تبلیغات
دنیل لاریمر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی دنیل لاریمر مدیر ارشد تکنولوژی Block.one

  • توسط mozhde
  • 9 دقیقه

امروزه افراد بسیاری هستند که به دنیای دیجیتال و ارزهای دیجیتال روی آورده اند و در این امر هم بسیار موفق بوده و توانسته اند سود های بسیاری به دست آورند و افراد دیگری را هم جذب این دنیای دیجیتال کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد دنیل لاریمر Daniel Larimer یکی از افراد موفق در این حوزه مطالبی بخوانیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

دنیل لاریمر کیست؟

در این قسمت می خواهیم درباره این فرد بیوگرافی مختصری را بیان کنیم. دنیل لاریمر یک برنامه نویس نرم افزار و کار آفرین ارز دیجیتال است. لاریمر یکی از تیم هایی است که پلتفرم ارزهای دیجیتال BitShares را راه اندازی کرد و بلاک چین Steem  را پایه گذاری کرد و در حال حاضر مدیر ارشد فناوری شرکت Block.one است که با توسعه EOS  درگیر است. لاریمر هم چنین خالق الگوریتم اجماع و فناوری گرافن DPOS ( الگوریتم ثبات سهام واگذار شده) نیز است. برادر لاریمر استن لاریمر است که برای بوئینگ کار می کرد و با او کریپتونومکس یک تجارت مشاوره فنی بلاک چین را تاسیس کرد. علاقه برادر لاریمر به بلاک چین و کاربرد بلاک چین در سال 2009 شروع شد تقریبا همان زمانی که بیت کوین اختراع شد.

Daniel Larimer هم اکنون سی و پنج سال سن دارد و دلیل شهرت او هم فعالیت در حوزه پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی رمز ارز بیت کوین از سال 2011 است. لاریمر گفته است دلم می خواهد کاری انجام دهم که زندگی مردم بسیار راحت تر شود و بتوانند درآمد زیادی هم کسب کنند. برای همین به دنیای دیجیتال و رمز ارزها روی آورده است و با ارائه راه کار های نوین زندگی مردم را کمی راحت تر کرده است. زیرا در این دو سال اخیر که بیشتر وقت مردم به اینترنت و صفحات مجازی می گذرد، اکثریت مردم به دنبال راهی هستند که بتوانند از طریق همین اینترنت درآمد کسب کنند. پس چه کاری بهتر از دنیای دیجیتال و رمز ارزها.

دارایی خالص این فرد چه چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چه چقدر است؟

 در فوریه 2018 فوربس دارایی خالص لاریمر را بین 600 تا 700 میلیون دلار تخمین زد. به همین سبب او جزو افراد بسیار ثروتمند آمریکا است که از طریق ارزهای دیجیتال توانسته سود های زیادی کسب کند.

دنیل لاریمر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

فعالیت Daniel Larimer روی بلاک چین ها است که باعث می شود به ارز دیجیتال قدرت زیادی بدهد و معامله هایی که در قالب این رمز ارزها صورت می گیرد بسیار پر سود می شوند. لاریمر تا سال 2017 مدیر ارشد فناوری پلتفرم Steemit بود. او پلتفرم Steemit را به این دلیل تاسیس کرد تا برای پاداش دادن به کاربران تا بتوانند از محتوا هایشان استفاده کنند.

دنیل لاریمر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

 لاریمر در سال 2006 جذب دنیای رمز ارزها شد و تصمیمی گرفت به دنبال علاقه خود یعنی ارز رمز پایه و بلاک چین را دنبال کند. در سال 2013 لاریمر BitShares را راه اندازی کرد. BitShares در ابتدا ProtoShare نام داشت و قرار بود به عنوان سهام شرکت های مجازی فعالیت کند اما از بعد از آن به عنوان یک پلتفرم ارز دیجیتال یک ارز دیجیتال یا یک صرافی دیجیتال توصیف شده است. هم چنین این سازمان به عنوان یک سازمان مستقل غیر متمرکز، سازمان دهی شده است.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر و عکس های لاریمر این فرد موفق در دنیای رمز ارزها و دنیای دیجیتال را می توانید با سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل مشاهده کنید.

آیا دنیل لاریمر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

دنیل لاریمر پیجی در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای خود حساب کاربری ایجاد نکرده است و هر پیجی که با نام او در اینستاگرام است متعلق به لاریمر نیست.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

در سال 2003 مدرک مهندسی در علوم کامیپوتر خود را از موسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی گرفت. لاریمر هم چنین مهندس نرم افزار رویا و کار آفرین سریالی است. در 29 نوامبر سال 2018 دنیل لاریمر سمیناری برگزار کرد که در آن سمینار در مورد بلاک چین برای بحث در مورد فناوری بلاک جین در کالج فناوری ویرجینیا اطلاعاتی را ارائه داد. هم چنین دنیل به دانشگاهی که در آن سمینار برگزار کرد توصیه کرد که برنامه های درسی در مورد Block.One  را در دستور کار دانشگاه قرار دهد زیرا برای آن ها تعهد سه میلیون دلاری ایجاد می کرد. لاریمر در 26 ژانویه 2019 در یک کمپ بوت بلاک چین در پردیس بلکسبورگ ویرجینیا تک شرکت کرد. این کمپ به دلیل آشنایی دانش آموزان با فماوری بلاک چین برگزار می شود.

اخبار مربوط به دنیل لاریمر را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار مربوط به دنیل لاریمر را می توانید از طریق سرچ در گوگل مشاهده کنید. هم چنین می توانید با مراجعه به وب سایت های خارجی که در زمینه رمز ارزها فعالیت می کنند در مورد لاریمر اطلاعات کسب کنید. هم چنین می توانید با مراجعه به یوتیوب مصاحبه هایی که با او صورت گرفته شده است را ببینید. اگر به تلگرام مراجعه کنیم کانال های زیادی در این حوزه وجود دارند که اخبار رمز ارز را بیان می کنند. شما می توانید این کانال ها را دنبال کرده و اخبار مربوط به افراد معروف از جمله این فرد را در آن جا بخوانید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

در 29 ژوئن سال 2010 مصاحبه ای بین لاریمر و ساتوشی صورت گرفت که به نظر می رسد در حین مصاحبه دعوایی بین این دو صورت گرفته است و سوتاشی خطاب به لاریمر گفته است متاسفم اگر حرف من رو باور نداری من وقتی برای متقاعد کردن تو ندارم. هم چنین مصاحبه ای که با لاریمر شده است گفته تصمیم دارد تا از نرم افزار متن باز (EOS.IO) استفاده کند که باعث می شود هر 0.5 ثانیه برای هر تراکنش بازده دارد و هم چنین می تواند بدون توکن تراکنش انجام دهد. این مصاحبه را می توان به صورت کامل در اینترنت پیدا کرد. سایت های مربوط به این افراد متن کامل مصاحبه به همراه نظرات افراد دیگر را ارائه می دهند که می توانید آن ها را مشاهده کنید. حتی ممکن است بعضی از مصاحبه ها به صورت فیلم باشد که ویدیوی آن نیز موجود است.

آیا دنیل لاریمر به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

آیا دنیل لاریمر به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

 بله. دنیل لاریمر به عتوان تحلیل گر هم فعالیت دارد. این فرد وقت بسیار زیادی را صرف چک کردن سایت ارزهای دیجیتالی می کند تا بتواند متوجه شود چرا در ساعت یا تاریخ یا یک روز خاص نمودار ارز، سیر نزولی داشته است و یا سیر صعودی داشته و علت آن را پیدا می کند. زیرا دلایل بسیاری بابت این موضوع وجود دارد. در Block.one ما می توانیم فناوری ها و کسب و کار هایی که در دنیا وجود دارند، اعتماد ایجاد کنید و کارایی آن ها را افزایش دهید که با افزایش کارایی باعث می شود رشد کنید و سرمایه بیشتری کسب کنید. اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در دنیای دیجیتال و رمز ارزها داشته باشید می توانید به دنبال کردن تحلیل های لاریمر با به موقع وارد شدن به معامله و فروختن سهام خود سود خوبی کسب کنید.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

لاریمر تاثیری روی نوسانات ارز ندارد و نوسانات ارز بستگی به قیمت به روز دلار، تعطیلی و سایر دلایل دیگر می باشد و لاریمر با چک کردن مداورم سایت این علت ها را پیدا می کند و متوجه می شود علت سیر صعودی و نزولی نمودار ها چیست. علت آن که ولایمر وقت زیادی را صرف این کار می کند آن است که برای خود هدف دارد و به این سادگی ها قید هدفش را نمی زند. برای همین پیگیری زیادی در این مسئله دارد. البته باید توجه داشته باشید اگر قصد فروش سهام خود را دارید، باید قیمت روز دلار را داشته باشید تا با فروختن سهام خود دچار ضرر نشوید و معامله سودمندی داشته باشید. البته که گاها قیمت دلار باعث نوسانات زیادی در دنیای رمز ارزها می شود.

دنیل لاریمر در کجا زندگی می کند؟

دنیل لاریمر در آمریکا و شهر ویرجینیا متولد شد و هم اکنون در آمریکا و در شهر بلکسبورگ به همراه خانواده خود زندگی می کند. او از سودی که به خاطر رمز ارزها و مخصوصا فناوری بلاک چین به دست آورده است باعث شده زندگی بسیار خوبی را در آمریکا داشته باشد. لاریمر معتقد است که می خواسته سیستم هایی ایجاد کند که به تامین زندگی، آزادی و دارایی برای مردم جهان کمک بزرگی باشد.

در مقاله اشاره هایی به بیت کوین و بلاک چین شد. اگر توجه شما را جلب کرده اند پیشنهاد می کنیم که برای شناخت بیشتر مقالات مرتبط امنیت بلاک چین و خود پرداز بیت کوین را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا دنیل لاریمر وب سایت اختصاصی دارد؟

این فرد وب سایتی را مخصوص به خودش تشکیل نداده است اما در لینکدین و توییتر حساب هایی را ایجاد کرده است که اطلاعات مربوط به کار خود را در آن جا قرار داده است. شما می توانید با جستجوی نام او در اینترنت به این حساب ها دسترسی داشته باشید.

بیت شیرز که دنیل لارمیر در آن کار می کند درباره چیست؟

بیت شیرز یک پلتفرم غیر متمرکز برای فراهم کردن یک شبکه پرداخت جهانی بهینه تر طراحی شده است و معمولا برای مبادله امن ارزهای دیجیتالی بدون واسطه از آن استفاده می شود.

آیا دنیل لاریمر تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

خیر تاثیری ندارد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها