تبلیغات
بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال در سال 2023

  • توسط asie
  • 21 دقیقه

برای انتخاب بهترین سایت ارز دیجیتال برای ترید می توانید به صرافی ها مراجعه کنید. در حال حاضر بهترین سایت و پلتفرم برای معامله گری و ترید ارزهای دیجیتال در دنیا صرافی بایننس می باشد که توانسته خدمات خوبی به کاربران خود دهد و از این نظر باعث شده که اختلاف بسیار بزرگی را با صرافی رده دوم داشته باشد. در ادامه با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با این مورد نیز آشنا شوید.

فهرست محتوا
بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفته شد صرافی بایننس یکی از بهترین پلتفرم ها برای معامله گری می باشد اما برای ایرانی ها مشکل بسیار بزرگی دارد که ایران را تحریم کرده است. فقط بنا به دلایل خاصی می توان از این صرافی استفاده کرد. اما از ویژگی های آن می توان به کارمزد بسیار کم اشاره کرد و همچنین می‌ توان به نگهداری ارزها برای بلند مدت و جایزه هایی که برای آن ها در نظر می‌ گیرد و خرید کوین مورد نظر صرافی که باعث کارمزدی کم تر نسبت به افراد عادی می شود. همگی این ها ویژگی‌ هایی از پلتفرم های مهم بازار هستند که در بیشتر صرافی ها وجود دارند.

کارمزد کم

یکی از وظایف بسیار بزرگی که صرافی ها دارند کارمزد بسیار کم می باشد. اگر چه کیف پول های صرافی‌ ها همیشه از امنیت بسیار پایین تری نسبت به دیگر کیف پول ها برخوردار بوده است اما باید بدانیم که در درون صرافی‌ ها شما کارمزد های بسیار پایین را پرداخت می کنید که اگر بخواهید در کیف پول ها هم این عمل را انجام دهید با کارمزد های بسیار سنگین مواجه می‌ شوید که اصلاً توصیه نمی‌ شود. برای معامله گری باید به صرافی های معتبری چون بایننس مراجعه کنید.

امنیت قابل قبول

یکی از ویژگی های بسیار خوب صرافی های بزرگ مانند بایننس این می باشد که نسبت به کاربران خود ضمانت های بالایی را دارند. به این شکل که اگر مشکلی برای کیف پول های شما به وجود بیاید یا به هر دلیل این که پول ها توسط کاربران دیگر ربوده شوند و صرافی از ماهیت ماجرا خبردار شود موظف است که پول شما را بازگرداند. این قضیه برای صرافی بایننس در سال ۲۰۱۹ به وجود آمد و تمامی پول های ربوده شده را به کاربران خود بازگرداند.

بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال کدامند؟

بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال کدامند؟

از نظر داخلی می‌ توان به سایت‌ های بزرگ ایرانی مراجعه کرد‌ و در حال حاضر در حال فعالیت می باشند و ارزش خود را در بازار دارند و همگی آن ها این ارزها را به مردم پیش‌ فروش می‌ کنند. می‌ توان به سایت هایی چون ارزجو و نوبیتکس و همچنین به والکس و اکسکوینو اشاره کرد که پلتفرم های قابل قبولی در ایران دارند. اما قابل قبول بودن این صرافی به هیچ دلیلی نمی تواند اعتماد کامل ما را جلب کند و نباید به هیچ صرافی اعتماد کرد.

بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال خارجی چه نام دارند؟

بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال خارجی چه نام دارند؟

شما می توانید ترتیب بندی بهترین صرافی ها را در داخل سایت کوین مارکت کپ نگاه و نسبت به یکدیگر مقایسه کنید و برای انجام معامله گری خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. در واقع در سایت کوین مارکت کپ تمامی اعداد و ارقام برای مقایسه از لحاظ حجم بازار قیمت‌ ها و غیره وجود دارد. شما به راحتی می توانید به انتخاب درستی برای معامله‌ گری برسید.

کوینکس

در حال حاضر این صرافی با توجه به حجم پول هایی که در آن اتفاق می‌ افتد در جایگاه 50 بازار قرار دارد و بهترین وضعیتی که برای ایرانی ها دارد عدم تحریمی صرافی توسط کشور ایران و همچنین عدم تحریم کشور ایران توسط یک صرافی می باشد که قابل استفاده برای ایرانیان باشد. اما ناگفته نماند که اعتماد به این صرافی می‌ تواند در آینده باعث پشیمانی شود.

بایننس

بزرگ ترین پلتفرم برای معامله گری و اتصال نظیر به نظیر در معامله ها صرافی بایننس می باشد. این صرافی امنیت بسیار زیادی را به کاربران خود داده است و به همین دلیل باعث شده است که با وجود مدت کمی که از تاسیس این صرافی می‌ گذرد تعداد کاربران آن بیشتر از هر صرافی دیگری باشد و مقدار پولی که وارد این صرافی می شود چهار برابر صرافی کوین بیس می باشد.

کوین بیس

این پلتفرم یکی از فرم هایی می‌ باشد که در داخل کشور آمریکا تاسیس شده است و بیشتر کاربران این پلتفرم از کشور آمریکا می باشند. باید گفت می توان به این صرافی اعتماد کرد زیرا دارای پیشینه‌ ای بسیار بزرگ است و حجم معاملات در این صرافی نسبت به صرافی دیگر و میانگین کلی بازار بسیار قابل قبول می باشد. چنانچه اگر مشکلی با صرافی بایننس دارید می توانید از این صرافی استفاده کنید.

کش اپ

یکی از صرافی معتبر برای فروش و خرید ارز دیجیتال و معامله ارزهای دیجیتال می باشد که شما از دو طریق می توانید در این صرافی و یا سایت اقدام به تردید کنید. در مرحله اول با دانلود اپلیکیشن کش اپ و در مرحله دوم با ایجاد حساب در وب‌ سایت این صرافی می‌ توانید اقدام به معامله کنید.

بیسکیو

یک صرافی غیر متمرکز برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که کارمزد آن در محدوده قیمتی ۰.۲۰ درصد می باشد. همچنین برای ثبت نام در این صرافی نیاز به تایید احراز هویت نمی باشد.

جدول اطلاعات بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال

جدول اطلاعات بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال

در اینجا چند فاکتور مهم در انتخاب بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال را با هم مرور می کنیم.

موضوع بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال
بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال ایرانی چه نام دارند؟ والکس و نوبیتکس
بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال خارجی چه نام دارند؟ بایننس و کوینکس
بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟ کارمزد کم و امنیت بالا
معتبرترین سایت ارز دیجیتال چه نام دارد؟ بایننس

بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال ایرانی چه نام دارند؟

بهترین صرافی های داخلی در کشور ها همیشه از حمایت مردم آن کشور مواجه می‌ شود و باید گفت که صرافی ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بهترین های آن ها توسط مردم داخل کشور حمایت شده اند. به گونه ای که با توجه به ویژگی های بسیار پایین و همچنین کارمزد های بسیار بالا باز هم استقبال از این صرافی بسیار بالا می باشد و شما می توانید در داخل این صرافی ها به راحتی اقدام به معامله گری کنید.

صرافی والکس

صرافی والکس از صرافی‌ های معروف ایرانی می باشد که ویژگی های مختصر خود را دارد و با توجه به صرافی دیگر می‌ توان از ویژگی‌ های کاملا قابل قبولی برخوردار باشد. شما می توانید با ورود به این صرافی و پس از احراز هویت اقدام به معامله گری کنید هرچند که نسبت به صرافی های خارجی امکانات کم تری دارد.

صرافی نوبیتکس

این صرافی با توجه به شباهت اسمی که با صرافی خارجی که در گذشته بسیاری از پول های مردم را بالا کشید دارد باعث شده است که بسیاری از مردم نام این صرافی را با آن اشتباه بگیرند و به همین دلیل استفاده از این صرافی را بسیاری از مردم خطا می دانند. اما باید گفت که این صرافی ویژگی های منحصر به فردی دارد و کاملا با آن صرافی مجزا می باشد.

صرافی اکسیر

صرافی اکسیر دیگر صرافی ایرانی می باشد که توانسته است در میان صرافی های برتر ایرانی جایگاه ویژه پیدا کند. یک واقعیت بسیار تلخ در داوری صرافی‌ ها ایرانی وجود دارد که این صرافی ها در هیچ کشوری به رسمیت شناخته نمی شوند و در سایت کوین مارکت نیز لیست نشده اند و همه صرافی ها این مشکل را دارند و باید بدانید که اعتماد به صرافی ایرانی می‌ تواند خطرناک باشد.

صرافی رمزینکس

صرافی رمزینکس نسبت به صرافی های نامبرده اعتبار کم تری دارد و نسبت حجم معاملاتی که در این صرافی در حال اتفاق است به قدری کم می باشد که مدیران این صرافی به صورت مستقیم و ارز را خریداری می‌ کنند و در اختیار کاربران خود قرار می دهند و معاملات مستقیمی در این صرافی ها وجود ندارد. باید گفت که برای انتخاب صرافی بهتر است صرافی هایی را انتخاب کنید که حجم بالا تری دارند‌.

صرافی اکی اکسچنج

این صرافی اعتبار بیشتری از صرافی رمزینکس دارد و نسبت به صرافی هایی چون نوبیتکس و والکس در جایگاه بسیار پایین تری قرار دارد. باید بدانیم که صرافی ایرانی نیز در مقاطع زمانی که به وجود آمده اند نسبت به یکدیگر اختلاف هایی پیدا کردند و همچنین به دلیل حجم بازار و همچنین ویژگی هایی است که آن ها در اختیار کاربران قرار می دهند.

بهترین سایت برای تبدیل ارز دیجیتال

همانطور که گفته شد بهترین سایت برای تبدیل ارزهای دیجیتال همان سایت هایی هستند که ویژگی منحصر به فردی دارند و کارمزد کم تری از شما می گیرند. در مرحله اول شما اگر توانایی استفاده از صرافی‌ های خارجی را دارید باید از این صرافی استفاده کنید. زیرا ویژگی های کاربری که در این صرافی ها وجود دارد و کارمزد هایی که در این صرافی ها از شما می‌ گیرند کم تر نسبت به صرافی ایرانی می باشد.

لذا پیشنهاد می‌ شود اگر توانایی دارید از صرافی خارجی استفاده کنید و اگر عدم توانایی باعث شده است که شما نتوانید از صرافی خارجی استفاده کنید پیشنهاد می شود که به جای کیف پول از صرافی ایرانی برای تبدیل معاملات خود استفاده کنند.

مراحل ثبت نام در سایت ارز دیجیتال چیست؟

مراحل ثبت نام در سایت ارز دیجیتال چیست؟

مراحل ثبت نام در سایت ارز دیجیتال دو مبحث کاملاً جدا دارد که در ادامه به توضیح مختصر آن ها خواهیم پرداخت:

گام اول

باید بگویم اگر شما قصد ثبت نام در صرافی را دارید و نظر شما ثبت نام در کیف پولی نیست باید این مطلب را دنبال کنید چون مراحل ثبت نام در کیف پول های دیجیتالی با صرافی ها متفاوت است.

گام دوم

اگر قصد ثبت نام در صرافی ها را دارید شما باید ابتدا یک ایمیل ایجاد کنید و یا یک ایمیل را داشته باشید تا بتوانید به صرافی‌ ها ورود کنید. پس از انجام دادن ساخت ایمیل شما باید وارد صرافی شوید و با دادن ایمیل خود به صرافی به آن ورود پیدا کنید.

گام سوم

اگر صرافی مورد نظر شما که می خواهید به آن ورود پیدا کنید ایران را تحریم کرده است باید از یک وی پی ان و یو پی اس استفاده کنید.

گام چهارم

اگر با پلتفرم صرافی آشنایی ندارید باید آموزش‌ های این صرافی‌ ها را ببینید زیرا می تواند آسیب های زیادی به شما برساند.

گام پنجم

شما می توانید برای امنیت بیشتر حساب خود از برنامه گوگل اتنتیکیتور استفاده کنید و امنیت حساب خود را بیشتر کنید.

گام ششم و نهایی

اگر صرافی مورد نظر شما ایرانی می باشد بسیاری از مراحل را نیاز نیست انجام دهید و اگر سایت مورد نظر شما خارجی می باشد باید به احراز هویت اقدام کنید. اگر شرایط لازم را داشته باشید و راه ششم را نیز رعایت کنید موردی پیش نمی آید و در بسیاری از صرافی‌ ها شما می‌ توانید تا سقف دو بیت کوین را در روز برداشت کنید.

معتبرترین سایت ارز دیجیتال چه نام دارد؟

معتبر ترین سایت ارز دیجیتال بایننس می باشد که در این صرافی شما می توانید با خیال راحت و آسوده اقدام به ترید و معامله کنید‌ این سایت علاوه بر امنیت بالا ویژگی هایی چون پایین بودن کارمزد را هم دارا می باشد و با جرات می توان گفت تمامی امکانات و ابزار های لازم برای ترید کردن در این صرافی وجود دارد.

بهترین سایت ها برای ترید چه قوانینی دارند؟

امروزه هر صرافی و هر پلتفرمی برای خود قوانینی دارد. بهترین سایت صرافی بایننس می باشد که شامل سخت ترین قوانین می باشد و به همین علت است که ایرانیان دیگر نمی‌ توانند از این صرافی استفاده کنند. زیرا احراز هویت در این صرافی اجباری شده است.

تمام سایت های ارز دیجیتال به احراز هویت نیاز دارند؟

همانطور که می دانید هر سایتی بسته به سلیقه و نیاز شخصی خود در حین ثبت نام از کاربران اطلاعاتی را کسب می‌ کند که برخی از سایت ها به ایمیل و پسورد بسنده می کنند. اما سایت هایی وجود دارند که علاوه بر ایمیل و پسورد احراز هویت را هم می خواهند. پس می توان نتیجه گرفت که احراز هویت برای همه سایت ها لازم نیست.

بهترین سایت برای تحلیل ارزهای دیجیتال چه نام دارد؟

سایت هایی چون: tradingview.com، coinmarketcap.com، worldcoinindex.com، cryptocompare.com و … جز بهترین ها در رابطه تحلیل ارزهای دیجیتال می باشند که هر معامله گر و سرمایه‌ گذاری با توجه به سلیقه شخصی و نیاز خود می تواند به یک کدام از این سایت ها مراجعه کند.

اخبار بازار ارز دیجیتال را از کدام سایت ها دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار ارز دیجیتال سایت های بسیاری در گوگل موجود می باشد که همه ارزهای دیجیتال سایت های مخصوص خود را دارند و برای دنبال و رصد کردن اخبار و قیمت لحظه این ارزهای دیجیتال می توان به این سایت ها مراجعه کرد.

کدام یک از سایت های ارز دیجتال به عنوان صرافی هم فعالیت می کنند؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اکثر سایت های معتبر مانند: بایننس، کوکوین، اف تی ایکس و غیره به عنوان صرافی هم عمل می کنند که در سایت هایشان اطلاعات و قیمت لحظه ای را در اختیار کاربران قرار می‌ دهند.

بایننس

صرافی بایننس جز معتبر ترین و بهترین صرافی های خارجی می باشد که سایت دارد و در این سایت ارز دیجیتال به عنوان صرافی هم فعالیت می کند.

کوکوین

یکی دیگر از سایت های ارز دیجیتال کوکوین است که به عنوان صرافی هم فعالیت می‌ کند و در روز حجم معاملات نسبتاً زیادی در این صرافی اتفاق می‌ افتد.

کوینکس

در این صرافی ۷۰ درصد کاربران ایرانی می باشند و از سایت های ارز دیجیتالی است که به عنوان صرافی هم مشغول به فعالیت است و در آن معاملات نسبتاً خوبی انجام می شود.

هوبی

در رابطه با سایت هوبی باید گفت از سایت های ارز دیجیتال خارجی می‌ باشد و نسبتاً در ردیف صرافی های معتبر قرار گرفته است و به عنوان صرافی هم فعالیت می‌ کند.

اف تی ایکس

تمامی افرادی که در بازار های ارز دیجیتال مشغول به فعالیت هستند از سایت اف تی ایکس به عنوان صرافی هم استفاده می‌ کند و جز صرافی های معتبر می باشند.

سوالات متداول در مورد بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال

بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال رایگان چیست؟

در رابطه با ترید ارز دیجیتال رایگان باید گفت که این موضوع مربوط به سال های اولیه ای می باشد که بیت کوین به بازار عرضه شد و در آن زمان پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین واقعی به افراد داده می‌ شد، امروزه سایت ها و اپلیکیشن هایی در رابطه با ترید ارز دیجیتال رایگان به بازار عرضه شده اند که باید گفت اکثر این سایت ها و اپلیکیشن ها کلاهبرداری توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال هستند و باید در انتخاب آن ها توجه کرد اما در بین این کلاهبرداری ها فاست هایی وجود دارند که از طریق این فاست ها می‌ توان ارز دیجیتال رایگان ترید کرد که البته مقدار رمز ارزی که به شما داده می شود بسیار ناچیز و بی ارزش می باشد.

سایت ارز دیجیتال رایگان کدام است؟

سه مورد از سایت های فاست بیت کوین ها چون: Cointiply، BonusBitcoin و Moon Bitcoin جزء بهترین ها برای دریافت و ترید ارز دیجیتال رایگان معرفی شده اند.

سایت ارز دیجیتال تاپ چنج چیست؟

این سایت ارز دیجیتال دارای خدمات بسیار خوبی می باشد که خدمات این شبکه یکی کردن حساب ها انتقال ارز و دسترسی آسان به آن ها می باشد. ‌

کارمزد سایت ارز دیجیتال نوبیتکس چقدر است؟

صرافی نوبیتکس یکی از بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال می باشد که کارمزد در این صرافی متغیر است و هر چه مقدار حجم معاملاتی شما بیشتر باشد کارمزد کمتری دریافت می کند اما به صورت کلی و میانگین باید گفت کارمزد این صرافی در محدوده ۰.۱۳ درصد می باشد.

بهترین صرافی برای ترید ارز دیجیتال کدام است؟

سایت ارز دیجیتال بایننس جز بهترین و معتبر ترین صرافی ها برای ترید ارز دیجیتال می باشد که در این سایت ارزهای دیجیتال معتبر لیست می شوند و کارمزد در این صرافی نسبت به صرافی های هم رده اش بسیار پایین می‌ باشد.

سایت ارز دیجیتال شیبا کدام است؟

اول از همه باید در رابطه با ارز دیجیتال شیبا صحبت کرد که این ارز دیجیتال از جایگاه بسیار خوبی در بازار کریپتوکارنسی برخوردار نیست. اما صرافی هوبی این ارز را در سایت اش لیست کرده است.

ثبت نام در سایت ارز دیجیتال q چگونه ممکن است؟

ثبت نام در این اپلیکیشن از طریق دعوتنامه امکان پذیر است و شما باید دعوتنامه‌ ای از سمت یکی از کاربران این برنامه داشته باشید تا بتوانید در این سایت ثبت نام کنید.

بهترین سایت ها برای تحلیل ارزهای دیجیتال کدام اند؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که سایت های بسیاری برای تحلیل بازار کریپتوکارنسی وجود دارند که هر تریدر و سرمایه‌ گذاری با توجه به سلیقه شخصی خود از اطلاعات این سایت ها استفاده می کند اما سایت هایی چون: tradingview.com، coinmarketcap.com، worldcoinindex.com، cryptocompare.com و … جز بهترین ها در این عرصه می باشند.

معتبر ترین سایت ترید ارز دیجیتال کدام است؟

با جرأت می‌ توان گفت صرافی بایننس جز معتبر ترین و مطرح ترین سایت های ترید ارز دیجیتال می باشد و در بین صرافی های موجود در بازار در رتبه اولین ها قرار دارد.

برای یک تریدر یک صرافی منحصر به فرد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مهم ترین موضوع برای سرمایه‌ گذاران و تریدر ها امنیت و معتبر بودن صرافی می باشد که بعد از این ویژگی به سراغ صرافی می‌ روند که کارمزد کمی را دریافت کند که صرافی بایننس این دو ویژگی را به همراه هم دارد.

اخبار بازار ارز دیجیتال را باید از کدام سایت ها دنبال کرد؟

سایت ها و پیج های اینستاگرامی بسیاری در رابطه با انتشار اخبار و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال وجود دارند اما در بین این سایت ها سایت هایی چون: لونار کراش، گلکسی اسکور، آلت رَنک، گلس‌ نود، مساری، اسکیو، سانتیمنت و … جز مطرح ترین ها در حوزه اخبار بازار ارز دیجیتال می باشند.

بهترین سایت های خارجی برای ترید ارز دیجیتال کدام اند؟

کوینکس، بایننس، کوین بیس، کش اپ و بیسکیو جز بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال می باشند.

برای ثبت نام در بهترین سایت های ترید ارز دیجیتال چه اطلاعاتی از کاربر لازم است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اکثر سایت ها اطلاعات یکسانی را دریافت می کنند که این اطلاعات شامل ایمیل، نام کاربری، احراز هویت و … می باشد.

تمامی سایت های ارز دیجیتال به احراز هویت نیاز دارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر و سایت ها و صرافی هایی وجود دارند که برای ترید در آن نیاز به احراز هویت نمی‌ باشد.

بهترین سایت های ایرانی برای ترید ارز دیجیتال کدام اند؟

صرافی هایی چون والکس، نوبیتکس، اکسیر، اکی اکسچنج و رمزینکس از بهترین سایت ها برای ترید ارز دیجیتال می باشند.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها