تبلیغات
برایان بهلندورف معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی برایان بهلندورف  توسعه دهندگان سایت آپاچی

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

برایان بهلندورف Braian Behlendorf فعالیت خود را در حوزه تکنولوژی آغاز کرد و در تمام سیستم هایی که مربوط به این رشته می شد سرک کشید. او در سال ۲۰۱۹ توانست سخرانی اصلی کنفرانس بلاک چین را انجام دهد و توانست عضو مایکروسافت بشود و امروزه دارای کلی دفاتر توزیع رمزارز است.

او معاملات جهانی زیادی انجام می دهد و تمام تمرکزش را بر روی توسعه و پیشرفت کارش گذاشته است و بر این باور است که ارزهای دیجیتال آینده پر سودی برای سرمایه گذاران دارد. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این بحث نیز آشنا گردید.

برایان بهلندورف کیست؟

او ۴۷ سال سن دارد و در کالیفرنیا آمریکا متولد شده است و محل فعلی اقامت او سان فرانسیسکو است. او در دانشگاه کالیفرنیا  دانشگاه بارکلی تحصیل کرده و در حوزه تکنولوژی بسیار فعالیت داشته است. علت شهرت او حمایت از تکنولوژی‌ های متن باز هدایت پروژه هایپر لجر است.

او امروزه بیش از صد شرکت توزیع ارز دیجیتال دارد و معاملات اقتصادی جهانی زیادی انجام می دهد. او اکنون در حال توسعه بیشتر بلاک چین و کاربرد بلاک چین است و مدیر ارشد انجمن فناوری اقتصاد جهان می باشد. او درسال ۲۰۱۹ عضو اصلی ماکروسافت شد و مهم ترین سخرانی های خود را انجام داد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

این افراد به دلیل این که دارایی های بسیار زیادی دارند و جز میلیاردر های جهان هستند به ‌صورت دقیق و خالص دارایی ‌هایشان در هیچ سایتی ثبت نشده است. زیرا دارایی های آن ها هر روز دچار نوسانات ارز می ‌شوند و گاهی با پایین آمدن ارزهای دیجیتال نیمی از سرمایه های آن ها هم از بین می ‌رود و گاهی هم با بالا رفتن ارزهای دیجیتال سرمایه های آن‌ ها هزار برابر می ‌شود.

به همین دلیل هیچ اعداد و ارقامی وجود ندارد که دارایی های خالص آن ‌ها را به شکل روزانه بتواند توصیف کند و اگر شما در سایت یا مقاله‌ ای درباره دارایی‌ های این افراد رقمی مشاهده کردید بدانید که به‌ صورت ناخالص است و دقیق نمی‌ باشد.

برایان بهلندورف روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

Braian Behlendorf جزو افرادی است که با انواع شرکت‌ های رمز ارز در ارتباط است و قرارداد های زیادی در سطح جهان با این شرکت ها بسته ‌است. او هم چنین در صفحه توئیتر خود رمز ارزهای مطمئن را برای سرمایه‌ گذاری پیشنهاد کرده ‌است و این کار را بسیار با دقت انجام می ‌دهد و هیچ شرکتی که باعث ضرر افراد شوند را به‌ هیچ‌ وجه معرفی نمی‌ کند.

شرکت‌ ها و رمز ارزهایی دیجیتالی که معرفی می ‌کند همگی دارای چهارچوب ‌های مناسب برای سرمایه ‌گذاری و مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال است. زیرا او بر این باور است که نوسانات رمز ارز در بازار بسیار اتفاق طبیعی است ولی شرکت‌ هایی هستند که از این نوسانات سو استفاده می‌ کنند و سود خالص افراد را به آن ها باز نمی ‌گردانند. این امر باعث شده است که او بسیار با احتیاط شرکت ‌های رمز ارز را به افراد فعال این حوزه معرفی کند.

برایان بهلندورف از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

برایان بهلندورف از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

افراد زیادی در سال ۲۰۰۹ وارد حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال شدند ولی این افراد از علم کافی برای پیشرفت و توسعه ارزهای خود برخوردار نبودند. همین امر باعث شد که افراد زیادی در این راه شکست بخورند ولی افرادی مانند بهلندورف با بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه بعد از سال ها وارد خرید و فروش ارزهای دیجیتال شدند و توانستند در مدت‌ زمانی کوتاه یکی از غول‌ های سرمایه‌ گذاری در ارز دیجیتال بشوند.

هم چنین آن ها توانستند که با شرکت‌ هایی که در این حوزه فعالیت دارند قرارداد هایی ببندند که باعث رشد و پیشرفت سریع تر آن شرکت‌ ها بشوند و یکی از بزرگان این حوزه شود.

عکس های Braian Behlendorf را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می‌ توانید با جستجوی نام افراد مشهور به انگلیسی به تمام عکس‌ های آن ها در گوگل دست پیدا کنید و هم چنین می‌ توانید با دنبال کردن صفحات مجازی این افراد به تصاویر، ویدیو ها و مطالب آن ‌ها دسترسی پیدا کنید و هم چنین می‌ توانید با اپلیکیشن ‌هایی که برای تصاویر می‌ باشد، عکس‌ های این افراد را بیابید.

آیا برایان بهلندورف در اینستاگرام فعالیت دارد؟

برایان جزو افرادی است که در صفحاتی مانند توییتر فعالیت دارد و هیچ صفحه ‌ای با نام خود در اینستاگرام ندارد زیرا او معتقد است که می ‌توانند حرف ‌های خود را در توییتر به‌ صورت آزادانه تر و بدون سانسور در آنجا بازگو کند همچنین افراد زیادی هم با نام ایشان در اینستاگرام صفحه ‌های هواداری دارند که مطالب و عکس‌ های این شخص را به اشتراک می‌ گذارند و در این ‌میان افرادی سودجو حضور دارند که با نام و تصاویر و مطالب افراد مشهور صفحاتی برای خود باز می‌کنند و از طرفداران آن ها سو استفاده می‌ کنند این مطالب کپی هستند و اگر به پلیس اینترنتی خبر داده شود آن ها را دستگیر می ‌نمایند پس از دنبال کردن صفحاتی که غیر واقعی هستند اجتناب بفرمایید.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

او جز افرادی است که بسیار به تحصیلات خود اهمیت داده‌ و در دانشگاه‌ های معتبری تحصیل کرده است. او در دانشگاه کالیفرنیا  دانشگاه بارکلی تحصیل کرده و مدرک فارغ‌ التحصیلی خود را گرفته‌ است. او یقین دارد که علم و دانش می ‌تواند شما را از صفر به صد برساند و هم چنین علم و دانش او توانسته است او را در مقامات بسیار بالایی جای دهد.

زیرا او بر تمام جریانات اقتصادی و تکنولوژی واقف می ‌باشد. هم چنین او در رشته‌ های بسیار زیادی تحصیل‌ کرد ولی نتوانست که تا انتها آن‌ ها را ادامه دهد و مدرک فارغ ‌التحصیلی بگیرد. ولی می ‌توان گفت که او جزو افراد بسیار باهوش جهان می ‌باشد که توانسته در بسیاری از معاملات اقتصادی تاثیرگذار باشد.

اخبار مربوط به برایان بهلندورف را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می‌ توانید با استفاده از شبکه‌ های مجازی به تمام اخبار افراد مشهور دسترسی پیدا کنید. البته قابل به ذکر است که شما اگر دنبال اخبار تخصصی اقتصاد هستید در شبکه ‌هایی که به‌ صورت تخصصی به موضوعات اشاره می ‌کنند باید اخبار این افراد را دنبال کنید و به ‌صورت روزانه پیگیر باشید.

هم چنین شما می ‌توانید در اینستاگرام صفحات خبری را فالو کنید و اخبار را به ‌صورت هفتگی و یا روزانه مطالعه کنید. هم چنین در این‌ بین افرادی هستند که با انتشار اخبار زرد می‌ خواهند آسیب به جامعه و افراد مشهور مانند برایان برساند. این اخبار زرد حاشیه ‌هایی برای این افراد ایجاد می ‌کند که گاهی باعث آزردگی خاطر و ضرر های مالی بسیار برای افراد مشهور می ‌شود.

پس سعی کنید اخباری که مطالعه می‌ کنید از منبع درست و انتشارات مورد قبول باشد. کسانی که اخبار زرد منتشر می ‌کنند بسیار افراد سودجویی هستند که فقط می‌ خواهند بازدید صفحه ‌ای خود را بالا ببرند و از طریق دنبال کننده های خود کسب درآمد کنند.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

برایان جزو افراد بسیار تاثیر گذار در جامعه اقتصادی می ‌باشد و هم چنین در معاملات اقتصادی بسیار بزرگ شرکت کرده است و در کنگره‌ های بسیار زیادی حضور دارد و همین دیده شدن او باعث می ‌شود که مصاحبه‌ های زیادی انجام دهد. این مصاحبه ها در خصوص کار او می ‌باشد و او در بسیاری از اوقات در توییتر خود به نکاتی اشاره می ‌کند که می ‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

او در مقالات خود هم بسیار از دانسته ‌های خود می‌ گوید و افرادی که در این حوزه مشغول هستند بر این باورند که کتاب ‌ها و مقالات می ‌تواند تاثیر بسیار زیادی در حافظه افراد بگذارند و یادگیری این نکات را بیشتر کند. پس اگر به دنبال مطالبی هستید که می‌ خواهید در روند کاری شما تاثیر گذار باشد بهتر است کتاب‌ ها و مقالات این افراد را مطالعه کنید.

هم چنین برایان تعداد مقالات بسیار زیادی از خود منتشر کرده است که می ‌توانید با نکته برداری از این مقالات در مسیر خود تحول بسیار زیادی ایجاد کنید و راه خود را روشن تر ادامه دهید.

آیا برایان بهلندورف به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا برایان بهلندورف به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

Braian Behlendorf هم جز افرادی است که تحلیل‌ های بسیار زیادی انجام داده‌ است. بعضی از این تحلیل ‌ها به‌ صورت تخصصی می ‌باشد و بعضی هایشان هم به‌ صورت بسیار دقیق نمی ‌باشند زیرا او جزو فعالان اقتصادی در حوزه ارز دیجیتال می‌ باشد و به‌ صورت خیلی حرفه ‌ای در بحث تحلیل فعالیت نمی ‌کند.

این امر باعث شده‌ است که او بسیار در حوزه فعالیت خود موفق باشد. زیرا او به ‌صورت کاملاً حرفه ‌ای به بحث اقتصاد در ارز دیجیتال پرداخته‌ است و با شرکت‌ های بسیار مهمی قرارداد بسته و روند اقتصادی رمز ارزهای  آن ها را کنترل می‌ کند. این پافشاری بر روی حوزه اقتصادی ارزهای دیجیتال باعث شده که او از تحلیل و تحلیلگری دور بماند اما نکاتی برای افرادی که در این حوزه در حال فعالیت هستند در توییتر خود قرار می ‌دهد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

چون که او جز افرادی است که در حال فعالیت در حوزه اقتصاد ارزهای دیجیتالی است به‌ صورت مستقیم بر نوسانات ارزهای دیجیتالی تاثیر می‌ گذارد و می‌ تواند با معاملات مختلفی به بالا و پایین رفتن ارزش های ارزها کمک کند. او جزو فعالان این حوزه می ‌باشد و هر معامله‌ اقتصادی که او با شرکت‌ های رمز ارز انجام می‌ دهد، می ‌تواند بسیار تاثیر گذار بر روی نوسانات رمز ارز باشد. پس در نتیجه آموختن مباحث مربوط به آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها از مهم ترین مسائل این زمینه است.

 برایان بهلندورف کجا زندگی می کند؟

او اکنون در آمریکا در شهر سان ‌فرانسیسکو در حال زندگی است ولی آدرس دقیق محل زندگی او را در هیچ سایتی نمی‌ توانید پیدا کنید. زیرا این افراد به خاطره شهرت جهانی که دارند ترجیح می‌ دهند که محل زندگیشان رسانه‌ ای نشود.

سوالات متداول

برایان بهلندورف کیست؟

او در سال ۲۰۱۹ به عنوان مدیر اجرای مایکروسافت معرفی شد و در روند پیشرفت این شرکت بسیار تاثیر گذار بود.

بیوگرافی برایان بهلندورف چیست؟

او ۴۷ سال سن دارد و جز اقتصاد دان های بزرگ جهان است که تاثیرات زیادی بر روی ارزش رمز ارزها گذاشته است.

برایان بهلندورف برنامه نویس آمریکایی در کجا فارغ التحصیل شده است؟

Braian Behlendorf در دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه بارکلی فارغ التحصیل شده است و بسیار در عرصه تکنولوژی تاثیر گذار بوده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها