تبلیغات
سینتتیکس آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز دیجیتال سینتتیکس در سال 2022 با راهنمای خرید و قیمت لحظه آن

  • توسط zeinab
  • 22 دقیقه

تمام کسانی که در این عرصه جزو سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال هستند، به دنبال این می باشند که بتوانند ارزهایی را خرید و فروش کنند که ارزش آن ها زیاد باشد. بعضی از افراد معتقد هستند که ارز سینتتیکس یکی ارزهایی می باشد که در آینده یکی از بزرگ ترین ارزهای دنیای دیجیتال می شود و جز محبوب ترین ها قرار می گیرد. این توکن یکی از پروژه های رو به رشد در دیفای می باشد.

فهرست محتوا

در این مقاله به نماد سینتتیکس، ارز سینتتیکس به تومان، دستگاه استخراج سینتتیکس و به طور کلی درباره سینتتیکس به صورت کامل صحبت می پردازیم. برای داشتن اطلاعات بیشتر تا ادامه این مطلب ما را همراهی کنید. صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه شماست تا به معامله گر بهتری تبدیل شوید.

ارز دیجیتال سینتتیکس چیست؟

این ارز اکوسیستمی برای ارائه دارایی های مصنوعی می باشد که در بستر بلاک چین تحت اجرا قرار می گیرد. فرایندی که این ارز به همراه داشت، باعث رشد پروژه استیبل کوین ها شد و هم چنین این قابلیت را داشت که ساخت کپی دیجیتالی از دارایی هایی مانند ارز فیات و هم چنین فلزات ارزشمند را رواج دهد. در حقیقت شما اگر مالک این نوع دارایی باشید، می توانید با ایجاد تغییر قیمتی در دارایی اصلی به سود دست یابید بی آنکه شما مالک اصلی باشید. این فرایند می تواند سرمایه گذاران زیادی را به بدست آوردن سود وادار کند.

آیا این ارز ارزش خریدن دارد؟

افراد امروزه در دنیای دیجیتال به دنبال ارزهایی می باشند که رشد زیادی داشته اند و جزو بزرگ ترین ارزها محسوب می شوند. بیشتر سرمایه گذاران، معامله گران و هم چنین تحلیل گران حرفه ای این فرضیه را بیان کرده اند که ارز سینتتیکس یکی از ارزهایی است که آینده بسیار روشنی دارد و جا دارد تا جزء بزرگ ترین ارزها شمرده شود. شما برای تشخیص خرید بهترین ارز باید تحلیل های خود را بالا ببرید و با سرمایه گذاران با تجربه و هم چنین مشاوران حرفه ای در این باره به مشورت بپردازید.

آینده ارز سینتتیکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سینتتیکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

با توجه به این که این توکن بیشترین رشد خود را در سال 2021 داشته است و در سال 2022 نسبت به سال قبل سقوط قیمتی داشته است، افراد زیادی که در این بازه تجربه بسیار بالایی دارند، این ارز را ارزی آینده دار می دانند و بر این باور هستند که این توکن جز ارزهای بزرگ می شود. سینتتیکس ارز دیجیتال توکن دار است و کاربران زیادی بر روی آن سرمایه گذاری می کنند.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز در سال 2019 بیشترین رشد خود را نشان داد و افراد زیادی را به جذب کرد. رفته رفته در سال 2020 رو به سقوط رفت و کاربران از سرمایه گذاری بر روی این ارز دست کشیدند. سپس در سال 2021 به بالا ترین سطح قیمت خود یعنی چیزی معادل 17.08 دلار رسید. این رشد افراد زیادی را به وجد آورد و سرمایه گذاران زیادی از این ارز ثروتمند شدند.

برای ماین کردن سینتتیکس چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ سینتتیکس نیاز به کامپیوتر و اینترنت دارد. شما می توانید به راحتی این ارز را استخراج کنید. به یاد داشته باشید که تا به امروز این ارز توسط ماینر های زیادی استخراج شده است که ما در ادامه به آن می پردازیم. به طور کل برای ماین کردن ارز نیاز به سیستم سخت افزاری دارید و این امر باعث سود شما از استخراج می شود.

  • در همین راستا بهتر است تا راجب ارزان ترین ماینر اطلاعاتی را از طریق این لینک کسب کنید.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات را به صورت خلاصه در جدول زیر قرار می دهیم.

موضوعسینتتیکس
بیشترین رشد را در چه سالی داشته است؟در سال 2021 با قیمت 17.08 دلار
برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز باید چه کار کرد؟باید به نمودار قیمت در سایت این ارز مراجعه کنید
کیف پول های نرم افزاری برای این ارز؟ متامسک، کوین بیس، تراست و بایننس
این ارز یک ارز توکن دار است یا کوین داراین ارز یک ارز توکن دار می باشد
ماینر های سینتتیکس کدامند؟

ماینر های سینتتیکس کدامند؟

ماینر های زیادی به بازار وارد شده اند و به واسطه ماینر ها می توانید هر ارزی که مد نظر دارید را استخراج کنید، تنها باید به الگو ماینر و ارز خود توجه کنید. برخی از ارزها برای دستگاه ها مناسب نیستند. ماینر های مربوط به این ارز در این بخش به شما معرفی می شود.

  • ماینر چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

لاوکور

این ماینر دارای پردازنده و فن های بسیار قوی می باشد و قیمت آن در یکی از سایت های ایرانی حدود 30 میلیون تومان است. به طور کلی با خرید این ماینر می توانید ارزهای اصلی را استخراج کنید. همچنین این ماینر را نیز در صورت موجود بودن در سایت آمازون، می توانید خریداری کنید.

چیتا ماینر

این ماینر در فروشگاه های ایرانی موجود می باشد و با قیمت 19 میلیون تومان به فروش می رسد. برخی از افراد درباره صدای این دستگاه می گویند و آن را بسیار پر نویز می دانند. به صورت کلی هر ماینر دارای یک سری مزایا و معایب است که باید قبل از خرید بدان توجه کنید.

ای بنگ

یکی از ماینر هایی که در حال حاضر در بازار ایران بسیار فروش می رود و به نسبت قیمت آن کارایی بسیار خوبی دارد، ای بنگ است. به طور کل این ماینر به واسطه الگو های هر ارز به استخراج آن می پردازد. در صورت تمایل می توانید این ماینر را برای خودتان تهیه کنید.

استخراج Synthetix Network با گوشی امکان پذیر است؟

برای استخراج این رمز ارز به واسطه تلفن همراه باید برخی از برنامه های کاربردی را دانلود کنید، اما باید به این امر توجه کنید که این ارز برای استخراج به سیستم سخت افزاری نیاز دارد و این امر باعث می شود که تلفن همراه شما کمی کیفیت استخراج شما را پایین آورد. شما می توانید از برنامه هایی هم چون neoneon miner، crypto miner، برای استخراج این رمز ارز استفاده کنید.

برخی از ارزهای اصلی مانند بیت کوین به واسطه تلفن همراه استخراج نمی شوند و دلیل آن در سیستم تلفن همراه است. اگر ارز شما نیاز به سیستم سخت افزاری داشته باشد، آیا تلفن شما می تواند آن را تامین کند؟ به طور کل برای استخراج ارزها به واسطه تلفن همراه باید به یاد داشته باشید که تنها داشتن اینترنت مهم نیست و امکان دارد تلفن همراه شما آسیب ببیند.

قیمت لحظه ای سینتتیکس

ابتدا شما باید سایت اصلی این ارز را پیدا کنید. بعد از پیدا کردن سایت اصلی شما می توانید با استفاده از نمودار و جدول نوسانات از قیمت لحظه ای این ارز بهره مند شوید و با بررسی دقیق نوساناتی که برای این ارز انجام می دهید، تحلیل های لازم را در رابطه با آن داشته باشید. سینتتیکس در ایران نیز یکی از ارزهای پر طرفدار می باشد که افراد زیادی بر روی آن سرمایه گذاری می کنند.

آیا سینتتیکس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

بعد از این که شما این ارز را خریداری می کنید، نیاز است که آن را در کیف پولی ایمن نگهداری کنید. از این رو کیف پول های دیجیتالی برای این ارز ساخته شده است. این ارز مانند بیشتر ارزهای موجود دارای کیف پول به صورت نرم افزار و هم چنین سخت افزاری می باشد که به راحتی بر روی سیستم شما نصب می شود.

چند مورد از کیف پول هایی که برای این ارز به صورت سخت افزار وجود دارند، شامل لجر و سیف پل است و کیف پول های نرم افزاری نیز شامل متامسک، کوین بیس، تراست و بایننس می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید سینتتیکس کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید سینتتیکس کدام است؟

تا به امروز این ارز توسط صرافی های زیادی برای پشتیبانی انتخاب شده است و شما می توانید برای خرید و فروش این رمز ارز از صرافی های خارجی استفاده کنید. ما در این بخش برخی از بهترین صرافی ها را نام می بریم.

بایننس

این صرافی یکی از معتبر ترین صرافی ها برای رمز ارزهای متفاوت می باشد و به پشتیبانی از ارزهای توکن برخواسته است. صرافی بایننس دارای کارمزد های زیادی نیست و شما می توانید این ارز را از این صرافی خریداری کنید. ولی دقت کنید که این صرافی کاربران ایرانی را مسدود کرده است و باید از vpn استفاده کنید.

پنکیک سواپ

تمامی تریدر ها در سرتاسر جهان این صرافی را می شناسند و آن را یکی از بهترین ها می دانند. به طور کلی این صرافی دارای پیشینه خوبی در خرید و فروش ارزها است. با توجه به پیشینه آن می توانید در این صرافی فعالیت های معاملاتی خود را آغاز کنید.

یونی سواپ

به تازگی صرافی یونی سواپ این ارز را برای پشتیبانی پذیرفته است. این صرافی به واسطه ایردراپ خود را وارد دنیای صرافی ها کرده است و با قرار دادن ماشین حساب سینتتیکس در حساب سینتتیکس و استخر مالی سینتتیکس در صفحه اصلی این ارز، آن را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار داده است.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

صرافی های ایرانی به دنبال ورود ارزهای جدید هستند و دلیل آن استفاده تریدر های زیاد از ارزهای جدید برای نوسانات می باشد. حال در این بخش برخی از صرافی ها به شما معرفی می شود که این ارز را پشتیبانی می کنند و به خرید و فروش این ارز می پردازند.

صرافی تبدیل

یکی از صرافی هایی است که این ارز را پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی به واسطه این 2 صرافی به خرید و فروش آن بپردازید. به طور کلی تمامی معاملات شما در این صرافی مشخص می شود و شما می توانید این ارز را با قیمت ببینید و برای خرید آن تصمیم گیری کنید.

بیت پین

صرافی بیت پین تصمیم دارد که از بیشتر رمز ارزهای تازه وارد در بازار پشتیبانی کند و به دنبال این امر بتواند خرید و فروش را برای شما راحت کند. شما می توانید قبل از خرید این ارز وایت پیپر سینتتیکس را دنبال کنید و با این ارز آشنا شوید.

صرافی باکوینا

این صرافی یکی از صرافی های نو پا می باشد که به تازگی این ارز را پشتیبانی می کند. به طور کل این ارز در برخی صرافی ها با قیمت کم تری ارائه می شود. هر صرافی دارای کارمزدی برای تراکنش ها می باشد و یکی از صرافی هایی است که دارای بالاترین و پایین ترین قیمت سینتتیکس است.

آیا تعداد توکن های Synthetix Network محدود است؟

به طور کل تعداد توکن های تمامی رمز ارزها نیز محدود می باشد و دلیل آن تعداد مشخص شده توسط تیم توسعه دهنده می باشد. رمز ارزها تنها در تعدادی مشخص وارد بازار می شوند و عرضه می گردند. این تعداد امکان دارد که تغییر کند، اما این عملیات تنها به واسطه تیم توسعه دهنده نیز امکان پذیر می باشد. تعداد کل عرضه این توکن 174,648,076 می باشد. این ارز همانند دیگر رمز ارزها دارای مقدار معین شده ای، توکن می باشد.

پاداش استخراج سینتتیکس چیست؟

پاداش استخراج سینتتیکس چیست؟

پاداش استخراج ارزها بسته به توکن یا کوین بودن آن ها می باشد. ارزهایی که کوین هستند، پاداش برای استخراج را مقداری از کوین های خود در نظر می گیرند. ارزهایی مانند ارز سینتتیکس که توکن دار هستند، پاداش استخراج را مقداری از کوین های خود در نظر دارند. در نتیجه جایزه ماین کردن سینتتیکس مقداری از توکن های این ارز می باشد.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

برای اینکه بتوانید متوجه آینده این ارز بشوید، بهتر است توجهی به تغییرات قیمتی این ارز بکنید. این توکن بهترین رشد خود را در سال 2019 داشته است به طوری که در ماه ژانویه تا دسامبر در سال 2019 از قیمت 0.045 به معادل 1.5 دلار رسید که این قیمت بسیار چشم گیر می باشد. برای دیدن قیمت ارز سینتتیکس بهتر است که به نمودار سایت این ارز مراجعه کنید و از قیمت لحظه آن آگاه شوید.

منظور از توکن سوزی سینتتیکس چیست؟

رمز ارزهایی که دارای توکن می باشند، از توکن سوزی بهره مند هستند. این رمز ارزها برای این که بتوانند استخر های نقدینگی را پر کنند و به کاربران خود پاداش بدهند عمل توکن سوزی را انجام می دهند. این ارز نیز یک ارز توکن دار است و در صورت نیاز از عمل توکن سوزی استفاده می کند. قابل توجه است که بستر شبکه انتقال سینتتیکس بلاک چین می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال سینتتیکس با دیگر ارزهای دیجیتال

به طور کل این ارز از نظر فناوری با ارزهای اصلی متفاوت است. اما تا به امروز تازه کاران زیادی به دنبال این جواب بوده اند که آیا این ارز برای سرمایه گذاری بهتر است یا ارزهایی مانند بیت کوین و … که ما در این بخش به مقایسه این رمز ارز نوپا با برخی از ابر ارزها می پردازیم.

مقایسه ارز دیجیتال SNX با بیت کوین

بیت کوین یکی ارزهای بزرگ در شبکه های دیجیتالی می باشد که شهرت زیادی را به خود اختصاص داده است و بیشتر صرافی ها این ارز را پشتیبانی می کنند. تفاوت ارز بیت کوین با سینتتیکس این می باشد که ارز سینتتیکس برای ارائه دارایی های مصنوعی است. این ارز دارای هیچ کدام از آپشن های مربوط به بلاک چین نمی باشد و شما نمی توانید این دو ارز را که از نظر فناوری با یک دیگر متفاوت هستند، مقایسه کنید.

مقایسه ارز دیجیتال SNX با اتریوم

در حال حاضر اتریوم در رتبه دوم بهترین ارزها قرار دارد و می توان گفت که رمز ارزهای زیادی به واسطه بلاک چین این ارز کار می کنند. اتریوم تا به امروز خود را به دنیای ارزها ثابت کرده است. این ارز دارای بلاک چین خصوصی خود می باشد و سینتتیکس بر روی بلاک چین های دیگر فعالیت می کند.

مقایسه ارز دیجیتال SNX با دوج کوین

تمام تریدر ها به آینده ارز دوج کوین اطمینان دارند و دلیل آن رشد بسیار زیاد آن می باشد. این ارز دارای آینده ای مشخص است و این امر را به واسطه سازنده های خود و پشتوانه خود به دست می آورد. سینتتیکس یکی از ارزهای نوپا است که پشتوانه خوبی به اندازه دوج کوین ندارد.

مقایسه ارز دیجیتال سینتتیکس با ترون

ترون در زمان های قدیم تر یکی از ارزهای مبتنی بر بلاک چین اتریوم بوده است. در حال حاضر این ارز دارای بلاک چین مربوط به خود می باشد و با فروش فوق العاده خود را نشان داده است. سینتتیکس به هیچ عنوان به این ارز نمی رسد و دلیل آن داشتن پشتوانه علمی فناوری ترون است. این ارز بسیار نوپا است و هنوز نمی توان بر روی برخی از توییت های موسسان آن حساب باز کرد.

تحلیل تکنیکال سینتتیکس

در تحلیل تکنیکال تمامی تحلیل های مربوط به پیشرفت این ارز به صورت تایم فریم ارائه می شود و این امر را در کنار نمودار با اطلاعات قیمت در لحظه مشاهده می کنید. این نمودار تمامی قیمت های این ارز را زده است و آخرین میزان فروش آن را در اختیار شما قرار داده است. تحلیل فاندامنتال سینتتیکس دارای نمودار قیمت می باشد، اما این تفاوت را دارد که ارز را به واسطه تایم فریم ها تحلیل نمی کند.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

در حال حاضر نام موسس این ارز در دسترس نمی باشد و تنها با نام شرکت سینتتیکس ثبت شده است. به طور کل برخی از رمز ارزها به واسطه یک نفر ساخته نمی شوند و شرکت های متفاوت به پشتیبانی آن ها می پردازند. با تحقیقات بیشتر می توانید به مطالب بیشتری برسید.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

رمز ارز مورد نظر با اهداف مشخص و برای حمایت از اکوسیستم های مالی وارد بازار شده است. این ارز به دنبال پیشرفت در این مسیر می باشد و شبکه های مالی را در این بین تغییر می دهد. پس بهتر است تا با این موج همراه شویم تا پیشرفت کنیم.

سوالات متداول

برای خرید سینتتیکس نیاز به مشورت است؟

جدا از این ارز شما برای همه ارزها نیاز است که تحلیل های زیادی را انجام دهید و با اشخاصی که در این عرصه از شما با تجربه تر هستند مشورت بگیرید.

این توکن در چه سال هایی بیشترین رشد را داشته است؟

در سال 2019 یکی از سال های پر رشد این ارز بود که از 0.045 به 1.5 دلار رسید. رشد بعدی که بسیار چشم گیر بود در سال 2021 بود که به 17.8 دلار رسید.

برای مشاهده قیمت های لحظه ای این ارز باید چه کار کرد؟

شما می توانید با پیدا کردن سایت مخصوص این ارز به سایت آن دسترسی پیدا کنید و با مشاهده نمودار سینتتیکس از نوسانات و هم چنین قیمت لحظه این ارز مطلع شوید.

چند مورد از کیف پول هایی که به صورت نرم افزار برای این ارز وجود دارد شامل چه مواردی می باشد؟

این ارز مانند بیشتر ارزهای موجود دارای کیف پول می باشد که این کیف پول ها شامل متامسک، کوین بیس، تراست و بایننس هستند.

در وایت پیپر این ارز چه مواردی وجود دارد؟

وایت پیپر شامل گزارش رویه یک چیز می باشد. لازم به ذکر است که وایت پیپر تنها شامل ارزها نمی شود بلکه بیشتر چیز ها را در بر می گیرد. شما با مطالعه وایت پیپر این ارز می توانید از ویژگی و محتویات دقیق آن آگاه شوید. مطالعه وایت پیپر این امکان را فراهم می کند که بتوانید با ویژگی های یک چیز بیشتر آشنا شوید.

این ارز برای ارائه چه ارزهایی است و بر روی چه شبکه ای قابل اجرا است؟

به طور کلی این ارز که توکن دار است، فرایندی می باشد که مقصد آن ارائه دارایی های مصنوعی است و این اعمال را بر بستر شبکه بلاک چین به اجرا می رساند.

عوامل موثر بر روی این ارز چیست؟

تا به امروز عوامل زیادی بر روی این ارز تاثیر گذار بوده است. یکی از عواملی که بر روی این ارز تاثیر مستقیم می گذارد، مارکت کپ می باشد. ارزش بازار امروزه در حال نوسانات زیادی است.

کدام صرافی های ایرانی به فروش این رمز ارز می پردازند؟

صرافی باکوینا، بیت پین، صرافی تبدیل جز صرافی های مهم در ایران هستند که از این ارز پشتیبانی می کنند و این ارز را در لیست ارزهای خود قرار داده اند. به طور کل صرافی های ایرانی دارای کارمزد های مشخص برای تراکنش ها هستند.

آیا این ارز را می توان استخراج کرد؟

به طور کلی شما می توانید این ارز را با ماینر استخراج کنید و یا این ارز را به واسطه گوشی استخراج کنید. تمام ارزها قابلیت استخراج شدن دارند و تنها شما باید مراحل ماینیگ کردن را انجام دهید. شما به کامپیوتر و اینترنت و سیستم سخت افزاری نیاز دارید و یا در صورت تمایل با برخی از برنامه ها به واسطه گوشی به استخراج این ارز بپردازید.

کدام صرافی خارجی این ارز را پشتیبانی می کند؟

یونی سواپ، پنکیک سواپ، بایننس جز صرافی هایی می باشند که این ارز را پشتیبانی می کنند. به یاد داشته باشید که این رمز ارز، یک توکن است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها