تبلیغات
پروژه های متاورس اخبار متاورس

بهترین پروژه های متاورس در سال 2023

 • توسط behrouz
 • 9 دقیقه

وقت آن است تا پروژه های متاورس را به صورت حرفه ای و کامل همراه با جزئیات شگفت انگیز آنان بشناسید. شما برای فعالیت در فضای گسترده متاورس نیاز به آشنایی کامل به متاورس و پروژه های آن دارید. در مورد متاورس مقاله ای در سایت وجود دارد که در صورت تمایل می توانید آنان را مطالعه کنید.

در این مقاله همان طور که می دانید قصد بر این است تا پروژه های متاورس را به شما معرفی کنیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت کامل با پروژه های شگفت انگیز آن آشنا شوید.

 • توجه شما را به مقاله بهترین ارزهای متاورس حلب می کنیم. بدون شک این مقاله می تواند کمک فوق العاده ای به شما بکند.

نگاهی کوتاه بر پروژه های متاورس

در یک نگاه می توان گفت که متاورس مانند ارزهای دیجیتال در حال فراگیر شدن است و دیر یا زود دنیا را در دستان خود خواهد داشت.این رابطه حتی در مورد ایران هم صدق می کند! برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله آینده متاورس در ایران مراجعه کندی. در این لحظه می توان گفت که پروژه های Metaverse جذاب و جالبی در متاورس پدید آمده اند و روز به روز بر امکانات و جذابیت آنان و حتی کاربران آنان نیز اضافه خواهد شد. این پروژه ها به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده اند که کاربران را سرگرم کرده و همچنین امکاناتی را در اختیار آنان قرار داده است تا از طریق آن به کسب درآمد بپردازند.

این پروژه های متاورسی دارای تنوع و گستردگی فراوانی بوده که هر کدام فعالیت و محیط مخصوص به خود را دارد که یک کاربر با توجه به سلیقه و تمایل خود می تواند در آن شروع به فعالیت کند. جالب است بدانید با این که ارزهای دیجیتال بسیاری در متاورس وجود دارد ولی هر کدام تنها مخصوص یک پلتفرم و بازی متاورس بوده و هر کدام را تنها می توانید برای یکی بکار ببرید.

معرفی کامل تمام پروژه های حوزه متاورس

معرفی کامل تمام پروژه های حوزه متاورس

بهتر است تا نگاه خود را کمی عمیق تر کنیم و سپس به ماجرا بنگریم و برترین پروژه های metaverse را مورد بررسی و بحث قرار دهیم. این پروژه ها در زیر برای شما لیست و معرفی شده اند که عبارتند از:

پروژه انجین کوین: از بهترین بستر های ایجاد توکن های غیرمثل و همچنین ارزهای دیجیتال متاورس می توان به این پروژه اشاره کرد. در ادامه بهتر است بدانید که این پروژه یک بازی نبوده ولی توسط آن می توان این چنین پروژه هایی را ساخت و دارای آینده خوبی است.

پروژه سند باکس: جالب است بدانید که این پروژه یکی از رقیب های سرسخت مانا بوده و دارای قدرتی چشمگیر است. این بازی دارای ساختاری مشابه ساختار مانا بوده و در دسته بهترین بازی های متاورس قرار دارد. شما در این بازی و پروژه این قابلیت را دارید تا به صورت آزادانه دنیای خود را ساخته و پایه های معاشرت و ارتباط خود را با سایر کاربران بنا کنید.

پروژه اکسی اینفینیتی: جالب است بدانید که توسط این پروژه، متاورس به یک پلتفرم گیمینگ مبدل شده است و شما را در یک جهان سه بعدی شگفت زده خواهد کرد. همچنین در این بازی می توانید فعالیت های اقتصادی انجام داده و کسب درآمد کنید.

پروژه دسنترالند: این بازی در بین بازی های متاورس دارای محبوبیت بالایی بوده و از برترین ها به شمار می آید. شما در این بازی و پروژه به معنای واقعی متاورس را درک و تجربه خواهید کرد. شما در هر جای این جهان که باشید می توانید وارد این بازی شده و سپس فعالیت خود را آغاز کنید. مانا ارز دیجیتال مخصوص و تاییده شده این پروژه بوده و در صورت تمایل می توانید در آن بازی و همراه با سایر کاربران لذت ببرید.

بهترین پروژه های Metaverse را بشناسید

بهترین پروژه های Metaverse را بشناسید

دیسنترالند و سندباکس نام دو بازی و پروژه متاورسی است که دارای طرفداران بسیار بوده و در دسته برترین و جذاب ترین ها قرار دارند. همان طور که گفته شد این بازی ها دارای اهمیت بالایی بوده و علاوه بر این ها بسیاری از پروژه های دیگر وجود دارند که در زیر برای شما نام برده خواهند شد. این بازی ها و پروژه ها عبارتند از:

 • دیسنترالند (MANA)
 • اکسی اینفینیتی (AXS)
 • سندباکس (SAND)
 • انجین کوین (ENJ)
 • اینفینیتی توکن (EFI)
 • بلاک توپیا (BLOK)
 • گالا گیمز (GALA)
 • یو اف او گیمینگ (UFO)
 • استار اطلس (ATLAS)
 • دیسنترال دات گیمز (Decentral.Games)
 • تاپ گل (TopGoal)
 • سایبر دراگون (Cyber Dragon)
 • ایلین وردز (Alien Worlds)
 • سکندلایو (SecondLive)
جدیدترین پروژه های متاورسی؟! مگر هنوز ساخته می شوند؟

جدیدترین پروژه های متاورسی؟! مگر هنوز ساخته می شوند؟

در جواب سوال بالا باید گفت بله! پروژه های متاورس در حال آپدیت شدن بوده و روز به روز بر امکانات پروژه های ساخته شده نیز اضافه می شود. این امکانات شامل قابلیت های سرگرمی و تفریح بوده و همچنین برای کسب درآمد کاربران نیز به طریق های بسیاری، روش های نوین در حال طراحی و پیاده سازی شدن است.

استقبال از آن ها چگونه بوده است؟

روز به روز بر جذابیت و امکانات و سرگرمی های متاورس افزوده شده و همین عامل باعث شده است تا بسیاری از کاربران بدین سمت جذب شوند و فعالیت خود را در این پروژه ها آغاز کنند. این استقبال ها نیز در ایران گسترده بوده و با توجه به این که هنوز حوزه متاورس در کشور ایران به صورت گسترده فراگیر نشده است ولی باز هم بسیاری از ایرانیان بدین سمت کشیده شده اند.

سوالات متداول

از بهترین پروژه های متاورس می توان کدام ها را نام برد؟

از بهترین ان ها می توان به دیسنترالند و سندباکس اشاره کرد.

آیا توسط پروژه های متاورس می توان کسب درآمد کرد؟

بله محیطی فراهم شده است تا در برخی از این پروژه ها در صورت تمایل بتوانید کسب درآمد کنید.

ارز دیجیتال پروژه دیسنترالند چه نام دارد؟

ارز دیجیتال این پروژه مانا نام دارد.

پروژه های متاورسی چه نام دارند؟

در این بین می توان به برترین های آنان یعنی دیسنترالند، اکسی اینفینیتی، سندباکس، انجین کوین ،اینفینیتی توکن، بلاک توپیا، گالا گیمز، یو اف او گیمینگ، استار اطلس، تاپ گل، سایبر دراگون ، سکندلایو اشاره کرد.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها