تبلیغات
جدول اطلاعات اخبار ارزهای دیجیتال

جدیدترین اخبار ارز دیجیتال + بهترین کانال های خبری کریپتو

 • توسط sajjad
 • 20 دقیقه

همان طور که می دانید بازار ارزهای دیجیتال یکی از بزرگ ترین بازار های مالی و تجاری در جهان به شمار می رود. در حوزه اخبار ارز دیجیتال، ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی ها افراد بسیار زیادی فعالیت دارند که برخی ها به عنوان تحلیل گر و برخی به عنوان تریدر و یا به عنوان ماینر فعالیت دارند.

امروزه تعداد بی شماری رمز ارز در جهان وجود دارد و همان طور که آگاه هستید رمز ارزها اهمیت بسیار زیادی دارند و همواره دارای نوسانات زیادی هم هستند که باعث تغییر قیمت ارزها می شود. در حال حاضر با توجه به اهمیت بالای کریپتو ها و این که افراد زیادی در این حوزه فعالیت دارند، سایت ها و خبرگزاری های زیادی ایجاد شده اند که در راستای پوشش دهی اخبار ارز دیجیتال فعالیت دارند.

سایت هایی که خبر های ارز دیجیتال را پوشش می دهند هم اهمیت بالایی دارند زیرا افراد زیادی از اطلاعات آن ها استفاده می کنند. برخی از این سایت ها اخبار لحظه به لحظه ارزها مانند تغییر قیمت و نوسانات را پوشش می دهند و برخی از خبرگزاری ها هم مهم ترین اخبار روز ارزهای را انتشار می دهند.

این سایت ها و خبرگزاری ها مهم ترین منابع برای آگاهی از اخبار ارزها می باشند که در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به معرفی بهترین سایت های اخبار ارز دیجیتال پرداخته ایم که هر کدام از آن ها جزو معتبر ترین سایت ها در این حوزه می باشند.

اخبار ارز دیجیتال را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار ارز دیجیتال را از کجا دنبال کنیم؟

در قسمت گذشته اشاره شد که با توجه به اهمیت ارزهای دیجیتال سایت های خبری زیادی هم در این حوزه ایجاد شده و فعالیت دارند. برای دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. به طور مثال از سایتی که برای آگاهی از اخبار کریپتو ها استفاده می کنید باید از صحت اخبار منتشر شده توسط آن مطمئن باشید زیرا ممکن است یک منبع خبری منتشر کند که صحت زیادی نداشته باشد و شما را به اشتباه بیاندازد و یا حتی ممکن است اخبار ارزهای دیجیتال را با سرعت پایینی منتشر کنند و زمانی که یک خبر منتشر می شود ممکن است مدت ها از آن گذشته باشد به همین دلیل باید از سایت های معتبر استفاده کنید.

شما برای دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال می توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. در قسمت زیر نام بهترین منابع برای پیگیری و دنبال کردن اخبار کریپتو ها ذکر شده است.

 • سایت ها و خبرگزاری ها (سایت های تحلیلگران، سایت های اصلی رمز ارزها، سایت های صرافی ها و …)
 • فضای مجازی (تلگرام، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب، کلاب هاوس)
بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال چیست؟

بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال چیست؟

در قسمت گذشته گفته شد که برای پیگیری اخبار ارزهای دیجیتال سعی کنید حتما از سایت های معتبر استفاده کنید. حال در این قسمت بهترین و معتبر ترین سایت هایی که در راستای پوشش دهی اخبار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند ذکر شده است که می توانید از آن ها برای پیگیری اخبار رمز ارزها استفاده کنید.

 • سایت Bitcoinist
 • سایت Coindesk
 • سایت CoinTelegraph
 • سایت bitcoin.com
 • سایت Cryptoslate
 • سایت NewsBTC
 • سایت Invest In Blockchain
 • سایت Cryptovest
 • سایت CCN
 • سایت Blockonomi

مواردی که ذکر شد همگی جزو معتبر ترین سایت های خارجی در حوزه اخبار کریپتو ها می باشند. اگر قصد استفاده از این سایت ها را دارید و به زبان انگلیسی مسلط نیستید می توانید از نرم افزار مترجم و یا مترجم آنلاین برای ترجمه این اخبار این سایت ها استفاده کرده و یا از معتبر ترین سایت های ایرانی برای دنبال کردن آخرین خبر های کریپتوکارنسی ها استفاده کنید.

چه فاکتور هایی اخبار ارز دیجیتال را تحت الشعاع خود قرار می دهند؟

همان طور که می دانید بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده می باشد. از همین رو مسائل مهمی هستند که همواره جزو حواشی و اخبار ارزهای دیجیتال به شمار می روند که سایت ها و منابع مختلف آن ها را پوشش می دهند. امروزه فاکتور ها و موضوعات مهمی هستند که هر کدام از آن ها به شکل خاصی اخبار ارزهای دیجیتال را تحت الشعاع خود قرار می دهند.

برخی از این فاکتور ها به قدری مهم و حائز اهمیت هستند که ممکن است برای مدت ها فضای کل خبرگزاری و منابع خبری را در بر گیرد. به طور مثال زمانی که یک سلبریتی مانند ایلان ماسک از یک ارز دیجیتال حمایت می کند این سوژه برای مدت ها تیتر اول رسانه ها می باشد.

از دیگر فاکتور هایی که اخبار ارزهای دیجیتال را تحت الشعاع خود قرار می دهند می توان به نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال، صعود و نزول چشم گیر یک ارز، تحلیل و پیش بینی رمز ارزها، ماینینگ و استخراج و حجم معاملات به همراه توکن های ارزهای دیجیتال اشاره کرد که هر کدام از آن ها اهمیت خاصی در بازار کریپتو ها دارند.

کانال تلگرامی اخبار ارز دیجیتال

کانال تلگرامی اخبار ارز دیجیتال

در قسمت های قبل گفته شد که تلگرام یکی از بهترین منابع برای پیگیری خبر های کریپتو ها می باشد. در تلگرام چنل ها و کانال های مختلفی وجود دارند که در حوزه کریپتوکارنسی ها فعالیت داشته و اخبار روزانه کریپتو ها را هم منتشر می کنند. کانال هایی که در تلگرام در راستای پوشش دهی اخبار رمز ارزها فعالیت دارند به انواع مختلفی دارند. برخی از این کانال ها برای یک تحلیل گر حرفه ای می باشد که در کانال خود اخبار ارزهای را منتشر می کند. برخی از آن ها کانال های عمومی بوده و معمولا اخبار کریپتو های معروف را منتشر می کنند و برخی از کانال ها هم فقط یک ارز خاص مانند بیت کوین را پوشش می دهند.

با توجه به این که در تلگرام کانال های زیادی در این حوزه فعالیت دارند تشخیص معتبر بودن آن ها هم کمی دشوار است. در مورد اهمیت اخباری که منابع خبری منتشر می کنند در قسمت های قبل توضیحاتی ارائه شد و به همین خاطر زمانی که شما از کانال تلگرامی کریپتو ها استفاده می کنید باید از صحت اخبار و معتبر بودن کانال مطمئن شوید.

معمولا ممبر بالا نشان دهنده اعتبار یک کانال نیست و برای این کار سعی کنید از کانال هایی که اطلاعات را به صورت جامع و دقیق تر منتشر می کنند استفاده کنید. به طور مثال برای دنبال کردن آخرین خبر های کریپتو ها با استفاده از کانال های تلگرامی می توانید از کانال رسمی محمد هلاکویی که یکی از بهترین تریدر های ایرانی است استفاده کنید.

جدول اطلاعات

در این قسمت جدولی وجود دارد که در آن به مهم ترین و حائز اهمیت ترین موارد پیرامون اخبار ارز دیجیتال اشاره شده است. هر کدام از موارد ذکر شده در جدول زیر اهمیت زیادی در رابطه با اخبار ارزهای دیجیتال دارند.

موضوع اخبار ارز دیجیتال

موضوعاخبار ارز دیجیتال
بهترین سایت ها برای دنبال کردن اخبار ارز دیجیتال کدامند؟CCN، Bitcoin.com، NewsBTS
اخبار ارزهای دیجیتال اغلب پیرامون چه موضوعاتی هستند؟نوسانات، تحلیل و پیش بینی، ماینینگ
بهترین تریدر های ایرانی کدامند؟محمد هلاکویی، احمد کلاته، حاجی محمدی، کالج اسپارک، محمد حسینی
از کدام منابع اخبار ارز دیجیتال را دنبال کنیم؟ سایت ها و خبرگزاری ها، فضای مجازی
اخبار ارز دیجیتال از طریق تریدر های بزرگ ایرانی

اخبار ارز دیجیتال از طریق تریدر های بزرگ ایرانی

در حوزه ارزهای دیجیتال تریدر های بسیار زیادی در ایران و سایر کشور ها فعالیت دارند. تریدر در بازار ارزهای دیجیتال معمولا به افراد معامله گر گفته می شود که در ایران هم افراد شناخته شده زیادی وجود دارند که در کنار معاملات و ترید، در حوزه آموزش و حتی انتشار ارزهای دیجیتال هم فعالیت دارند. هر کدام از این تریدر ها به نوعی میان کاربران فعال حوزه کریپتوکارنسی ها محبوب هستند و بسیاری از افراد اخبار و آموزش های رمز ارزها را با استفاده از منابع این تریدر ها انجام می دهند. در این قسمت به بهترین تریدر های ایرانی که در حوزه انتشار اخبار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند اشاره شده است.

محمد حسینی

محمد حسینی یکی از بهترین و معروف ترین تریدر ها و کار آفرینان برتر در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد که بسیار شناخته شده است. محمد حسینی در کنار ترید و آموزش ارزها، اخبار کریپتوکارنسی ها را هم پوشش می دهد که بزرگ ترین منبع وی پیج اینستاگرام او می باشد که بیش از 1 میلیون و 400 هزار دنبال کننده دارد. اگر قصد دنبال کردن اخبار را از طریق محمد حسینی دارید می توانید به پیج اینستاگرامی وی به آیدی hoseini.finance مراجعه کنید.

محمد هلاکویی

محمد هلاکویی یکی از بهترین و با تجربه ترین تریدر های ایرانی می باشد. ممکن است تا کنون نام محمد هلاکویی را شنیده باشید. وی در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و تلگرام بسیار شهرت دارد و بسیاری از کاربران برای دنبال کردن خبر ها و حواشی مربوط به ارزهای دیجیتال از کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام محمد هلاکویی استفاده می کنند. برای پیدا کردن کانال و پیج وی تنها کافیست تا نام halakoei را در این دو شبکه اجتماعی جست و جو کنید.

احمد کلاته

از احمد کلاته هم می توان به عنوان یکی دیگر از بزرگ تریدر های ایرانی اشاره کرد. محمد کلاته یکی از معروف ترین تریدر های ایرانی می باشد که طرفداران زیادی هم دارد. احمد کلاته هم معمولا پیرو موضوعات مختلفی در رابطه با کریپتوکارنسی ها فعالیت دارد که یکی از آن ها انتشار خبر های مربوط به رمز ارزهای مختلف می باشد.

اکثر فعالیت این تریدر در اینستاگرام بوده و بیش از 1 میلیون و 200 هزار کاربر هم در اینستاگرام از اخبار منتشر شده احمد کلاته استفاده می کنند. اگر قصد دسترسی به پیج اینستاگرامی این تریدر را دارید می توانید به آیدی ahmad_kalaateh مراجعه کنید.

حاجی محمدی

ممکن است تا کنون نام حاجی محمدی را شنیده باشید. حاجی محمدی هم یکی دیگر از معروف ترین تریدر های ایرانی می باشد که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. حاجی محمدی جزو موفق ترین کار آفرینان ایرانی هم به شمار می رود که با توجه به خبر های دقیق و جامعی که در رابطه با ارزهای دیجیتال منتشر می کند توانسته شهرت و محبوبیت زیادی کسب کند. اگر قصد استفاده از آموزش ها و اخبار ارزهای دیجیتال را با استفاده از ویدیو های امیر حاجی محمدی دارید با جست و جوی نام وی در یوتیوب و آپارات می توانید به این اخبار دسترسی پیدا کنید.

کالج اسپارک

کالج اسپارک یک مجموعه بسیار قدرتمند و تشکیل شده از بهترین کارشناسان ایرانی ارزهای دیجیتال است. شما با استفاده از کالج اسپارک می توانید آموزش های مختلفی در زمینه استخراج و ماین کردن، تریدر شدن و … ببینید و می توانید برای دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال هم از این منبع استفاده کنید.

کالج اسپارک دارای یک سایت به آدرس collegespark.ir می باشد که با مراجعه به آن می توانید خبر های ارزهای دیجیتال را از طریق آن دنبال کنید. همچنین از طریق اینستاگرام و پیج این کالج هم می توانید اخبار مربوط به کریپتوکارنسی ها را دنبال کنید.

رضا گلشاهیان

از رضا گلشاهیان هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین تریدر های ایرانی اشاره کرد. رضا گلشاهیان اکثرا در حوزه آموزش های ارزهای دیجیتال فعالیت دارد اما گاهی اوقات هم مهم ترین اخبار پیرامون کریپتوکارنسی ها را در پیج اینستاگرامی خودش منتشر می کند.

رضا گلشاهیان طرفداران زیادی دارد و اکثر فعالیت وی نیز در اینستاگرام می باشد. اگر به دنبال پیگیری اخبار پیرامون ارزهای دیجیتال از طریق رضا گلشاهیان هستید می توانید به پیج اینستاگرامی این تریدر معروف مراجعه کنید. برای مراجعه به پیج وی آیدی rzgtrader را در اینستاگرام جست و جو کرده تا پیج وی برای شما نشان داده شود.

اخبار ارز دیجیتال از زبان ایلان ماسک

ایلان ماسک یکی از بزرگ ترین کار آفرینان برتر جهان و مدیر عامل کمپانی تسلا می باشد. همان طور که ممکن است بدانید ایلان ماسک در حوزه ارزهای دیجیتال هم فعالیت دارد و با توجه به قدرتی که دارد حتی با یک توییت می تواند نوسانات زیادی را در یک ارز دیجیتال ایجاد کند.

به طور مثال چندی پیش ایلان ماسک در توییتر خود از ارز دوج کوین حمایت کرد و باعث شد تا ارزش این ارز دیجیتال در کمتر از 24 ساعت 20 میلیارد دلار افزایش پیدا کند و در حال حاضر بسیاری از افراد با توجه به نظرات ایلان ماسک در حوزه ارزهای دیجیتال معاملات خود را انجام می دهند.

خود ایلان ماسک در حوزه انتشار اخبار ارزها فعالیت ندارد. وی ممکن است در یک کنفرانس و یا در توییتر حمایت خود را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از یک ارز دیجیتال اعلام کند و همین کافیست تا تیتر یک تمام رسانه ها در مورد نظرات ایلان ماسک نوشته شود.

اخبار صرافی های ارز دیجیتال

همان طور که می دانید صرافی های ارز دیجیتال منابع ارائه دهنده رمز ارزها می باشند که تعداد بی شماری از آن ها وجود دارد. گاهی اوقات خود صرافی های ارز دیجیتال نیز به عنوان یک سایت یا منبع خبری هم در حوزه رمز ارزها فعالیت دارند و مهم ترین اخبار رمز ارزها را برای کاربران خود منتشر می کنند.

صرافی های ارز دیجیتال هم مانند سایر حوزه های فعال در رابطه با ارزهای دیجیتال اهمیت بالایی دارند. با توجه به این مورد بسیاری از سایت ها اخبار پیرامون صرافی های ارز دیجیتال را هم منتشر می کنند. به طور مثال حجم معاملات روزانه یک صرافی، ارزهای پشتیبانی شده توسط صرافی، تغییر کاربری و … مهم ترین اخباری هستند که همه روزه توسط سایت ها و منابع خبری در رابطه با صرافی های ارز دیجیتال منتشر می شوند که خواندن اخبار این حوزه نیز خالی از لطف نیست زیرا صرافی ها ارتباط مستقیم با ارزهای دیجیتال دارند.

اخبار لحظه ای دنیای ارز دیجیتال در پیج های اینستاگرامی

اخبار لحظه ای دنیای ارز دیجیتال در پیج های اینستاگرامی

در قسمت های گذشته گفته شد که فضای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام هم یکی از منابع برای دنبال کردن اخبار کریپتوکارنسی ها هستند. در اینستاگرام پیج های بسیار زیادی وجود دارند که اخبار لحظه به لحظه کریپتوکارنسی ها را منتشر می کنند. برخی از این پیج ها به صورت عمومی مانند پیج یک موسسه یا یک شرکت بوده و برخی از آن ها نیز پیج های خصوصی تریدر ها می باشد که در رابطه با این موضوع در قیمت های گذشته نام چند پیج گفته شد.

اگر قصد استفاده از پیج های اینستاگرامی را دارید همانند تلگرام باید به معتبر بودن پیج دقت کنید. هر چند که شایعات در فضای مجازی اللخصوص اینستاگرام بسیار زیاد است و ممکن است عده زیادی از کاربران را با مشکل مواجه کند اما باز هم پیج های معتبری مانند پیج های تریدر های ایرانی که در قسمت های قبل به آن ها اشاره شد می توانند بهترین منابع برای دنبال کردن اخبار لحظه ای ارزهای دیجیتال در ایران باشند.

اخبار مربوط به جدید ترین ارزهای دیجیتال ارائه شده

در بازار ارزهای دیجیتال هر ساله تعدادی رمز ارز جدید هم معرفی می شوند. این رمز ارزهای جدید بازار معمولا در جهت تحقق اهداف و یا برای بر طرف کردن نواقص سایر رمز ارزها عرضه می شوند. با توجه به این که هر ساله تعدادی کریپتوکارنسی جدید معرفی می شود از همین رو برخی از سایت ها تمرکز خود را فقط بر روی رمز ارزهای جدید گذاشته اند و در کنار آن ها سایر سایت ها و منابع خبری در حوزه ارزهای دیجیتال هم مهم ترین اخبار پیرامون رمز ارزهای جدید را معرفی می کنند.

در قسمت های ابتدایی نام تعدادی سایت معتبر جهت دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال گفته شد. شما از طریق همان سایت ها نیز می توانید اخبار لحظه ای ارزهای دیجیتال را هم مشاهده کنید. معمولا اکثر اخباری که در رابطه با رمز ارزهای تازه وارد منتشر می شود در راستای رشد قیمت و پیش بینی آینده این ارزها می باشند.

سوالات متداول

از کدام منابع اخبار ارز دیجیتال را دنبال کنیم؟

اگر به دنبال دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال هستید می توانید از سایت ها و خبرگزاری ها و فضای مجازی استفاده کنید که در طول مقاله آن ها اشاره شده است.

بهترین سایت های اخبار ارز دیجیتال کدامند؟

سایت های Bitcoinist، Coindesk، CoinTelegraph، Cryptoslate، NewsBTC، Cryptovest، CCN و Blockonomi بهترین سایت ها برای دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال به شمار می روند.

از کدام تریدر های ایرانی می توانیم اخبار ارز دیجیتال را دنبال کنیم؟

شما از طریق محمد هلاکویی، محمد حسینی، حاجی محمدی، رضا گلشاهیان و احمد کلاته که هر کدام جزو بهترین تریدر های ایرانی هستند می توانید اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

آیا از طریق تلگرام هم می توان اخبار ارز دیجیتال را دنبال کرد؟

تلگرام هم در حال حاضر یکی از بهترین منابع برای پیگیری اخبار ارزهای دیجیتال به شمار می رود.

اخبار ارزهای دیجیتال پیرو چه موضوعاتی هستند؟

اخبار رمز ارزها معمولا پیرو موضوعاتی همچون نوسانات، پیش بینی آینده ارز، ماینینگ، امن ترین کیف پول ها، حجم معاملات و دیگر مسائل این چنینی می باشند.

ارز دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال نوعی پول اینترنتی هستند که بر روی شبکه بلاک چین ارائه شده اند که به آن ها کریپتوکارنسی ها گفته می شود.

ایلان ماسک تا کنون از چه رمز ارزهایی حمایت کرده است؟

ایلان ماسک تا کنون از رمز ارزهایی همچون دوج کوین و پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین حمایت کرده است.

آیا خرید و فروش ارزهای دیجیتال قانونی هستند؟

در حال حاضر خرید ارز دیجیتال و فروش ارزهای دیجیتال در ایران و سایر کشور ها قانونی است. البته استفاده از آن ها به عنوان پرداخت در ایران غیر مجاز است.

اخبار صرافی های ارز دیجیتال را از کجا دنبال کنیم؟

شما از طریق سایت ها مختلف می توانید اخبار ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.

محمد هلاکویی کیست؟

محمد هلاکویی یکی از بهترین و برجسته ترین تریدر های ایرانی در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.

چگونه در اینستاگرام اخبار ارز دیجیتال را دنبال کنیم؟

با جست و جوی هشتگ های مربوطه در اینستاگرام می توانید پیج هایی که در حوزه اخبار ارز دیجیتال فعالیت دارند را پیدا کنید.

اخبار رمز ارزهای جدید را چگونه دنبال کنیم؟

از طریق سایت هایی که در طول مقاله به آن ها اشاره شد می توانید اخبار ارزهای دیجیتال تازه وارد را هم دنبال کنید.

تریدر کیست؟

تریدر به افراد معامله گر در حوزه ارزهای دیجیتال گفته می شود.

آیا ارزهای دیجیتال ارزش خرید دارند؟

هر ارز دیجیتال در زمان خاصی ارزش خرید دارد.

بهترین ارز دیجیتال جهان کدام است؟

بیت کوین در حال حاضر بهترین ارز دیجیتال جهان است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها