دچار تحریم های بسیار سنگین شده است استفاده از این گونه صرافی ها نیز ایرانیان را دچار مشکل کرده است.

از همین رو برای ایرانیان عیب این صرافی فیلتر شدنش می باشد باید گفت که برای ایرانیان داخل کشور که پاسپورت کشور های دیگر را ندارند باید اقدام به جعل هویت با استفاده از هویت شخص دیگری کنند که این یک امر بسیار خطرناک است و می‌ تواند عیب بزرگی را برای ایرانی ها داشته باشد.

یک تریدر بایننس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک تریدر بایننس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در واقع ترید در بایننس با ترید در صرافی های دیگر تفاوت بسیار زیادی ندارد. یعنی فردی که در هر صرافی مشغول به معامله گری می باشد باید ویژگی های خاصی داشته باشد که مربوط به یک صرافی خاصی می باشد و این ویژگی ها مربوط به تمامی صرافی ها می باشد و فقط تفاوت‌ های کوچکی مانند حجم بازار و قابلیت های دسترسی که در صرافی وجود دارد متفاوت می باشد.

از آن جایی که در صرافی بایننس oco وجود دارد و این امر در بسیاری از صرافی ها برای معامله گران وجود ندارد می‌ توان گفت که ترید در صرافی بایننس به مراتب ساده تر از ترید در صرافی های دیگر می باشد که یکی از ویژگی های کلی همین می باشد.

داشتن oco

از آن جایی که این صرافی ویژگی‌ های بسیار مختلفی را دارد. تریدر های این صرافی ویژگی مانند این را نیز در اختیار دارند. به این شکل که تریدر های این صرافی پس از باز کردن معامله خود به خوبی درک می کنند که همزمان می توانند که حد سود خود را تعیین کنند و پس از آن حد ضرر را نیز بگذارند و اگر به صرافی و یا به اینترنت دسترسی نداشته باشند با خیال راحت به کار های روزمره خود بپردازند تا بازار حد سود و حد ضرر این گونه افراد را بزند.

نگران نبودن برای حجم

تریدر های صرافی بایننس از آن جایی که بسیار زیاد می باشند و همه این قضیه را درک کردند که در صرافی بایننس مقدار حجم دیگر مهم نیست و یک سری دیگر نباید نگران فروش رفتن و یا خرید در فلان نقطه ارز مورد نظر باشد زیرا در این صرافی مقدار پول قابل توجهی وجود دارد و همگی معامله گران می توانند به خوبی و با خیال راحت ارزهای خود را خرید و فروش کنند

چرا باید ترید در بایننس را بیاموزیم؟

در واقع قبل از مهر ماه ۱۴۰۰ استفاده از صرافی بایننس به نوعی برای ایرانیان ممکن بود و با استفاده از فیلتر شکن با آی پی های کشور های دیگر شما می توانستید به خوبی از این صرافی استفاده کنید. اما پس از فشار های فراوانی که بر این صرافی وارد آمد صرافی مجبور شد که احراز هویت را در یک مرحله برای تمامی تریدر ها اجباری کند که این قضیه موجب شد ایرانیان دیگر از صرافی بایننس نتوانند استفاده کنند.

اما باید گفت که آموزش این صرافی یکی از بزرگ ترین و بهترین دستاوردی هایی است که یک تریدر می‌ تواند داشته باشد و آموزش این صرافی به شدت برای هر فردی توصیه می شود. لذا می تواند با دور زدن بسیاری از مشکلات از این صرافی همچنان استفاده کرد و مزایا این صرافی به مراتب خیلی بیشتر از صرافی های دیگر است.

تریدر های معروف ایرانی در حوزه بایننس کدامند؟

تریدر های معروف ایرانی در حوزه بایننس کدامند؟

همانطور که همه ما می‌ دانیم تریدرهای ایرانی نیز مانند تریدر های بزرگ دنیا صرافی هایی را انتخاب می کنند که حجم های بسیار بالایی داشته باشند و از نظر امکانات ویژه ای در سطح اول دنیا باشند و این قضیه فقط مختص به ایران نیست و تمامی تریدر های دنیا از این قضیه پیروی می‌ کنند.

از آن جایی که بایننس بهترین صرافی دنیا می باشد تمامی تریدر های مشهور ایرانی در این صرافی به نوعی فعالیت دارند و همگی از این صرافی استفاده می کنند و نباید غافل شد که این صرافی فقط برای ایرانیان ساکن ایران مسدود می باشد. تمامی افراد که تریدر مشهور هستند همگی می‌ توانند در کشور های مختلف رفت‌ و آمد داشته باشند و از این صرافی استفاده کنند.

محمد هلاکویی

از آن جایی که محمد هلاکویی در حال حاضر در ترکیه ساکن است برای استفاده از صرافی بایننس هیچگونه مشکلی ندارد و به راحتی می‌ توانند از این صرافی به عنوان یک مرجع استفاده کنند و معامله های خود را به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت در این صرافی انجام دهد و مشکلی از بابت تحریم بودن ندارد.

رضا گلشاهیان

از آن جایی که رضا گلشاهیان نیز در حال حاضر در کشور کانادا زندگی می کند باید گفت که این تریدر نیز مشکلی برای همراهی و استفاده از صرافی بایننس ندارد. به همین دلیل آقا رضا گلشاهیان نیز در این حوزه در صرافی بایننس مشغول به کار است اما ناگفته نماند که آقا رضا گلشاهیان تخصص بازار فارکس را نیز دارد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا نکاتی درباره ترید در بایننس را با هم مرور می کنیم.

موضوع ترید در بایننس
مزایای ترید در بایننس چیست؟ امنیت و حجم معاملات گسترده
تریدر های معروف ایرانی در حوزه بایننس کدامند؟ محمد هلاکویی و رضا گلشاهیان
معایب ترید در بایننس چیست؟ فیلتر شدن برای کاربران ایرانی
تریدر های بایننس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟ مووینگ ها و پرایس اکشن
آموزش ترید در بایننس را از کجا دنبال کنیم؟

آموزش ترید در بایننس را از کجا دنبال کنیم؟

در حال حاضر بیشتر افرادی که آموزش صرافی بایننس را سر لوحه کار خود قرار می دادند با توجه به مسدود شدن صرافی بایننس برای ایرانی ها دیگر بها زیادی با آموزش این صرافی داده نشد و بسیاری از افراد آموزش این صرافی را فراموش کردند و می تواند این قضیه تا مقداری منطقی باشد.

زیرا دسترسی به این صرافی برای افراد تازه کاری که هیچگونه پاسپورت از کشور دیگری ندارند عملاً غیر ممکن می باشد مگر از راه‌ هایی که به شدت خطرناک است و توصیه نمی شود. آموزش هایی از قبل در کانال های تلگرامی، اینستاگرام و چنل های یوتیوب وجود دارد که آموزش صرافی بایننس را در پیج های خود دارند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

آموزش رایگان ترید در بایننس

آموزش رایگان ترید در بایننس

در حال حاضر در هر کشوری برای هر فعالیتی شما می توانید فعالیت را به صورت تخصصی و هم به صورت رایگان و هم به صورت کاملاً پولی یاد بگیرید. در مورد آموزش صرافی‌ های بایننس و یا غیره و همچنین در کل بازار کریپتوکارنسی آموزش های پولی و به صورت رایگان وجود دارد.

با توجه به تجربه هایی که از این آموزش ها در بر می گیریم می توان به خوبی دریافت که هر دو آن ها مفید می باشند. در واقع آموزش های رایگان بیشتر با موضوع های متفاوت در یوتیوب پیدا می شود و شما می توانید با دسته بندی هایی که از سوی یوتیوبر ها در کانال های آن ها وجود دارد به خوبی از صفر تا صد بازار ارزهای دیجیتال را فرا بگیرید.

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

از آن جایی که این کتاب مانند کتاب های ارز دیجیتال برای همه افرادی که در بازار های مالی تخصصی دارند توصیه می شود، باید گفت که چون بازار ارزهای دیجیتال و ترید نوعی از زیر شاخه های بازار های مالی می باشند شما نیز باید این کتاب را تهیه و روش های آن را مطالعه فرمایید. در واقع روش های بسیار زیادی در بازار های مالی وجود دارند که می توانند شما را به سود خوبی برساند.

اما آن چیزی که بسیار مهم است روان‌ شناسی فردی می باشد و شما باید بدانید که برای هر استراتژی سرمایه گذاری باید سبک خاص خود را داشته باشید و با چندین شکست پشت سر هم از بازار های مالی متنفر نشوید و با چندین پیروزی بازار های مالی را راهی برای ثروت جویی ببینید.

اندیکاتور های مهم برای ترید در بایننس چیست؟

در واقع اندیکاتور ها و یا اسیلاتور ها هیچ ربطی به یک صرافی ندارد و شما می توانید همگی آن ها را در هر صرافی استفاده کنید. به طور کلی می‌ توان گفت که تحلیل‌ ها و روش کاری شما در سایت های دیگر انجام می شود و شما فقط در صرافی ها اقدام به معامله گری می کنید که می توان برخی از اندیکاتور های بسیار مهم را نام برد.

Macd

این اندیکاتور یعنی اندیکاتور مک دی در واقع حجم معاملات را نمایش می دهد و با دو مووینگ اوریج و یا همان میانگین متحرک نشان می‌ دهد که حجم معامله در تایم فریم تحلیل های مختلف به چه صورت است.

Rsi

اندیکاتور شاخص جریان مالی و یا همان نارسایی این اندیکاتور در ناحیه ۷۰ به بالا نشان از حجم خرید بالا می دهد و در ناحیه پایین تر از ۳۰ نشان از حجم خرید بسیار پایین می دهد.

ترید در بایننس در ایران جرم است؟

به صورت کلی بله ترید در بایننس در ایران جرم است. زمانی که مکان ترید شما ایران باشد از سوی این صرافی جرم محسوب می‌ شود و به شما اخطار خروج از این صرافی داده می شود و در صورتی که شما پس از هفت روز از این صرافی خارج نشوید شما شناخته می شوید و فایل های شما مسدود می شود و از دسترس خارج می‌ شود. مدیرعامل این صرافی موافق ترید ایرانی ها می باشد و یا کشور های تحریم شده اما از سوی سازمان‌ های جهانی تحت فشار می باشد.

تریدر های بایننس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟

تریدر ها هر کدام سبک مخصوص به خود را دارند زیرا تمامی تریدر ها و یا سرمایه گذاران با سبک مخصوص به خود اقدام به مقابله می‌ کنند که هر کدام سبک های متفاوتی دارند و مختص به صرافی نمی باشد و فردی که در صرافی کوینکس معامله می کند می تواند با همان سبک در صرافی بایننس نیز اقدام به معامله گری کند.

سبک مووینگ ها

در این سبک تریدر ها با استفاده از میانگین های متحرک که دارای ۴ نوع مختلف است به انتخاب خود یکی از آن ها را انتخاب می‌ کنند و با چندین مووینگ اوریج از یک نوع در مقاطعی از زمان شروع به معامله می کنند. به این شکل که اگر مووینگ اوریج با عدد ایکس بعد دیگر را قطع کند شروع به معامله می کند. در واقع مووینگ اوریج های قابل استفاده اعداد ۷ ۲۱ و ۹۹ و همچنین عدد ۵۰ و ۲۰۰ می باشند. این اعداد عدد های مشهور بازار می باشند و بسیاری از افراد از عدد های دیگری نیز استفاده می کنند.

سبک پرایس اکشن

در این سبک افراد با کشیدن خط ها و یا خطوطی در چارت معاملاتی خود قوانینی را تعریف می‌ کنند و با استفاده از این قوانین اقدام به معامله گری می کنند. در واقع سبک پرایس اکشن یکی از محبوب ترین سبک ها در بازار های مالی می باشد. بیشتر افراد در حال حاضر از این سبک استفاده می کنند اما ناگفته نماند افرادی که در حال ورود به بازار می باشد ابتدا به اندیکاتور ها و میانگین های متحرک روی می آورند پس از ناکامی در این سبک دیوانه وار به سبک پرای اکشن ورود می کند‌.

ترید در بایننس با موبایل امکان پذیر است؟

بله شما در صرافی بایننس و یا هر صرافی دیگری می توانید با گوشی اقدام به تریدری کنید. در صنعت معامله گری و یا همان ترید استفاده از موبایل مانعی ندارد اما بهتر است که شما سیستم هایی را داشته باشید و با نگاه باز تر و دقیق تر به چارت اقدام به معامله کنید.

سوالات متداول

ترید لایو بایننس چیست؟

یک نوع ترید در بایننس و بازار های مالی می باشد که پوزیشن های مثبت و منفی همراه با منیج کردن پوزیشن ها و مدیریت سرمایه طبق برنامه هدف کاربر گرفته شده است.

آموزش ترید در بایننس را در کجا ببینیم؟

خوشبختانه باید گفت که آموزش های بسیاری در رابطه با آموزش ترید در بایننس در فضای مجازی موجود می باشند که برای دسترسی به این آموزش ها کافی است به اپلیکیشن یوتیوب و آپارات مراجعه کنید.

سود و زیان ترید در بایننس فیوچرز چگونه است؟

در بایننس اهرم اعتباری است که آن را در اختیار ما قرار می‌ دهد و مقدار سود و زیان هر افراد رابطه بسیار مستقیمی با میزان استفاده از اهرم در بایننس دارد، در نهایت می توان گفت که همان قدر که استفاده از اهرم در معاملات سود آور می باشد همان قدر هم می‌ تواند زیان آور باشد.

بهترین آموزش ترید در بایننس مبتدی در کجا پیدا می شود؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که آموزش های بسیاری در موضوع آموزش صفر تا صد ترید در بایننس برای افراد مبتدی و حرفه ای در فضای مجازی علی الخصوص یوتیوب، اینستاگرام و آپارات وجود دارد.

منظور از ترید ارز دیجیتال چیست؟

اول از همه باید بدانید واژه ترید به معنا تجارت می باشد که در بازار مالی از آن استفاده می‌شود و به افرادی که در بازار کریپتوکارنسی به خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال مختلف می پردازند تریدر می گویند و این عمل را ترید ارز دیجیتال می نامند.

بهترین نرم افزار ترید در بایننس کدام است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که خود اپلیکیشن صرافی بایننس جز بهترین نرم افزار ها در ترید کردن می باشد که با دانلود این اپلیکیشن می‌ توانید اقدام به ترید در بایننس کنید و به دلیل این که کارمزد بسیار پایینی به اندازه یک دهم درصد دریافت می‌ کند توانسته است بین کاربران بسیار محبوب و معتبر واقع شود.

نحوه ثبت نام در بایننس چگونه است؟

برای ثبت نام و ترید در بایننس ابتدا باید این اپلیکیشن را دانلود کنید و بعد از نصب در اپلیکیشن ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد از آن حساب کاربری شخصی خود را به صورت رایگان در آن بسازید و بعد از اتمام ثبت نام می توانید شروع به خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال در این صرافی معتبر کنید.

منظور از ترید آزمایشی در بایننس چیست؟

در کل ترید آزمایشی به معنا حساب دمو می باشد به این صورت که شما در صرافی یک حساب دمو ایجاد می کنید و صرافی مقدار قابل توجهی به شما پول می دهد و شما باید با توجه به تحلیل ها و آزمایش هایی که از خود دارید این حساب را بالا ببرید در صورت موفقیت برای بالا بردن این حساب می توانید به خود اطمینان کنید که با پول واقعی اقدام به ترید کنید اما تا کنون حساب آزمایشی در بایننس تست نشده است و این حساب‌ ها در صرافی اوککس قابل استفاده می باشد.

یکی از مزایا اصلی ترید در بایننس چیست؟

این صرافی کارمزد بسیار پایینی نسبت به صرافی های دیگر بازار کریپتوکارنسی دریافت می‌ کند و از امنیت بالایی برخوردار است.

ترید کردن در صرافی بایننس برای ایرانیان جرم محسوب می‌ شود؟

همانطور که می دانید کشور ایران در حال حاضر تحریم می‌ باشد و متاسفانه این تحریم‌ ها به بازار ارزهای دیجیتال و صرافی ها نیز نفوذ پیدا کرد و در تابستان سال ۱۴۰۰ خبر تحریم شدن کاربران ایرانی در صرافی بایننس منتشر شد و اکنون اگر کاربران ایرانی بخواهند در این صرافی خرید و فروش رمز ارز انجام دهند باید به وی پی ان هایی با آی پی ثابت متصل شوند همچنین در آخر باید گفت که ترید در این صرافی برای ایرانی ها جرم محسوب می شود.

یک تریدر بایننس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک تریدر با تجربه باید استقلال داشته باشند و به خود متکی باشد و نظرات مثبت و منفی دیگران بر روی تحلیل و پیش بینی او تاثیر نگذارد همچنین در این بازار احساسی عمل نکند.

ترید در بایننس با گوشی تلفن همراه است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت بله و بسیاری از افراد ترید و خرید و فروش را با گوشی انجام می دهند که البته این عمل با سیستم های خانگی و لپ تاپ هم قابل انجام است.

تریدر های موفق در بایننس چه می کنند؟

در تجزیه و تحلیل فنی مهارت دارند و طرح ریزی معامله می کنند و بستر معاملات در سطح جهانی و مطمئن دارند‌.

صرافی بایننس چه معایبی دارد؟

همانطور که می دانید یکی از صرافی های معتبر و بزرگ بازار ارزهای دیجیتال می باشد اما در کنار ویژگی‌ های مثبتش معایبی را مثل عدم پشتیبانی از ارزهای فیات، پشتیبانی ضعیف دارد و همچنین نزدیک به چند ماه است که این صرافی برای ایرانی ها تحریم شده است.

صرافی بایننس چه مقدار کارمزد دریافت می کند؟

این صرافی به مقدار یک دهم درصد از معاملات کارمزد می گیرد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها