جسی پاول معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی جسی پاول + بررسی دارایی خالص او

  • توسط mozhde
  • 10 دقیقه

اگر مقداری بیت کوین یا اتریوم یا هر رمز ارز دیگری داشته باشید و نیاز به این مورد پیدا کنید که این ارزها را به پول رایج تبدیل کنید، حتما وارد یکی از صرافی های این ارزهای دیجیتال شده اید. این صرافی ها ممکن است ایرانی باشند و یا اینکه در کشور های دیگر فعالیت کنند. یکی از این صرافی ها کراکن است که در این متن می خواهیم درباره موسس آن یعنی جسی پاول بیشتر بدانیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

جسی پاول کیست؟

تقریبا هر کسی که نام صرافی کراکن را شنیده باشد دوست دارد بداند که مالک آن یعنی جسی پاول کیست. جسی پاول متولد آمریکا و سان فراسیسکو است. وی در سال ۲۰۱۱ کار خود را با رمز ارزها آغاز کرد و به احتمال زیاد با دیدن بیت کوین به این فکر افتاده بود که خودش نیز وارد دنیای ارزها شود و بتواند در آن کاری را انجام دهد. این فرد در همین سال از دفاتر صرافی Mt.Gox بازدیدی را انجام داد چون این دفاتر نقص امنیتی پیدا کرده بودند.

در همان زمان اظهار داشت که اگر این دفاتر مانند روز اول خود کار نکند کراکن را جایگزین آن می کند. به همین خاطر در سال ۲۰۱۴ تصمیم به تاسیس صرافی کراکن گرفت و این کار را انجام داد. در سال ۲۰۱۳ ابتدا این صرافی به صورت آزمایشی کار می کرد.

به این معنی که فقط پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین و لایت کوین روی آن معامله می شد اما بعد ارزهای دیگر و معاملات حاشیه ای نیز اضافه شدند. همین موضوع باعث شد تا این صرافی تبدیل به یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا شود. در سال ۲۰۱۸ کراکن به مشتری های خود اجازه داد تا مشتریان بتوانند همزمان با سرمایه خود در بورس نیز کار کنند. همین باعث شد که حجم مبادلات این صرافی بیست برابر شود.

دارایی خالص jesse Powell چقدر است؟

جسی پاول از افراد بسیار ثروتمند در دنیا و در ارز دیجیتال حساب می شود. با اینکه از میزان دقیق ثروت او گزارشی موجود نیست اما عده ای زیادی این نکته را می دانند که این شخص در سال ۲۰۱۹ خانه در لس آنجلس را با قیمت ۱۱/۵ میلیون دلار خریداری کرد. اگر شخصی به اندازه قیمت این خانه پول نقد داشته باشد پس این شخص یک ثروتمند است و به همین خاطر است که جسی پاول در این گروه قرار می گیرد.

جسی پاول بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

جسی پاول بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

این فرد مشهور در رمز ارز یک صرافی دارد که از قدیمی ترین صرافی های دنیا است. این بدین معناست که تقریبا تمام رمز ارزها را پوشش داده و به همین خاطر جسی پاول می‌ تواند روی تمام آن ها تمرکز داشته باشد. هم چنین خود این فرد نیز تا به حال درباره بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر جهان اظهار نظر هایی داشته است و به نظر می رسد که رمز ارز مورد علاقه او بیت کوین باشد.

جسی پاول از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

این شخص معروف در سال ۲۰۱۳ همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم کراکن را تاسیس کرد. از همان سال وی تصمیم گرفت تا بیت کوین و رمز ارزهای دیگر را وارد این صرافی کند و فعالیت آن را به صورت رسمی آغاز کند. این فعالیت در فضای رمز ارزها تا به امروز ادامه دارد و هر سال نیز پیشرفت زیادی در این زمینه در آن رخ می دهد.

شغل jesse Powell قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

jesse Powell قبل از اینکه وارد دنیای رمز ارزها شود در شرکت های فناوری کار می کرد. اما از اینکه در کدام شرکت بوده است اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. اما این فرد هم مانند بقیه افراد فعال در ارز دیجیتال در‌ فناوری کار کرده است و پیشینه ای به همین شکل دارد.

عکس های jesse Powell را در کجا مشاهده کنیم؟

این فرد همیشه به عنوان کسی که یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال را طراحی کرده و ساخته است، معروف بوده است. این فرد به همین خاطر عکس های زیادی را در سایت های اینترنتی دارد. برای دسترسی به این عکس ها می توانید به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرده و نام جسی را به فارسی یا انگلیسی وارد کنید. در صفحه نتایج می توانید این عکس ها را مشاهده کرده و آن ها را در رایانه یا تلفن همراه خود ذخیره کنید و بعدا تماشا کنید.

تحصیلات جسی پاول چقدر است؟

تحصیلات جسی پاول چقدر است؟

این فرد مشهور در کریپتو از آن دسته از افرادی است که تا به حال درباره مدرک تحصیلی خود صحبتی نکرده است و گزارش دقیقی از آن در دسترس نیست. اما می توان گفت که وی در دانشگاه ساکرامنتو در کالیفرنیا تحصیل کرده است. این دانشگاه مربوط به فناوری و تکنولوژی می شود و ممکن است مدرک تحصیلی وی نیز در همین زمینه باشد.

پیج اینستاگرام جسی پاول چیست؟

این فرد در اینستاگرام صفحه ای برای خود ندارد. این شخص نیز مانند بسیاری از افرادی که در زمینه رمز ارز فعالیت دارند، اینستاگرام نداشته و معمولا مانند بقیه آن ها یا وقت این اپلیکیشن را نداشته و یا اینکه علاقه ای به آن ندارد. این شخص ممکن است در آینده صفحه ای در اینستاگرام برای خود داشته باشد که می توان آن را از رسانه ها فهمید.

اخبار مربوط به جسی پاول را در کجا مشاهده کنیم؟

این فرد معروف در ارز دیجیتال معمولا اخبار زیادی را در دنیای رمز ارزها دارد. این اخبار معمولا در سایت های خبری شبکه های معتبر نوشته می شوند. شما می توانید به جستجوی نام جسی پاول به انگلیسی در گوگل، به جدیدترین اخبار پیرامون وی دسترسی داشته باشید.

جسی پاول مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

این شخص همان طور که در بالا به این مورد اشاره کردیم و توضیح دادیم مدیر صرافی کراکن است. این صرافی یکی از قدیمی ترین صرافی ها در آمریکا و دنیا است که رمز ارزهای زیادی در آن فعالیت می کنند. وی تمام تمرکز خود در کار را روی این صرافی ها گذاشته است و حتی استیبل کوین را هم برای آن بوجود آورده است.

آیا جسی پاول به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

آیا جسی پاول به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این فرد معروف به عنوان کسی که بر روی رمز ارزهای بسیاری تسلط دارد، می تواند تحلیل های عالی برای آن ها ارائه دهد. این تحلیل ها معمولا روی سایت ها نوشته می شود و افرادی که تازه کار هستند و یا به راهنمایی نیاز دارند می توانند آن ها را بخوانند و از آن ها استفاده کنند.

جسی پاول کجا زندگی می کند؟

این فرد مانند بسیاری از کسانی که در دنیای رمز ارزها فعالیت دارند، در آمریکا زندگی می کند. در واقع کسب و کار این فرد نیز در آمریکا است و او به نوعی مجبور است که در این کشور زندگی کند تا بتواند به صرافی خود رسیدگی کند. البته وی متولد آمریکا است و از بدو تولد در آمریکا بوده است.

مصاحبه و کنفرانس های جسی پاول را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص به عنوان یک شخص معروف در زمینه ارز دیجیتال تا به حال مورد توجه خبرگذاری ها قرار گرفته و با وی مصاحبه هایی انجام شده است. این مصاحبه ها در سایت های این خبرگذاری ها به صورت متنی موجود است. می توانید با جستجوی سایت ها آن ها را بخوانید و یا اینکه فایل صوتی آن ها را گوش دهید.

جسی پاول چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

در صرافی این فرد به نام کراکن، چند کشور از جمله ایران نمی توانند فعالیت داشته باشند. این ممکن است معاملات صرافی او را پایین بیاورد و بر روی بعضی از رمز ارزها تاثیر بگذارد. هم چنین اگر وی صحبتی درباره یک ارز خاص بکند، ممکن است بر روی قیمت آن ارز تاثیر گذار باشد و کم یا زیاد شود.

سوالات متداول

آیا جسی پاول از مشاهیر کریپتو است؟

در قسمت معرفی مشاهیر کریپتو می توانید نام این فرد را مشاهده کرده و او نیز یکی از افراد مشهور در این زمینه است.

بیوگرافی جسی پاول چیست؟

جسی پاول یکی از افراد معروف در رمز ارزها است که در آمریکا متولد شده است. وی مالک صرافی کراکن است که یکی از قدیمی ترین صرافی رمز ارز در دنیا است.

آدرس توییتر جسی پاول چیست؟

جسی پاول روی شبکه اجتماعی توییتر فعال است و حسابی را برای خود دارد که آدرس آن jespow است. این حساب بیش از 109 هزار نفر دنبال کننده دارد و بهترین راه برای ارتباط با این فرد است.

آیا جسی پاول ویکی پدیا دارد؟

جسی پاول در ویکی پدیا صفحه ای ندارد، اما شما می توانید صفحه صرافی او یعنی کراکن را در ویکی پدیا پیدا کرده و بخوانید.

همسر جسی پاول کیست؟

از همسر جسی پاول و وضعیت تاهل وی اطلاعات دقیقی در دسترس نیست ولی به نظر می رسد این شخص متاهل باشد اما علاقه ای به صحبت درباره زندگی خصوصی خود ندارد.

درآمد جسی پاول چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد جسی پاول اطلاعاتی در دسترس نیست اما به دلیل صرافی رمز ارزی که دارد به نظر می رسد درآمد بالایی را داشته باشد.

آدرس یوتیوب جسی پاول چیست؟

جسی پاول حسابی در یوتیوب ندارد اما فیلم هایی درباره وی که بیشتر مصاحبه هستند در یوتیوب توسط افراد دیگر قرار گرفته است.

آیا صرافی جسی پاول برای همه کشور ها قابل استفاده است؟

صرافی کراکن برای همه کشور ها به غیر از کوبا، ایران، ژاپن، کره شمالی و روسیه قابل استفاده است.

آیا جسی پاول از افراد ثروتمند در دنیا است؟

این فرد به علت داشتن صرافی یکی از افراد ثروتمند در آمریکا شده است اما ثروت وی هنوز به حد نصاب اینکه در دنیا مطرح باشد نرسیده است.

آیا جسی پاول برای افراد دیگر کار ایجاد کرده است؟

این فرد با تاسیس صرافی کراکن برای افرادی که در این صرافی رمز ارز فعالیت دارند کار ایجاد کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها