تبلیغات
ملتم دمیرورز معرفی افراد تاثیرگذار

ملتم دمیرورز (Meltem Demirors) و بررسی دارایی خالص او

  • توسط mahsa
  • 10 دقیقه

ملتم دمیرورز یکی از بهترین افراد در زمینه رمز ارزها است که از سال 2015 تا به امروز فعالیت های بسیاری را در این زمینه برای خود داشته و جزء بهترین ها در این زمینه می باشد. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس در این مقاله همراه باشید تا به صورت اختصاصی به بیوگرافی و زندگی نامه این فرد بپردازید و اطلاعاتی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهیم.

ملتم دمیرورز کیست؟

ملتم دمیرورز در سال 1987 از پدر و مادری مهاجر ترک متولد شد. او و برادرش الم دمیرورز در هلند به دنیا آمدند و بزرگ شدند و هر دو بسیار بازیگوش بودند. اگر چه خانواده ثروتمندی نبودند، اما آن ها همچنان به زندگی امیدوار بودند و از آنچه داشتند راضی بودند. پدر و مادر ملتم دمیرورز هر دو در یک روستا در جنوب ترکیه به دنیا آمدند و بزرگ شدند، جایی که در فقر و بدون برق و آب جاری زندگی می کردند.

در نتیجه آن ها هر کاری که می توانستند انجام دادند تا اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان به دوران کودکی و زندگی که زمانی برای خود متصور بودند، دست پیدا کنند. خانواده دمیرورز در تلاش برای امرار معاش بهتر در سال 1996 زمانی که ملتم تنها 10 سال داشت به میشیگان نقل مکان کردند.

Meltem Demirors در کودکی از خواندن و نواختن پیانو لذت می برد. اما جای تعجب نیست زیرا حتی در آن زمان او به راه‌ هایی فکر می‌ کرد که بتواند پول به دست آورد، خواه چمن‌ زنی، آموزش پیانو یا پختن کلوچه برای همسایگانش. با این حال علایق او در آن زمان با امروز متفاوت بود زیرا آن زمانی که بزرگ شد که می خواست پزشک شود. با این حال هنگامی که او در دوران دبیرستان از موسسه فناوری ماساچوست بازدید کرد، تصمیم گرفت که هرگز به MIT نرود.

در نتیجه او به مدرسه کوچکی در هیوستون به نام دانشگاه رایس رفت و در آن جا در رشته اقتصاد ریاضی تحصیل کرد. با این وجود بعداً مدرک MBA خود را از دانشکده مدیریت MIT Sloan گرفت. ملتم در کودکی درخشان بود و با بزرگ تر شدن به افزایش دانش خود ادامه داد و موفق شد. والدین و اعضای خانواده Demirors باید به دستاورد های او افتخار کنند.

دارایی خالص ملتم دمیرورز چقدر است؟

دارایی خالص ملتم دمیرورز چقدر است؟

از سال 2018 ملتم دمیرورز در Coinshare به عنوان مدیر ارشد استراتژی کار می کند. طبق وب سایت او، وی دارایی های خالص اش به ارزش 4 میلیارد دلار است که بیشتر آن را نیز از این شرکت دریافت می کند. Demirors که برای یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در جهان کار می کند، طبیعی است که میلیون ها دلار درآمد داشته باشد و دارایی خالص او چندین میلیارد دلار باشد.

ملتم دمیرورز بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که از ابتدا چندین بار به این موضوع اشاره کردیم ملتم دمیرورز بر روی بیت کوین فعالیت داشته است و تا به امروز نیز فعالیت های خود را در زمینه رمز ارزها بیشتر برای بیت کوین ارائه داده تا بتواند خود را در این زمینه به خوبی اثبات کند.

ملتم دمیرورز از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

Meltem Demirors اولین طعم خود را در سرمایه گذاری در بیت کوین زمانی که با بری سیلبرت، مدیر عامل و بنیان گذار گروه ارز دیجیتال آشنا شد به دست آورد. او در سال 2015 به عنوان مدیر توسعه به شرکت ملحق شد و بعداً رتبه های شرکت را طی کرد و معاون رئیس جمهور شد. گروه ارز دیجیتال بزرگ ترین مدیر دارایی ارز دیجیتال در جهان است.

از ژانویه 2021 یکی از پنج شرکت متمرکز بر ارزهای دیجیتال DCG ،Grayscale بیش از 20.2 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کرد. به طور مشابه دارایی خالص بری سیلبرت بالغ بر 1.6 میلیارد دلار است. بنابراین می‌ توان نتیجه گرفت که به عنوان معاون رئیس‌ جمهور دارایی خالص ملتم دمیرورز در دوران تصدی وی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

شغل ملتم دمیرورز قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل ملتم دمیرورز قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

همان طور که اشاره کردیم ملتم دمیرورز در دوران نوجوانی و جوانی خود برای این که بتواند به امرار معاش زندگی و خانواده خود کمکی کرده باشد، انواع شغل ها را امتحان کرده است. به عنوان مثال وی به آموزش پیانو، شیرینی پزی و دیگر موارد پرداخته است تا توانست به عنوان یک فرد موفق در زمینه رمز ارزها به فعالیت بپردازد.

عکس های ملتم دمیرورز را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های ملتم دمیرورز، این فرد تاثیر گذار در زمینه ارزهای دیجیتال می توانید از جست و جو نام این فرد در گوگل استفاده کنید. کافیست وارد قسمت تصاویر گوگل شده و نام این شخص را به صورت لاتین در این قسمت وارد کنید و سپس عکس های این شخص را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

تحصیلات ملتم دمیرورز چقدر است؟

همان طور که اشاره کردیم ملتم دمیرورز با حرکت به سمت تحصیل، دوره کارشناسی خود را از دانشگاه رایس در هیوستون، ایالات متحده آمریکا گذراند. با گذر زمان ملتم تصمیم گرفت تا دوران تحصیلات خود را تکمیل کند. پس او سپس در زمینه تحصیلی خود شروع به دریافت مدرک کارشناسی از دانشگاه رایس در هیوستون، ایالات متحده آمریکا کرد. بعد ها او MBA خود را از MIT، که یکی از معتبر ترین برنامه های MBA در جهان محسوب می شود نیز گرفت تا بتواند ثابت کند که یک زن موفق در تمامی زمینه ها است.

پیج اینستاگرام Meltem Demirors چیست؟

اگر نام ملتم دمیرورز را به صورت لاتین در اینستاگرام جست و جو کنید، مشاهده می کنید که صفحات بسیاری در این زمینه برای شما عزیزان ارائه می شود. تمامی این صفحات به نوعی انگار صفحه اصلی این فرد می باشند اما هیچ کدام از سوی اینستاگرام مورد تایید و دارای تیک آبی نیستند. پس نمی توان به صورت قطع به یقین گفت که این صفحات شخصی برای ملتم می باشند. می توانید با جست و جو نام او این موارد را مشاهده کنید.

اخبار مربوط به ملتم دمیرورز را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار مربوط به ملتم دمیرورز را در کجا مشاهده کنیم؟

سایت های بسیاری وجود دارد که در زمینه ارائه اطلاعات در مورد ملتم دمیرورز فعالیت می کنند و یا به صورت کلی به ارائه اخبار درمورد رمز ارزها می پردازند. برای این که به مشاهده این اخبار از طریق این سایت ها بپردازید، کافیست تنها نام این فرد را در گوگل جست و جو کرده تا بتوانید به راحتی تمامی سایت های خبری مربوط به این فرد را مشاهده کنید.

ملتم دمیرورز مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

ملتم دمیرورز تا به امروز خود بنیان گذار شرکتی نبوده است و تنها در زمینه کار در شرکت های دیگر توانسته کار خود را به بهترین زمینه ارائه دهد و جزء بهترین ها باشد. همان طور که در ابتدا این مقاله به آن اشاره کردیم ملتم یکی از بهترین ها در انواع شرکت هایی بوده که حتی توانسته خود را به درجه معاونت ریاست جمهور نیز برساند.

آیا Meltem Demirors به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

وی تا به امروز در زمینه ارزهای دیجیتال نیز بسیار به تحلیل گری پرداخته است. او در کنفرانس های خود همواره تحلیل هایی که در این زمینه انجام می دهد را ارائه می دهد و به نوعی ملتم دمیرورز به مردم و افرادی که در زمینه رمز ارزها فعالیت می کنند این موضوع را نشان می دهد که تا چه اندازه می تواند در زمینه رمز ارزها به ارائه فعالیت بپردازد و تحلیل های او موارد بسیار ضروری ای را در این زمینه ارائه می دهند.

ملتم دمیرورز کجا زندگی می کند؟

همان طور که اشاره کردیم ملتم دمیرورز به همراه خانواده خود در سن 10 سالگی اش از هلند به آمریکا مهاجرت کردند. وی در حال حاضر نیز در آمریکا زندگی می کند و در شهر نیویورک به فعالیت می پردازد. وی فعالیت خود را در زمینه رمز ارزها نیز در همین شهر انجام داده است.

مصاحبه و کنفرانس های Meltem Demirors را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن انواع مصاحبه ها و کنفرانس های ملتم دمیرورز، بهترین راه مراجعه به انواع سایت هایی است که به صورت اختصاصی این موارد را برای شما عزیزان ارائه می دهند. برای این کار باید وارد سایت یوتیوب شده و با جست و جو نام این شخص به صورت لاتین به همراه کلمه interview، تمامی ویدیو ها مربوط به مصاحبه این شخص را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

ملتم دمیرورز چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

ملتم دمیرورز یکی از افرادی است که با توجه به کاربرد بلاک چین در بلاکچین به سرمایه گذاری می پردازد و هم چنین یکی از افرادی است که به خوبی به راهنمایی افراد در زمینه ارزهای دیجیتال می پردازد. پس به صورت کلی می توان گفت که ملتم دمیرورز یکی از اشخاصی است که سخنان و نظرات او در زمینه رمز ارزها تا حد زیادی در این زمینه تاثیر گذار است و می تواند روند ها را به کلی تغییر دهد.

سوالات متداول

بیوگرافی ملتم دمیرورز را از چه طریقی می توان مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید با مراجعه به انواع سایت های مورد نظر در گوگل و هم چنین این سایت مشاهده کنید.

چگونه می توان عکس های مدیر ارشد کوین شیر را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید با مشاهده به قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های مربوط به ملتم دمیرورز را مشاهده کنید.

آیا این فرد دارای اینستاگرام است؟

در اینستاگرام صفحات زیادی با نام این فرد وجود دارد اما نمی توان تشخیص داد که رسمی است یا خیر.

ملتم در چه کشوری زندگی می کند؟

این فرد در کشور آمریکا در حال حاضر زندگی می کند.

اصالت این شخص برای چه کشوری است؟

اصالت ملتم برای کشور ترکیه می باشد. پدر و مادر او در کشور ترکیه متولد شده اند.

ملتم در چه کشوری متولد شده است؟

با مهاجرت پدر و مادر او به کشور هلند، ملتم دمیرورز و برادرش در هلند متولد شده اند.

ملتم به چه شغل هایی قبل از رمز ارز پرداخته است؟

وی قبل از رمز ارز به شیرینی پزی و آموزش پیانو می پرداخته است.

آیا این فرد در زمینه رمز ارز به تحلیل نیز می پردازد؟

به عنوان یکی از بهترین تحلیل گر ها در این زمینه می باشد.

ملتم دقیقا در ارز دیجیتال چه کاری را انجام می دهد؟

وی در زمینه ارز دیجیتال به سرمایه گذاری، تحلیل گری و راهنمایی افراد می پردازد.

چگونه می توان مصاحبه های این شخص را مشاهده کرد؟

با مراجعه به انواع سایت های معتبر می توانید تمامی مصاحبه های ملتم دمیرورز را مشاهده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها