تبلیغات
آرتور هیز معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی آرتور هیز + بررسی پیش بینی های او از اتریوم

  • توسط mozhde
  • 10 دقیقه

تعدادی از افراد در دنیای رمز ارزها وجود دارند که نه رمز ارز ابداع کرده اند و نه شبکه بلاکچینی را عرضه کرده اند. این افراد مکان های معتبر تری را ساخته اند که به آن صرافی رمز ارز گفته می شود. در این متن می خواهیم درباره آرتور هیز موسس یکی از صرافی ها به نام بیتمکس صحبت کنیم و با زندگی وی بیشتر آشنا شویم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

آرتور هیز کیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که آرتور هیز کیست. این فرد یک بانکدار آمریکایی آفریقایی تبار است که در سال ۱۹۸۵ متولد شده است. وی یک معامله گر، کار آفرین و از طرفداران بیت کوین است و یکی از اولین کسانی است که فین تک را پایه گذاری کرده است. یعنی بازار های مالی و پولی را با تکنولوژی و فناوری ترکیب کرده است. آرتور هیز در سال ۲۰۱۴ به همراه ساموئل رید و بن دلو صرافی بیت مکس را برای رمز ارزها تشکیل دادند.

این صرافی یکی از بزرگترین صرافی ها در جهان و آمریکا است معاملات اساسی و بزرگی در آن انجام می شود. تمام جوانب این صرافی درست کار می کردند تا یک سال این صرافی به اشتباه آدر‌س ایمیل کاربران خود را افشا کرد. همین کار باعث شد که امنیت آن پایین بیاید و کاربران نسبت به آن مشکوک شوند و عده کمی در آن کار کنند. به همین دلیل یکی از کاربران که از سرمایه گذاران اولیه در این صرافی بود توانست مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار را به عنوان غرامت از سایت دریافت کند. بعد از آن دوباره صرافی به حالت اول خود بازگشت و مردم خرید و فروش خود را در آن انجام دادند.

دارایی خالص arthur Hayes چقدر است؟

آرتور هیز یکی دیگر از افراد ثروتمند جهان است که زیر ۴۰ سال قرار دارد. او نفر چهلم این گروه است و بخاطر صرافی که دارد و معاملاتی که در آن انجام می شود توانسته ثروت بسیار زیادی را به دست آورد. ثروت این فرد بیشتر از ۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود و این ثروت روز به روز نیز در حال افزایش است. اما باید این موضوع را بدانید که این فرد بر خلاف بسیاری از افرادی که در رمز ارزها هستند و بیت کوین دارند، مالک آن نیست و رمز ارزهای دیگر را نگهداری می کند.

آرتور هیز بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

این فرد روی رمز ارز خاصی تمرکز ندارد و در واقع وقتی شخصی یک صرافی ارز دیجیتال داشته باشد، باید تمام ارزها برای او مهم باشد و باید روی تمام آن ها تمرکز کند. البته هیز تا به حال صحبت هایی را درباره پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین انجام داده است و به نظر می رسد بیت کوین رمز ارز محبوب وی باشد اما همان طور که در بالا بیان کردیم این شخص سرمایه ای در بیت کوین ندارد.

آرتور هیز از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

آرتور هیز از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

آرتور هیز همان طور که در بالا بیان کردیم سال ۲۰۱۴ صرافی بیتمکس را تشکیل داد و به صورت حرفه ای وارد دنیای دیجیتال شد. اما وی از قبل نیز با این حوزه آشنایی داشت و بخاطر فعالیت های مالی که انجام داده بود و آشنایی وی با بیت کوین توانست این صرافی را تشکیل دهد. در واقع این فرد باید پیشینه ای در رمز ارز داشته باشد که بوسیله آن بتواند فعالیت بزرگی را مانند یک صرافی داشته باشد.

شغل آرتور هیز قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

آرتور هیز سال ۲۰۰۸ به هنگ کنگ رفت و حرفه بانکداری را در آن جا آغاز کرد. وی ۵ سال را در دویچه بانک به عنوان معامله گر سهام کار کرد. هم چنین وی به عنوان مدیر بازارسازی ETF نیز همکاری داشته است. در سال ۲۰۱۱ وی کار خود را در دویچه بانک به اتمام رساند و در سیتی بانک یکی از معامله گر های دلتا شد. این همکاری نیز در هنگ کنگ انجام شده است. این مشاغل باعث شد تا هیز برای صرافی خود آماده شود و با علاقه ای که به بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر جهان داشت توانست در سال ۲۰۱۳ بیتمکس را تاسیس کند.

عکس های arthur Hayes را در کجا مشاهده کنیم؟

آرتور هیز از افراد مهم در زمینه ارز دیجیتال است. به همین خاطر رسانه های ارز دیجیتال به این فرد بسیار اهمیت داده و درباره او مقاله ها و متونی را منتشر کرده اند. این مقاله ها معمولا با عکس همراه است که خبرنگاران آن عکس ها را گرفته اند. شما می توانید با جستجوی‌ نام وی در اینترنت به این عکس ها دسترسی داشته باشید. به این صورت که نام او را در موتور جستجوی گوگل نوشته و در قسمت نتایج تمام عکس های او را تماشا کرده و یا حتی آن ها را ذخیره کنید تا بتوانید بعدا هم این عکس ها را ببینید.

تحصیلات آرتور هیز چقدر است؟

تحصیلات آرتور هیز چقدر است؟

آرتور هیز به علم اقتصاد و امور مالی بسیار علاقه داشت به همین دلیل در این رشته مدرک دانشگاهی خود را گرفت. وی در دانشگاه وارتون در آمریکا به تحصیل در رشته اقتصاد پرداخت و بعد از آن در پنسیلوانیا لیسانس اقتصاد خود را گرفت. هم چنین وی‌ مطالعات فراوانی را در زمینه بیت کوین و ارزهای دیجیتال داشته است و در بازار های مالی نیز بخاطر تجربه بالایی که کسب کرده است، برای او مانند یک کلاس درس بوده است و اطلاعات فراوانی را نیز از آن جا به دست آورد است.

پیج اینستاگرام arthur Hayes چیست؟

به نظر می رسد که arthur Hayes در اینستاگرام فعال نیست. اگر نام او را در گوگل جستجو کنید و اینستاگرام را بعد از آن بنویسید، در صفحه نتایج برای او حسابی ظاهر نمی شود و اگر هم وجود داشته باشد، تقلبی است و شخص دیگری آن را ساخته است. بسیاری از افرادی که در دنیای رمز ارز فعالیت دارند و یا اینکه در بازار های مالی فعال هستند، وارد شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نمی شوند و فقط سعی می کنند در شبکه های اجتماعی که خبری است فعالیت داشته باشند.

اخبار مربوط به آرتور هیز را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص یکی از افراد معتبر در زمینه رمز ارز است که اخبار او همیشه در خبرگذاری ها آمده است. برای اینکه از این اخبار آگاه شوید نام آرتور هیز را در اینترنت جستجو کنید. سپس در نتایج news را بزنید. نتایج تغییر کرده و فقط سایت های خبری برای شما نمایش داده می شود. می توانید این سایت ها را باز کرده و اخبار را بخوانید.

آرتور هیز مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

آرتور هیز مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این فرد در هنگ کنگ در بانک ها فعالیت داشت و چند سمت مدیریتی را هم داشته است. اما وی هم اکنون به عنوان مدیر ارشد بیتمکس شناخته می شود و فقط همین صرافی ارز دیجیتال را زیر نظر دارد. ممکن است اما در آینده سمت های مدیریتی این شخص بیشتر شود. زیرا سن او کم است و می تواند در جایگاه های بیشتری کار کند و عمل داشته باشد.

آیا آرتور هیز به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

هیز اطلاعات بسیار بالایی را در زمینه ارز دیجیتال دارد و گاهی نیز از این اطلاعات استفاده کرده و تحلیل هایی را بیان می کند. این تحلیل ها گاهی در سایت ها نوشته می شود و شما می توانید با جستجوی تحلیل های این شخص در اینترنت این مطالب مفید را بخوانید و از آن راهنمایی بگیرید.

آرتور هیز کجا زندگی می کند؟

آرتور هیز همان طور که گفتیم در آمریکا متولد شده است اما در هنگ کنگ زندگی می کند. در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این فرد در کار خود را از همین کشور شروع کرد و به نظر می رسد دنیای حرفه در آن جا برای وی سود آور تر بوده است. اما وی مدتی را نیز به آمریکا می آید تا بتواند بر صرافی خود نیز تمرکز داشته باشد. این فرد هم چنین تحصیلات خود را نیز در آمریکا گذرانده است.

مصاحبه و کنفرانس های آرتور هیز را در کجا مشاهده کنیم؟

با آرتور هیز به عنوان مدیر عامل صرافی بیتمکس تا به حال مصاحبه های بسیاری انجام شده است. این مصاحبه ها در قالب متن و فیلم موجود هستند که می توانید آن ها را از طریق اینترنت تماشا کنید. برای این کار نام این شخص را جستجو کنید و کلمه interview را بعد از آن قرار دهید. بهتر است نام او را به انگلیسی جستجو کنید تا سایت های بهتری برای شما نمایش داده شود. هم چنین شما برای دیدن این مصاحبه ها و یا سخنرانی ها نیاز به دانش زبان انگلیسی دارید.

آرتور هیز چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

آرتور هیز با صرافی که دارد می تواند تاثیر به سزایی را در رمز ارزها داشته باشد. این صرافی یکی از بزرگترین ها در نوع خودش است که ارز رمز ارزهای بزرگی مانند بیت کوین، اتریوم، کاردانو، ریپل و غیره پشتیبانی می کند. به همین خاطر می تواند روی بازار این ارزها نیز تاثیر بگذارد.

سوالات متداول

آیا آرتور هیز به تنهایی موسس صرافی بیتمکس است؟

آرتور هیز به همراه ساموئل رید و بن دلو این صرافی را تاسیس کرده است و خودش به تنهایی آن را انجام نداده است.

بیوگرافی آرتور هیز چیست؟

آرتور هیز متولد 1985 در آمریکا یک فعال در زمینه بازار های مالی و بانکداری است که در سال 2018 صرافی رمز ارز بیتمکس را تاسیس کرده است.

آیا آرتور هیز از سلاطین کریپتو به حساب می آید؟

این فرد با صرافی قدرتمندی که تاسیس کرده است جز افراد بزرگ در کریپتو به حساب می آید.

همسر آرتور هیز کیست؟

اطلاعاتی از همسر آرتور هیز وجود ندارد و به نظر می رسد این فرد مجرد باشد.

آدرس توییتر آرتور هیز چیست؟

این فرد در توییتر حضور فعالی دارد و آدرس او CryptoHayes است و می توانید او را در این فضا نیز دنبال کنید.

آیا آرتور هیز یک کارآفرین است؟

آرتور هیز با فعالیت هایی که در دنیای کسب و کار و رمز ارز انجام داده است برای عده ای شغل بوجود آورده و یک کارآفرین محسوب می شود.

آیا آرتور هیز از افراد ثروتمند در ارز دیجیتال است؟

این فرد یکی از افراد ثروتمند در این زمینه است و تا به حال توانسته دارایی خود را از این طریق بالا ببرد.

درآمد آرتور هیز چقدر است؟

از میزان درآمد دقیق آرتور هیز اطلاعات دقیقی موجود نیست اما به نظر می رسد با توجه به دارایی او این درآمد زیاد باشد.

آیا آرتور هیز شبکه بلاکچین تولید کرده است؟

این فرد فعالیتی روی بلاکچین نداشته است اما صرافی رمز ارز او ممکن است روی بلاکچین فعالیت هایی را انجام دهد.

آیا صرافی آرتور هیز جز بهترین ها در دنیا است؟

این صرافی به دلیل اینکه رمز ارزهای معتبر را پشتیبانی می کند جز بهترین ها در دنیا به حساب می آید.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها