تبلیغات
منیب علی معرفی افراد تاثیرگذار

منیب علی (Muneeb Ali) کارآفرین پاکستانی-آمریکایی

  • توسط mozhde
  • 9 دقیقه

در دنیای رمز ارز روزانه تعداد بسیار زیادی از افراد فعالیت می کنند که هرکدام هدفی برای این کار دارند. عده ای رمز ارز می خرند، عده ای رمز ارز تولید می کنند و عده ای در زمینه رمز ارزها فعالیت هایی را انجام می دهند که باعث سهولت کار بقیه افراد می شوند. یکی از این افراد منیب علی است که در این مقاله می خواهیم درباره این فرد تاثیر گذار یعنی Muneeb Ali صحبت کنیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

منیب علی کیست؟

منیب علی دانشمند کامپیوتر آن قدر بیت کوین را دوست دارد که به یکی از مدافعان اصلی پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین دیفای تبدیل شده است و به دنبال اثبات این موضوع است که بلاک چین بیت کوین می تواند از برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی کند. وی یک دانشمند در زمینه علوم کامپیوتر با ملیت پاکستانی-آمریکایی و یک کارآفرین اینترنتی است. او یکی از بنیان گذاران استکس، یک پلت فرم قرارداد هوشمند منبع باز با همان بلاک چین برای بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر است.

او به دلیل چارچوب نظارتی که منجر به اولین پیشنهاد واجد شرایط SEC برای دارایی رمز نگاری بود و پایان نامه دکترای او را تشکیل می داد، اساس شبکه استکس را ساخت و آن را تشکیل داد. علی در سال 2017 در رشته علوم کامپیوتر در LUMS تحصیل کرد و دکترای خود را در رشته دانشگاه پرینستون، در سال 2017 مدرک فارغ تحصیلی خود را دریافت کرد. کار او بیشتر بر روی شبکه های حسگر، بلاک چین و محاسبات ابری متمرکز بود. علی شخصیت اصلی کتاب زندگی پس از گوگل جورج گلیدر است. مونیب علی دارای یک خواهر و یک برادر است.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

از میزان دارایی خالص این فرد میزان دقیقی در دسترس نیست اما طبق گفته های بعضی از خبرگذاری ها و منابع معتبر این فرد به خاطر فعالیت هایی که روی شبکه بیت کوین انجام داده است چیزی حدود 5 تا 10 میلیون دلار را به دست آورده است و به یکی از افراد ثروتمند در این زمینه تبدیل شده است. اما او خودش درباره این میزان اظهار نظر داشته است که برایش کافی است ولی از پول بیشتر هم بدش نمی آید. Muneeb Ali علاوه بر فعالیت در رمز ارزها شغل بازیگری را هم دنبال می کند که از این راه هم توانسته ثروت زیادی را کسب کند.

منیب علی از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

 در سال 2017 او از دانشگاه فارغ تحصیل شد و به نظر می رسد فعالیت خود را روی رمز ارزها از همان زمان آغاز کرده باشد. عمده فعالیت منیب فعالیت در حوزه بیت کوین بود. مشاور فنی نمایش HBO Silicon Valley بود و در برنامه Amazon Prime Video ظاهر شد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های منیب علی این فرد ثروتمند در حوزه رمز ارزها را می توان با جست و جو کردن در گوگل و یا سایت هایی که مربوط به ارزهای دیجیتال هستند، مشاهده کنید. برای این کار نام منیب علی را در قسمت تصاویر گوگل بنویسید. سپس در قسمت نتایج عکس های مربوط به او را مشاهده کرده و اگر دوست داشته باشید می توانید آن ها را ذخیره کنید تا برای بار دوم نیاز به جستجو کردن نداشته باشید.

آیا منیب علی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

 منیب علی جزو افرادی است که در اینستاگرام به نام muneebalii پیج دارد. او 134 پست در پیج خود قرار داده است و عمده فعالیت وی در اینستاگرام خود مربوط به حال و هوای روزانه و البته فتو شات هایی از صحنه های فیلم برداری او است. هم چنین 4503 دنبال کننده دارد. شما می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام او عکس و فیلم های به روز تری از او مشاهده کنید. خبری مبنی بر ازدواج علی در شبکه های مجازی پخش نشده است و هم چنین علی هم در پیج اینستاگرام خود حرفی از مجرد بودن یا متاهل بودن خود نزده است.

تحصیلات Muneeb Ali چقدر است؟

تحصیلات Muneeb Ali چقدر است؟

 به نظر می رسد منیب علی دارای تحصیلات دانشگاهی عالیه است زیرا همان طور که گفتیم در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه پرینستون تحصیل می کرد. شاید تحصیل در رشته علوم کامپیوتر بوده است که منیب را به دنیای رمز ارزها و ارزش های دیجیتالی جذب کرده و او مشتاق شده به دنبال این دنیای دیجیتالی برود. همان طور که قبلا هم گفتیم گیمر بودن او در دوران دبیرستان باعث شده است که او به دنیای دیجیتال رمز ارزها رو بیاورد و با پشت کار زیاد او آینده ای روشن برایش رقم بخورد و باعث بشود یکی از افراد موفق زمان خود شود.

اخبار مربوط به منیب علی را در کجا مشاهده کنیم؟

 اخبار مربوط به علی، این مرد تاثیر گذار و موفق در دنیای رمز ارزها را می توان با سرچ کردن در گوگل و یا سایت های دنیای دیجیتال که اطلاعاتی در مورد این افراد موفق می دهند، جست و جو کرده و بخوانید. شاید با خواندن اطلاعات او باعث شود شما هم به دنیای دیجیتال و رمز ارزها علاقمند شوید و به دنبال آموزش آن ها بروید. هم چنین شما می توانید با سرچ کردن نام ایشان در یوتیوب به ویدئو های وی دسترسی پیدا کنید. در بعضی از کانال های تلگرام که اخبار در زمینه رمز ارز ارائه می دهند و تعداد آن ها بسیار زیاد است نیز می توان اخبار مربوط به این شخص را یافت.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

 در سال 2016 علی در کنفرانس Ted-X در مورد چالش های وب 2.0 و اهداف اکوسیستم های وب 3.0 صحبت کرد. او هم چنین در کنفرانس های دیگری مثل Token summit ،Digital Asset Summit و Blockstack سخن رانی کرده است.

آیا منیب علی به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

آیا منیب علی به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

 عمده فعالیت منیب علی مربوط به بیت کوین است و او با چک کردن سایت در ساعت و تاریخ مشخص می تواند متوجه شود که چه زمانی وارد معامله بشوید بهتر است که دچار سود زیاد شوید و ضرر کم تری را متحمل شوید. زیرا دلایلی مثل تعطیلات و یا یک نامه یا پیام خاص می تواند در معاملات تاثیر مثبت و یا منفی داشته باشد. افرادی که در دنیای رمز ارزها فعالیت می کنند باید تمام وقت و حوصله خود را صرف چک کردن سایت و معاملات کنند و با تجزیه و تحلیل اتفاقاتی که در یک روز رخ می دهد متوجه بشوند چه زمانی برای فروش سهام خود بهتر است.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

 علی با چک کردن لحظه به لحظه ای سایت متوجه نوسانات سایت می شود. گاه نوسانات به صورت نزولی و گاه به صورت صعودی است که علی با پیگیری های مداوم از سایت های مختلف علت این نوسانات را پیدا می کند تا اگر خواست وارد معامله شود دچار ضرر آن چنان زیادی نشود. البته از دیگر عواملی که می توانیم برای نوسانات رمز ارزها بیان کنیم بالا و پایین شدن قیمت دلار است که خب این یک مسئله خیلی مهم است برای افرادی که می خواهند وارد معامله شوند و سهام خود را بفروشند. زیرا قیمت دلار در سود و زیان معاملات بسیار موثر است. گاه ممکن است معامله را دچار سود و گاه ممکن است دچار زیان کند. البته اگر معامله شما دچار ضرر هم شد نباید روحیه خود را از دست بدهید و بیخیال دنیای دیجیتال و رمز ارزها شوید.

منیب علی در کجا زندگی می کند؟

منیب علی در اصل پاکستانی است اما الان با توجه به ثروت زیادی که از بیت کوین و رمز ارزها به دست آورده است در آمریکا زندگی می کند و از زندگی اش بسیار راضی است. همان طور که گفتیم او علاوه بر دنیای دیجیتال و رمز ارزها در عرصه بازیگری هم مشغول به کار است و اگر فیلم نامه ای باب میلش باشد، باعث می شود از آمریکا به پاکستان یا کشور های مجاور سفر کند و سر صحنه فیلم برداری حضور پیدا کند. علاوه بر علاقه زیاد او به بیت کوین و دنیای ارز دیجیتال به بازیگری هم علاقه بسیاری دارد.

در مقاله اشاره هایی به بلاک چین شد. اگر توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم که برای شناخت بیشتر مقالات مرتبط کاربرد بلاک چین و امنیت بلاک چین را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

بیت کوین دیفای که علی مدافع آن است چیست؟

دیفای به معنای امور مالی غیر متمرکز است اصطلاحی فراگیر که برای انواع برنامه های مالی در ارزهای رمز پایه یا بلاک چین که به منظور کم رنگ کردن واسطه های مالی ایجاد شده اند، به کار می رود.

آیا شغل منیب علی فقط در حوزه ارز دیجیتال است؟

منیب علی همان طور که گفتیم دانشمند علوم کامپیوتر است و در آن زمینه هم فعالیت دارد. وی هم چنین در زمینه ارز دیجیتال نیز فعالیت های زیادی را دارد و بسیار نیز معروف شده است.

محبوب ترین برنامه های دیفای که Muneeb Ali طرفدار آن بود چیست؟

مبادلات غیر متمرکز DEX که به مبادلات آنلاین کاربران کمک می کند ارزها را به ارزهای دیگر تبدیل کنند چه دلار آمریکا به بیت کوین و چه اتر به DEX. استیبل کوینز ارز رمز نگاری شده ای است که برای ثبات قیمت به دارایی خارج از ارز رمز پایه گره خورده است و بستر وام دهی که این سیستم عامل ها از قرارداد های هوشمند برای جایگزینی واسطه هایی مانند بانک ها که وام را مدیریت می کند، استفاده کنند.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها