تبلیغات
مایک دوداس معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی مایک دوداس بنیان گذار و مدیر عامل شرکت بلاک

  • توسط mozhde
  • 8 دقیقه

اگر به دنیای رمز ارزها و بلاک چین و حتی کاربرد بلاک چین نگاه کنیم، می توانیم این موضوع را درک کنیم که وجود رسانه هایی در این حوزه چقدر ارزشمند است و می تواند به کسانی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می کند، کمک کند. در واقع این رسانه ها هستند که اطلاعات لازم را به این افراد می دهد و هم چنین آن ها را به روز نگه می دارد. در این مقاله می خواهیم درباره مایک دوداس یکی از کسانی که فعالیت در این زمنیه از ارز دیجیتال دارد صحبت کنیم و بیشتر درباره این فرد آشنا شویم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

مایک دوداس کیست؟

مایک دوداس یک کارآفرین فناوری مستقر در شهر نیویورک است. او در حال حاضر بنیان گذار و مدیر عامل شرکت بلاک است که یک رسانه درباره ارز دیجیتال می باشد. اوهم چنین به Paxos نیز پیوسته است. این شرکت یک پشتیبان خدمات بین کوین برای پی پال است. از سال 2004 تا 2006 مایک دوداس به عنوان یک تحلیلگر ارشد در برنامه ریزی و توسعه استراتژیک شرکتی در والت دیزنی کار می کرد. او سپس به عنوان مدیر استراتژی برای شرکت آموزش عالی کاپلان از سال 2006 تا 2007 مشغول به کار شد. در سال 2007 دوداس مدیر توسعه کسب‌ و کار در TargetSpot شد، اولین بازار تبلیغاتی سرتاسری که به‌ طور خاص برای ویژگی‌ های رسانه‌ ای طراحی شده است. TargetSpot سرمایه گذاری را از Union Square Ventures، Bain Capital Ventures و CBS دریافت کرد.

در سال 2013 Mike Dudas به عنوان رئیس توسعه تجارت تلفن همراه به Braintree و Venmo پیوست. او بخشی از تیم Braintree و Venmo بود که به رشد شرکت به 12 میلیارد دلار در حجم کلی پرداخت و 4 میلیارد دلار در حجم پرداخت های تلفن همراه در سال کمک کرد.

در سپتامبر 2013 این شرکت توسط پی پال به مبلغ 800 میلیون دلار خریداری شد. او در سال 2018 بلاک را تاسیس کرد. بلاک قصد دارد از مشوق‌ های مبتنی بر توکن استفاده کند تا از سیگنال‌ های سطحی به روشی قابل دسترس در حوزه ‌های کلیدی بلاک چین و دارایی‌ های رمزنگاری شده عبور کند که این کار با استفاده از تعامل اجتماعی و گفتمان، اطلاعات بازار، رسانه ‌ها و آموزش به دست می آید. این هدف برای بلاک وجود دارد تا همه را درباره بلاک چین و نحوه استفاده از آن آگاه کنند.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد و دارایی این فرد اطلاعاتی در دسترس نیست و خودش نیز تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است. در این جا فقط می توان حدس زد که میزان این دارایی چقدر است. افرادی که در زمینه رمز ارز کار می کنند و معروف شده اند، معمولا از کسانی هستند که مانند مایک دوداس پیشینه ای در زمینه فناوری و یا کامپیوتر داشته اند.

این افراد معمولا در شرکت های بزرگ کار کرده اند، همان طور که برای دوداس مشاهده می کنید و هم چنین توانسته اند که درآمد خوبی را به دست آورند. این درآمد بعد ها تبدیل به یک دارایی بزرگ برای آن ها شده است. هم چنین کسانی که در ارز دیجیتال فعالیت دارند، معمولا خودشان نیز موجودی رمز ارز دارند و چون این ارزها بسیار گران بها هستند. پس دارایی آن ها بر این اساس نیز تعیین می شود. از این اطلاعات می توان حدس زد که دارایی مایک دوداس نیز به میلیون دلار می رسد.

مایک دوداس روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که در بالا گفتیم مایک دوداس یکی از افرادی است که در زمینه های جانبی با ارز دیجیتال در ارتباط بوده است. یعنی او یک رسانه را به وجود آورده تا در آن به افراد بگوید که استفاده از بلاک چین و ارز دیجیتال چه تاثیری بر زندگی آن ها دارد. اما او در پی پال نیز فعالیت دارد که عمئه این فعالیت بر اساس پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین است. پس می توان گفت که این فرد بر روی بیت کوین هم تمرکز دارد.

مایک دوداس از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

مایک دوداس از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که از سال 2018 که مایک دوداس شرکت بلاک را تاسیس کرد وارد حوزه ارز دیجیتال شد. البته باید این موضوع را نیز بیان کرد که افرادی مانند او قبل از شروع فعالیت نیز در این حوزه اطلاعاتی داشته اند و یا اینکه مشغول جمع آوری اطلاعات برای اینکه ورود قوی به این حوزه داشته باشند، بودند. بعد از اینکه دوداس بلاک را تاسیس کرد فعالیت خود را در حوزه رمز ارز بسیار زیاد کرد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

افرادی مانند دوداس که محبوب و معروف شده اند، در میان خبرگزاری ها و سایت ها نیز بسیار محبوب هستند و اطلاعاتی از آن ها در این سایت ها آورده می شود. معمولا در کنار این اطلاعات عکس هایی نیز از این افراد گذاشته می شود که مخاطب با خواندن متن مورد نظر با آن فرد بیشتر آشنا شود. شما می توانید با مراجعه به این سایت ها عکس ها را مشاهده کنید. روش دیگری نیز وجود دارد که در آن باید نام فرد مورد نظر را در جستجوی گوگل و قسمت تصاویر بنویسید. سپس می توانید تمام عکس های فرد را که در اینترنت وجود دارد به صورت یک جا ببینید. این کار بهتر است و وقت کمتری را می گیرد.

آیا مایک دوداس در اینستاگرام فعالیت دارد؟

برای اینکه اینستاگرام مایک دوداس را پیدا کنیم، باید نام او را به صورت کامل به همراه اینستاگرام در گوگل بنویسیم. در صفحه نتایج اینستاگرام این فرد ظاهر می شود. آدرس پیج او mdudas است و در بیوی پیج اطلاعات مربوط به او ذکر شده است. اما نکته ای که درباره این پیج بهتر است بدانید این است که مارک دوداس صفحه ای شخصی در اینستاگرام دارد و این صفحه برای کسانی که غیر از آشنایان او باشد راه ورود ندارد. این کار به این دلیل است که دوداس علاقه دارد زندگی خصوصی خود را در شبکه های اجتماعی خصوصی نگه دارد و کسی از آن با خبر نشود.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

مایک دوداس فارغ التحصیل مدرسه هاپکینز یک دبیرستان خصوصی در نیوهیون، کانکتیکات است. در سال 2001 از دانشگاه استنفورد با مدرک لیسانس هنر در سیاست عمومی فارغ التحصیل شد. دوداس در سال 2006 از دانشکده مدیریت Kellogg دانشگاه نورث وسترن با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در امور مالی، بازاریابی و مدیریت رسانه فارغ التحصیل شد.

اخبار مربوط به مایک دوداس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای اینکه اخبار مربوط به این شخص را مشاهده کنید باید به سایت های خبری مربوط به رمز ارز مراجعه کنید. عمده فعالیت این فرد امروزه در این زمینه است و خبر های او هم در این حوزه بیشتر منتشر می شوند. این سایت ها معمولا به زبان انگلیسی هستند. پس باید دانش زبان انگلیسی کامل داشته باشید و یا اینکه در از گوگل ترنلسیت برای خواندن اخبار استفاده کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

با این فرد تا به حال مصاحبه هایی صورت گرفته است و درباره کار او از او در این مصاحبه ها سوال شده است. شما برای اینکه بتوانید به این مصاحبه ها دسترسی داشته باشید باید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. معمولا وقتی نام دوداس را به انگلیسی جستجو کنید می توانید به سایت هایی که مصاحبه های او را ارائه می دهند دست پیدا کنید. بعضی از این سایت ها به شکل متن مصاحبه ها را ارائه می دهند و بعضی از آن ها نیز مصاحبه ویدیویی را آماده کرده اند. می توانید این مصاحبه ها را دانلود کرده و بعدا تماشا کنید و یا اینکه از یوتیوب به صورت آنلاین نگاه کنید. البته برای این مصاحبه ها نیز نیاز به زبان انگلیسی عالی دارید.

آیا مایک دوداس به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

این فرد در دنیای ارز دیجیتال اطلاعات بالایی دارد که توانسته شرکتی را مانند بلاک تاسیس کند و یا اینکه در زمینه پشتیبانی بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر کار انجام دهد. اما معمولا تا به حال تحلیلی را در این زمینه ارائه نداده است. ممکن است تا به حال صحبت هایی را مبنی بر اینکه افراد می توانند همه از blockchain استفاده کنند یا اینکه دسترسی سراسری برای رمز ارزها باید وجود داشته باشد، گفته شده است اما تحلیل هایی در این زمینه ارائه نشده است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

معمولا کسانی روی نوسانات ارز دیجیتال تاثیر دارند که به صورت مستقیم با یک ارز ارتباط داشته باشند، یعنی مالک آن رمز ارز باشند و یا اینکه بلاکچینی را برای خود داشته باشند. همین طور کسانی که صرافی دارند نیز می توانند روی یک رمز ارز اثر داشته باشند که دوداس به این شکل نیست. پس صحبت ها یا اظهار نظر های او نمی تواند تاثیری روی رمز ارزها داشته باشد.

مایک دوداس کجا زندگی می کند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم Mike Dudas مانند بسیاری از کسانی که در ارز دیجیتال فعالیت دارند در آمریکا و نیویورک زندگی می کند. از محل دقیق زندگی این فرد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما معلوم است که او بیشتر زندگی خود را در آمریکا بوده است.

سوالات متداول

آیا مایک دوداس لینکدین دارد؟

این فرد مانند بسیاری از کارآفرینان دیگر در شبکه اجتماعی لینکدین حسابی برای خودش دارد که در این حساب اطلاعاتی از شغل خود را قرار داده است.

نام شرکت هایی که هم اکنون مایک دوداس در آن ها فعالیت دارد چیست؟

Mike Dudas هم اکنون در شرکت بلاک فعالیت دارد و همین طور در پکسوس که پشتیبانی بیت کوین در پی پال هست نیز فعالت دارد.

آدرس توییتر مایک دوداس چیست؟

آدرس توییتر این شخص mdudas است که در آن فعال بوده و اخبار به روز درباره خودش را در آن جا می گذارد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها