منظور از فارم در دنیای ارز های دیجیتال چیست؟ استخراج

فارم چیست؟ مشاوره راه اندازی و هزینه ساخت

  • توسط zahra
  • 18 دقیقه

سوالی که بیشتر فعالان در این عرصه دارند این است که فارم چیست؟ یا این که فارم چه کاربرد هایی می تواند داشته باشد؟ در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم به صورت کامل درباره این موضوع به شما توضیح داده و نکات مهمی را درباره آن به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست با فارم ماینینگ به صورت دقیق آشنا شوید.

منظور از فارم در دنیای ارز های دیجیتال چیست؟

منظور از فارم در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟

حتما تا به حال نام فارم ماینینگ را شنیده و از خود پرسیده اید که این اصطلاح چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد؟ در واقع فارم به معنای مزرعه استخراج رمز ارزها می باشد و در آن تراکنش ارزهای دیجیتالی تایید می شود. باید توجه داشته باشید که صدا و مصرف انرژی دستگاه های ماینر بسیار بالا می باشد، آن ها را نمی توان در مکان هایی مانند مناطق مسکونی نگه داری کرد.

باید ماینر های رمز ارزها را در مکان هایی دور از منازل نگه داری کرد که به آن منطقه فارم یا مزرعه ارزهای دیجیتالی می گویند. البته مهم است بدانید که در فارم ارزهای دیجیتالی باید تعداد زیادی ماینر نگه داری شود و به تعداد زیادی ماینر که در یک محل نگه داری می شوند، اطلاق می شود.

برای این که در یک مکان فارم ماینینگ را راه اندازی کنید باید بررسی های لازم را در خصوص تعرفه برق داشته باشید. همچنین باید دستگاه های خنک کننده ای را برای ماینر ها تهیه کنید و در محل های فارم ماینینگ نگه داری و نصب کنید.

گلدن فارم چیست؟

گلدن فارم چیست؟

گلدن فارم نام یکی از سایت های مربوط به ارزهای دیجیتالی می باشد که نزدیک به 7 سال است مشغول به فعالیت در این عرصه می باشد. نحوه سرمایه گذاری در این سایت به صورت خرید و فروش پرنده می باشد و شما می توانید با داشتن حداقل 10روبل فعالیت خود را در این سایت آغاز نمایید.

بهتر است شما در این سایت پرنده هایی که گران تر است را برای سود آوری بیشتر خریداری کنید. باید به این موضوع دقت داشته باشید که هرچه تعداد زیر مجموعه های شما بیشتر باشد، سود شما نیز بسیار بیشتر خواهد بود. البته نکته مهم این است که سایت گلدن فارم تایید نشده است و ممکن است که برای شما مشکلاتی را به وجود آورد.

شما می توانید برای دیدن آموزش های لازم در خصوص استفاده از سایت گلدن فارم به سایت های مختلفی مانند آپارات مراجعه کرده و راهنمایی های بسیاری را در این خصوص ببینید.

شما برای ثبت نام در سایت گلدن فارم یا همان مزرعه طلایی باید حداقل مبلغ 1 دلار را پرداخت نمایید. این سایت دارای 16 نوع روش پرداخت می باشد و از جمله آن ها روش پرداخت رمز ارز بیت کوین است. جالب است بدانید که لیست پرداخت های روزانه شما در این سایت قابل مشاهده می باشد.

نکته مهم این است که در صورت نداشتن فعالیت در این عرصه و جذب نکردن زیر مجموعه شما می توانید فقط 40 درصد از سود خود را برداشت نمایید. شما می توانید به ازای هر ثبت نام 250 سکه سیلور را دریافت کنید. از نکات مهم استفاده از سایت گلدن فارم این است که در این فضا حداکثری برای سرمایه گذاری وجود ندارد.

فارم بیت کوین قانونی است؟

سوالی که ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کرده این است که آیا استفاده از فارم های پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در کشور ایران قانونی می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی در کشور ما رمز ارز دیجیتالی بیت کوین غیر قانونی به حساب می آید اما در صورت خرید و فروش آن نیز جرایمی برای شما در نظر گرفته نمی شود.

در حالت کلی برای هر عملی که جریمه ای در نظر گرفته نشود، جرم محسوب نخواهد شد. پس به این دلیل که برای رمز ارز دیجیتالی بیت کوین مجازاتی در نظر گرفته نشده است، نمی توان آن را غیر قانونی به حساب آورد. نکته مهم این می باشد که در کشور ما استفاده از دستگاه های ماینر به علت مصرف برق ماینر و انرژی بالا ممنوع می باشد. پس در نتیجه می توان به این نکته رسید که فارم بیت کوین نیز در کشور ما کاملا غیرقانونی به شمار می رود.

بزرگترین فارم بیت کوین ایران کجاست؟

بزرگترین فارم بیت کوین ایران کجاست؟

برخی از افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در عرصه رمز ارزهای دیجیتالی می باشند می خواهند بدانند که بزرگ ترین فارم بیت کوین در ایران در چه شهری قرار گرفته است؟ کشور ایران در تاریخ 1 تیر ماه سال 1400 از کشف بزرگ ترین فارم رمز ارز دیجیتالی بیت کوین در محدوده چیت گر با هفت هزار ماینر خبر داد.

در طی این عملیات همه این ماینر ها توقیف شده و این مزرعه بیت کوینی تعطیل اعلام شد. جالب است بدانید که این فارم بیت کوینی نزدیک به 400 درصد برق را مصرف می کرده است. تا به حال فارم دیگری با این تعداد ماینر مشاهده نشده و تاکنون فارم بیت کوینی چیت گر بزرگ ترین فارم بیت کوینی محسوب می شود.

فارم بیت کوین در شهر های مختلف ایران

فارم بیت کوین در شهر های مختلف ایران

با این که نگه داری از فارم های بیت کوینی در کشور ما به علت مصرف زیاد برق و انرژی در کشور ممنوع اعلام شده است اما مزرعه های بیت کوینی بسیاری در آن وجود دارند. در این قسمت می خواهیم برخی از فارم های بیت کوینی را که در شهر های مختلف ایران هستند به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

فارم بیت کوین رفسنجان چیست؟

اخیرا خبر هایی مبنی بر این که یک فارم بیت کوینی در شهر رفسنجان تعطیل شده منتشر شده است. این مزرعه بیت کوینی دارای 2.1 میلیون ترابایت خروجی و نزدیک به 300 میلیون سرمایه گذاری در فاز های مختلف می باشد. جالب است بدانید که این مزرعه نزدیک به 60 هزار مگاوات برق و انرژی را مصرف کرده و رمز ارز دیجیتالی بیت کوین های زیادی را استخراج کرده است. سود سالانه این مزرعه بیت کوینی نزدیک به 330 میلیون تومان برآورد می شده است.

فارم بیت کوین در تبریز چیست؟

در سال 2019 در شهر تبریز یک مزرعه و یا فارم بیت کوینی احداث شد که در آن ماینر های بسیاری مشغول استخراج رمز ارز دیجیتالی بیت کوین بودند. این مزرعه مصرف برق و انرژی بسیار بالایی را داشت و همین موضوع نیز باعث شد که این مزرعه تعطیل شود. همین فارم بیت کوینی که در شهر تبریز واقع شده بود، باعث قطعی برق های مکرر در این شهر شد و اعتراض مردم این شهر را در پی داشت.

فارم بیت کوین مشهد چیست؟

یکی از بزرگ ترین فارم های بیت کوینی که در کشور ایران وجود دارد، مزرعه بیت کوین مشهد می باشد. در این مزرعه بیت کوین های بسیاری استخراج شده و البته مصرف برق زیادی را در پی داشته است. همین موضوع باعث شده بود که در شهر مشهد قطعی های مداوم برق را شاهد باشیم. پس از تعطیل شدن این مزرعه قطعی های برق در این شهر کمی کم تر شد و مصرف برق در آن کاهش یافت.

فارم بیت کوین قم چیست؟

در شهر قم در تاریخ 26 دی ماه سال 1399 دستگاه های ماینر بسیاری کشف شد که این تعداد نزدیک به 150 عدد گزارش شده بود. به گفته مسئولان شرکت توزیع برق، این مزرعه بیت کوینی برق 700 خانوار را مصرف می کرده و صدای اعتراض مردم این شهر را در پی داشته است. لازم به ذکر است که در حال حاضر این فارم بیت کوینی کشف و تعطیل شده است.

مشاوره راه اندازی فارم بیت کوین

در شهر های بسیاری از ایران مشاوره های بسیاری برای راه اندازی مزرعه های بیت کوینی وجود دارد. یکی از شهر هایی که در آن مشاوره فارم های بیت کوین وجود دارد، شهر مشهد می باشد که به شما مشاوره های دقیق و رایگانی را ارائه می کند.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی مشاوره های بسیاری را درباره فارم های رمز ارز بیت کوین دریافت نمایید. البته مشاوره های تلفنی بسیاری وجود دارد که می تواند در این زمینه راهنمایی های زیادی به شما کند.

از دیگر مکان هایی که می توان از آن مشاوره هایی در رابطه با فارم بیت کوین دریافت کرد، پیج های معروف و بزرگ اینستاگرامی می باشد که متخصصان و کارشناسان اقتصادی بسیار ماهری در آن فعالیت می کنند. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال های بزگ تلگرامی مشاوره های بسیاری را دریافت کنید. به عنوان مثال مشاوره های تخصصی زیادی در شهر مشهد وجود دارد که راهنمایی های جالب زیادی را به شما می کند.

جدول اطلاعات

فارم چیست؟ این سوالی است که بیشتر افراد فعال در زمینه ارزهای دیجیتالی می پرسند. در این قسمت از مقاله می خواهیم همه اطلاعات موجود در این عرصه را در یک جدول، جمع بندی کنید.

موضوعفارم چیست؟
بزرگ ترین فارم بیت کوین ایرانفارم چیت گر
هزینه احداث فارم بیت کوینمتغیر می باشد.
اجاره فارم بیت کویناز 100 میلیون تومان تا 1 میلیارد
محل های مشاوره های فارم بیت کوینسایت های مختلف، کانال های تلگرامی، پیج های اینستاگرامی
ساخت فارم بیت کوین

ساخت فارم بیت کوین

برخی از افراد دوست دارند بدانند که فارم بیت کوین چگونه ساخته می شود؟ برای این که یک فارم ماینینگ و یا یک مزرعه بیت کوینی را تولید کنید شما می توانید با استفاده از سایت های مختلف اینترنتی مانند آپارات آموزش های لازمی را در این باره ببینید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به برنامه هایی مانند یوتیوب بدانید که چگونه می توان یک فارم بیت کوینی را تولید کرد. برای ساختن یک مزرعه بیت کوینی شما می توانید در ابتدا با تهیه ماینر بیت کوین با تعداد بالا این کار را انجام دهید. البته باید توجه داشته باشید که پیش از این کار منطقه مورد نظر را برای شرایط مصرف برق به صورت دقیق بررسی کرد.

نکته مهم این است که برای ساخت یک فارم بیت کوینی باید منطقه ای را دور از محل سکونت در نظر گرفت. چرا که دستگاه های ماینر صداهای بسیاری را تولید می کنند و باعث ایجاد گرما در محل سکونت می شوند. در نتیجه بهتر است که مزرعه بیت کوینی شما در منطقه ای خارج از شهر ساخته شود.

نکته مهم این است که شما باید همه هزینه ها را برای اجاره سوله و مصرف برق و انرژی در نظر بگیرید چرا که تولید فارم بیت کوینی احتیاج به هزینه های زیادی دارد. در حال حاضر فارم های بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی در کشور وجود دارد که باعث اعتراض مردم زیادی شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت های مختلفی که در اینترنت وجود دارد مراجعه کنید.

هزینه احداث فارم بیت کوین چقدر است؟

افرادی که به سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتالی و همچنین احداث فارم های بیت کوینی و سایر ارزهای دیجیتالی علاقه دارند، می خواهند بدانند که برای ساخت و تولید یک مزرعه بیت کوینی به چه مقدار پول احتیاج دارند؟ برای این که در زمینه فارم های بیت کوین سرمایه گذاری کنید در ابتدا نیاز است که تعداد زیادی ماینر را تهیه و خریداری نمایید. برای خرید این ماینر ها به بیشتر از 1 میلیارد تومان سرمایه نیازمند می باشید. البته این مقدار پول، جدا از سایر هزینه ها می باشد و شما باید بقیه هزینه ها را نیز در نظر داشته باشید.

به عنوان مثال شما برای احداث یک فارم بیت کوینی به یک استخر استخراج و یک محل برای نگه داری دستگاه های ماینر احتیاج دارید که هزینه های زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. از دیگر هزینه هایی که انجام این کار برای شما به دنبال دارد، هزینه مصرف برق و انرژی می باشد که بسیار بالا می باشد.

شما برای این که یک فارم بیت کوینی را احداث کنید، احتیاج به حداقل 5 میلیارد تومان سرمایه اولیه خواهید داشت. البته دقت داشته باشید که این یک قیمت حدودی می باشد و ممکن است که هزینه های این کار کم تر و یا بیشتر باشد.

مجوز فارم بیت کوین

حتما برای شما این سوال به وجود آمده است که برای ساختن و تولید کردن یک مزرعه بیت کوینی از چه مکان هایی می توان مجوز تهیه کرد؟ در حالت کلی مهم است بدانید که خرید و فروش رمز ارز دیجیتالی بیت کوین در کشور ما کاملا قانونی می باشد اما استخراج آن به وسیله ماینر ها به علت مصرف زیاد انرژی و قطعی های برق مداوم در این کشور ممنوع می باشد.

با همین نکته می توان به این نتیجه رسید که احداث فارم بیت کوین در کشور ما کاملا غیر قانونی می باشد و جرایمی را برای فرد استفاده کننده به دنبال خواهد داشت. در نتیجه هیچ مجوزی برای فارم های بیت کوین وجود ندارد.

فیلم فارم بیت کوین چیست؟

فیلم ها و کلیپ های بسیاری در صفحات مختلف اینترنتی وجود دارد که به شما توضیح می دهد فارم چیست؟ شما برای دیدن این فیلم ها می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرده و فیلم های بسیاری را در این زمینه مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید برای دیدن فیلم فارم بیت کوین به کانال های بزرگ تلگرامی که مخصوص رمز ارزهای دیجیتالی هستند بروید و آن کلیپ ها را مشاهده کنید.

در این فیلم ها انواع فارم های بیت کوینی در شهر های مختلف و کشور های گوناگون وجود داشته و راهنمایی های بسیاری درباره نحوه استفاده از آن ها به شما نشان داده می شود. برای دیدن این کلیپ ها شما می توانید به سایت هایی مانند آپارات و همچنین برنامه هایی مانند یوتیوب مراجعه کرده و با یک جست و جوی ساده آن ها را پیدا کرده و مشاهده کنید.

عکس فارم بیت کوین

عکس فارم بیت کوین

افراد بسیاری هستند که نمی دانند فارم چیست؟ اگر به اینترنت مراجعه و در آن جست و جو کنید، می توانید عکس های بسیاری را از مزرعه ها و فارم های بیت کوینی مشاهده کنید. در سایت ها و صفحات مختلف اینترنتی عکس های بسیار زیادی از فارم بیت کوین موجود می باشد که با مشاهده آن ها می توانید بدانید که فارم های بیت کوینی چه هستند. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال های رمز ارز دیجیتالی که در تلگرام وجود دارد، عکس های زیادی را از این دستگاه ها و همچنین فارم های بیت کوینی ببینید.

اجاره فارم بیت کوین چقدر است؟

بیشترین سوالی که افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتالی دارند این است که اجاره یک فارم بیت کوینی چقدر می باشد؟ برای این که یک مزرعه بیت کوینی را اجاره کنید، بسته به تعداد ماینر ها و هزینه های مصرف برقی که آن ها دارند این مقدار متغیر می باشد.

هرچه تعداد ماینر ها بیشتر باشد طبیعتا اجاره مزرعه بیت کوینی نیز بیشتر است. اجاره فارم های بیت کوینی از 100 میلیون تومان آغاز می شود و تا 1 میلیارد تومان متغیر می باشد.

سوالات متداول

فارم بیت کوین چیست؟

به مزرعه های بیت کوینی که در آن تعداد زیادی ماینر به منظور استخراج رمز ارز دیجیتالی بیت کوین احداث شده است، فارم بیت کوین و یا فارم ماینینگ می گویند.

آیا تا به حال دستگیری های فارم بیت کوین صورت گرفته است؟

در حالت کلی به علت این که استفاده از ماینر های ارز دیجیتالی در کشور ما جرم محسوب می شود تا به حال فارم های بیت کوینی زیادی تعطیل شده است.

بزرگ ترین فارم و یا مزرعه بیت کوینی در کشور ایران در چه جایی واقع شده است؟

بزرگ ترین فارم بیت کوینی در شهر چیت گر در کشور ایران واقع شده است.

در چه شهر هایی فارم های بیت کوینی وجود دارد؟

در شهر هایی مانند چیت گر، مشهد، رفسنجان، قم، اصفهان و سایر شهر های بزرگ ایران، مزرعه های بیت کوینی فراوانی به چشم می خورد. البته لازم به ذکر است که اکنون همه این مزارع به علت قطعی های مداوم برق تعطیل اعلام شده است.

برای احداث فارم های بیت کوین باید چه عواملی را بررسی کرد؟

برای این که یک فارم بیت کوینی را احداث کنید، باید در ابتدا تعداد ماینر ها و هزینه های مصرف برق آن ها بررسی شود. همچنین باید استفاده از برق در محل ساخته شدن فارم بیت کوین نیز مورد توجه قرار بگیرد.

در چه مکان هایی می توان مشاوره هایی برای فارم های بیت کوین دریافت کرد؟

برای دریافت مشاوره هایی در زمینه فارم های بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی شما می توانید با استفاده از شماره های موجود که در دسترس شما قرار گرفته است، راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال های بزرگ تلگرامی نیز مشاوره های کاربردی جالبی را دریافت کنید.

مجوز فارم های بیت کوینی از چه جایی قابل دریافت می باشد؟

در حالت کلی به علت این که استفاده از فارم های بیت کوینی غیرقانونی می باشد، هیچ مجوزی را نمی توان دریافت نمود.

ساخت فارم بیت کوین به چه شکل می باشد؟

برای این که یک مزرعه بیت کوینی را راه اندازی کنید، شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید و آموزش هایی را در این باره ببینید. برای احداث یک مزرعه بیت کوینی و یا سایر ارزهای دیجیتالی نیاز است که در ابتدا تعداد زیادی ماینر را خریداری کنید.

هزینه اجاره یک فارم بیت کوینی چقدر می باشد؟

برای اجاره یک مزرعه بیت کوینی شما باید سرمایه های زیادی را داشته باشید. اجاره این فارم ها از 100 میلیون تومان تا 1 میلیارد متغیر می باشد.

گلدن فارم چیست؟

گلدن فارم نام یکی از سایت های اینترنتی می باشد که به وسیله پرنده خرید و فروش خود را انجام می دهد.

برای احداث یک فارم بیت کوینی به چند ماینر احتیاج داریم؟

برای ساخت یک مزرعه بیت کوینی به حداقل 50 عدد ماینر نیاز است.

برای خرید هر ماینر چه مقدار هزینه لازم است؟

با توجه به قدرت هش و مقدار مصرف انرژی این دستگاه قیمت آن متغیر می باشد.

عکس فارم بیت کوین در چه جاهایی قابل مشاهده است؟

برای دیدن عکس فارم های بیت کوین شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید.

استفاده از فارم بیت کوین قانونی می باشد؟

در حالت کلی استفاده از مزرعه های بیت کوین به علت مصرف زیاد برق در کشور ما غیر قانونی می باشد.

آیا به جز فارم بیت کوین فارم سایر ارزهای دیجیتالی نیز وجود دارد؟

در حالت کلی برای همه ارزهای قابل استخراج فارم وجود دارد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها