دیوید مارکوس w معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی دیوید مارکوس یک ایرانی دو رگه در حوضه ارز دیجیتال

  • توسط mahsa
  • 14 دقیقه

یکی از بهترین ها در زمینه رمز ارزها که امروزه جزء طرفداران بسیاری است که توانسته به خوبی خود را ثابت کند و او کسی نیست جز دیوید مارکوس david marcus. این فرد یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارز شرکت فیسبوک می باشد.

در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا در کنار یک دیگر به بیوگرافی این فرد بسیار مطرح در زمینه رمز ارز بپردازیم که اطلاعات کاملی را در مورد زندگی شخصی این فرد به شما علاقمندان به کریپتو ارائه دهیم.

دیوید مارکوس کیست؟

دیوید مارکوس یکی از افراد و کارآفرین های مطرح در شرکت فیسبوک می باشد که از یک پدر رومانیایی و مادری ایرانی در تاریخ ۱۲ آوریل ۱۹۷۳ در کشور فرانسه شهر پاریس چشم به جهان گشود‌. پس از به دنیا آمدن این شخص خانواده اون تصمیم گرفتند که برای بزرگ شدن فرزند خود به سوییس مهاجرت کنند. دیوید آنقد ذهنی وسیع داشت که از هشت سالگی تصمیم به آموختن برنامه نویسی کرد. باورش سخت است که کودکی در سن هشت سالگی بتواند به برنامه نویسی بپردازد اما دیوید این کار را انجام داد. پس از این که دیوید وارد دانشگاه شد، تصمیم گرفت تا در میانه کار ترک تحصیل کند و تمامی وقت خود را برای کار کردن گذاشت.

david marcus در سن ۲۳ سالگی به یک جوان با داشتن تعداد بسیاری از شرکت های مربوط به تلفن همراه و اینترنت شد. او مدیریت شرکت هایی مانند zong، Echovox، World Access و GTN Telecom در دهه ۲۰ سالگی خود برعهده داشت.
وی تا سال ۲۰۱۴ به کسب و کار خود می پرداخت و هم چنین مدیریت شرکت پی پال را نیز برعهده داشت تا این که از این مدیریت استفا داد تا به شغلی به نام مدیر عامل در فیسبوک بپردازد. دیوید مارکوس فیسبوک را به یکی از بهترین ها تبدیل کرد و برای پیشرفت این پیام رسان زحمت های بسیاری کشید. در ادامه مطلب به فعالیت های او در این پیام رسان بیشتر می پردازیم.

دارایی خالص david marcus چقدر است؟

دارایی خالص david marcus چقدر است؟

david marcus یکی از ثروتمند ترین افرادی می باشد که در یکی از بهترین پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی یعنی فیسبوک که در حال حاضر نام آن meta می باشد. دارایی خالص این فرد که در سایت ها به زبان انگلیسی net worth نامیده می شود تقریبا دو میلیون دلار می باشد‌. این دارایی برای این شخص می تواند بسیار بالا شود و به همین دلیل است که زمانی که نام ثروتمند ترین افراد را جست و جو می کنید نام دیوید مارکوس در این بین بسیار می درخشد‌. نکته جذاب و هائز اهمیت در این زمینه این است که دیوید تمامی دارایی خود را از جوانی با کار و تلاش خود کسب کرده است و می تواند به نوعی برای جوانان امروزی الگو باشد‌.

دیوید مارکوس بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که اشاره کردیم دیوید در سال ۲۰۱۴ تصمیم گرفت تا از سمت مدیر عاملی پی پال استعفا دهد و به مدیر عاملی پیام رسان فیسبوک بپردازد. اما در سال ۲۰۱۳ ما خبری را از این فرد مشاهده کردیم کا باعث شد در همان زمان حدس هایی به وجود بیاید که آیا این شخص قصد دارد در زمینه رمز ارزها فعالیت داشته باشد یا خیر. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه خود اشاره کرد که از دارندگان بیت کوین است و از این رمز ارز حمایت می کند.

همین موضوع باعث شد تا ذهن بسیار قدرتمند این شخص در زمینه برنامه نویسی و دیگر موارد باعث شود تا به این فکر باشد که برای پیان رسان فیسبوک رمز ارزی را راه اندازی کند تا بتواند این پیان رسان را به داشتن درآمد بیشتر با استفاده از این زمینه برساند. او پروژه لیبرا را ارائه داد. علاوه بر آن برای این که افراد پس از استخراج لیبرا آن را در یک کیف پول دیجیتالی نگهدارند که مربوط به این شرکت باشد، دو کیف پول به نام calibra و testra طراحی و ساخته شد. البته تا به امروز هنوز منتظر تایید شدن این خبر و راه اندازی این رمز ارز هستیم.

دیوید مارکوس از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

دیوید مارکوس از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

همان طور که اشاره شد مدیر رمز ارز فیسبوک در سال ۲۰۱۳ به این موضوع اشاره کرده بود که علاقه به رمز ارزها مخصوصا بیت کوین دارد. با این که وی در سال ۲۰۱۴ وارد شرکت فیسبوک شد و از این سال افراد همواره اشارات و حدس هایی را در مورد راه اندازی شدن رمز ارز مخصوص شرکت فیس بوک ارائه دادند اما تا سال ۲۰۱۹ هیچ خبری از این موضوع در پایگاه های معتبر اخباری از سوی دیوید مارکوس یا هر فرد دیگری که در این زمینه منتشر نشد‌. در سال ۲۰۱۹ ما شاهد اولین خبر از راه اندازی پروژه لیبرا بودیم اما به دلیل مشکلات امنیتی این پروژه تا به امروز هنوز به صورت اختصاصی استارت نخورده است و سوال های بسیاری را با خود به همراه داشته که این رمز ارز چگونه است و چه زمانی قرار است این پروژه از حالت توقف خارج شود و به استخراج برسد.

شغل دیوید مارکوس قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل دیوید مارکوس قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

در ابتدا این مقاله به زندگی شخصی این فرد توجه بسیاری کردیم‌‌. این فرد خلاق رومانیایی ایرانی از سن ۲۳ سالگی تا به امروز شغل های بسیاری را برای خود داشته است. همان طور که گفتیم که این فرد در مدیر عامل شرکت های بسیاری مانند Echovox، World Access و GTN Telecom را بر عهده داشت. اولین شرکت او GTN Telecom نام داشت که در واقع نوعی سرویس بود که ارائه خدمات اینترنت و تماس‌ های محلی در شهر ژنو می پرداخت.

او در سن ۲۳ سالگی مدیر عامل و رئیس این شرکت بود تا این که تصمیم گرفت شرکت دوم خود را راه اندازی کند اما این بار شرکتی را برای خود خریداری کند. او در سال ۲۰۰۰ شرکت World Access را خریداری کرد‌ اما برای فردی که می توان گفت به نوعی مغز بسیار فعال در زمینه های مختلف داشت، مدیر عاملی دو شرکت برای او کافی نبود پس شرکت Echovox که یکی از درآمد زا ترین شرکت های رسانه ای تلفن همراه است را تاسیس کرد.

این سه شرکت را با خود تا سال ۲۰۰۸ به همراه داشت تا این که تصمیم گرفت شرکت zong را راه اندازی کند. این شرکت امکان را به افراد می داد که بتوانند با تلفن همراه خود پرداخت ها را انجام دهند و هم چنین قبوض را نیز پرداخت کنند. در آخر نیز شرکت پی پال به دلیل استقبال بی نظیر از شرکت zong تصمیم گرفت این شرکت را خریداری کند و با این کار دیوید مارکوس آخرین سمت کاری خود یعنی مدیر عاملی پی پال را برعهده گرفت تا این که وارد شرکت فیسبوک شد.

عکس های دیوید مارکوس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های دیوید مارکوس که لقب آقای رمز ارز را به خود اختصاص داده است، شما می توانید به راحتی از چندین روش این کار را اقدام کنید. روش اول جست و جو نام این فرد در قسمت تصاویر گوگل به همراه روشن بودن وی پی ان است. این کار می تواند به راحتی بسیاری از عکس های این شخص را به شما عزیزان ارائه دهد و شما می توانید با کیفیتی بسیار عالی این عکس ها را مشاهده کنید.

پس از آن می توانید از طریق انواع اپلیکیشن های مربوط به تصاویر مانند پینترس نیز تصاویر این شخص تاثیر گذار در زمینه رمرز ارزها را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. البته توصیه می شود در تمامی روش ها‌ نام این شخص را به صورت لاتین david marcus جست و جو کنید زیرا نوشتن نام فارسی می تواند موتور جست و جو گوگل را دچار مشکل کند.

تحصیلات david marcus چقدر است؟

همواره زمانی که نام شخصی موافق در زمینه های مختلف به گوش می رسد افراد را به این فکر وا می دارد که این شخص حتما دارای تحصیلات بسیار بالایی می باشد اما باید بگوییم که درمورد بخشی از افرا این موضوع صدق نمی کند. این موضوع در مورد دیوید مارکوس نیز به همین صورت است. دیوید مارکوس دانشگاه خود را آغاز کرد اما به دلیل این که علاقمند به این موضوع بود که دوست داشت مسیر زندگی خود را رو به سوی کار کردن پیش ببرد به همین دلیل در حین تحصیل در دانشگاه را رها کرد و به کار پرداخت.

پس اگر بخواهیم بگوییم تحصیلات این شخص تا انتهای دبیرستان و اواسط دانشگاه می باشد. البته در این زمینه افراد بسیاری را داریم که معمولا تحصیلات خود را در بین راه رها کرده و به کار در زمینه ای که به آن علاقمند هستند می پردازند.

پیج اینستاگرام دیوید مارکوس چیست؟

دیوید مارکوس یکی از افرادی است که در اینستاگرام فعالیتی ندارد. معمولا این دسته از افراد ها بیشتر در زمینه توییتر فعالیت دارند و یا اگر قرار باشد با افراد به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند از صفحه رسمی جایی که در آن قرار این کار را انجام می دهند. این موضوع را نیز معمولا در بین افرادی مشاهده می کنید که مشهوریت بسیاری دارند و تصمیم ندارند در زمینه های شبکه های مجازی وقت خود را هدر دهند.

اخبار مربوط به دیوید مارکوس را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار مربوط به دیوید مارکوس را در کجا مشاهده کنیم؟

به دلیل این که دیوید مارکوس یکی از افرادی می باشد که یکی از رگه های او به کشور ایران می رسد، خبرگذاری های بسیاری به انتشار کردن اخبار مربوط به این فرد به زبان فارسی می پردازد. البته این خبرنگاری ها به نوعی باید وجود داشته باشند زیرا دیوید مارکوس خود به صورت اختصاصی در اینستاگرام به فعالیت نمی پردازد که بتوان به صورت مستقیم از این شخص کسب اخبار کرد. با جست و جو نام این شخص به زبان فارسی در گوگل می توانید به راحتی اخبار مربوط به این شخص را مشاهده کنید.

دیوید مارکوس مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

همان طور که اشاره کردیم، این فرد شرکت های بسیاری را تا به امروز راه اندازی کرده و به عنوان رئیس و مدیر عامل این شرکت ها فعالیت داشته است. اولین شرکت این شخص به نام GTN Telecom بود‌. پس از آن شرکت World Access در سال ۲۰۰ خریداری شد. شرکت Echovox سومین شرکت بسیار درآمد زا این شخص بود و آخرین شرکت او zong نام داشت که بعد ها توسط پی پال به دلیل بالا بودت تراکنش ها در این اپلیکیشن خریداری شد.

آیا david marcus به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

باید به شما بگوییم که بر خلاف ذهنیت بسیاری از افراد، دیوید مارکوس تنها مدیر اجرایی بلاکچین متا که نام جدید شرکت فیس بوک می باشد است. او تحلیلگر در این زمینه نیست اما جالب است بدانید که اگر پروژه لیبرا که ارز دیجیتال شرکت فیسبوک است و توسط دیوید مارکوس راه اندازی شده است استارت بخورد می تواند درآمد میلیاردی با خود به همراه داشته باشد که شرکت متا یا همان فیسبوک قدیم با کمک از این پروژه می تواند راهه خود را به کلی از بیت کوین جدا کند که این موضوعی بسیار جدی در این زمینه می باشد و شاید می توانیم بگوییم همین حدس ها و پس زمینه ها هست که باعث شده افراد تلاش های بسیاری برای جلوگیری از راه افتاد پروژه لیبرا بکنند.

دیوید مارکوس کجا زندگی می کند؟

در طول زندگی این شخص بسیار مطرح ایرانی رومانیایی که تا به امروز ۴۸ سال است، کشور هایی که محل زندگی او بوده تغییرات بسیاری داشته است. او در شهر پاریس که در فرانسه می باشد به دنیا آمد و سپس به همراه خانواده خود ادامه زندگی اش را در کشور سوییس گذراند. می توان گفت که وی در این کشور اوج گرفت و رشد کرد. سپس برای این که بتواند مشاغل خود را توسعه دهد به کشور آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در سانفرانسیسکو آمریکا به همراه همسر خود زندگی می کند.

مصاحبه و کنفرانس های دیوید مارکوس را در کجا مشاهده کنیم؟

مصاحبه و کنفرانس های دیوید مارکوس را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص تا به امروز مصاحبه های بسیاری را انجام داده است. این مصاحبه ها در قالب فردی و یا در قالب شرکت فیسبوک بوده که تمامی آن ها با استقبال بی نظیری از سوی افراد مواجه شده است. اگر قصد دارید این مصاحبه ها را مشاهده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که عبارت david marcus interview را در گوگل جست و جو کرده و در قسمت ویدیو تمامی مصاحبه های این شخص را مشاهده کنید ک با ورود به سایت مربوط به کیفیتی بسیار عالی مصاحبه مورد نظر خود را مشاهده کنید.

همسر دیوید مارکوس کیست؟

این شخص در آمریکا همان طور که اشاره شد دارای همسر می باشد. همسر این فرد به نام stephanie marcus با فامیلی همسر خود شناخته می شود. البته بسیاری از خبر گذاری ها او را با نام fanny معرفی کرده اند اما وی با این نام در کنار دیوید در مراسم های مختلف معرفی و دیده شده است. می توانید به راحتی تمامی عکس های دیوید و همسشر را با جست و جو نام این دو شخص و یا استفاده از عبارت david marcus wife در قسمت تصاویر گوگل مشاهده کنید.

آیا این فرد ایرانی است؟

مادر دیوید ایرانی و پدر او اهل رومانی می باشد و به همین دلیل به او مدیر ایرانی فیسبوک می گویند اما او در کشور پاریس به دنیا آمده است و متولد کشور ایران نیست.

دیوید مارکوس چه حاشیه هایی داشته است؟

این شخص به عنوان فردی که به صورت اختصاصی در زمینه های ارز دیجیتال فعالیت داشته است و هم چنین به عنوان یک فرد تاثیر گذار در بین گروه 100 فرد تاثیرگذار بلاکچین نیز نام او آمده است، تقریبا در زندگی شخصی و کاری خود حاشیه ای را به همراه نداشته است و به درستی رو به جلو حرکت کرده است.

دیوید مارکوس چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

وی یکی از تاثیرگذار ترین افراد در زمینه رمز ارزها می باشد. این شخص در واقع اولین کسی بود که تصمیم گرفت رمز ارزها را در دنیای تجارت آزمایش کند. وی هم چنین زمانی که وارو سیلیکون ولی شد اولین مدیر ارشدی بود که امکان پذیرش بیت کوین را قرار داد و هم چنین آن را پشتیبانی کرد. این شخص زمانی حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد که افراد هیچ تصویری در مورد این که اصلا بیت کوین از کجا میاد و بیت کوین چیست و آیا ارزش خریداری کردن را دارد یا خیر و یا بهترین زمان خرید بیت کوین کی است؟ نداشتند.

سوالات متداول

بیوگرافی دیوید مارکوس چیست؟

دیوید مارکوس خالق رمز ارز مخصوص شرکت فیسبوک می باشد. او در تاریخ ۱۲ آوریل ۱۹۷۳ در پاریس به دنیا آمد و مادر او اصالت ایرانی دارد. وی شرکت های بسیای را راه اندازی کرد تا توانست به مدیریت شرکت فیسبوک دست پیدا کند و برای رونق این شرکت تلاش های بسیاری را انجام داد. وی در حال حاضر بر روی پروژه رمز ارز شرکت فیسبوک به صورت اختصاصی در حال فعالیت می باشد ‌و توانسته قدم های مثبتی را نیز در این راستا برای این شرکت بردارد.

دارایی این فرد به چه صورت است؟

همان طور که اشاره کردیم این شخص شغل های بسیاری را برای خود داشته و در زمینه های مختلفی بسیاری دیده شده است. به همین دلیل به یکی از ثروتمند ترین افراد در آمریکا تبدیل شده است. او دارایی بالا ۲ میلیون دلار دارد و با راه اندازی رمز ارز لیبرا نیز می تواند دارایی خود را چندین میلیون افزایش دهد.

در حال حاضر این فرد در چه کشوری سکونت دارد؟

دیوید برای این که بتواند روند کت ی خود را توسعه دهد به کشور آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر نیز در کشور آمریکا به فعالیت می پردازد و زندگی می کند. او شهر سانفرانسیسکو را برای زندگی کردن به همراه همسر خود انتخاب کرد و می توان گفت خانه ای بسیار لاکچری در این شهر برای خود دارد.

آیا این فرد از ابتدا در زمیمه رمز ارزها فعالیت داشته است؟

دیوید مارکوس از ابتدا کار خود در زمینه رمز ارزها فعالیت نداشته اما از سن ۸ سالگی در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کرده که همین موضوع باعث شده تا علاقه او به رمز ارزها شکل بگیرد و باعث شود تا او به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین افراد در این زمینه شناخته شود و به او لقب آقای رمز ارز اهدا شود. وی جزء اولین نفراتی بود که به پشتیبانی از رمز ارز بیت کوین پرداخت و دقیقا زمانی این موضوع را ارائه داد که فردی از بیت کوین استقبالی نمی کرد.

نام شرکت هایی که این شخص موفق تا به امروز راه اندازی کرده است چیست؟

david marcus تا به امروز شرکت هایی به نام های GTN Telecom، Echovox،World Access و zong را راه اندازی کرد‌. این شرکت ها همگی زیر نظر این شخص فعالیت داشتند و در واقع این فرد به عنوان مدیر عامل این شرکت ها و رئیس آن شناخته می شد.

علت خریداری شدن شرکت zong توسط paypal چه بود؟

شرکت zong آخرین شرکتی بود که توسط مارکوس راه اندازی شد و این امکان را به افراد می داد که بتوانند به همراه زونگ پرداخت های خود را انجام دهند و این هم چنین قبوض خود را نیز پرداخت کنند. این شرکت انقدر مورد استقبال مردم قرار گرفت و تراکنش ها در آن بالا رفت که باعث شد یکی از بزرگترین شرکت های پرداختی به نام پی پال اقدام به خریداری کردن این شرکت کند.

آیا رمز ارز شرکت فیسبوک راه اندازی شده است؟

رمز ارز لیبرا تا امروز در حال تلاش است تا بتواند جایگاه خوبی در بین رمز ارزها برای خود دست و پا کند و بتواند خود را به عنوان یکی از پر درآمد ترین رمز ارزها ارائه دهد. تا به امروز به دلیل مسائل امنیتی که تمامی آن ها در یک مصاحبه توسط این شخص توضیح داده شده است هنوز رمز ارز لیبرا برای شرکت متا یا همان فیس بوک قدیم را مشاهده نکرده ایم.

از چه طریقی با کیفیتی عالی می توان مصاحبه های این شخص را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید از طریق تمامی سایت های معتبر مانند یوتیوب این مصاحبه ها را با کیفتی بسیار عالی مشاهده کنید. کافیست تنها عبارت david marcus interview را در گوگل در قسمت ویدیو جست و جو کنید.

چگونه می توان عکس های این شخص را مشاهده کرد؟

به راحتی می توان از طریق جست و جو کردم نام این شخص در قسمت تصاویر گوگل به صورت لاتین می توانید تمامی عکس های این شخص را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. هم چنین می توانید از این طریق عکس های همسر این شخص را نیز مشاهده کنید.

آیا این فرد تحلیلگر هم می باشد؟

این فرد تحلیلگر نمی باشد اما در زمینه رمز ارز تا به امروز فعالیت های بسیاری را انجام داده است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها