تبلیغات
لی کوئن معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی لی کوئن نویسنده، روزنامه نگار و علاقه مند به بلاک چین

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

افراد بسیاری را می شناسیم که توانسته اند با وارد شدن در حوضه رمز ارزها خود را به بهترین مقاطع برسانند و از این طریق نام خود را در لیست جهانی رمز ارز شناخته کنند. در صرافی ارز دیجیتال بیستکس ما قصد داریم به یکی از بهترین ها در این زمینه یعنی لی کوئن leigh cuen بپردازیم.

لی کوئن کیست؟

لی کوئن نویسنده، روزنامه نگار و علاقه مند به بلاک چین و همچنین کاربرد بلاک چین است که در شهر نیویورک مستقر می باشد. او خبرنگار CoinDesk و ستون نویس Teen Vogue است. آثار کوئن به چندین زبان از جمله اسپانیایی، ایتالیایی، انگلیسی، عبری و عربی منتشر شده است. کوئن در اوایل کار خود گزارشگر El Tecolote و دستیار تحریریه Crawdaddy بود.

او در مجله به عنوان دستیار تحریریه هفته نامه خبری یهودی کالیفرنیای شمالی و وبلاگ نویس برای صدا های جدید، پیامبر سبز و رامپوس فعالیت می کرد. او هم چنین برای مطبوعات فلسطینی شبکه خبری سانفرانسیسکو نیز کار می کرد. وقتی کوئن 18 ساله بود به اورشلیم رفت تا در تحصیلات خود را در یک کشور عربی بگذراند اما آن را رها کرد و به جای آن از اردوگاه پناهندگان در بیت لحم شروع به گزارش دادن کرد.

در سال 2012 کوئن به اسرائیل نقل مکان کرد تا حرفه خود را در نویسندگی و روزنامه نگاری ادامه دهد. زمانی که در تل آویو اقامت داشت، مقالات او در چندین نشریه از جمله الجزیره انگلیسی، سالن، جروزالم پست، یدیعوت آحرونوت (Ynet)، مجله فرهنگ و ادبیات جهانی امروز منتشر شد. علاوه بر این نوشته های خلاقانه او در موزه بین المللی زنان، مجله پوئتیکا، انتشارات داگدا و جنگ، ادبیات و هنر نیز راه یافت. کوئن در طول مدت اقامت خود در آنجا در خانه‌ های خانواده‌ های مختلف فلسطینی و هم چنین یک خانواده اسرائیلی می ‌ماند. یکی از پرافتخارترین آثار کوئن قطعه او درباره شعر انقلابی سوریه برای الجزیره انگلیسی بود.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

همان طور که اشاره شد leigh cuen یک نویسنده معتبر فناوری است که در حال حاضر برای Coindesk یکی از انتشارات رسانه های رمزنگاری پیشرو در جهان کار می کند. علاوه بر این آثار او همچنین در طیف گسترده ای از رسانه های معتبر دیگر مانند نیوزویک ژاپن، International Business Times و Racked منتشر شده است.

اما با این حساب اطلاعات دیگری در این زمینه مانند دارایی خالص این شخص تا به امروز مشخص نشده است. اما اگر بخواهیم داده ها را مانند قطعات پازل در کنار یک دیگر قرار دهیم، مشاهده می کنیم که این شخص تنها به عنوان یک خبر نگار و علاقمند به blockchain می باشد نه فردی که در این زمینه به سرمایه گذاری و یا مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال بپردازد لذا با این حساب نمی توان گفت که وی به عنوان یکی از ثروتمند ترین افراد جهان شناخته می شود و یا دارایی بالایی را به خود اختصاص داده است.

لی کوئن روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که در ابتدا این مقاله به این موضوع اشاره کردیم لی کوئن یکی از افرادی است که نام او در زمینه رمز ارز به عنوان خبرنگار و علاقمند به این زمینه ارائه شده است. نمی توان گفت که این دختر موفق بر روی کدام رمز ارزها فعایلت دارد زیرا او از تمامی رمز ارز برای نوشتن مقالات خود در این زمینه استفاده می کند و آن ها را مورد بررسی قرار می دهد.

لی کوئن از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

لی کوئن از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

کوئن اولین بار در سال 2015 زمانی که در یک شرکت رسانه ای در تل آویو با تیمی از کارشناسان دارک نت که در واحد های نظامی نخبه آموزش می دیدند کار می کرد، درباره بیت کوین اطلاعاتی را شنید. مدیرش به او ماموریت داد تا مقاله ای با موضوع خرید مواد مخدر با ارز دیجیتال توسط مردم بنویسد. او از سال 2015 تا به امروز داستان‌ های مرتبط با بلاک چین را برای Newsweek Media Group می‌نویسد و در سال 2018 نیز به CoinDesk می ‌پیوندد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های لی کوئن بهترین روش مراجعه کردن به قسمت تصاویر گوگل و استفاده از این جست و جو می باشد. با جست و جو نام لاتین این شخص به صورت leigh cuen اقدام به جست و جو کردن نام این فرد در این قسمت کنید و سپس تمامی عکس های وی را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

آیا لی کوئن در اینستاگرام فعالیت دارد؟

لی کوئن در اینستاگرام دارای یک صفحه رسمی است که تا به امروز تقریبا 2 هزار فالوور را با خود به همراه دارد. اما این صفحه به صورت پرایوت می باشد و هر فردی نمی تواند وارد این پیج شود. می توانید نام این شخص را به صورت لاتین جست و جو کرده و سپس به ارائه درخواست فالو، شانس خود را برای وارد شدن به پیج اینستاگرام این فرد امتحان کنید.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

لی کوئن فردی تحصیل کرده و دارای تجربه بسیار در حیطه کاری خودش است. زمانی که در دبیرستان تحصیل می کرد برای ثبت نام اورنج کانتی مورد توجه قرار گرفت. او سپس به دانشگاه سانفرانسیسکو پیوست و در رشته رسانه و مطالعات خاورمیانه تحصیل کرد و هم چنین مدرک لیسانس خود را در سال 2011 دریافت کرد.

وی اما در تمامی طوله دوره تحصیلاتی خود به گزارشگری پرداخت و توانست رزومه کاری بسیار خوبی را در این زمینه برای خود کسب کند. اگر به پیج اینستاگرام این فرد مراجعه کنید، مشاهده می کنید که تمامی رزومه کاری خود به همراه تحصیلاتش را در بیو اینستاگرام خود ارائه داده است.

اخبار مربوط به لی کوئن را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن اخبار مربوط به لی کوئن می توانید از انواع سایت های معتبر که اقدام به منتشر کردن اخبار مربوط به اشخاص مشهور در زمینه رمز ارزها می کنند استفاده کنید. هم چنین می توانید با ارائه درخواست فالو به پیج اینستاگرام او و سپس تایید شدن از سوی وی اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به این شخص از طریق پیج رسمی اینستاگرام وی کنید.

کافیست تنها عبارت leighcuen را در اینستاگرام جست و جو کنید تا پیج وی برای شما نمایان شود. این شخص هم چنین در توییتر نیز به فعالیت می پردازد که شما می توانید با مراجعه به توییتر این شخص و دنبال کردن آن از جدید ترین اخبار مربوط به این فرد به راحتی مطلع شوید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

لی کوئن خود فردی است که با دیگر افراد به مصاحبه می پردازد. اما زمانی که نام وی جزء افرادی که در زمینه رمز ارزها فعالیت دارند ارائه شد، باعث شد تا افراد بسیاری برای این که اطلاعاتی از نحوه کار وی در این زمینه داشته باشند، اقدام به انجام مصاحبه با او کنند. می توانید با جست و جو نام وی در یوتیوب اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های وی در این زمینه کنید.

آیا لی کوئن به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

لی کئن به عنوان تحلیل گر شناخته نمی شود. وی تنها یک گزارشگر است که علاقه بسیاری به رمز ارزها علی الخصوص بیت کوین دارد و مقالات بسیاری را در این زمینه در مجلات مختلف ارائه داده است. وی اطلاعاتی را که افراد باید در زمینه بیت کوین بدانند را می نویسد و فعالیتی در زمینه تحلیل گری تا به امروز از این شخص مشاهده نشده است.

شاید علاقه وی به این موضوع در آیند باعث شود تا به عنوان تحلیل گر نیز ظاهر شود. با دنبال کردن توییتر و یا صفحه اینستاگرام این شخص می توانید جزء اولین نفراتی باشید که از اطلاعاتی که مربوط به این شخص است مطلع می شوید و اخبار را به صورت مستقیم از این فرد دریافت می کنید.

آیا leigh cuen تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

لی کوئن در زمینه رمز ارزها آنقدر فرد نفوذ پذیری نیست که نظرات او بتواند بر روی نوسانات این موضوع تاثیراتی داشته باشد. او تنها فردی است که افراد را برای درست انجام دادن فعالیت در این زمینه راهنمایی می کند و به دلیل مطالب بسیار خوب و جذابی که در این زمینه ارائه می دهد، جزء اشخاص بسیار خوب و مطرح در این زمینه شناخته می شود.

لی کوئن کجا زندگی می کند؟

همان طور که اشاره شد لی کوئن نویسنده، روزنامه نگار و علاقه مندان به بلاک چین تحسین شده آمریکایی است که در شهر نیویورک مستقر است. او خبرنگار معروف CoinDesk و ستون نویس Teen Vogue است. آثار او به چندین زبان از جمله اسپانیایی، ایتالیایی، انگلیسی، عبری و عربی منتشر شده است.

سوالات متداول

بیوگرافی لی کوئن (Leigh Cuen) را از کجا مشاهده کنیم؟

می توانید از این مقاله استفاده کرده و سپس اقدام به مشاهده و مطالعه کردن بیوگرافی این شخص کنید.

آیا لی کوئن ویکی پدیا دارد؟

این شخص در ویکی پدیا صفحه ای را برای خود ندارد و تنها سایت های معتبر انگلیسی زبان به ارائه بیوگرافی و اطلاعاتی پیرامون این فرد می پردازند.

مصاحبه لی کوئن را از کجا مشاهده کنیم؟

به راحتی می توانید از طریق انواع سایت های معتبر اقدام به مشاهده کردن مصاحبه های وی کنید و یا بهترین راه استفاده از یوتیوب در این زمینه می باشد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها