تبلیغات
نرم افزار استخراج بیت کوین استخراج

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین سال 2022 + آموزش کامل

  • توسط zeinab
  • 20 دقیقه

بعد از این که شما نرم افزار های استخراج بیت کوین را پیدا و مشخص کردید، ابتدا برای شروع ماینینگ خود نیاز به یک اپلیکشن برای استخراج بیت کوین دارید. در نظر داشته باشید که برای نصب اپلیکیشن های استخراج بیت کوین نیاز به فناوری خاصی نمی باشد و شما می توانید با نصب نرم افزار به صورت پیش فرض بر روی سیستم خود به عمل استخراج دست پیدا کنید. دستگاه های استخراج جدیدا طوری طراحی شده اند که شما به فرایند خاصی نیازی ندارید و با کم ترین دانش و ساده ترین حالت می توانید دستگاه استخراج را برای خود راه اندازی کنید.

فهرست محتوا

ما در این قسمت سعی داریم بیشتر به نرم افزار استخراج بیت کوین بپردازیم و بعضی از آن ها را که در مارکت ها رواج داده شده اند به شما معرفی کنیم. برای دانستن مطالب مفید تر تا ادامه این مقاله همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

نرم افزار استخراج بیت کوین چیست؟

استخراج به واکنشی گفته می شود که در بستر آن یک رمز ارز مشخص شده مثل بیت کوین را می تواند مورد استخراج قرار داد. این کار در عوض سرمایه زیاد احتیاج به سیستم بسیار قوی دارد و بیشتر بر این اساس صورت می گیرد. افرادی که با این مبحث آشناییت دارند می دانند که یکی از سخت افزار های لازم برای استخراج کارت گرافیک بسیار قوی می باشد که مهم ترین بخش و هم چنین گران ترین قیمت را دارا می باشد.

در کنار یک سخت افزار قوی احتیاج به یک نرم افزار قوی نیز برای استخراج بیت کوین و دیگر رمز ها می باشد. به همین جهت شما باید یک نرم افزار ارز دیجیتالی خوب بر روی سیستمی که با آن کار می کنید، نصب کنید تا مرحله ماینیگ را به طور راحت و با بهترین روش مدیریت نمایید. بر روی دستگاه های استخراج ارز یک نرم افزار پیش فرض قرار دارد که این امکان را فراهم می کند تا با ایجاد تغییرات در نرم افزار یک نرم افزار جدید تولید کنید.

انواع نرم افزار استخراج بیت کوین

انواع نرم افزار استخراج بیت کوین

در این قسمت بهترین برنامه ها برای استخراج بیت کوین برای شما معرفی می شود و ویژگی های خاص هر یک را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهیم.

ماینرگیت

ارزهایی که این برنامه مورد پشتیبانی قرار می دهد شامل بیت کوین، دش کوین، بایت کوین، فانتوک کوین، دیجیتال کوین و مواردی دیگر می باشد. ویژگی خوبی که این برنامه به خود اختصاص داده است این می باشد که در خود یک والت دیجیتالی به منظور ذخیره سازی دارایی که قرار داده است. بعد از این که شما حساب کاربری خود را راه اندازی کرده اید از دو طریق می توانید به استخراج بپردازید که یکی روش موبایل ماینینگ و دیگری کلاد ماینینگ می باشد.

ای ای ماینر

این برنامه یک برنامه راحت و آسان برای استخراج با گوشی می باشد و اگر شما به دنبال نرم فزاری برای گوشی به منظور ماینینگ می گردید این برنامه بسیار مناسب است. ای ای ماینر ارزهای زیادی را پشتیبانی می کند که شامل 50 رمز ارز مختلف می باشد.

برای مثال ارزهایی مانند بیت کوین، dash، بایت کوین، لایت کوین و دیگر ارزها را مورد پشتیبانی قرار می دهد. به گفته افراد توسعه دهنده، فناوری که این برنامه از آن استفاده می کند در مقایسه با برنامه های دیگر سودآوری بیشتری را به همراه دارد و نام فناوری آن کریپتو نایت است.

پاکت ماینر

اگر شما جز این دسته از افرادید که علاقه زیادی به ارزهای مختلفی ندارید و برای سرمایه گذاری های خود از یک ارز استفاده می کنید، این برنامه به شما پیشنهاد می شود. سرور های این نرم افزار تنها از لایت کوین پشتیبانی می کنند. در عصر جدید استخراج رمز ارزها کار بسیار دشواری شده است چرا که امکان دارد کوین استخراج شده جواب گوی هزینه برق نباشد. به همین دلیل پاکت ماینر گزینه مناسب برای استخراج با گوشی می باشد.

اپلیکیشن های ماین کردن بیت کوین برای سیستم عامل های مختلف

اپلیکیشن های ماین کردن بیت کوین برای سیستم عامل های مختلف

لازم به ذکر است که با گسترش دنیای ارز دیجیتال افراد به دنبال است هستند که بتوانند با استفاده از سیستم های خود به عمل ماینینگ بپردازند و این کار را به راحتی توسط گوشی یا کامپیوتر خود انجام دهند. به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از مواقع به دلیل فشار زیادی که توسط ماین کردن به سیستم وارد می شود باعث سوختن لپ تاب، کامپیوتر و یا گوشی تلفن شما می شود و ایجاد خسارت می کند. گاهی هزینه برق آنقدر زیاد می شود تا سودی که بدست می آورید برایتان ناچیز به شمار می رود و کفاف هزینه برق را هم نمی دهد.

در این قسمت ما بهترین نرم افزار ها را برای سیستم عامل های مختلف به معرفی می پردازیم و بهترین آن ها را برای شما بازگو می کنیم و به تفسیر ویژگی های آن ها می پردازیم.

نرم افزار استخراج بیت کوین برای اندروید

برنامه های زیادی برای استخراج بیت کوین ساخته شده است که بعضی از آن ها بر روی سیستم عامل اندروید نیز پاسخ گو هستند. قابل توجه است که بازی های زیادی در عرصه ارز دیجیتال ساخته شده است که شما با انجام آن ها می توانید به عمل ماینینگ بپردازید.

در این بازی ها زمانی که شما بازی را درست انجام دهید یا به گونه ای برنده شوید و یا در صورتی که اقدامات مشخص شده ای را انجام دهید به عنوان پاداش به شما بیت کوین تعلق می گیرد. این بازی ها برای اندروید نیز ساخته شده است که شما می توانید از طریق اپ استور و یا گوگل به دانلود آن اقدام کنید.

نرم افزار استخراج بیت کوین برای آیفون

در حال حاضر نرم افزار های استخراج برای آیفون تنوع زیادی را ندارد و کسانی که دارنده آیفون هستند زیاد نمی توانند به عمل استخراج بیت کوین بپردازند. در عوض بازی هایی وجود دارد که عمل ماینینگ را انجام می دهند. این بازی در اپ استور آیفون موجود می باشد و افراد می توانند از طریق دانلود آن به بازی بپردازند و عمل ماینینگ را انجام دهند. لازم به ذکر است که این بازی برای سیستم عامل اندروید کارایی ندارد.

نرم افزار استخراج بیت کوین برای ویندوز

ایزی ماینر یک نرم افزار برای استخراج بیت کوین می باشد. این نرم افزار شبیه به سی جی ماینر و بی اف جی ماینر می باشد. دارای رابط کاربری گرافیکی می باشد که افراد می توانند با هر اطلاعات و دانشی این برنامه را مورد استفاده قرار بدهند. برای دانلود این برنامه می توانید از سایت معتبر مربوط به نرم افزار استفاده کنید و بعد از آن با وارد کردن اطلاعات شخصی خود به ورود در این نرم افزار بپردازید و بعد از آن از گزینه شروع استخراج استفاده کنید.


نرم افزار استخراج بیت کوین برای مک

سی جی ماینر نرم افزاری است که قابل استفاده برای مک می باشد. این نرم افزار از سه روش جی پی یو، سی پی یو و ای اس آی سی برای استخراج استفاده می کند. از ویژگی های این برنامه می توان به سرعت بالا در کنترل فن ها اشاره کرد.

نرم افزار استخراج بیت کوین با کارت گرافیک

یکی از اجزای مهم در ماین کردن داشتن کارت گرافیک بسیار قوی می باشد که این کارت گرافیک ها انواع مختلفی را دارا می باشند. انتخاب یک کارت گرافیک خوب به شما در روند استخراج کمک بسیاری می کند. چرا که سرعت ماین کردن به کارت گرافیک بسیار بستگی دارد. مهم ترین و هم چنین گران ترین قطعه برای داشتن یک سیستم استخراج خانگی کارت گرافیک است.

امروزه توسعه دهنگان سعی دارند که بتوانند نرم افزار استخراج بیت کوین برای ایفون را با فرایند های مفید طراحی کنند. نرم افزار استخراج بیت کوین با موبایل امری است که امروزه بیشتر افراد را درگیر خود کرده و همه به دنبال این هستند تا بتوانند عمل استخراج را به راحتی با یک گوشی انجام دهند.

نرم افزار استخراج بیت کوین با گوشی هم ممکن است؟

یکی از راهکار هایی که بیشتر افراد به دنبال آن هستند، استخراج بیت کوین می باشد و بیشتر افراد در آن فعالیت دارند. به طور کلی برای استخراج بیت کوین وسیله و دستگاهی که با آن به استخراج می پردازید بسیار مهم می باشد. از جایی که بیشتر افراد قادر به خریدن دستگاه های ماینر نیستند ترجیح خود را بر این می گذارند که بتوانند با گوشی های همراه خود به عمل استخراج بپردازند. در صورتی که این روش ماین کردن صرف اقتصادی چندانی را به همراه ندارد و هم چنین باعث ایجاد آسیب در تلفن همراه شما می شود که دلیل آن هم فشار زیادی است که به تلفن همراه شما وارد می شود.

امروزه ساخت نرم افزار استخراج بیت کوین برای ویندوز در حال توسعه می باشد و توسعه دهندگان در این جهت در حال تلاش هستند. شما برای دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین برای اندروید می توانید از طریق جستجو در سایت های مختلف اقدام کنید.

نرم افزار استخراج بیت کوین رایگان هم داریم؟

نرم افزار استخراج بیت کوین رایگان هم داریم؟

نرم افزار ها و بازی های زیادی ساخته شده است که شما توسط انجام بازی می توانید به عنوان پاداش بیت کوین دریافت کنید. در نظر داشته باشید که شما برای دریافت پاداش خود در بازی حتما باید دارنده کیف پول بیت کوین باشید. چرا که دارایی ها در کیف پول ذخیره می شوند. بعضی از این بازی ها شامل Bandit، Bitdrip، Bitcoin Aliens، Storm Play، Earn.com، Bituro و بسیاری دیگر می باشند. این برنامه ها برای اندروید نیز است و هر یک از این بازی ها موضوع خاص خود را دارند.

لازم به ذکر است شما برای دانلود رایگان نرم افزار استخراج بیت کوین می توانید از طریق سایت های مختلف اقدام کنید.

جدول اطلاعات

در این قسمت ما چکیده ای از کل مطالب را در قالب یک جدول برای شما جمع آوری کردیم تا به بهتر درک کردن این مطاب برای شما کمک کرده باشیم.

موضوعنرم افزار استخراج بیت کوین
بهترین برنامه های استخراجماینر گیت و کریپتو ماینر
دستگاه استخراج بیت کوینسی جی ماینر و ایزی ماینر
دستگاه استخراج برای مکسی جی ماینر
دستگاه استخراج برای گوشیای ای ماینر

نرم افزار استخراج بیت کوین برای کامپیوتر

یکی از نرم افزار های محبوب که برای کامپیوتر نیز قابل استفاده است، سی جی ماینر می باشد. از طریق این نرم افزار شما می توانید بیت کوین استخراج کنید. قابلیت های این نرم افزار شامل اورکلاکینگ، کنترل و نظارت سرعت فن نیز می باشد. این برنامه از سه روش استخراج پیروی می کند، با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین چیست؟

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین چیست؟

در عصر جدید نرم افزار های بسیاری به منظور ماین کردن چه با گوشی و چه با سیستم ساخته شده است که هر کدام از آن ها آپشن های خاص خود را دارا می باشند. در این قسمت به بهترین نرم افزار ها و برنامه ها جهت استخراج می پردازیم و بعضی از آن ها را که از نظر کاربران بسیار خوب می باشند، مورد بررسی قرار می دهیم.

ماینر گیت

به صورت کلی این برنامه در بین کاربران از معروفیت زیادی برخوردار است و می توان گفت یکی از پر استفاده ترین برنامه ها برای گوشی های هوشمند می باشد که می شود توسط آن به استخراج ارزها دست پیدا کرد. ارزهایی که این برنامه مورد پشتیبانی قرار می دهد شامل دش کوین، بیت کوین، فانتوم کوین، دیجیتال نوت، بایت کوین و مونرو می باشد. بعد از این که شما در این برنامه یک اکانت درست می کنید، دو گزینه را می بینید که این دو گزینه شامل استخراج با گوشی و خریدن ابر ماین می باشد. شما با توجه به هدفی که دارید گزینه ها را انتخاب می کنید.

کریپتو ماینر

اگر به دنبال استخراج ارزهای دیجیتالی می باشید، این برنامه یکی از نرم افزار های خوب برای این کار می باشد که از فرایند ها و هم چنین ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند که این ارزها شامل بیت کوین، دیاموند کوین، مونرو، لایت کوین، اسکویید کوین و … می باشند. در نظر داشته باشید که ارزهای این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس نمی باشد و شما باید برای داشتن آن ها مبلغی معادل 2.30 دلار پرداخت می کنید.

ای ای ماینر

این اپلیکیشن یکی از گزینه های خوب در رابطه با استخراج برای کسب کار می باشد. از بیش از 50 ارز پشتیبانی می کند که ارزهایی مانند دش، لایت کویت، دیجیتال نوت و … می باشند. برای استخراج ارز به واسطه این نرم افزار باید در ابتدای امر ایمیل خود و اطلاعات خود را وارد کنید تا بتوانید با استفاده از ایمیل خود به استخراج ارزهای متفاوت و مختلف خود بپردازید.

دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین

نرم افزار های بسیار زیادی برای استخراج طراحی شده است که دلیل آن ها گسترش فعالیت افراد در زمینه های ماینینگ و هم چنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد. افراد توسعه دهنده روز به روز نرم افزار ها و فناوری های بسیار جدید و قدرتمندی را در عرصه ارز دیجیتال تولید می کنند که این امر موجب توسعه مارکت های دیجیتالی می شود.

شما برای دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین با موبایل و یا نرم افزار استخراج بیت کوین اندروید می توانید از طریق سرچ در سایت های مختلف اقدام کنید و به دانلود این نرم افزار ها بپردازید تا از این طریق استخراج را انجام دهید.

نرم افزار استخراج بیت کوین پولی هم وجود دارد؟

به طور کلی این نرم افزار های زیادی برای استخراج بیت کوین وجود دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کارمزدی برای ورود به نرم افزار از شما دریافت نمی شود.

آیا نرم افزار استخراج بیت کوین حلال است؟

به طور کلی می توان گفت که از نظر دین داران و مراجع تقلید عمل استخراج حرام می باشد و این موضوع تنها در خصوص ارز بیت کوین نیست بلکه همه ارزها را در بر می گیرد. در ایران و جوامع اسلامی استخراج جدا از این که حرام می باشد غیر قانونی نیز است. چرا که در روند کاری بانک ها اختلال شدیدی ایجاد می کند و این امر از نظر اسلام صدمه به بیت المال محسوب می شود.

نرم افزار استخراج بیت کوین قانونی است؟

نرم افزار استخراج بیت کوین قانونی است؟

در نظر داشته باشید که شما با نصب سیستم های ماینینگ و استفاده از دستگاه های ماینینگ جدا از این که برق زیادی را مصرف می کنید، در روند کاری بانک ها نیز اختلال ایجاد می کنید. طبق قانون عمل استخراج و ماینیگ کار غیر قانونی می باشد. اگر افراد قانون شما را در حین استخراج ببینند این اجازه را دارند که شما را دستگیر کنند و به صورتی می توان گفت شما را در حال ارتکاب به جرم در حال نظاره هستند و امکان دستگیری شما برای آن ها فراهم است.

چگونه این نرم افزار را به ماینر خود وصل کنیم؟

در ابتدا امر باید به نحوه دانلود نرم افزار بپردازید و بهتر است این عملیات را از سایت معرفی شده توسط تیم توسعه دهنده نرم افزار انجام دهید. در مراحل بعد باید الگو ماینر خود را مطابق با ماینر نرم افزار انتخاب کنید تا در هنگام اتصال با یک دیگر مشکلی پیش نیاید.

آموزش استفاده از نرم افزار استخراج بیت کوین

لازم به ذکر است در ابتدای امر برای استفاده از این نرم افزار باید آن را از سایت مورد نظر خود دانلود کرده و بعد از نصب آن به ثبت نام در این برنامه بپردازید. بعد از مراحل با وارد کردن ایمیل خود می توانید بر روی گزینه استارت ماینینگ کلیک کنید و بعد از آن عملیات خود را انجام دهید. در قسمت ابتدایی شما با زدن create account می توانید به مرحله زدن اطلاعات شخصی خود بروید.

سوالات متداول

آیا عمل ماینیگ با گوشی صدمه ای به گوشی وارد می کند؟

به دلیل فشار زیادی که توسط عمل ماینینگ به گوشی وارد می شود امکان این امر وجود دارد که گوشی شما بسوزد.

آیا برای ماینینگ بازی طراحی شده است؟

بازی هایی طراحی شده است که شما با انجام آن ها در عوض پاداش بیت کوین دریافت می کنید. شما برای استخراج به واسطه بازی نمی توانید اقداماتی بکنید و تنها می توانید با استفاده از بازی ها به بعضی از ارزها دست پیدا کنید.

نرم افزار استخراج بیت کوین برای ایفون ساخته شده است؟

هنوز برنامه ای برای ماینینگ توسط آیفون ساخته نشده است اما در عوض بازی هایی وجود دارد که برای آیفون می باشد و می توان از طریق آن ها بیت کوین بدست آورد.

دستگاه های ماینر برق زیادی مصرف می کنند؟

دستگاه هایی که برای استخراج ارز هستند نیازمند برق زیادی می باشند و گاهی هزینه برق از سود شما بیشتر می شود.

استخراج از طریق گوشی به صرفه است؟

بعضی از مواقع امکان دارد که به دلیل فشار زیاد توسط عمل ماینر دستگاه شما بسوزد و به شما خسارت وارد کند.

به چه دلیل عمل استخراج حرام می باشد؟

به دلیل اینکه در روند بانک ها اختلال ایجاد می کند و این موضوع صدمه زدن به بیت المال محسوب می شود.

از پر استفاده ترین نرم افزار استخراج بیت کوین کدام را می توان نام برد؟

یکی از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین برنامه ها که کاربران از عملکرد آن بسیار راضی می باشند برنامه ماینر گیت می باشد.

برنامه ای ای ماینر که یک برنامه ماینینگ می باشد از چند ارز پشتیبانی می کند؟

این برنامه که یک نرم افزار برای استخراج ارز می باشد از 50 ارز مختلف پشتیبانی می کند.

برای اندروید نرم افزار استخراج ایجاد شده است؟

اندروید یکی از سیستم عامل هایی می باشد که در زمینه نرم افزاری ماینینگ برنامه های زیادی را برایش طراحی کرده اند.

آیا کریپتو ماینر ازر بیت کوین را پشتیبانی می کند؟

لازم به ذکر است که این برنامه جدا از بیت کوین از ارزهای دیگر نیز پشتیبانی می کند و یکی از برنامه های خوب برای ماینینگ می باشد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها