بهترین زمان خرید ارز دیجیتال آموزش ارزهای دیجیتال

تحلیل دقیق برای پی بردن به بهترین زمان خرید ارز دیجیتال

  • توسط zeinab
  • 12 دقیقه

در عرصه ارزهای دیجیتالی ارزهایی مانند بیت کوین وجود دارد که به طور مداوم با این خطر مواجه هستند که مورد نوسانات قرار بگیرند. در حال حاضر در عرصه ارزهای دیجیتال امکان این امر وجود دارد که در طول روز نوسانات زیادی رخ دهد که این نوسانات شامل افزایش و کاهش قیمت ارزهای دیجیتال می باشد. همان طور که می دانید در عرصه بازار های دیجیتالی به دلیل بالا رفتن قیمت ناگهانی ارز تشخیص این امر که بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال و فروش چه موقع می باشد بسیار دشوار است. به همین دلیل افرادی که هنوز وارد عرصه ارز دیجیتال نشده اند همواره حس اضطراب، ترس و گاهی بی اعتمادی را نسبت به ورود به این عرصه دارند که این امر بسیار طبیعی می باشد.

در این مطلب در صرافی ارز دیجیتال بیستکس سعی ما بر این بوده که بهترین اطلاعات را در رابطه با بهترین زمان فروش ارز دیجیتال گردآوری کنیم و آن ها را در قالب اطلاعاتی فشرده در اختیار قرار بدهیم. مطالعه این مطالب می تواند ثمر بخش ترین سرمایه گذاری ها را برای شما به همراه داشته باشد.

چگونه بهترین زمان خرید ارز دیجیتال را تشخیص دهیم؟

چگونه بهترین زمان خرید ارز دیجیتال را تشخیص دهیم؟

لازم به ذکر است که بدانید بیشتر افرادی که در ارز دیجیتال فعالیت دارند از آموزش های حرفه ای برخوردار نشده اند و امکان این امر وجود دارد که از دانش اقتصادی چندانی برخوردار نشده باشند. بعضی از این افراد طبق آموخته های معمولی وارد این عرصه شده اند و بعضی از آن ها از روش آموخته های سنتی برای فعالیت های خود در این عرصه استفاده می کنند. فعالیت در حوزه ارز دیجیتال با این تفاسیر زمانی خوب می باشد که همه چیز سر جای خودش باشد.

تحلیل در رابطه با بهترین زمان خرید ارز را به 3 بخش می توان تقسیم کرد. این 3 بخش از 2 نوع اصلی که تکنیکال و فاندامنتال را در بر می گیرد و یک نوع فرعی که شامل روانشناسی بازار می باشد، است. قابل توجه است که شما در روش تکنیکال نیازی نیست که به تمامی اخبار ها رسیدگی کنید و کافی است که فقط تمرکز خود را بر روی نمودار ها داشته باشید.

در تحلیل این روش انواع خط وجود دارد که شامل خطوط حمایت، روند و مقاومت می باشد. شما باید تحلیل های مربوط به نحوه خرید ارزها را فرا بگیرید و این امر تنها به واسطه آموزش های مهم و لازم در این باره می باشد. به طور کلی بسیاری از افراد به دنبال روش های آموزش به واسطه برخی از ویدیو های آموزشی می باشند و این امر یکی از بهترین راه های انتخابی است.

چه روش هایی برای بهترین زمان خرید ارز دیجیتال پیشنهاد می شود؟

چه روش هایی برای بهترین زمان خرید ارز دیجیتال پیشنهاد می شود؟

همان طور که می دانید ارزهایی که در عرصه ارز دیجیتال جز دارایی های شما هستند گونه ای از سرمایه گذاری با ریسک بالا می باشند که اگر شما بدون داشتن اطلاعات و تحلیل های لازم آن ها را خرید و فروش کنید امکان از دست دادن سرمایه های شما بسیار زیاد می باشد.

سه روش شناخته شده برای تریدر های تازه کار در این بازه وجود دارد که دانستن این سه روش برای آن ها مناسب است. قصد ما در این قسمت این می باشد که به دو روش از آن بپردازیم و آن ها را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

روش متوسط هزینه دلاری (DCA)

یکی از روش های محبوب و آزمایش شده برای راه های انجام معاملات میانگین سازی هزینه دلاری است. در این روش بهترین عملکر زمانی رخ می دهد که تحت دوره های زمانی طولانی باشد. در مفهومی ساده به جای اینکه همه سرمایه خود را به طور یک جا در یک ارز خاص سرمایه گذاری کنید آن را به میزان های کم مورد تقسیم قرار می دهید و زمان، روز و هفته مشخص شده ای را انتخاب می کنید که در همان روز به خرید و فروش های خود ادامه دهید.

روش متوسط ارزش دلاری (DVA)

این روش یکی از روش هایی می باشد که برای بدست آوردن سود مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این روش هدفی را در بر دارد که بسیار هوشمندانه می باشد، شامل این است که در زمان روند نزولی قیمت، سرمایه بیشتری را سرمایه گذاری کنید و در حالت برعکس، زمانی که قیمت صعودی می باشد سرمایه کم تری را برای دارایی ها مورد استفاده قرار دهید.

ما در این مطلب به روش خرید و فروش ارز دیجیتال نیز پرداخته ایم که نیاز به این است هر فردی که در ارز دیجیتال حضور دارد آن را بداند چرا که شامل بهترین روش ها می باشد. به طور کلی می توان در این باره این گونه صحبت کرد که با انجام روش های درست می توانید سود های بسیار خوبی را به دست آورید اما تحلیل ارزهای دیجیتال کاری راحت و بدون آموزش نیست. برای دانستن برخی از آموزش ها در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال ایرانی

با دانستن این امر که تعداد ارزهای دیجیتال بسیار زیاد می باشد، قابل تشخیص است تحلیل، تحلیل گران بر روی تمامی ارزها منطقی نمی باشد. تحلیل گران خبره بر روی ارزهایی تمرکز می کنند که برای افراد تریدر مناسب باشد. اگر کسی هست که بر روی تمامی ارزها تحلیل می کند به احتمال زیاد یا تحلیل درستی نخواهد داشت و یا اینکه هدف آن چیز دیگری می باشد.

به دنبال گسترش ارزهای دیجیتالی تحلیل گران ایرانی نیز در این رشته بسیار زیاد شده اند. بعضی از این افراد از اطلاعات بسیار خوبی بهره مند هستند و با اشتراک گذاری دانسته های خود کمک زیادی به پراکندگی اطلاعات درست می کنند.

شما برای پیدا کردن بهترین تحلیلگر ارز دیجیتال اینستاگرام می توانید با هشتگ بهترین تحلیل گر به جستجو این افراد بپردازید، آن ها را پیدا کنید و از اطلاعات این افراد بهره مند شوید.

برای خرید ارز دیجیتال به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای خریدی خوب و راحت می توانید برخی از مهم ترین نکات را با ما در این بخش دنبال کنید. به طور کلی می توان گفت که شما می توانید برای خرید به این نکته توجه داشته باشید که ارز را از صرافی های معتبر بخرید و به این نکته برایتان حائز اهمیت باشد. برای خرید برخی از صرافی های معتبر را دنبال کنید. به طور کلی می توان گفت که شما می توانید در ابتدا امر به خرید ارزهای ارزان بپردازید تا نحوه سرمایه گذاری را فرا بگیرید.

برنامه نوسان گیری ارز دیجیتال مباحث بسیاری وجود دارد و بدانید که در ابتدا امر با سرمایه گذار های کلان شروع نکنید. برای خرید و فروش ارزها در شبکه های اجتماعی به دنبال اطلاعات درست باشید و به دنبال تریدر های معروف ایرانی بگردید چرا که می توانند با ویدیو های آموزشی راه و روش را برای شما راحت تر کنند و شما را از سردرگمی و نداشتن اطلاعات نجات دهند.

به طور کل می توان گفت در حال حاضر برخی از تریدر های فضا های مجازی تنها به برخی از مباحث آسان می پردازند و علم برخی از مباحث تخصصی تر را ندارند. اگر شما به دنبال مباحث مربوط به برخی سوالات تخصصی درباره ارزها می باشید، می توانید از پکیج های تخصصی تریدر ها استفاده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

امروزه ارزهای زیادی به امید آینده ای روشن وارد بازار ارزها می شوند و می توان گفت که تا به امروز بسیاری از ارزهای نوپا بهترین نقش را به عنوان ارزی برای سود ایفا کرده اند. در سال 2021 ارزهای زیادی به سود رسیدند و می توان گفت که امروزه افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای متفاوت می باشند.

به طور کلی در این سال پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین نوسانات زیادی داشت و این امر کمی آن را از رده بهترین ارز دور کرده است اما در حال حاضر یکی از ارزهایی که فروش بیشتری از همه ارزهای دیگر داشته است و می توان گفت که لقب بهترین را می گیرد، شیبا می باشد.

به طور کلی می توان گفت شیبا یک رمز ارز می باشد که امسال به قاتل بیت کوین معروف شده است و تا به امروز در این مجموعه فروش فوق العاده ای را از خود نشان داده است.

در حال حاضر شیبا در رتبه اول برای بهترین بودن می باشد و بعد از آن اتریوم را در رتبه دوم قرار می دهیم و این امر به معنای این است که بیت کوین در رتبه سوم قرار دارد. دوج کوین یکی از رمز ارزهای با آینده می باشد که در آینده ای نه چندان دور باری دیگر خود را به همه معرفی می کند.

ساعت بسته شدن کندل روزانه ارز دیجیتال

زمان باز و بسته شدن کندل در تریدینگ ویو دارای تایم فریم می باشد و به طور کلی درباره تایم فریم می توان گفت که بسیار اهمیت دارد. کندل در ساعت 4.5 تا 5 صبح در تابستان و بهار ایران باز می شود و در زمستان حدود یک ساعت جا به جا می شود اما برای اطمینان می توانید کندل 4 ساعته را چک کنید و به نسبت آن تصمیم گیری کنید.

به طور کلی می توان گفت که اگر کندل در ساعت 8.5 یا 12.5 بسته شد، می توانید زمان دقیق باز شدن را دنبال کنید. برای زمان بسته شدن کندل باید به کندل 4 ساعت توجه کنید و به دنبال این قضایا کندل دارای زمان های باز و بسته شدن های هفتگی و ماهانه می باشد.

بهترین زمان خرید ارز دیجیتال در روز

برای خرید ارز دیجیتال در ساعتی مناسب باید برخی از عوامل را در نظر گرفت و اگر به دنبال سوال آیا خرید ارز در نصف شب با خرید ارز در ظهر متفاوت است؟ می باشید باید دلایل متفاوتی را بررسی کنید. شما می توانید برای خرید هر ارز زمانی را مشخص کنید و به واسطه نمودار و تحلیل های لازم به خرید ارز مورد نظر بپردازید.

اگر در بهترین ساعات برای خرید اقدام کنید می توانید معاملات راحت تری را تجربه کنید و در برخی از موارد قیمت های بهینه ای را به دست آورید. برای ساعات معاملات باید گزینه ای مهم را در نظر بگیرید و این امر سود حداکثری نام دارد. شما می توانید سود زیادی را در زمان خرید مناسب و یا زمان خرید و فروش به دست آورید و این امر دارای ساعت خاصی نیست و ما نمی توانیم به طور دقیق به شما ساعت خاصی را پیشنهاد دهیم.

جدول اطلاعات

اطلاعات مقاله پیش روی شما دارای بار های علمی به واسطه سایت های معتبر می باشد. افراد تازه کار زیادی به واسطه این مطالب به دنیای ارزها وارد می شوند. ما در این بخش برخی از چکیده اطلاعات را برای شما گردآوری کرده ایم و جدول اطلاعات را در اختیار شما قرار داده ایم.

موضوعبهترین زمان خرید ارز دیجیتال
روش های پیشنهادی برای خرید در بهترین زمان روش متوسط هزینه دلاری، روش متوسط ارزش دلاری
نکات مهم برای خرید ارز دیجیتال در بهترین زمان معاملات راحت تر، سود آوری بیشتر، خرید ارزهای ارزان
ساعت بسته شدن و باز شدن کندل های روزانهدر فصل تابستان و بهار: ساعت 4.5 الی 5 باز می شود و در ساعت 8.5 بسته می شود.
در فصل زمستان: در ساعت 5.5 الی 6 باز می شود و در ساعت 9.5 الی 10 بسته می شود.
تحلیل فاندامتالاطلاع رسانی، به روز رسانی، با خبر کردن از سخنرانی ها

بهترین زمان خرید ارز دیجیتال در زمان نوسان بازار

این بخش به منظور نوسانات و ترید کردن های روزانه برای شما گردآوری شده است. شما می توانید روش های متفاوتی را برای به دست آوردن سود انتخاب کنید. برای ترید کردن های روزانه باید با نوسانات سرو کار داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که برخی از تریدر ها به نوسانات روزانه می پردازند و این امر را سود آورد تر از هولد کردن می دانند.

زمان خرید در نوسانات در کف خرید می باشد. اگر شما بر روی نمودار ارزی مشاهده می کنید که در حال بالا و پایین رفتن می باشد، شما باید در کف بخرید و در اوج نوسان بفروشید. به زبان ساده تر می توان گفت که اگر ارزی در حال نوسان بر روی قیمت 1 دلار تا 3 دلار می باشد، باید در 1 دلار بخرید و در 3 دلار بفروشید. به طور کلی می توان گفت برای نوسان گیری تنها باید به بهترین زمان خرید توجه کنید.

بهترین زمان خرید ارزهای دیجیتال ارزان

شما می توانید برای تصمیم گیری خرید ارزهای ارزان به دنبال نوسانات آن ها باشید. شما می توانید تمامی نوسانات برخی از ارزهای ارزان را در نظر بگیرید و برای خرید آن ها اقدام کنید. به طور کلی می توان گفت که برخی از ارزها دارای قیمت های پایین تری به نسبت دیگر ارزها می باشند.

شما می توانید به واسطه این امر به برخی از سود های مربوط به این ارزها بپردازید اما باید در نظر بگیرید که خرید ارزان فروش ارزان را نیز در بند دارد. شما می توانید با تایم درست برای خرید به سود های زیادی برسید و در بیشتر مواقع ارزها را با قیمت های مناسب تر خریداری کنید.

این امر وابسته به زمان های متفاوت برای اقدامات مربوط به خرید ارزها می باشد و شما می توانید به راحتی به انجام برخی از عوامل خرید و فروش در ساعت های مخصوص بپردازید.

سوالات متداول

در روش متوسط هزینه دلاری (DCA) چه راهکاری وجود دارد؟

در توضیحی ساده از این روش باید گفت در عوض این که شما همه پول خود را بر روی یک ارز سرمایه گذاری کنید، پول خود را به مقادیر مختلف تقسیم می کنید و در یک روز، زمان و هفته مشخص شده به خرید خود ادامه می دهید.

در روش معامله براساس واگرایی RSI چه مورد هایی وجود دارد؟

این روش فنی می باشد. این روش در پیش بینی زمانی برای رویه برعکس شدن نوسانات کاربرد بسیار مهمی دارد. لازم به دانستن است که برعکس شدن نوسانات زمانی تشخیص داده می شود که قیمت شروع در جهت خلاف حرکت کند یعنی اگر حرکت نزولی بوده است به سمت سعودی حرکت می کند و اگر صعودی حرکت داشت به سمت نزولی پیش می رود.

به چه دلیل تحلیل ارزهای دیجیتالی حائز اهمیت می باشد؟

شما با استفاده از تحلیل است که می توانید به قیمت های ارزهای دیجیتال دست پیدا کنید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید. از این طریق است که شما به قیمتی که در آینده بر روی نمودار قیمت رخ می دهد آگاه تر می شوید. شما بدون داشتن تحلیل مناسب می توانید بسیاری از سرمایه های خود را از دست بدهید و یا با داشتن تحلیل درست به ثروتمند شدن دست پیدا کنید.

آیا می توان در نوسانات با خرید ارز به سود رسید؟

سود دهی برای افراد متفاوت فرق می کند و شما می توانید به این امر توجه کنید که برخی از تریدر ها به دنبال هولد کردن و برخی دیگر به دنبال نوسان گیری می باشند. شما می توانید برخی از بهترین نوسان گیری های خود را بر روی نمودار های ارزها انجام دهید و باید به ارز مورد نظر خود توجه زیادی داشته باشید. شما می توانید برخی از بهترین ارزها را به واسطه نام آن ها و تازه وارد بودن آن ها بشناسید.

ساعت باز و بسته شدن کندل به خرید ارزها مربوط است؟

تریدر هایی که به دنبال سد های تضمین شده و با فکر هستند به باز و بسته شدن کندل نیز اهمیت می دهند، این امر دارا ساعاتی خاص می باشد. در برخی از موارد کندل در ساعت 4.5 الی 5 صبح باز می شود و این امر بستگی به فصل ها نیز دارد چرا که در فصل تابستان و بهار در این ساعت باز می شود در فصل زمستان حدود یک ساعت دیر تر باز می شود.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها