تبلیغات
بالاجی سرینیواسان معرفی افراد تاثیرگذار

بالاجی سرینیواسان قدرتمندترین فرد در حوزه ارز دیجیتال سال 2021

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

در زمینه رمز ارزها ما افرادی را مشاهده می کنیم که به عنوان تاثیر گذار ترین افراد در این زمینه شناخته می شوند. یکی از این دسته از افراد که جزء بهترین ها نیز قرار می گیرد بالاجی سرینیواسان Balaji Srinivasan نام دارد. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت اختصاصی به زندگینامه و بیوگرافی این شخص بپردازیم.

بالاجی سرینیواسان کیست؟

بالاجی سرینیواسان متولد 1979/1980می باشد. وی یک کارآفرین و مقاله نویس است. او یکی از بنیانگذاران Counsyl بود، و مدیر ارشد فناوری سابق (CTO) Coinbase و شریک عمومی سابق در Andreessen Horowitz نیز می باشد. بررسی فناوری MIT در سال 2013 سرینیواسان را در فهرست “مبتکران زیر 35 سال” خود قرار داد و سپس در سال 2018 فورچون او را در فهرست “The Ledger 40 Under 40” در رتبه 26 نام برد.

در سال 2013 سرینیواسان در مدرسه راه اندازی Y Combinator با عنوان “خروج نهایی سیلیکون ولی” سخنرانی کرد و “نرم افزار در حال سازماندهی مجدد” در Wired منتشر کرد که از صنعت فناوری برای خروج دیجیتالی از ایالات متحده و مهاجرت به خارج حمایت می کرد.

این گفتگو توسط ریسون، وایرد و اخبار بلومبرگ مورد استقبال مثبت قرار گرفت اما توسط نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. در سال 2017 دولت ترامپ در نظر گرفت که سرینیواسان را به عنوان کمیسر FDA منصوب کند.

سرینیواسان در حالی که برای این انتصاب در نظر گرفته شده بود، تمام توییت‌ های خود از جمله توییت‌ های انتقادی از FDA را حذف کرد. در یکی از این توئیت ‌های حذف شده، سرینیواسان انتقاد های زیادی را به دولت آمریکا کرده بود که هیچکس نمی توانست فکر کند که وی روزی در این دولت خدمت کند!

دارایی خالص Balaji Srinivasan چقدر است؟

ارزش خالص بالاجی سرینیواسان در سال 2022 حدود 50 میلیون دلار برآورد شده است. منبع اصلی درآمد او از شغل اولیه اش به عنوان سرمایه گذار است. با این حال در آوریل 2021، 50,000 دلار به عنوان ارز دیجیتال برای کمک به امدادرسانی به بیماری کووید-19 هند در طول تجدید حیات ویروس در کشور اهدا کرد. او در توییتر خود نیز متعهد شد برای هر بار بازنشر پستش 50 دلار دیگر تا سقف 100000 دلار اهدا کند.

بالاجی سرینیواسان روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

بالاجی سرینیواسان روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

بالاجی سرینیواسان یکی از افرادی می باشد که به صورت اختصاصی در زمینه بیت کوین فعالیت دارد. وی در سال 2013، Srinivasan 21.co را تأسیس کرد. این سایت یک استارتاپ استخراج بیت کوین بود. اما متاسفانه به عنوان یک کسب و کار استخراج بیت کوین نتوانست به خوبی خود را در این زمینه ثابت کند و شکست خورد.

اما ناگفته نماند که نکته مثبت آن این بود که به Earn.com تبدیل شد که به فرستندگان اجازه می داد برای پاسخ به ایمیل ها به کاربران با ارز دیجیتال پول پرداخت کنند. Earn.com توسط شرکت مبادلات ارز دیجیتال Coinbase در آوریل 2018 به مبلغ بیش از 100 میلیون دلار خریداری شد.

پس از اینکه Coinbase این سایت را را خریداری کرد تبدیل به Coinbase Earn شد و سرینیواسان اولین CTO در Earn.com شد. البته باید بگوییم که او در سال 2019 این شرکت را ترک کرد.

بالاجی سرینیواسان از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

در سال 2007 سرینیواسان شرکت آزمایش ژنتیک Counsyl را تاسیس کرد که آزمایش هایی را برای والدین آینده نگر برای غربالگری بیماری ها ارائه می داد. Counsyl توسط Myriad Genetics به مبلغ 375 میلیون دلار در سال 2018 خریداری شد. سپس با وارد شدن به دنیای رمز ارزها کار خود را در این زمینه به صورت اختصاصی از سال 2013 آغاز کرد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های Balaji Srinivasan می توانید به راحتی به قسمت تصاویر گوگل مراجعه کرده و با جست و جو نام این فرد به صورت لاتین در این قسمت به مشاهده کردن عکس های وی با کیفیتی بسیار عالی بپردازید. هم چنین می توانید از انواع سایت های معتبر در این زمینه نیز استفاده کرده و در کنار مشاهده کردن عکس های وی، اطلاعاتی را نیز درباره این فرد مطالعه کنید.

آیا بالاجی سرینیواسان در اینستاگرام فعالیت دارد؟

با جست و جو نام این شخص در اینستاگرام مشاهده می کنید که هیچ صفحه ای با این نام برای شما نمایان نمی شود. بالاجی سرینیواسان در توییتر به صورت اختصاصی فعالیت دارد و در اینستاگرام هیچ گونه صفحه رسمی ای را برای خود ندارد. البته این موضوع معمول و رایج بین افراد سرشناس در زمینه رمز ارزها می باشد. این افراد معمولا در توییتر فعالیت داشته و هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

بالاجی سرینیواسان دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی می باشد و هم چنین دارای مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته مهندسی برق و دکترای بیوانفورماتیک از دانشگاه استنفورد را نیز دارد. با این توضیحات می توانیم به این نتیجه برسیم که این شخص تحصیلات را بسیار جدی گرفته و بسیاری از زمان خود را بر روی این موضوع قرار داده است.

البته برخی از افراد که به عنوان منتقدان این شخص ظاهر می شوند این نظر را دارند که این شخص تمامی مدارک تحصیلی خود را صرفا برای این که در جامعه به آن ها به خوبی بدرخشد و در دولت آمریکا جایگاهی را برای خود به دست بگیرد دریافت کرده است و برای او ارزش چندانی ندارد.

اخبار مربوط به بالاجی سرینیواسان را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن اخبار مربوط به بالاجی سرینیواسان، چندین راه وجود دارد که بهترین آن ها استفاده از توییتر وی می باشد. از این طریق شما می توانید اخبار با به صورت مستقیم از این شخص دریافت کنید اما باید زبان انگلیسی قوی ای را برای خود داشته باشید. روش بعدی نیز استفاده از انواع سایت های معتبر در این زمینه می باشد. این سایت ها به زبان فارسی تمامی اطلاعات و اخبار در زمینه رمز ارزها و بالاجی سرینیواسان را به صورت روزانه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون با این شخص مصاحبه های بسیاری انجام شده است. با مشاهده کردن این مصاحبه ها می توانید به راحتی از نکاتی که این فرد در زمینه سرمایه گذاری رمز ارزها ارائه می دهد مطلع شوید. اگر تا به امروز به هر دلیل موفق به مشاهده کردن مصاحبه های این فرد نشده اید، کافیست به یوتیوب مراجعه کرده و سپس با جست و جو نام وی در کنار کلمه مصاحبه، اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های این فرد با کیفیتی بسیار عالی کنید.

آیا بالاجی سرینیواسان به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

بالاجی سرینیواسان در زمینه تحلیل رمز ارزها فعالیت نمی کند اما نظراتی که او در مصاحبه هایش در این زمینه ارائه می دهد می تواند گواه این موضوع باشد که در برخی مواقع این شخص نیز به عنوان یک تحلیلگر شناخته می شود و نظرات او در این زمینه بسیار کاربردی و حائز اهمیت است. پس در یک نتیجه گیری می توان گفت که این فرد به صورت اختصاصی خیر اما تا حدودی در زمینه تحلیل گری نیز فعالیت دارد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

همان طور که در ابتدا این مقاله به آن اشاره کردیم این شخص یکی از افرادی می باشد که نام او جزء تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارزها شناخته می شود. پس نظرات او می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی رمز ارزها داشته باشد و باعث نوسانات در خرید و قیمت آن ها شود. کافیست تنها این شخص در مصاحبه های خود، علاقه خود را به رمز ارزی ابراز کند و یا آن را آینده دار خطاب کند، در این مواقع سیل عظیمی از افراد اقدام به خریداری کردن آن می کنند و قیمت ها در بازار کاملا تغییر می کند. در نتیجه کسب مهارت لازم در خصوص آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها از مهم ترین نکات است.

بالاجی سرینیواسان کجا زندگی می کند؟

بالاجی سرینیواسان همان طور که از نامش پیداست ملیتی هندی دارد اما در کشور آمریکا متولد شده است. وی تمامی فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در کشور آمریکا انجام داده است و در حال حاضر نیز در سانفرانسیسکو آمریکا، زندگی می کند. در 6 دسامبر 2015 بالاجی سرینیواسان در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا با بونری دیکینسون سرینیواسان، فیلمساز مستقل، هنرمند دیجیتال و روزنامه نگار ازدواج کرد.

وی در حال حاضر با همسرش در مکان فعلی زندگی می کند و به گفته خود نیز زندگی ای بسیار عاشقانه دارد. در برخی از مصاحبه های وی شاهد حضور همسر این شخص نیز هستیم.

سوالات متداول

ارزش خالص بالاجی سرینیواسان چقدر است؟

وی دارای ارزش خالص 50 میلیون دلاری می باشد. وی بیشتر درآمد خود را از طریق سرمایه گذاری به دست آورده است و نام او چندین بار جزء افراد ثروتمند آمریکایی ارائه شده است.

عروسی بالاجی سرینیواسان در کدام شهر آمریکا بود؟

Balaji Srinivasan با همسر خود در سانفرانسیسکو آمریکا در ایالت کالیفرنیا آشنا شد و در همان جا نیز تا به امروز سکونت دارد.

آیا پیش بینی های بالاجی سرینیواسان بر روی قیمت رمز ارزها تاثیر دارد؟

این شخص یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارز می باشد و پیش بینی های او بر روی نوسانات قیمت رمز ارزها تاثیر دارد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها