تبلیغات
دومینیک شینر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی دومینیک شینر + رازهای موفقیت او

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

دومینیک شینر (Dominik Schiener) یکی از افرادی می باشد که به عنوان تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارز و کاربرد بلاک چین و بلاک چین شناخته می شود. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت اختصاصی به زندگی نامه کاری و شخصی این فرد بپردازیم و در کنار آن اطلاعاتی بسیار خوبی را نیز در زمینه رمز ارزها به شما عزیزان ارائه دهیم.

دومینیک شینر کیست؟

دومینیک شینر در دسامبر 1995 در یک آجرپز و آشپز در دهکده ای کوچک در جنوب تیرول در شمال ایتالیا به دنیا آمد. دومینیک در سنین پایین به رایانه علاقه مند شد و در چهارده سالگی (14 سالگی) شروع به هک کردن بازی های رایانه ای کرد و به رتبه 1 در لیست رتبه بندی جهانی بازی رایانه ای محبوب “Call of Duty” رسید.

او شروع به فروش اصلاحات بازی های رایانه ای که هک کرده بود کرد و درآمد معقولی نسبت به سن خود در آن زمان داشت. پدر و مادرش دوست داشتند که او آجرپز شود زیرا فکر می کردند این تنها راه پول درآوردن است. اما دومینیک برنامه های بزرگ تری برای خودش داشت. شاید باورش برایتان سخت باشد اما او در سن 17 سالگی برای دوره کارشناسی ارشد شروع به درس خواندن کرد و با بالاترین نمره نیز در این زمینه موفق شد.

از همان ابتدا دومینیک همیشه در تلاش بود تا کارآفرین و مستقل باشد. در تیرول جنوبی جایی که او بزرگ شد، همیشه احساس می کرد که محدود است زیرا به گفته او، افرادی که در این شهر زندگی می کردند افکاری بسیار کوتاه و کوچک داشتند و در مورد فناوری اطلاعات کمی داشته یا به صورت کلی چیزی نمی دانستند و در مورد نوآوری و پیشرفت کمی عقب تر از دیگر افراد بودند.

در دوران نوجوانی او همیشه احساس می کرد که یک فرد خارجی است و هیچ شباهتی به اطرافیانش ندارد زیرا همسالانی نداشت که از انگیزه او برخوردار باشند و بیشتر مردم در آن زمان او را جدی نمی گرفتند.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

Dominik Schiener دارای دارایی خالص پنج میلیارد دلاری می باشد. دومینیک در نوجوانی به پتانسیل بلاک چین پی برد زیرا در 10 سالگی وارد دنیای دیجیتال شد، برنامه نویسی آموخت، روزها و شب ها را در مقابل کامپیوتر سپری کرد. در برلین، دومینیک می ‌گوید هر بار که بانک‌ ها به آن‌ ها می‌ گفتند نماینده یک استارت ‌آپ بلاک ‌چین است، او را بر می‌ گرداندند زیرا شهرت پیرامون شرکت‌ های بلاک چین بسیار منفی بود.

وی در این زمینه به کسب درآمد بسیاری پرداخت اما ناگهان در سال 2013 زمانی که دومینیک در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک پلت فرم تجاری بود همه چیز به یک باره از بین رفت. او نیم میلیون یورو ضرر کرد و مجبور شد شرکتش را بفروشد اما خوشبختانه هیچ بدهی برایش باقی نماند.

او همه چیز را دوباره با آرزوی بزرگتر شروع کرد. وی در یکی از مصاحبه هایش در این زمینه اشاره کرده است که اگرچه تمام پولم را از دست دادم اما هنوز به ارزهای دیجیتال ایمان داشتم و دوباره کار خود را در این زمینه آغاز کردم.

دومینیک شینر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

دومینیک شینر در زمینه بیت کوین فعالیت دارد. در آن زمان که وی وارد حوضه رمز ارزها شد به زبان انگلیسی تسلط نداشت و درک وایت پیپر بیت کوین برایش سخت بود. در سال های بعد او سرانجام متوجه شد که بیت کوین چیست و به معنای واقعی مجذوب این رمز ارز بی نظیر شد.

او متوجه پتانسیل این ارز دیجیتال شد و تمامی زمان خود را بر روی بالا بردن درک خود در زمینه بیت کوین گذاشت. وی به گذر زمان شروع به استخراج بیت کوین نیز کرد و دارایی بسیاری را در این زمینه برای خود دریافت کرد و با این دارایی به سوئیس مهاجرت کرد تا رویای کارآفرین بودن خود را به واقعیت تبدیل کند.

دومینیک شینر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

دومینیک شینر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

دومینیک شینر از سال 2011 وارد زمینه رمز ارزها شد. اما وی کار خود را به صورت اختصاصی با راه اندازی IOTA از سال 2015 آغاز کرد. بنیانگذاران آیوتا، دیوید سونستبو، دومینیک شینر، سرگئی ایوانچگلو و دکتر سرگی پوپوف می باشند. آیوتا که مخفف عبارت “Internet of Things Application” است در سال 2015 تاسیس شد. هر چهار نفر به دنبال پلتفرمی بودند که فناوری بلاک چین بتواند بیشترین ارزش را به آن اضافه کند و Internet of Things Application مکان مناسبی بود زیرا بیشترین پتانسیل را داشت.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های این شخص مشهور در زمینه رمز ارزها می توانید با جست و جو نام این فرد در قسمت تصاویر گوگل به راحتی بسیاری از عکس های این شخص را با کیفیتی عالی مشاهده کنید. هم چنین می توانید در صورت نیاز از انواع اپلیکیشن های مربوط به تصاویر مانند پینترس نیز در این زمینه استفاده کنید.

آیا دومینیک شینر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اگر نام این فرد را به صورت لاتین یعنی Dominik Schiener در اینستاگرام جست و جو کنید، مشاهده می کنید که وی در این اپلیکیشن هیچ گونه صفحه رسمی ای ندارد. معمولا افراد سرشناس در زمینه رمز ارزها در اینستاگرام فعالیتی نداشته و بیشتر زمان خود را بر روی توییتر می گذارند. شینر نیز مانند این افراد در توییتر فعالیت دارد و در اینستاگرام صفحه رسمی را برای خود ندارد. می توانید با جست و جو نام وی در توییتر اقدام به دنبال کردن صفحه رسمی وی در توییتر کنید.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تا سال 2015 دومینیک شینر مطلقا هیچ ارتباطی با صنعت نداشت. وی فردی بود که مدرسه را رها کرده بود و به دنبال راهی برای دریافت پول بود. زمانی که با رمز ارزها آشنا شد به این نتیجه رسید که تحصیلات بسیار مهم است و می تواند همه چیز باشد. او در سن 17 سالگی دوباره به تحصیل پرداخت و توانست تا مقطع کارشناسی ارشد خود را در سن بسیار پایین جلو ببرد.

اخبار مربوط به دومینیک شینر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن اخبار مربوط به دومینیک شینر می توانید از توییتر این شخص کمک گرفته و به صورت مستقیم از این شخص اطلاعات را دریافت کنید. روش بعدی نیز استفاده از انواع سایت های معتبر در زمینه اطلاع رسانی و اخبار می باشد. از این طریق می توانید به راحتی تمامی اخبار مربوط به دومینیک شینر را به صورت روزانه مطالعه کنید. برای افرادی که زبان انگلیسی قوی ای دارند، توصیه می شود تا از انواع سایت های معتبر انگلیسی زبان در این زمینه استفاده کنند و اخبار را مطالعه کنند.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا به امروز مصاحبه های بسیاری با این شخص صورت گرفته است. این مصاحبه ها برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند بسیار اهمیت دارند زیرا این دسته از افراد معمولا موارد و نکته هایی را در مصاحبه های ذکر می کنند که بسیار حائز اهمیت می باشند. اگر تا به امروز موفق به مشاهده کردن مصاحبه های مربوط به این افراد نشده اید، می توانید با مراجعه به یوتیوب و جست و جو نام دومینیک شینر می توانید تمامی مصاحبه های وی را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

آیا دومینیک شینر به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا دومینیک شینر به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

در ابتدا دومینیک شینر کار خود را با بیت کوین به صورت تحلیل گری آغاز کرد اما پس از گذر زمان تصمیم گرفت به عنوان فردی به صورت اختصاصی در این زمینه فعالیت می کند و بیت کوین را استخراج می کند خود را نشان دهد. به بیانی دیگر هر فردی که در زمینه رمز ارز فعالیت دارد، معمولا به نوعی به عنوان یک تحلیل گر نیز شناخته می شود زیرا باید با تحلیل های درست اقدام به سرمایه گذاری کند و در مصاحبه های خود نیز این موارد را به صورت نکته به افراد ارائه می دهد. نمی توان گفت دومینیک شینر در حال حاضر تحلیلگر است اما می توان گفت که در این زمینه نیز دارای فعالیت است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

این شخص بر روی نوسانات رمز ارزها تاثیر گذار است و اصلا به همین دلیل است که در حال حاضر نام او جزء شناخته شده ترین افراد به کار می رود. دومینیک شینر می تواند با نظرات خودش، افراد را به سوی خریداری کردن و سرمایه گذاری کردن بر روی یک رمز ارز مشخص هدایت کند و این هدایت شدن باعث به وجود آمدن نوسانات در بازار شود. به همین دلیل است که دومینیک شینر باید در مصاحبه هایش به بیان کلمات و ارائه نظراتش در زمینه رمز ارزها توجه بسیار زیادی داشته باشد.

دومینیک شینر کجا زندگی می کند؟

دومینیک شینر متولد کشور آلمان در شهر برلین است. او برای این که بتواند به دنیا ثابت کند که قدرت تجزیه و تحلیل مغز او تا چه اندازه می باشد و چگونه می تواند رویای کارآفرین شدن خود را به حقیقت برساند، به کشور سوئیس مهاجرت کرد و در حال حاضر نیز در این کشور به زندگی می پردازد.

سوالات متداول

آیا دومینیک شینر ویکی پدیا دارد؟

وی در ویکی پدیا دارای یک صفحه رسمی اما به زبان انگلیسی است که زندگی نامه او در آن جا قرار دارد.

سن دومینیک شینر چقدر است؟

وی در حال حاضر دارای 26 سال سن است. او متولد سال 1995 می باشد.

آیا این شخص در اینستاگرام فعالیت دارد؟

وی هیج گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارد و تنها دارای توییتر است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها