تبلیغات
مزایای اینستا ولت کیف پول

اینستا ولت چیست؟ | آموزش ساخت اینستا ولت

  • توسط zahra
  • 19 دقیقه

اینستا ولت نام یکی از کیف پول های دیجیتالی می باشد که در تاریخ 29 آوریل سال 2011 افتتاح و راه اندازی شده است. این کیف پول دیجیتالی به منظور نگه داری از رمز ارزهای دیجیتالی مختلف و همچنین حفاظت از فیات ها تولید و ساخته شده بود. جالب است بدانید که این کیف پول و والت ارز دیجیتالی پس از 3 ماه که از راه اندازی آن گذشته بود، توقیف و بسته شد.

در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که همه اطلاعات مهم را در رابطه با اینستا ولت به شما داده و درباره آن ها صحبت نماییم. شما می توانید در ادامه با مطالعه این پست از اطلاعات بی نظیری در رابطه با این کیف پول دیجیتالی بهره مند شوید.

اینستا ولت چیست؟

اینستا ولت چیست؟

افرادی که در زمینه رمز ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند حتما برای یک بار هم که شده تا به حال نام اینستا ولت را شنیده اند. حتما اکنون از خود می پرسید که اینستا ولت چیست و چه کاربرد هایی می تواند برای شما داشته باشد؟ آیا شایعاتی که در رابطه با این کیف پول و والت دیجیتالی وجود دارد حقیقت دارد؟

در واقع باید بگوییم که اینستا ولت نام یکی از انواع کیف پول های دیجیتالی می باشد که در تاریخ 29 آوریل سال 2011 افتتاح و تولید شده است. نکته جالب ماجرا این است که این والت دیجیتالی پس از 3 ماه که از افتتاح آن گذشته بود توقیف و بسته شد.

در طی چند سال گذشته برخی از افراد سود جو تلاش کردند که با ایجاد وب سایتی شبیه به این کیف پول دیجیتالی کلاهبرداری های گسترده و پول شویی های بزرگی را انجام دهند که نتوانستند موفقیت چندانی را به دست آورند. در واقع لازم به ذکر است که همین کیف پول دیجیتالی نیز به منظور کلاهبرداری های بزرگی ایجاد شده بود که با شکست مواجه شد و سریعا بسته شد.

این کیف پول با افرادی که در کشور های خارجی مانند کانادا ساکن بودند تماس می گرفت و سعی داشت که به وسیله واریز پول هایی که انجام می دهد آن ها را در دام خود گرفتار کند. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره این موضوع به سایت های مختلفی که در اینترنت وجود دارد مراجعه کرده و درباره آن اطلاعات زیادی را به دست آورید.

اینستا ولت پیمنت چیست؟

اینستا ولت پیمنت و یا همان اینستا ولت پی نوعی افتتاح حساب ارزی می باشد که در سایت های مختلف اینترنتی انجام می گیرد. در بسیاری از سایت های مختلفی که در اینترنت موجود می باشد، شما می توانید آموزش های زیادی را در رابطه با نحوه ثبت نام در اینستا ولت دریافت کرده و در آن ها ثبت نام نمایید.

در واقع اینستا ولت پیمنت نیز همان اینستا ولت می باشد اما در آن باید مراحل ثبت نام در این برنامه را طی نمایید. برای یافتن اطلاعات بیشتر در رابطه با اینستا ولت پیمنت شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین کانال های بزرگ تلگرامی مراجعه کنید.

خریدار اینستا ولت

خرید اینستا ولت چگونه است؟

حتما از خود می پرسید که خریداری کیف پول دیجیتالی اینستا ولت به چه صورت می باشد و یا چه افرادی هستند که این کیف پول دیجیتالی را خریداری می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند بازار و مایکت و جست و جوی عنوان اینستا والت در آن این برنامه را یافته و خریداری نمایید.

همچنین شما می توانید با ورود به سایت های مختلف اینترنتی این کیف پول دیجیتالی را پیدا کنید و پس از خریداری آن را دانلود نمایید. در واقع لازم به ذکر است که خریداران این والت دیجیتالی سرمایه گذاران و کاربرانی می باشند که قصد محافظت کردن و نگه داری از رمز ارزهای دیجیتالی خود را دارند. آن ها با دانلود کردن و خریدن این برنامه تلاش می کنند که امنیت حساب کاربران و رمز ارزهای دیجیتالی خود را فراهم آورند.

حساب اینترنشنال گلوبال پی چیست؟

حساب اینترنشنال گلوبال پی چیست؟

حساب اینتر نشنال گلوبال پی یکی از انواع حساب های بین المللی می باشد که در سال 2020 امکان آن برای سرمایه گذاران فراهم شده است. شما می توانید با افتتاح یک حساب بین المللی در این فضا حساب اینتر نشنال گلوبال پی خود را افتتاح کرده و از آن استفاده نمایید.

حتما حال از خود می پرسید که این حساب بین المللی چه کاربردی می تواند برای شما داشته باشد؟ شما می توانید به وسیله حساب اینتر نشنال گلوبال پی به صورت بین المللی رمز ارزهای دیجیتالی خود را بدون هیچ مشکلی و ترس از بلوکه شدن حساب تبادل نمایید.

با توجه به این که کشور ایران یکی از کشور هایی می باشد که در لیست تحریم قرار گرفته است، این حساب بین المللی می تواند تاثیرات بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. شما می توانید جهت یافتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این حساب به اینترنت مراجعه کنید و لیست مدارک را مشاهده نمایید.

اینستا ولت کلاهبرداری است؟

اینستا ولت کلاهبرداری است؟

حتما در سال های اخیر نام کیف پول و والت دیجیتالی اینستا ولت و کلاهبرداری هایی که از مردم کرده است را شنیده اید. حال می خواهیم بدانیم که خبر هایی با این موضوع حقیقت داشته است و یا شایعه بوده است؟ بر اساس جست و جو ها و تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که اینستا ولت یکی از کیف پول های دیجیتالی بوده است که در ابتدا برای کلاهبرداری افتتاح و راه اندازی شده بود.

این کیف پول و والت رمز ارزهای دیجیتالی با استفاده از اطلاعات حساب افرادی که در خارج از کشور زندگی می کرده اندو پول شویی های بسیاری را انجام داده است. در پاسخ به کلاهبرداری این کیف پول دیجیتالی باید بگوییم که هدف اینستا ولت فقط پول شویی بوده است و پس از با خبر شدن پلیس های فتا این والت بسته شده است.

اینستا بولت پی چیست؟

اینستا بولت پی نیز همان حساب اینتر نشنال گلوبال پی می باشد که نوعی حساب بین المللی است. در واقع این حساب با هدف نگه داری از کیف پول های شما در حوزه بین المللی به وجود آمده است. کشوری مانند ایران که یکی از کشور های لیست تحریمی می باشند به این حساب احتیاج بیشتری داشته و بهتر است که از آن استفاده نمایند.

پس در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که اینستا بولت پی با اینتر نشنال گلوبال پی هیچ تفاوتی با یک دیگر نخواهند داشت. شما می توانید برای افتتاح این حساب بین المللی به سایت های مختلفی که در اینترنت وجود دارد مراجعه کرده و در این حساب جهانی ثبت نام کنید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

اینستا والت نام یکی از انواع کیف پول های دیجیتالی می باشد که با هدف کلاهبرداری و پول شویی از مردم توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال به وجود آمده بود. این والت رمز ارز دیجیتالی سه ماه پس از افتتاح و راه اندازی آن متوقف شد. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود را جمع بندی کنیم.

موضوعاینستا ولت
تاریخ افتتاح29 ماه آوریل سال 2011
ارزهای پشتیبانی شوندهبیت کوین، اتریوم، دوج کوین و صد ها رمز ارز دیجیتالی دیگر
ویژگی این کیف پول دیجیتالیاتصال به حساب های دیگر، پشتیبانی از صد ها ارز دیجیتالی
معایب کیف پول دیجیتالی اینستا ولتکلاهبرداری های گسترده
اینستا ولت چه ویژگی هایی دارد؟

اینستا ولت چه ویژگی هایی دارد؟

اینستا ولت نام یکی از انواع کیف پول های دیجیتالی می باشد که به صورت بین المللی فعالیت های خود را انجام می دهد. این کیف پول در ابتدا دارای امنیت و اعتبار بالایی بوده است اما پس از مدت زمان کوتاهی کاربرد خود را به صورت کامل از دست داد. در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از ویژگی های اینستا ولت اشاره کرده و در رابطه با آن ها به شما توضیحاتی را ارائه دهیم.

اتصال به حساب های دیگر

یکی از بزرگ ترین ویژگی ها و مزیت هایی که این کیف پول دیجیتالی دارا می باشد، قابلیت اتصال به دیگر حساب ها می باشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه و والت دیجیتالی رمز ارزهای خود را به حساب های دیگر نیز متصل نمایید. در واقع این به معنای آن می باشد که اینستا والت را می توان به دیگر صرافی ها و سایت های دیجیتالی متصل کرد و از آن ها به راحتی استفاده نمود.

پشتیبانی و حمایت از ارزهای دیجیتالی

از دیگر مزیت های بزرگی که کیف پول دیجیتالی اینستا والت دارا می باشد، حمایت کردن و پشتیبانی از رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری می باشد که در این کیف پول دیجیتالی دیده می شود. این کیف پول می تواند از ارزهای بسیاری مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و صد ها رمز ارز دیجیتالی دیگر مراقبت و نگه داری نماید. البته این فقط برای اوایل افتتاح این کیف پول بود و مدتی پس از آن همه امکانات آن از کار افتاد.

مزایای اینستا ولت چیست؟

اینستا والت نیز مانند دیگر کیف پول های دیجیتالی می باشد که دارای مزیت های زیادی در اوایل افتتاح و راه اندازی آن بود. یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این کیف پول دیجیتالی دارا می باشد، قابلیت ریکاوری و بازیابی اطلاعاتی می باشد که از آن حذف شده است.

همچنین این والت دیجیتالی می تواند از رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری حمایت و پشتیبانی کند و تراکنش ها و تبدیل ارزهای دیجیتالی به یک دیگر را با سرعت فوق العاده بالایی انجام دهد. جالب است بدانید که اینستا ولت قابلیت اتصال به حساب های دیگر را به راحتی دارا می باشد و یکی از حساب های بین المللی بوده که می تواند به صورت جهانی مورد استفاده قرار بگیرد.

شما می توانید جهت یافتن اطلاعات بیشتر در رابطه با مزیت های اینستا ولت به سایت رسمی این کیف پول دیجیتالی مراجعه کرده و درباره آن مطالعه کنید.

معایب اینستا ولت چیست؟

اینستا والت با این که دارای ویژگی ها و مزیت های بسیاری می باشد اما عیب هایی را نیز دارا است که در این قسمت می خواهیم به آن ها اشاره کنیم. از بزرگ ترین عیب های این کیف پول دیجیتالی فقط همین را بگوییم که یکی از کلاهبرداری های بسیار بزرگ در سراسر جهان می باشد.

درست به همین دلیل بود که تنها 3 ماه پس از افتتاح و راه اندازی این والت ارز دیجیتال فعالیت آن متوقف شد. به دلیل متوقف شدن فعالیت این برنامه نمی توان در آن عیب های دیگری را جست و جو کرد.

اینستا ولت چه ارزهایی را پشتیبانی می کند؟

همان طور که می دانید یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که اینستا ولت داشت، پشتیبانی و حمایت از رمز ارزهای دیجیتالی بود. این کیف پول دیجیتالی می توانست رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری را با سرعت بالا به یک دیگر تبدیل نماید.

البته گفتنی است که در حال حاضر این کیف پول هیچ گونه فعالیتی را دنبال نمی کند. در این قسمت می خواهیم برخی از رمز ارزهای دیجیتالی که کیف پول دیجیتالی اینستا والت پشتیبانی و حمایت می کند را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

بیت کوین

بیت کوین نام یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی و پر سود ترین ارز دیجیتال می باشد که با توجه به جهش قیمت ها و پیشرفت هایی که در سال گذشته تاکنون داشته توانسته است در صدر جدول کوین مارکت بنشیند و عنوان پادشاهی ارزهای دیجیتالی را از آن خود نماید.

این رمز ارز نیز یکی از ارزهایی می باشد که توسط اینستا ولت حمایت و پشتیبانی می شود. جالب است بدانید که رمز ارز دیجیتالی بیت کوین در مقایسه با سال گذشته توانسته است افزایش قیمت 700 درصدی را داشته باشد. نکته قابل ذکر این است که امکان دارد در سال آینده یعنی سال 2022 میلادی این ارز ریزش قیمت های بسیار زیادی را داشته باشد.

اتریوم

اتریوم نام یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که در سراسر جهان از محبوبیت ویژه ای بهره مند می باشد. این ارز در رتبه دوم جدول کوین مارکت قرار گرفته است و افزایش قیمت بسیار زیادی را در مقایسه با سال گذشته داشته است.

این طور به نظر می رسد که با افزایش قیمت های این ارز دیجیتالی اتریوم در سال آینده پادشاهی ارزهای دیجیتالی را از آن خود نماید. اتریوم نیز یکی از صد ها ارز دیجیتالی می باشد که توسط کیف پول دیجیتالی اینستا ولت حمایت و پشتیبانی می شود.

لایت کوین

یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی لایت کوین می باشد که اکنون در رتبه 7 جدول کوین مارکت قرار گرفته است و توسط کیف پول دیجیتالی اینستا والت حمایت و پشتیبانی می شود. این رمز ارز دیجیتالی در سال 2017 در جایگاه نخست جدول کوین مارکت قرار داشت و پادشاهی رمز ارزهای دیجیتالی را بر عهده داشت.

این ارز نیز یکی از صد ها رمز ارز دیجیتالی می باشد که دارای محبوبیت بسیار زیادی نزد کاربران و سرمایه گذاران دنیای ارز دیجیتالی است. با توجه به این که لایت کوین در مقایسه با سال گذشته جهش قیمت ها و پیشرفت های بسیار زیادی را داشته است امکان دارد که مجددا به مقام اول جدول صعود کند و یا جایگاه اتریوم را به نام خود به ثبت برساند.

تتر

تتر نام یکی از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد که تا سال گذشته در میان 20 ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما طی سال گذشته تا به حال توانسته است با افزایش ارزش و بهای زیادی که داشته است و در میان 10 ارز دیجیتال برتر قرار بگیرد.

این رمز ارز دیجیتالی نیز یکی از صد ها ارز دیجیتالی است که توسط کیف پول دیجیتالی اینستا والت می تواند حمایت و پشتیبانی شود. این ارز در حال حاضر یکی از محبوب ترین رمز ارزهای دیجیتالی می باشد و از طرفداران بسیاری در میان ارزها در جدول کوین مارکت بهره مند می باشد.

کاردانو

کاردانو نیز یکی از هزاران رمز ارز دیجیتالی می باشد که در حال حاضر در جایگاه دوم جدول کوین مارکت قرار گرفته است. این رمز ارز نیز یکی از ارزهایی می باشد که توسط اینستا ولت حمایت و پشتیبانی می شود. جالب است بدانید که این ارز در سال گذشته از 30 رمز ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما امروزه به علت پیشرفت ارزش و بهایی که در مقایسه با سال گذشته داشته است، توانست جایگاه 4 جدول کوین مارکت را به نام خود به ثبت برساند.

جالب است بدانید که این رمز ارز از طرفداران بسیار زیادی نزد سرمایه گذاران در بازار رمز ارزهای دیجیتالی بهره مند می باشد.

سوالات متداول

اینستا والت چیست؟

اینستا والت نام یکی از انواع کیف پول های دیجیتالی می باشد که ده سال پیش افتتاح و راه اندازی شده است. لازم به ذکر است که این کیف پول 3 ماه پس از افتتاح، توقیف و بسته شده است.

کیف پول و والت دیجیتالی اینستا ولت از چه نوع رمز ارزهایی حمایت و پشتیبانی می کند؟

این کیف پول دیجیتالی از ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، تتر، کاردانو و صد ها رمز ارز دیجیتالی دیگر حمایت و پشتیبانی می کند.

این کیف پول دیجیتالی چه مزیت هایی را دارا می باشد؟

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که کیف پول دیجیتالی اینستا والت دارا می باشد، پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی و همچنین سرعت انتقال تراکنش بسیار بالا می باشد.

آیا کیف پول و والت دیجیتالی اینستا والت کلاهبرداری می باشد؟

والت رمز ارز دیجیتالی اینستا ولت در ده سال گذشته با هدف پول شویی و کلاهبرداری های گسترده به وجود آمده بود که به دست پلیس فتا 3 ماه پس از راه اندازی توقیف و بسته شد.

حساب بین المللی اینستا والت چه کاربرد هایی را دارا می باشد؟

این حساب بین المللی دارای کاربرد هایی مانند تبادل رمز ارزهای دیجیتالی به صورت جهانی و بین المللی را دارا می باشد.

سرعت انتقال تراکنش رمز ارزهای دیجیتالی در کیف پول دیجیتالی اینستا والت چگونه می باشد؟

این کیف پول دیجیتالی یکی از والت هایی می باشد که در زمان گذشته از سرعت انتقال تراکنش بسیار بالایی بهره مند بود.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که کیف پول و والت دیجیتالی اینستا والت دارا می باشد چیست؟

این کیف پول و والت دیجیتالی دارای یک رابط کاربری بسیار ساده می باشد و همچنین قابلیت اتصال به حساب های دیگر را نیز دارا می باشد.

در حال حاضر کدام یک از رمز ارزهای دیجیتالی در جایگاه نخست جدول کوین مارکت قرار گرفته است؟

اکنون رمز ارز دیجیتالی بیت کوین یکی از ارزهایی می باشد که در صدر جدول کوین مارکت قرار گرفته است و پادشاه دیگر رمز ارزهای جهانی می باشد.

کیف پول دیجیتالی اینستا والت در چه تاریخی افتتاح و راه اندازی شده بود؟

این والت و کیف پول دیجیتالی در تاریخ 29 ماه آوریل سال 2011 تاسیس و راه اندازی شده بود.

به چه دلیل کیف پول دیجیتالی اینستا ولت توقیف و بسته شد؟

این کیف پول و والت دیجیتالی به علت این که کلاهبرداری های گسترده ای را که از مردم انجام داده بود و به علت پول شویی های زیاد در سطح جهان و بین المللی بسته شد.

اینستا والت را از چه مکان هایی می توان تهیه کرد؟

شما می توانید برای تهیه و دانلود این کیف پول دیجیتالی با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه هایی مانند بازار و مایکت، اینستا والت را تهیه نمایید.

آیا این کیف پول دیجیتالی را می توان به صورت رایگان تهیه کرد؟

در حالت کلی کیف پول دیجیتالی اینستا والت دارای ارزش و بهای نا چیزی می باشد اما رایگان نیست.

از چه فضایی می توان آموزش هایی را برای کیف پول دیجیتالی اینستا والت دید؟

شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین کانال های رسمی تلگرامی ویدئو ها و کلیپ های زیادی را از آموزش استفاده این کیف پول مشاهده نمایید.

اینستا والت پی چه کاربردی دارد؟

حساب اینتر نشنال گلوبال پی و اینستا والت یک حساب بین المللی می باشند که تراکنش های جهانی را انجام می دهند.

آیا اتریوم می تواند جایگاه بیت کوین را تصاحب کند؟

اتریوم یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که به دلیل جهش قیمت های زیادی که داشته است و ممکن است که بتواند جایگاه بیت کوین را به نام خود به ثبت برساند.

1/5 - (1 امتیاز)
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

3 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها