تبلیغات
بهترین سایت های خارجی برای قیمت آنلاین ارز دیجیتال آموزش ارزهای دیجیتال

لیست قیمت آنلاین ارز دیجیتال در بهترین صرافی ها

 • توسط sajjad
 • 19 دقیقه

ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها یکی از منابع مهم و حائز اهمیت برای سرمایه گذاری و انجام معاملات می باشد. ارزهای دیجیتال انواع بسیار زیادی دارند و هر کدام از آن ها هم با توجه به ویژگی هایی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. قیمت کریپتوکارنسی ها جزو موضوعات بسیار مهم می باشد که با توجه به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال هر روز قیمت آن ها دچار تغییراتی می شود. با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارزهای دیجیتال، سایت ها و منابعی ایجاد شده اند که قیمت آنلاین ارز دیجیتال را لحظه به لحظه برای کاربران ارائه می دهند.

فهرست محتوا

این سایت ها و منابع همانند سایت های نرخ دلار هستند و با توجه به نمودار قیمت، گزارش لحظه ای از تغییر قیمت ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. با توجه به اهمیت بالای قیمت ارزهای دیجیتال و نوسانات بازار آن ها در این مقاله به بررسی قیمت های آنلاین این کریپتوکارنسی ها پرداخته ایم و اگر شما هم با بازار ارزهای دیجیتال سر و کار دارید حتما این مقاله را تا پایان در صرافی ارز دیجیتال بیستکس مطالعه کنید. با خواندن این مقاله از هر سوالی در مورد قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال بی نیاز خواهید شد.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال را چگونه مشاهده کنیم؟

قیمت آنلاین ارز دیجیتال را چگونه مشاهده کنیم؟

در حال حاضر حدود 1600 ارز دیجیتال فعال در بازار وجود دارد که هر کدام هم قیمت خاص خود را دارند. تمامی ارزهای دیجیتال روزانه نوسانات زیادی دارند و با توجه به عوامل مختلف قیمت های آن ها دچار تغییراتی می شود. قیمت ارزهای دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا از آن ها برای معاملات و سرمایه گذاری های مختلف استفاده می کنند و به همین دلیل نوسانات و تغییر قیمت و حتی آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به اهمیت زیادی که قیمت هر کدام از این کریپتوکارنسی ها دارند، سایت ها و منابعی تشکیل شده اند که به صورت آنلاین و لحظه به لحظه کریپتوکارنسی ها را برای کاربران ارائه می دهند. این سایت های آنلاین بهترین منابع برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال می باشند زیرا به صورت لحظه ای گزارش قیمت را برای کاربران ارائه می دهند.

البته سایت های آنلاینی هم وجود دارند که قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت 24 ساعته آپدیت می کنند اما سایت هایی که به صورت لحظه ای ارائه می دهند معمولا مناسب تر و بهتر می باشند زیرا ممکن است یک ارز دیجیتال در یک ساعت نوسانات زیادی را تجربه کند.

بهترین صرافی های ایرانی برای قیمت آنلاین ارز دیجیتال

با توجه به گسترش ارزهای دیجیتال در ایران سایت ها و صرافی های ایجاد شده اند که قیمت آنلاین و لحظه ای ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند. برخی از این سایت ها حتی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم فعالیت دارند که بسیاری از کاربران ایرانی از آن ها استفاده می کنند.

در این قسمت نام 3 صرافی معتبر ایرانی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال ذکر شده اند. همچنین از طریق این صرافی ها جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم می توانید استفاده کنید.

صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس یکی از بهترین و معروف ترین صرافی های ایرانی به شمار می رود که برای خرید و فروش کریپتوکارنسی های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. یکی از مزیت های این صرافی این است که قیمت لحظه ای، 24 ساعت گذشته و هفتگی ارزهای دیجیتال را برای کاربران ارائه می دهد و نوبیتکس یکی از منابعی است که شما به راحتی می توانید از آن برای اطلاع از آخرین قیمت ارزهای دیجیتال آگاه شوید.

صرافی اوکی اکسچنج

از صرافی اوکی اکسچنج هم می توان به عنوان یکی دیگر از صرافی های معتبر ایرانی اشاره کرد. یکی از ویژگی های این صرافی ایرانی این است که نوسانات قیمت روزانه و هفتگی ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد و حتی قیمت هر واحد از یک ارز دیجیتال را هم به تومان نوشته است. شما با مراجعه به صرافی اوکی اکسچنج علاوه بر آگاهی از قیمت و نوسانات ارزهای دیجیتال می توانید برای خرید و فروش آن ها هم استفاده کنید.

صرافی بیت 24

بیت 24 هم یکی دیگر از صرافی های محبوب و معتبر ایرانی می باشد. از سایت و صرافی بیت 24 شما می توانید از قیمت لحظه ای و نوسانات ارزهای دیجیتال با خبر شوید. از صرافی بیت 24 علاوه بر ارائه قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال در زمینه خرید و فروش ارز و همچنین برای تبدیل قیمت ارزهای هم می توانید استفاده کنید.

بهترین سایت های خارجی برای قیمت آنلاین ارز دیجیتال

در قسمت قبل نام 3 صرافی و سایت ایرانی جهت مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال گفته شد. حال علاوه بر صرافی و سایت های ایرانی، صرافی و سایت های خارجی بی شماری هم وجود دارند که شما با استفاده از آن ها می توانید از قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال یا همان کریپتوکارنسی ها با خبر شوید. در این قسمت بهترین و معتبر ترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال نام برده شده اند.

سایت tradingview.com

سایت tradingview یکی از بهترین و برترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت لحظه ای و آنلاین ارزهای دیجیتال و طلا می باشد. این سایت به صورت لحظه به لحظه گزارش کاملی از نوسانات ارزهای دیجیتال ارائه می دهد که کاربران ایرانی هم به راحتی با استفاده از این سایت می توانند از آخرین تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال با خبر شوند.

سایت coinmarketcap.com

از سایت coinmarketcap هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال اشاره کرد. سایت کوین مارکت قیمت ارزهای دیجیتال را در 24 ساعت و 1 هفته گذشته به صورت آنلاین نمایش می دهد و همچنین دارای نمودار نوسان قیمت هم می باشد.

این سایت قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت آنلاین نمایش می دهد و فقط کافیست تا نام ارز دیجیتال مد نظر خود را در این سایت جست و جو کرده تا قیمت این ارز برای شما نمایش داده شود.

سایت worldcoinindex.com

سایت ورد کویندکس یکی از بهترین سایت های خارجی جهت مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال می باشد. این سایت قیمت کریپتوکارنسی ها را به صورت آنلاین نمایش می دهد و یکی از نکات خوب این سایت این است که حتی درصد رشد و یا سقوط یک ارز دی 24 ساعت گذشته را هم نشان می دهد.

این سایت همچنین دارای جدول نوسان قیمت برای ارزهای دیجیتال هم می باشد که کاربران ایرانی هم به سادگی می توانند از این سایت جهت مشاهده آخرین قیمت یک ارز دیجیتال استفاده کنند.

قیمت آنلاین ارز های دیجیتال مختلف

قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال مختلف

در دو قسمت قبلی بهترین سایت ها و صرافی های ایرانی و خارجی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال گفته شد. حال در این قسمت به بررسی قیمت آنلاین و حال حاضر ارزهای دیجیتال معروف پرداخته ایم که می توانید در هر قسمت قیمت حال حاضر هر کدام از ارزهای دیجیتال گفته شده را مطالعه کنید.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال وینک

ارز دیجیتال وینک لینک یکی از کریپتوکارنسی های فعال در بازار ارزهای دیجیتال می باشد. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال 0.000538 دلار آمریکا می باشد که به پول ایران قیمت هر واحد آن حدود 14 تومان معامله می شود.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال کینگ مانی

ارز دیجیتال کینگ مانی که با نماد KIM مشخص می شود یکی دیگر از ارزهای دیجیتال فعال می باشد. این ارز دیجیتال حواشی زیادی هم داشته است و در حال حاضر قیمت امروز این ارز دیجیتال 120.73 دلار بوده که به پول ایران هر واحد آن تقریبا 27 هزار تومان می باشد.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین یکی از بهترین و معروف ترین کریپتوکارنسی های وجود می باشد. این هر واحد از این ارز دیجیتال امروز با قیمتی بالغ بر 0.233855 دلار معامله شد. هر واحد از این ارز دیجیتال به پول ایران حدود 6500 می باشد.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال ترون

ترون هم یکی دیگر از بهترین و معتبر ترین ارزهای دیجیتال می باشد. این ارز دیجیتال نوسانات زیادی دارد و امروز هر واحد از آن با قیمت 0.098520 دلار معامله شد. در ایران هم قیمت هر واحد از ارز دیجیتال ترون 2700 تومان می باشد.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال ریپل

نام ارز دیجیتال ریپل را تا کنون ممکن است شنیده باشید. ارز دیجیتال ریپل با نماد XRP مشخص می شود که مانند تمامی ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی دارد. با توجه به نوسانات فعالی قیمت هر واحد از ارز دیجیتال ترون با قیمت 1.16  دلار آمریکا معامله می شود و در ایران هم حدود 31000 تومان خرید و فروش می شود.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو هم جزو کریپتوکارنسی های مشهور و معتبر جهان می باشد. قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 2.20 دلار آمریکا می باشد و به پول ایران 60500 تومان معامله می شود. با توجه به نوسانات این ارز دیجیتال قیمت آن هم همواره دستخوش تغییرات زیادی می شود.

قیمت آنلاین ارز دیجیتال شیبا

ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از ارزان ترین کریپتوکارنسی های جهان می باشد. در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال با نوسانات امروز 0.000031 دلار معامله می شود که قیمت آن به واحد پول ایران تنها 1 تومان می باشد.

جدول اطلاعات

در این قسمت در یک جدول به مهم ترین مواردی که به قیمت آنلاین ارز دیجیتال ارتباط دارند اشاره خواهیم کرد. هر یک از اطلاعات گفته شده جزو مهم ترین سوالات پیرامون ارزهای دیجیتال می باشند.

موضوعقیمت آنلاین ارز دیجیتال
بهترین صرافی های ایرانی کدامند؟ نوبیتکس، اوکی اکسچنج، بیت 24
بهترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال کدامند؟tradingview، coinmarketcap، worldcoinindex
بیشترین رشد قیمت در 1 روز گذشته برای کدام ارز دیجیتال است؟ارز دیجیتال Bitsdaq
بیشترین نزول قیمت در 1 روز گذشته برای کدام ارز است؟ارز دیجیتال Xeonbit
نرم افزار قیمت آنلاین ارز دیجیتال

نرم افزار قیمت آنلاین ارز دیجیتال

علاوه بر سایت ها و صرافی هایی که به صورت آنلاین قیمت ارزهای دیجیتال را منتشر می کنند نرم افزار های مشابهی هم وجود دارند. این نرم افزار ها هم تقریبا مانند سایت ها هستند اما شما می توانید آن ها را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید و در هر زمانی که خواستید از قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال مختلف آگاه شوید.

این نرم افزار ها فقط برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال نیستند بلکه معمولا اپلیکیشن های صرافی های ارائه دهنده ارزهای دیجیتال می باشند. شما با استفاده از این نرم افزار ها علاوه بر مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال می توانید برای خرید و فروش کریپتوکارنسی های مختلف هم استفاده کنید.

برای دانلود این دسته از نرم افزار ها می توانید از سایت اصلی صرافی ها و یا سایت های معتبری مانند گوگل پلی و اپ استور استفاده کنید.

کدام ارز دیجیتال بیشترین نوسان را در روز تجربه کرده است؟

تقریبا تمامی ارزهای دیجیتال نوسان قیمت دارند که بستگی به موارد گوناگونی دارد. این نوسانات در برخی از کریپتوکارنسی ها بیشتر و در برخی هم کمتر می باشد. به طور مثال ممکن است یک ارز دیجیتال در روز نوسان بسیار کمی حدود نیم درصد داشته باشد اما یک ارز دیجیتال به یک باره و با توجه به موارد تاثیر گذار در قیمت ارز، نوسان بسیار زیادی داشته باشد و حتی قیمت آن 2 یا 3 برابر شود که تا کنون بار ها این موضوع اتفاق افتاده است.

بیشترین نوسان قیمت از نظر رشد در 24 ساعته گذشته در اختیار ارز دیجیتال Bitsdaq می باشد. این ارز دیجیتال در طی 1 روز گذشته 18,112.20 درصد افزایش قیمت داشت و از این نظر در صدر نوسان قیمت صعودی قرار گرفته است. از سوی دیگر پر نوسان ترین ارز دیجیتال در 1روز گذشته از نظر سقوط قیمت ارز دیجیتال Xeonbit می باشد که 99.98 درصد قیمت آن سقوط کرد. پس در نتیجه ارزهای دیجیتال Xeonbit و Bitsdaq بیشترین نوسان را در یک روز گذشته در میان تمامی ارزهای دیجیتال تجربه کرده اند.

اما بیشترین نوسان در 1 ماه اخیر از لحاظ رشد قیمت مربوط به ارز دیجیتال PRIVCY می باشد که تنها در 30 روز 42,402,000.00 درصد رشد قیمت داشته است. اما پر نوسان ترین ارز دیجیتال در 1 ماه اخیر از لحاظ نزول قیمت ارز دیجیتال Xeonbit می باشد که در طی تنها 1 ماه ارزش آن 99.98 درصد کاهش یافت و در حال حاضر قیمت آن 0.000001 دلار می باشد.

تغییر قیمت آنلاین ارز دیجیتال به چه مواردی بستگی دارد؟

تغییر قیمت آنلاین ارز دیجیتال به چه مواردی بستگی دارد؟

همان طور که ممکن است بدانید ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی ها یک پشتوانه مشخص مانند طلا ندارند که قیمت آن ها بر اساس قیمت طلا معین شود. از همین رو موارد مختلفی بر تعیین قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر گذار هستند و هر کدام از آن ها هم اثر خاص خود را بر روی قیمت یک ارز دیجیتال می گذارند و باعث نوسان قیمت می شوند. حال در این قسمت به معرفی مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت ارزهای دیجیتال اشاره خواهیم کرد.

 • عرضه و تقاضا
 • پذیرش و درک عمومی
 • قانون گذاری ها
 • حمایت سلبریتی ها (مانند ایلان ماسک)
 • سختی استخراج
 • توکن سوزی
 • کمیاب شدن ارز دیجیتال

 معمولا این موارد در نوسانات اکثر ارزهای دیجیتال نقش مهم و بسزایی دارند اما نقش هر کدام از آن ها متفاوت است. به طور مثال گفته شد که توکن سوزی و حمایت سلبریتی ها جزو موارد اثر گذار در تعیین قیمت ارزهای دیجیتال می باشند. زمانی که توکن سوزی انجام می شود ممکن است تنها 5 درصد در نوسان قیمت اثر گذار باشد اما حمایت سلبریتی ها مانند ایلان ماسک ممکن است حتی تا 200 درصد هم در رشد یک ارز دیجیتال اثر گذار باشد.

کانال های تلگرامی برای عرضه قیمت آنلاین ارز دیجیتال

کانال های تلگرامی برای عرضه قیمت آنلاین ارز دیجیتال

تلگرام محبوب ترین و پرکاربرد ترین شبکه اجتماعی در ایران می باشد. در تلگرام چنل ها و کانال های مختلفی در رابطه با ارزهای دیجیتال ایجاد شده اند که قیمت کریپتوکارنسی ها را به صورت آنلاین منتشر می کنند.

این چنل ها قیمت ها را معمولا به صورت 24 ساعته آپدیت و منتشر می کنند و مانند سایت ها نیستند که به صورت لحظه ای منتشر کنند. اگر قصد دنبال کردن کانال های تلگرامی را برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال دارید حتما از کانال های معتبر و بروز استفاده کنید.

نوسانات روزانه کریپتوکارنسی ها چقدر به بیت کوین وابسته است؟

بیت کوین بزرگ ترین، بهترین و پر سود ترین ارز دیجیتال جهان می باشد که به پادشاه کریپتوکارنسی ها لقب گرفته و در دسته 10 ارز دیجیتال برتر قرار گرفته است. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد و یا شنیده باشید که نوسانات ارزهای دیجیتال به بیت کوین هم بستگی دارد و به دنبال درستی و یا نا درستی آن باشید. اگر به صورت دقیق به نوسانات روزانه ارزهای دیجیتال دقت کنید متوجه می شوید که این موضوع حقیقت دارد و بیت کوین در نوسانات ارزهای دیجیتال اثر گذار است.

میزان اثر بیت کوین در ارزهای دیجیتال مختلف است و در ارزهایی که زیر مجموعه خود بیت کوین می باشند اثر آن به مراتب بیشتر است.

امروز کدام ارزهای دیجیتال نمودار قیمتی صعودی را نشان داده اند؟

همان طور که در قسمت های قبل اشاره شد ارزهای دیجیتال روزانه نوسانات زیادی دارند. برخی از آن ها روند صعودی و برخی هم روند نزولی داشته اند. در این قسمت ارزهای دیجیتالی که نمودار قیمتی صعودی داشته اند را معرفی خواهیم کرد. ارزهایی که در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته اند عبارتند از:

 • Bitsdaq
 • Dubai coin
 • Caixa pay
 • Darma cash
 • metaMorph

امروز کدام ارزهای دیجیتال نمودار قیمتی نزولی را نشان داده اند؟

در قسمت گذشته نام کریپتوکارنسی هایی که در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشتند گفته شد. حال در این قسمت به معرفی کریپتوکارنسی هایی خواهیم پرداخت که در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته اند. ارزهای دیجیتالی که در 24 ساعت گذشته نمودار نزولی داشته اند عبارتند از:

 • Xeonbit
 • Verso
 • Ethereum gild
 • Fidex token
 • waletoken

سوالات متداول

ارز دیجیتال چیست؟

پول های اینترنتی و رمزنگاری شده ای هستند که توسط دستگاه هایی به نام ماینر استخراج می شوند.

نام دیگر ارز دیجیتال چیست؟

نام دیگر ارزهای دیجیتال کریپتوکارنسی می باشد.

چه مواردی در نوسان قیمت ارز دیجیتال اثر گذار است؟

عرضه و تقاضا، قانون گذاری، پذیرش عمومی، حمایت سلبریتی ها و توکن سوزی موارد اثر گذار در نوسانات ارزهای دییجتال هستند.

توکن سوزی چیست؟

فرستادن توکن ها را به حساب های متروکه جهت غیر فعال شدن توکن ها، توکن سوزی می گویند.

بهترین صرافی های ایرانی کدامند؟

نوبیتکس، بیت 24 و اوکی اکسچنج بهترین صرافی های ایرانی به شمار می روند.

بهترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزها کدام سایت ها هستند؟

از بهترین سایت های خارجی برای مشاهده قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال می توان به سایت های tradingview، coinmarketcap، worldcoinindex اشاره کرد.

آیا بیت کوین در نوسانات قیمت سایر کریپتوکارنسی ها اثر دارد؟

بیت کوین یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت سایر ارزهای دیجیتال می باشد که اثر آن در ارزهای مختلف متفاوت است.

چند کریپتوکارنسی در جهان وجود دارد؟

در حال حاضر بیش از 1600 ارز دیجیتال فعال در جهان وجود دارد.

کدام ارز دیجیتال بیشترین قیمت را دارد؟

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین با ارزش هر واحد 54 هزار دلار گران ترین ارز دیجیتال جهان می شود.

آیا معامله ارزهای دیجیتال در ایران مجاز است؟

به گفته بانک مرکزی از سال 2017 میلادی خرید و فروش و معاملات ارزهای دیجیتال در ایران مجاز شد اما استفاده آن ها برای پرداخت ها ممنوع می باشد.

چگونه ارز دیجیتال خریداری کنیم؟

با استفاده از صرافی های معتبر ایرانی و خارجی می توانید ارزهای دیجیتال مد نظر خود را خریداری کنید.

کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال ابزاری برای نگهداری کریپتوکارنسی ها می باشد که انواع مختلفی هم دارد.

بهترین و بزرگ ترین کریپتوکارنسی جهان کدام است؟

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان بزرگ ترین و بهترین ارز دیجیتال جهان شناخته می شود.

تحلیلگران با چه روش هایی نوسانات ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کنند؟

تحلیلگران ارزهای دیجیتال با استفاده از روش های فاندامنتال و تکنیکال نوسانات و آینده ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کنند.

نمودار ارز دیجیتال چیست؟

نمودار ارز دیجیتال وسیله ای است که نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت یک نمودار خطی و ستونی نمایش می دهد.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها