تبلیغات
از بین بردن صدای ماینر استخراج

از بین بردن صدای ماینر با 4 ترفند ساده و کاربردی

  • توسط zeinab
  • 16 دقیقه

استخراج ارزها تا به امروز با مراحل زیادی همراه بوده است و می توان گفت که همیشه چالش های خود را دارد. به طور کلی هزینه ها و مصرف بیش از حد از برق جز دغدغه های افرادی است که به دنبال استخراج ارزها هستند. همیشه صدای دستگاه های ماینر به حدی زیاد است که برای از بین بردن صدای آن به دنبال راه حل هستند. تا به امروز راه حل های زیادی برای از بین بردن صدای ماینر به وجود نیامده است و تنها دارای برخی از مراحل است. سر و صدای دستگاه های متفاوت مانند ای سیک، دغدغه افراد زیادی بوده است و صدای این دستگاه خواب را مختل می کند و سلامت روانی شما را به هم می ریزد. ما در این بخش در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به شما کمک خواهیم کرد که با برخی از مراحل به راحتی صدای ماینر خود را از بین ببرید.

برای از بین بردن صدای ماینر چه کاری باید انجام داد؟

برای از بین بردن صدای ماینر چه کاری باید انجام داد؟

تا به امروز روش های زیادی برای از بین بردن صدای ماینر معرفی شده است که ما در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم. به طور کلی می توان گفت که شما می توانید در ابتدا امر با برخی از روش های بسیار ساده به کم شدن صدای ماینر بپردازید. صدای ماینر دلایل خاصی دارد و یکی از دلایل این صدای بلند فن های این دستگاه هستند.

پایین آوردن دما برای از بین بردن صدای ماینر

بیشتر دستگاه ها به طور خودکار سرعت فن ها را کم می کنند و این در صورتی اتفاق می افتد که دمای محیط مطابق دمای آن ها نباشد. اگر دمای اطراف را پایین آوریم دمای فن ها به طور خودکار پایین می آید و می توان گفت سر و صدای فن ها بسیار کم می شود چرا که فن ها در دمای زیاد بیشتر کار می کنند و در نتیجه صدای بیشتری تولید می کنند.

شما می توانید با داشتن تهویه مناسب برای محل استخراج این مشکلات را حل کنید. بهتر است از کسانی که در این راستا تخصص دارند، کمک بگیرید.

استفاده از هدفون در هنگام کار برای از بین بردن صدای ماینر

به طور کل یکی از راه هایی که این صدا را از بین می برد، استفاده هدفون برای حذف صدای ماینر ها است. شما می توانید در هنگام کار خود از هدفون استفاده کنید. این امر شاید کمی خوشایند نباشد اما در حال حاضر شما می توانید به واسطه این روش کمی محیط کار را برای خود راحت تر کنید و از صدای گوش خراش در هنگام کار کم کنید.

البته این عمل تنها صدا را برای شخصی که هدفون دارد کم می کند و می توان گفت که تمامی همکاران شما از این صدا اذیت می شوند.

استفاده از پرده یا فوم عایق صدا برای از بین بردن صدای ماینر

شما می توانید با نصب یک پرده بسیار ضخیم و یا فوم های آکوستیک کمی صدا را کاهش دهید. به طور کل استفاده از عایق های صدا که بر روی دیوار نصب می شوند یکی از روش های کم کردن صدای ماینر می باشد.

حتما در هنگام انتخاب عایق های دیواری به نسوز بودن آن توجه کنید. باید دمای اتاق تمام مدت تنظیم باشد و هوا در حال رد و بدل باشد چرا که آتش سوزی به واسطه دستگاه ها رخ ندهد.

سایلنس باکس

شما می توانید برای از بین بردن صدای ماینر از باکس ماینینگ استفاده کنید. باکس ماینینگ جعبه ای است که فضای داخل آن با یک لایه پوشانده شده است. به طور کل می توان گفت که لایه داخلی فوم است و با ظرافت خاصی پوشانده شده است.

تمامی خروجی های فن ها طراحی شده است و می توان گفت که این باکس امتحان خود را برای عایق بودن صدا پس داده است. در هنگام خریدن به این امر توجه کنید که دهانه لوله گالوانیزه بزرگ تر از فن باشد و به درستی عایق شده باشد.

شما می توانید برای کاهش صدا داخل لوله را با فوم عایق بپوشانید. میزان فوم ها به میزان صدا مربوط می شوند و هر چه عایق بیشتری به کار برده شود، صدای کم تری شنیده می شود. دلیل استفاده از لوله ها این است که بتوانید هوای گرم راه به بیرون باکس هدایت کنید و دمای باکس را متعادل نگه دارید.

برای نصب دهانه لوله باید با حساسیت بیشتری کار کنید و بهتر است توسط یه شخص تجربه دار این عملیات انجام شود.

شما می توانید در منزل باکس عایق خود را بسازید چرا که نیاز به چند تکه چوب دارید. به طور کل می توان گفت که برای عایق های داخل باکس نیاز به تجربه دارید و برای بهتر شدن این عملیات باید سعی کنید که عایق باکس را با دانش کافی و مهارت درست کنید.

شما می توانید برخی از ویدیو های آموزشی را در یوتیوب دنبال کنید و با استفاده از خلاقیت های انجام شده برای ساخت باکس عایق یکی را برای خود دست و پا کنید و از صدای ماینر خود در هنگام کار کم کنید.

لوله عایق صدای ماینر چیست؟

لوله عایق صدای ماینر چیست؟

همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد، برای باکس عایق شما نیاز به لوله ای دارید که بزرگ تر از دهانه فن ها باشد و با عایق کامل اطراف فن را پوشانده باشد. شما می توانید به راحتی صدای ماینر خود را کم کنید اما باید به دهانه لوله و نوع عایق آن توجه کنید.

در هنگام استفاده از لوله ها بهتر است بدانید که دلیل ساخت آن ها تنظیم دمای اطراف ماینر و فن ها می باشد. این لوله ها هوای گرم را از فضای دستگاه خارج می کنند و در نتیجه دستگاه صدای کم تری را تولید می کند.

مشکلات سایلنت باکس ماینر چیست؟

باکس های ماینر دارای ویژگی های مثبت زیادی برای از بین بردن صدا می باشد و می توان گفت که ویژگی های خوب آن ها بسیار بیشتر از ویژگی های بد آن ها است. این باکس ها دارای نصب بسیار راحتی می باشند و شما می توانید با روشی ساده سر و صدا را کم کنید.

باکس ها دارای نمایشگری برای نشان دادن میزان دما و رطوبت می باشند. شما می توانید به راحتی این باکس را حمل کنید و این یکی از قابلیت های آن می باشد. باکس ماینر دارای معایبی همچون انتقال گرمای بیش از حد به محیط اطراف و محدودیت در اضافه کردن خنک کننده بر روی باکس است.

به طور کل می توان گفت که سایلنت باکس برای جلوگیری از صدا بسیار مناسب می باشد و تنها دارای برخی از معایب است که می توان به رفع آن ها فکر کرد. صدای ماینر m3 به نسبت مدل آن بسیار زیاد می باشد و دارای نویز های زیادی است، شما می توانید از سایلنت باکس برای آن استفاده کنید.

بهترین سایلنت باکس ماینر چیست؟

در حال حاضر مدل های زیادی در بازار وجود دارد و هر کدام از آن ها برای شما مزیتی را تیک می زنند. اگر به دنبال باکس های ارزان تر هستید می توانید از سایت های متفاوتی آن را سفارش دهید و یا با استفاده از چند تکه چوب و فوم های عایقی برای خود باکس بسازید.

به طور کل می توان گفت که شما می توانید این محصول را در خانه تهیه کنید و یا از سایت های معتبر خرید کنید. یکی از مدل های باکس سایلنت که در بین ایرانی ها بسیار جا افتاده است و تریدر های زیادی از استفاده آن راضی بوده اند باکس های تهران ماینر است. این باکس ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند.

صدای ماینر s9j زیاد است؟

امکان دارد بعد از گذشت مدتی که ماینر S9J در کنار شما می باشد، صدای آن برای شما قابل تحمل تر شود و متوجه نویز های زیادی که وجود دارد نشوید. به طور کلی می توان گفت که این دستگاه دارای نویز های زیادی می باشد و این امر کمی افراد نگه دارنده این دستگاه را اذیت می کند.

شما می توانید در هنگام تهیه این دستگاه محلی را برای نگه داری آن تدارک ببیند و دیوار های آن محل را عایق کنید. به طور کلی می توان گفت که یکی از ماینر های پر صدا می باشد و دلیل صدای آن دمای محیط است.

جدول اطلاعات

ما در این بخش تمامی اطلاعات مقاله را به صورت چکیده در اختیار ما قرار داده ایم و دلیل قرار دادن جدول در بین این مقاله دسترسی راحت تر شما به برخی از سوالات است، با ما همراه باشید.

موضوعاز بین بردن صدای ماینر
روش های کم کردن صدای ماینر فوم عایق صدا، پایین آوردن دما، استفاده از هدفون
ماینر های پر صدا ماینر s9j، ماینر t17
ماینر مناسب برای آپارتمان انت ماین
مزایا باکس عایق دارای نمایشگر نشان دهند دما و رطوبت، نصب راحت

کدام ماینر ها صدای بیشتری تولید می کنند؟

تا به امروز ماینر های زیادی در ایران و سرتاسر جهان به فروش رسیده است که نیمی از آن ها دارای صدای بسیار بلندی می باشند و افرادی که به دنبال استخراج ارزها هستند، ماینر ها را با روش های متفاوت می پوشانند تا بتوانند کمی صدای آن ها را کم کنند. ترفند بی صدا کردن ماینر تنها با چند روش ساده انجام می شود.

در ابتدا امر باید بدانید که ماینر در آپارتمان نگه داری نمی شود و باید محلی را برای این دستگاه در نظر بگیرید که دمای محیط قابل کنترل باشد و صدای ماینر با سایلنت باکس و یا عایق های دیواری کم کنید. ماینر های متفاوتی برای استخراج ارزها وجود دارد که باید با روش های لازم صدای آن ها را کم کنید.

به طور کل می توان گفت که ماینر هایی همچون اس 19 پرو و یا ام 30 پلاس پلاس دارای صدا های زیادی می باشند و بیشتر از صدای آزار دهنده نویز هایی که ایجاد می کنند، ناراحت کننده است. به طور کل شما می توانید صدای ماینر ها را به راحتی کنترل کنید. صدای ماینر اتریوم با صدای ماینر بیت کوین تفاوت چندانی ندارد و هر دوی آن ها دارای صدا های بسیار زیادی می باشند.

خرید صدا خفه کن ماینر چگونه است؟

برای خرید صدا خفه کن یا عایق های پوششی برای جلوگیری از صدا می توانید از سایت های معتبر زیادی خرید کنید. بهتر است در نظر داشته باشید که برای جلوگیری از صدا های ماینر مورد نظر خود باید برخی از عایق های لوله ای و فومی را تهیه کنید.

به طور کل تهیه عایق های متفاوت برای ماینر خود به واسطه سایت های زیادی همچون تهویه مارکت ممکن است. شما می توانید لوله های مربوط به دهانه ماینر ها را سفارش دهید و به اندازه ماینر خود و فن های آن لوله ها را نصب کنید. به طور کل برای کاهش صدای ماینر در خانه باید به فکر عایق های دیواری و باکس سایلنت باشید.

قیمت صدا خفه کن ماینر چقدر است؟

در حال حاضر قیمت دقیقی از این محصول وجود ندارد و این امر به دلیل تنوع بیش از حد ماینر ها می باشد. بسیاری از ماینر ها دارای چندین فن می باشند و برای عایق کاری باید تمامی فن ها را در نظر گرفت. شما می توانید به راحتی برای خرید عایق و یا صدا خفه کن مدل دستگاه خود را به فروشنده و یا نمایندگان فروشگاه بگویید تا بتوانند به شما کمک کنند.

شما به واسطه سایت های معتبری همچون کالا کیوسک و یا تهویه مارکت اطلاعات لازم را برای خرید عایق ها به دست خواهید آورد. تمامی محصولات با توضیحات کامل برای شما ارائه شده اند و شما در هنگام خرید می توانید به محصول مورد نیاز خود برسید.

از بین بردن صدای ماینر به قدرت توانش آسیب می رساند؟

از بین بردن صدای ماینر به قدرت توانش آسیب می رساند؟

از بین بردن صدای ماینر دارای روش های زیادی می باشد و ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم. به طور کل می توان گفت که صدای ماینر ها به دلیل فن های آن ها می باشد و این دستگاه دارای فن های قوی و قدرت مندی می باشد.

به طور کل کلی کار این دستگاه با فن ها انجام می شود. شما می توانید به واسطه صدا خفه کن ها به صدای ماینر ها خاتمه دهید اما یکی از مواردی که باعث می شود این دستگاه آسیب ببیند، عایق بندی نادرست است.

اگر دمای محلی که دستگاه را نگه داری می کنید بیش از حد زیاد شود، دستگاه برای خنک کردن خود بیشتر کار می کند و فن های آن بیشتر از هر موقع فشار را تحمل می کنند و این امر باعث می شود که آسیب های زیادی را تجربه کند. شما می توانید به واسطه کنترل دمای محیط این مشکل را به کل حل کنید.

به طور کل هر چه صدای ماینر بیشتر باشد، فن های آن بیشتر کار می کند و در نتیجه نشان دهنده این است که دمای محیط به هیچ وجه مناسب این دستگاه نیست. صدای ماینر t17 به دلیل استفاده بیش از حد از فن ها بسیار زیاد است و این دستگاه امکان آسیب رساندن به خود را دارد. بهتر است برای کنترل صدای ماینر t9 و ماینر های دیگر کمی به فکر دمای محیط باشید.

کم صدا ترین ماینر کدام است؟

تا به امروز ماینر های آپارتمامی زیادی وارد بازار شده است که به کم صدایی معروف می باشند. برخی از ماینر ها خانگی هستند و دارای مصرف برق ماینر بسیار کمی هستند و شما می توانید از آن مدل ها برای نگه داری در منزل استفاده کنید.

به طور کل می توان گفت که میزان صدا و نویز آن ها به طور کل از بین نمی رود اما بسیار کم تر می شود. در حال حاضر برخی از ماینر ها به واسطه این امر خود را ماینر های کم صدا می دانند. انت ماین یکی از ماینر های معرفی شده برای مصرف های خانگی می باشد.

این ماینر دارای نویز کم تری به نسبت دیگر ماینر ها می باشد. دمای محیط به شدت بر روی ین ماینر نیز تاثیر دارد. این ماینر ها به واسطه کنترل ریگ با موبایل می توانند برخی از عملکرد ها را انجام دهند.

از بین بردن صدای ماینر با گوشی ممکن است؟

برخی از ماینر ها را می توانید به واسطه اینترنت و برخی از تنظیمات از راه دور کنترل کنید. شما می توانید برای کنترل ماینر خود برخی از روش ها و مراحل را پشت سر بگذارید. شما می توانید دما و قدرت پردازشی ماینر خود را از راه دور کنترل کنید و این امر توسط تلفن همراه شما اتفاق می افتد.

در ابتدا باید تنظیمات متفاوتی را برای خود انجام دهید که شامل تغییر تنظیمات استخر ها، تنظیم فرکانس های کاری، خودکار سازی عملیات به واسطه زمان بندی باعث می شود که بتوانید به راحتی دستگاه خود را کنترل کنید

از بین بردن صدای ماینر ضروری است؟

صدای ماینر شما را آزار می دهد و اگر در منزل خود این دستگاه را داشته باشید، می تواند همسایگان و اهالی منزل را با نویز ها و صدا های خود آزار دهد. شما در کنار دستگاه ماینر خواب راحت ندارید و این امر کمی بر روی سلامت اعصاب و روان شما تاثیر می گذارد.

به طور کل از بین بردن صدای ماینر ضروری نیست اما در برخی از موارد صدای ماینر به دلیل کار کردن بیش از حد فن ها می باشد و این امر باید حتما رفع شود چرا که این امر باعث آسیب به ماینر شما می شود. ماینر ها در هنگام گرما محیط فن های خود را فعال تر می کنند و این امر می تواند به خود دستگاه آسیب برساند.

سوالات متداول

مشکلات باکس عایق چیست؟

این باکس ها دارای معایبی همچون گرمای بیش از حد و محدودیت در اضافه کردن برخی از خنک کننده ها هستند. به طور کل می توان گفت که باکس ها دارای مزایا بیشتری به نسبت معایب می باشند.

برای باکس عایق به چه محصولاتی نیاز است؟

برای باکس های عایق نیاز به چند قطعه چوب می باشد و فوم های مربوط به عایق کاری های داخل باکس که می توانید از بازار های محلی تهیه کنید. به طور کل باکس عایق باید چوبی باشد.

آیا می توان باکس عایق ماینر را ساخت؟

شما می توانید به راحتی باکس عایق را بسازید و به دنبال این امر باشید که با استفاده از چوب و فوم های عایقی مشکل خود را حل کنید.

آیا سایلنت باکس در ایران وجود دارد؟

سایلنت باکس ها در تمامی نقاط جهان وجود دارند و در ایران تولید کنندگانی به ساخت آن ها پرداخته اند و برخی از سایت های معتبر به فروش آن ها می پردازند. شما می توانید به راحتی برخی از آن ها را در منزل تهیه کنید، اما به طور کلی می توان گفت که باکس های عایق در ایران وجود دارد.

کدام ماینر ها دارای صدای زیادی هستند؟

تمامی ماینر ها دارای صدا و نویز های خود می باشند و نمی توان گفت کدام یکی از ماینر ها دارای صدای بسیار زیادی می باشند. ما در این مقاله تنها این دو ماینر را برای بحث انتخاب کرده ایم. ماینر هایs9j ،t17 دارای صدای زیادی می باشند.

آیا ماینری وجود دارد که صدا تولید نکند؟

انت ماین یکی از مانیر های خانگی است که مخصوص آپارتمان ها طراحی می شود و صدای کم تری را تولید می کند. ماینر ها دارای صدا هستند و تنها شدت آن ها متفاوت است.

چه روش هایی برای کم کردن صدا ماینر است؟

به طور کل شما می توانید از ماینر های زیادی استفاده کنید و می توان گفت که برخی از ماینر ها به دلیل دمای زیاد محیط صدای بیشتری تولید می کنند. بهتر است در ابتدا دما را چک کنید و بعد از آن به فکر عایق کردن دیوار و یا استفاده از باکس های عایق باشید.

آیا صدا خفه کن باعث آسیب به دستگاه می شود؟

صدا خفه کن ماینر باعث می شود که صدای ماینر کم شود اما اگر عایق های داخل لوله های صدا خفه کن مناسب نباشد، دمای دستگاه را بالا می برد و این امر باعث می شود که دستگاه شما آسیب ببیند و به همین دلیل است امکان آسیب را دارد.

آیا می توان صدا خفه کن را در ایران تهیه کرد؟

برای تهیه صدا خفه کن بهتر است از سایت های معتبر خرید کنید تا راهنمایی های کامل را برای صدا خفه کن مخصوص و مربوط به دستگاه خود دریافت کنید.

آیا از بین بردن صدا ماینر مهم است؟

به طور کل اگر مشکلی با صدا های ایجاد شده در محل کار خود ندارید نیازی به رفع صدا های ماینر نیست. در برخی از موارد صدای ماینر به دلیل استفاده زیاد دستگاه از فن ها می باشد و این امر امکان آسیب به دستگاه شما را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها