تبلیغات
nft بارسلونا اخبار NFT

مشخصات nft بارسلونا + قیمت و توضیحات تکمیلی

همان طور که می دانید nft ها توکن هایی غیر مثلی هستند که در حالت تصویری دیجیتالی در بازار رمز ارزها وجود دارند و اکثر بر بستر بلاک چین اتریوم فعال هستند. باشگاه بارسلونا که یک باشگاه فوتبال با طرفداران بسیار در سراسر اسپانیا و جهان است مانند دیگر شرکت ها و دیگر حوضه های فعال در فروش و ساخت nft شروع به کار در این بازار کرده است.

خوان لاپورتا مدیر عامل باشگاه در این باره گفته است می خواهد از طریق فناوری های جدید تعامل بیشتری با هواداران باشگاه خود داشته باشد. مجموعه nft بارسلونا طبق گفته ها شامل ده عضو است که هر ماه یک قطعه از آن به نمایش گذاشته می شود.

مشخصات اولین nft  باشگاه بارسلونا

مشخصات اولین nft باشگاه بارسلونا

یک مشخصه کلی از nft های بارسلونا ثبت لحظات و شخصیت های نمادین باشگاه بارسلونا است که میراث تاریخی باشگاه به حساب می آیند اما بشنویم از اولین nft انتشار یافته از باشگاه بارسلونا! این ان اف تی یا توکن غیر مثلی Immortal نام دارد. این اثر هنری و دیجیتال، لحظه گلزنی یوهان کرویف اسطوره هلندی بارسا در سال 1973 را نشان می دهد که بازی در مقابل اتلتیکو مادرید بوده است که به نام اولین nft تاریخ باشگاه بارسلونا ثبت شده است. این اثر هم چنین به نوعی جاودانه هم نام گذاری شده است. این nft در قالب انیمیشنی 40 ثانیه است که همراه با هم نوازی و ارکستر می باشد. به گفته طراحان این ان اف تی حدود 10 هزار ساعت وقت و زمان صرف بازسازی و طراحی دوباره این nft شده است.

یوهان کرایف

این nft با همکاری چه شرکتی ساخته شد؟

باشگاه بارسلونا اولین ان اف تی تاریخ باشگاهش را با همکاری شرکت BCN Visuals راه اندازی کرد. این شرکت وظیفه بازسازی گل افسانه ای و مهم یوهان کرایف را عهده گرفتند. خوان لاپورتا دقت و توجه زیادی برای انتخاب این صحنه و ایجاد ان اف تی کرده است به همین خاطر می گویید کیفیت کار گرافیگی برایش قابل توجه است و به همین علت شرکت BCN Visuals را برای همکاری برگزید است.

قیمت اولین nft بارسلونا

قیمت اولین nft این باشگاه حدود نیم میلیون اعلام شده است که به طور دقیق 678 هزار یورو می باشد و قیمت به فروش رفته آن همین عدد است. باشگاه بارسلونا امکاناتی برای خریداران مجموعه ده تایی nft هایش اعلام کرده است که طبق آن فرد خریدار عضویت ویژه باشگاه را در اختیار می گیرد و به عنوان یکی از سفیر های دیجیتال بارسلونا شناخته می شود! این ها تنها گوشه ای از مزایا ای بود که خوان لاپورتا برای خریدار nft هایش قرار داده است. او هم چنین مجوز ورود به تمرینات تیم و تجربه حضور در قسمت ویژه vip باشگاه را هم دریافت خواهد کرد.

چگونه nft بارسلونا را بخریم؟

این مجموعه از nft های بارسلونا هر ماه تنها یکی به بازار ورود پیدا می کند و شما برای خریداری این nft ها بایستی با بروز ترین اخبار nft ها و بازار کریپتو در ارتباط باشید تا از فروش این سری بارسلونا جا نمانید به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم همراه با سایت بیستکس باشید و برای دریافت اطلاعات و همچنین راهنمای خرید ان اف تی با پشتیبانی این سایت ارتباط برقرار کنید. صرافی های آنلاین چون بایننس و اوپن سی این اختیار را برای شما ایجاد می کنند تا مراحل خرید nft را پیش ببرید که اولین قدم آن شرکت در لیست انتظار و بعد از آن شرکت در مزایده است. در ادامه پیشنهاد می کنیم مقاله مرتبط هزینه گس NFT را بخوانید.

سوالات متداول

باشگاه بارسلونا اولین nft خود را بر چه اساس طراحی و یا بازسازی کرده اند؟

این اثر هنری و دیجیتال، لحظه گلزنی یوهان کرویف اسطوره هلندی بارسا در سال 1973 را نشان می دهد که بازی در مقابل اتلتیکو مادرید بوده است که به اولین nft تاریخ باشگاه بارسلونا ثبت شده است

باشگاه بارسلونا با همکاری چه شرکتی توانست صحنه گل یوهان کرایف را بازسازی کند؟

باشگاه بارسلونا اولین nft تاریخ باشگاهش را با همکاری شرکت BCN Visuals راه اندازی کرد. این شرکت وظیفه بازسازی گل افسانه ای و مهم یوهان کرایف را عهده گرفتند.

این باشگاه چه مزایایی را برای خریداران مجموعه nft های خود قرار داده است؟

باشگاه بارسلونا امکاناتی برای خریداران مجموعه ده تایی nft هایش اعلام کرده است که طبق آن فرد خریدار عضویت ویژه باشگاه را در اختیار می گیرد و به عنوان یکی از سفیر های دیجیتال بارسلونا شناخته می شود! این ها تنها گوشه ای از مزایا ای بود که خوان لاپورتا برای خریدار nft هایش قرار داده است. او هم چنین مجوز ورود به تمرینات تیم و تجربه حضور در قسمت ویژه vip باشگاه را هم دریافت خواهد کرد.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها